herbatki odchudzające!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-14, 09:58   #31
women71
Przyczajenie
 
Avatar women71
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 27
Exclamation Dot.: herbatki odchudzające!!/ dieta i herbatki, jak stosujecie?

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Wszystkie herbatki, wspomagają odchudzanie, ew. gubienie cellulitu jednak nie schudną za Was.
Polecam herbatę czerwoną, zwaną jako "morderca tłuszczu". Na cellulit polecam udać się do apteki i poprosić farmaceutkę o jakiś dobry krem - panie w aptece, naprawdę mają na ten temat wielką wiedzę.
Cześć. Mam pytanie, jak mądrze połączyć picie herbatek z dietą odchudzającą?
i czy w ogóle warto?
__________________
Cenię ludzi , którzy chcą dawać innym nadzieję
women71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 07:53   #32
zuzzanna
Raczkowanie
 
Avatar zuzzanna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 395
Dot.: herbatki odchudzające!!

Ja zakupiłam z miesiąc temu zestaw herbatek odchudzających vitax i wypiałam 2 sztuki, a potem leżałam plackiem w łóżku bo mnie grypa żołądkowa dopadła i nie maiłam siły na nic. Przez tą grypę miałam trochę przerwy, ale wróciłam do herbatek, wypiłam jedną wieczorem, a rano miałam niezłą jazdę...
Znów zrobiłam sobie przerwę, ale dziś wracam do nich i będę pić regularnie, aż się skończą i zobaczymy czy są jakieś efekty.
Moim głównym problemem jest duży brzych, więc zamierzam stosować lekką dietę i ćwiczenia na brzuch. Może w połączeniu z herbatkami coś da?
__________________
Jimmy in the bottle
zuzzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 21:53   #33
darrya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 122
GG do darrya
Dot.: herbatki odchudzające!!

moje drogie!!!! popijałam chyba większośc herbatek wspomagających odchudzanie i mówię, że NIE MA CUDÓW!!! jeśli pomagają, to tylko w jeden sposób: po niektórych boli żołądek, więc nie chce się jeśc, bo nie ma się ochoty ani apetytu.z dietą różnie u mnie bywało, ale ogólnie nie obżeram się, w ogóle nie jem białego pieczywa, nie używam soli i cukru- oczywiście na tyle, na ile to możliwe, omijam makarony, ziemniaki, słodycze, fast foody-oczywiście na tyle, na ile to możliwe, bo od czasu do czasu coś się przydarzy... herbatki wcale nie dały efektów. żadnych. Ach!!!! dały jednak!!! niezłe problemy z żołądkiem.

byc może komuś pomagają, ale tak czy siak- nie przesadzajcie.
__________________
mój blog:
http://tysiacepomyslow.blogspot. com/

fitness&gotowanie&kosmetyki&zakupy

Zapraszam!
darrya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 14:35   #34
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: herbatki odchudzające!!

Ja bym piła zieloną, ale mi ona straaasznie nie smakuje Spróbuję z czerwoną, może będzie lepsza.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 19:33   #35
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: herbatki odchudzające!!

dance makabre - mi o wieele bardziej smakuje czerwona Pychotka. Dzięki niej oduczyłam się słodzenia herbaty Od wczoraj zaczęłam regularne picie. Zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makijaże, włosy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam się! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 14:44   #36
Anitka555
Raczkowanie
 
Avatar Anitka555
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 50
Dot.: herbatki odchudzające!!

.
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą."
Ks. Jan Twardowski

Edytowane przez Anitka555
Czas edycji: 2017-08-10 o 15:27
Anitka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 10:43   #37
niezapomniana
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 617
Dot.: herbatki odchudzające!!

Witajcie
Widze, że nikt tu dawno nie zaglądał, ale zaryzykuję.. może ktoś odpowie
Od niedawna rozpoczęłam dietę hmm nawet nie nazywam to dieta... po prostu zmieniam swoje nawyki żywieniowe.. jem 5 posiłków co 3h do tego staram się w nich uwzględniać jak najwięcej białka. Zrezygnowałam z jasnego pieczywa, słodyczy itp. Nie okresliłam sobie terminu do kiedy tak będę jadła.. po prostu mam zamiar wprowadzić taki styl na stałę, a gdy będzie możliwość to w ramach tych 10% będę mogła zaszaleć sportu też nie unikam, żeby nie było. To nie jest dla mnie droga na skróty. Po prostu mama przytaszczyła do domku herbatkę vitax - slim max i nie wiem czy pić to ( bo jednak do zgubienia jest te 16kg więc czemu by nie jeśli to coś pomoże) czy olać i sobie nie szkodzić.
Skład: hibiskus, herbata Pu-erh, liść mate, owoce dzikiej róży, orzeszki Cola, nasiona guarany, ekstrat owoców Garcinia cambogia, L-karnityna

Jeśli ktoś ma pojęcie jak działa taka herbatka no i czy nie rozreguluje mi metabolizmu to proszę pięknie o odpowiedzi na opakowaniu pisze, że hamuje przetwarzanie cukrów w tłuszcze, dodaje energii i pomaga w kontroli nad apetytem. Dodali, że musi być połączona z dieta i ćwiczeniami... jednak to co piszą a jaka rzeczywistość to już coś zupełnie innego może się okazać
__________________
"Do sukcesu nie ma żadnej windy... trzeba iść po schodach"
niezapomniana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 17:01   #38
monisia02
Zadomowienie
 
Avatar monisia02
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 098
GG do monisia02
Dot.: herbatki odchudzające!!

Mam pytanie co do herbaty Yerba Mate. Widziałam ostatnio w rossmannie za 2o parę zł, w dużym opakowaniu i z dziewczyną trzymającą w talii centymetr. Widziała ją któraś? Myślicie, że ona by była dobra? Pomogłaby coś w odchudzaniu?
monisia02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 05:14   #39
monisia02
Zadomowienie
 
Avatar monisia02
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 098
GG do monisia02
Dot.: herbatki odchudzające!!

Cytat:
Napisane przez monisia02 Pokaż wiadomość
Mam pytanie co do herbaty Yerba Mate. Widziałam ostatnio w rossmannie za 2o parę zł, w dużym opakowaniu i z dziewczyną trzymającą w talii centymetr. Widziała ją któraś? Myślicie, że ona by była dobra? Pomogłaby coś w odchudzaniu?

dokładniej to chodzi mi o 'Silueta 50 torebek Najzdrowszy sposób na odchudzanie'.
http://www.yervita.pl/product_info.php?products_id=71

piła ją któraś może?
monisia02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 19:05   #40
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: herbatki odchudzające!!

Wcześniej było pytanie o Bio-Active. Dawno nikt nie zaglądał do wątku (3 lata? haha ale może jeszcze komuś się przyda. Piłam ją (Zioła Mnicha) i smak jest nieciekawy, a co do działania to mam jedną opinię (co do większości herbat tego rodzaju) - nie odchudzają na pewno, ale regulują raczej trawienie, wypite po np. posiłku sprawiają, że czujemy się lekko. A przynajmniej takie jest moje wrażenie
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 20:55   #41
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580
Dot.: herbatki odchudzające!!

KUpiłam dziś herbatkę "Zioła mnicha n odchudzanie". Zawiera czerwoną herbatę, yerba mate oraz l karnityne więc skład całkiem dobry
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 15:15   #42
marikana91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: herbatki odchudzające!!

Odświeżam wątek... Też kupiłam Zioła Mnicha na odchudzanie, pytanie do pijących już te "cuda" pomaga na przemianę materii? Może reguluję, bo na odchudzanie nie liczę, tylko na takie lekkie uczucie po posiłku
__________________
Żarty żartami, ale chamstwa nienawidzę ...
marikana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 18:36   #43
McCandida1807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 19
Dot.: herbatki odchudzające!!

lubię herbatki odchudzające, ale moje jelita niekoniecznie i nie o takie odchudzanie mi chodzi dobrze znoszę miętę, rumianek, pokrzywę - osobno, w żadnym wypadku w mieszankach ziołowych na figurę, nie mogę w ogóle pić zielonej i czerwonej herbaty, z powodów wymienionych na początku, z białą i czarną ok - nie szkodzą
McCandida1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 12:31   #44
esaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 33
Dot.: herbatki odchudzające!!

Lepiej pić mieszanki ziołowe, niż faszerować się suplementami, które zawierają mnóstwo chemii. Ja jestem zwolennikiem naturalnych metod dbania o zdrowie. Jeżeli chodzi wspomaganie odchudzania, warto spróbować Fibra Vitale, ta mieszanka ziołowa zawiera dużo błonnika, dobrze wpływa na układ pokarmowy i poprawia pracę jelit.

Edytowane przez esaa
Czas edycji: 2016-08-05 o 12:50
esaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 13:41   #45
Polineczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Dot.: herbatki odchudzające!!

Hej,

Jako, że na diecie jestem od dwóch tygodni, a waga spada w wolnym tempie (chudnę około 0,5kg/tydzień), chciałabym do swojej diety wrzucić jakiś suplement diety (najlepiej niezbyt drogi!). Poszukując czegoś sensownego natrafiłam na ten wątek. I w związku z tym mam pytanie - czy na moim miejscu wrzuciłybyście jakieś tabletki/kapsułki czy lepiej pójść w stronę właśnie herbatek odchudzających?

Pozdrawiam!
Polineczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-16 14:41:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.