biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-05, 13:55   #61
angobi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Mam do odsprzedaży opakowanie Biotebalu. Nie można go brać przy planowaniu dzidziusia...może któraś z Was byłaby zainteresowana?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
a cena taka sama czy z recepta czy bez?
jutro chyba zakupie jeszcze ta poprawa cery to juz w ogóle
Jak chcesz to Ci odsprzedać mogę. Ja już brać nie będę mogła bo planujemy dzidziusia i zostało mi 1 opakowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 12:19   #62
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

ja polecam Biotemax ma taką samą ilość biotyny jak Biotebal 5 mg a dodatkowo jeszcze selen i cynk a kosztuje na promocjach 17 zł
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 19:24   #63
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

w aptece gemini chyba najtaniej bo 20,99 zł ale to się opłąca jak macie naprawdę zaplanowane zakupy czyli pow. 300 zł
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 18:48   #64
nailsmaniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Ja jestem zadowolona, biorę tabletki od dwóch miesięcy i włosy rosną coraz lepiej No i oczywiście nie wypadają tak jak to było wcześniej... co do przerwy ja takowa zamierzam zrobić po trzecim opakowaniu, na miesiąc i później znów trzy miesiące, będę testować. Zobaczymy 🙈

A tu więcej o biotebalu, zapraszam serdecznie http://byhighflyer.blogspot.com/2017...-wosy.html?m=1
nailsmaniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 16:18   #65
mgielkaa_anita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 4
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Biotemax ma 2,5mg biotyny, a nie 5.
mgielkaa_anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 17:26   #66
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Cytat:
Napisane przez mgielkaa_anita Pokaż wiadomość
Biotemax ma 2,5mg biotyny, a nie 5.
Nieprawda.
Ma 5mg.
Widać na zdjęciu (źródło: google)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0189.JPG (106,2 KB, 51 załadowań)
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-03, 14:51   #67
mgielkaa_anita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 4
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Racja zerknęłam na skład wersji Duo
mgielkaa_anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-25, 20:20   #68
Kkarolina77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Pierwszy raz piszę na forum choć nie pierwszy raz czytam, ponieważ odnioslam ogromny sukces chce się nim z wami podzielić, zaczęłam używać biotabel ponad 6 miesięcy temu, główny powód to widoczne prześwity na zakolach bardzo brzydko to wyglądało, ponadto zaczęłam używać leki które powodują wypadanie włosów dlatego zmusiłam się do systematycznego przyjmowania biotabel, brałam tabletki bez przekonania do 6 miesięcy żadnych efektów ale teraz oczom nie dowierzam nie mam już wogóle prześwitów na zakołach jak spinam włosy mam mnóstwo małych włosków które zagęszczaja czoło, naprawdę jest efekt, nie należę forum osób które codziennie odwiedzają ile urosły im włosy albo liczą baby hair bo nie mam na to czasu, dlatego nie podałam się nie myślałam ile ma potrwać kuracja i że np efekt powinien być po tygodniu, w dprawach dermatologicznych trzeba czasu, na włosy minimum pół roku i u mnie dopiero po tym czasie było widoczne efekty, polecam i nie oczekujące efektów po 2 tygodniach.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Wspomnę jeszcze istotną zmianę w pielęgnacji włosów. Ponieważ miałam zniszczone włosy od drogeryjnych szamponów, używałam naprawdę drogich i "dobrych" szamponów do przetluszczajacychwili włosów, moje włosy były porostu nijakie, stwierdziłam że nie ma nic gorszego niż uzależnienie od chemii która chętnie się nam sprzedaje pod pięknymi opakowaniami, zapachem itp która uzależnia. Odstawiłam zupełnie szampony zaczęłam używać sody i octu jablkowego, początki były trudne bo w głowie nie mieściło mi się jak można umyć włosy proszkiem, ale przełamałam się i zmobilizować, pierwsze efekty były już po pierwszym myciu włosy były bardziej gładkie i błyszczące, to było ponad 6 miesięcy temu, do dziś używam sody i octu i nie użyje już nigdy szamponu, pamiętajcie blokada jest w głowie, nasze czasy tak działają wszystko jest tak robione aby nas uzależniac a przecież jeszcze niedawno nie było żadnych szamponów, spróbujcie szczególnie polecam osobom z przetluszczajacymi włosami, często jak czytam fora dziewczyny się zniechęcają do zmian bo oczekują efektu w krótkim czasie albo coś na nie nie działa, słuchajcie nie wszystko dla wszystkich, jeśli ten sposób komuś za bardzo wysusza włosy jest też sposób z mąka żytnia też działa choć dla mnie soda jest lepsza, jedna uwaga na początku zapach octu był nie ciekawy trudny do ogarnięcia teraz wogole nie zwracam uwagi przy myciu wlosow, kwestia przyzwyczajenia i silnej woli do checi faktycznej zmiany, mam naprawdę piękne lśniące włosy od kiedy myje włosy soda i octem
Kkarolina77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 12:56   #69
Madziara93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 37
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Brałam Biotebal 3 miesiące razem z witaminą D3 i szczerze mówiąc nie wiem co dało lepszy efekt, ale włosy wypadają mi w o wiele mniejszym stopniu, a do tego widzę bardzo dużo nowych baby hair.
Madziara93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 09:32   #70
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Mam pytnie odnośnie sumplementowania Biotebalu, a mianowicie

Po co robić przerwę?

Czytam, że trzeba ale nie rozumiem dlaczego, nie mogę po prostu przyjmować później tej mniejszej dawki już "zawsze" ?
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 19:08   #71
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
Mam pytnie odnośnie sumplementowania Biotebalu, a mianowicie

Po co robić przerwę?

Czytam, że trzeba ale nie rozumiem dlaczego, nie mogę po prostu przyjmować później tej mniejszej dawki już "zawsze" ?
Jesli przyjmowałabyś 'czystą' biotynę to nie musiałabyś robić przerwy, bo jej nadmiar jest wydzielany razem z moczem, nigdzie nie jest magazynowana i nie robi żadnej szkody jednak tabletki biotebalu zawierają stearynian magnezu który kumuluje sie w organizmie osadzając na ścianach jelit.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-08, 13:24   #72
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Jesli przyjmowałabyś 'czystą' biotynę to nie musiałabyś robić przerwy, bo jej nadmiar jest wydzielany razem z moczem, nigdzie nie jest magazynowana i nie robi żadnej szkody jednak tabletki biotebalu zawierają stearynian magnezu który kumuluje sie w organizmie osadzając na ścianach jelit.
Ok, ale co kumulowanie tego zrobi? W sensie czy to jest po prostu magnez ? Bo niedobory magnezu to też chyba "klasyk" więc jakby do czego to może doprowadzić ?
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 16:08   #73
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Hej, tak myślę czy nie zacząć przygody z Biotebalem
Tylko mam jedno pytanie, włosy nie tylko na głowie rosną szybciej prawda?
Pijąc drożdże przez 3 miesiące pamiętam jak często musiałam nogi golić, oraz włosy na rękach były ciemniejsze. Nie chciałabym powtórki, no ale jak włosy to wszędzie tak?
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 18:09   #74
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
Ok, ale co kumulowanie tego zrobi? W sensie czy to jest po prostu magnez ? Bo niedobory magnezu to też chyba "klasyk" więc jakby do czego to może doprowadzić ?
To nie jest po prostu magnez. Stearynian magnezu jest dodawany do tabletek jako środek poślizgowy, zapobiega sklejaniu się tabletek, tworzy powłokę na tabletce- podobną tworzy na jelitach przy długotrwałym stosowaniu. Jest rozpuszczalny tylko w kwasach. Nie uzupełnia on braku magnezu.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 22:54   #75
Monika_haircoaching
Przyczajenie
 
Avatar Monika_haircoaching
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 6
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Odpowiadając na pytanie, to zależy nie ma odgórnego limitu, że po jakimś czasie akurat trzeba przestać brać biotebal. Zależy to od konretnego/Twojego przypadku. Dla jednej osoby wystarczą 3-4 miesiące dla innej np. pół roku. Jednak najkrócej to 3 miesiące (systematycznie) aby zobaczyć efekty.
Monika_haircoaching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 08:50   #76
agnieszka_agnes
Przyczajenie
 
Avatar agnieszka_agnes
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 21
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Słyszę co jakiś czas o tym Biotebalu, ale mam obawy, czy ja powinnam brać. (Aczkolwiek, tak, zależy mi, żeby włosy nie wypadały i szybciej rosły). Mam jednak niedoczynność tarczycy Hashimoto i wszystkie poważniejsze suplementy muszę konsultować z lekarzem, czy albo w jakim stopniu kolidują z Euthyroxem, który przyjmuję.
Skrzypovitą się ratuję. I stosuję szampony i odżywki takie jak Revitax, Radical...Trochę mniej wypadają.

Jakie macie doświadczenia z tym Biotebalem, chorując na tarczycę? jak później wygląda wynik tsh?
agnieszka_agnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-17, 11:05   #77
Siljusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Cytat:
Napisane przez agnieszka_agnes Pokaż wiadomość

Jakie macie doświadczenia z tym Biotebalem, chorując na tarczycę? jak później wygląda wynik tsh?
Ja mam zwykłą niedoczynność tarczycy, biorę Euthyrox 88 i przy tym moja endokrynolog sama poleciła mi Biotebal zarówno w formie tabletek, jak i szamponu i odżywki Wyniki TSH mam takie, jak zwykle, więc w moim przypadku nic się nie gryzie.

Podbijam natomiast pytanie, które już padło wcześniej. Czy ma ktoś doświadczenie z Biotebalem i Solgarem na raz?
Siljusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-18, 13:11   #78
pluszowa81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 64
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Wyżej widzę,że nie można brać Biotebalu planując dziecko.Dlaczego?Czy jednak ta niepozorna biotyna wchodzi w jakieś reakcje z hormonami?
pluszowa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 17:15   #79
Patrycja1361
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny stosował ktoś tabletki Biotebal? Ja jestem w połowie opakowania i faktycznie mniej włosów mi wypada.
Nie jestem pewna przez jaki czas moge brać te tabletki, chyba nie powinno brać się ich cały czas i są dobre tylko na dobry start do kuracji włosów? Jakoś trudno mi uwierzyć że jakiekolwiek tabletki są dobre na dłuższą mete, np. 2 lata.
Ja kończę pierwsze opakowanie i planuje zrobić tygodniową przerwę i od nowa , na mnie zadziałało i włosy są dłuższe . A na wypadanie polecam ten szampon z DERMENA , włosy wypadały mi garściami a po regularnym stosowaniu przestały wypadać , szczerze polecam przetestować .




https://www.superpharm.pl/dermena-18...E&gclsrc=aw.ds
Patrycja1361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-20, 13:43   #80
Ninaaaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 6
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Ja z Biotebalu używam szamponu i odżywki, po tygodniu stosowania widze juz rezultaty. mniej włosów na szczotce przy czesaniu.
Ninaaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 17:49   #81
meltepeee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 3
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Biotebal - https://allegro.pl tak tabletka można przeciąć,mi nawet aptekarz to poleciał chcoiaz uprzedził ze jest to trudne. W niektorych aptekach są jednak opakowania 2.5mg ,chociaż ja biorę 5 i jest bardzo dobrze

Edytowane przez meltepeee
Czas edycji: 2021-09-29 o 11:26
meltepeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-10 18:49:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.