Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-13, 18:00   #31
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Zielone pasemka?o matko strasznie to wygląda szczególnie u starszych kobiet, widziałam ostatnio taką kobietę przed seansem w kinie..nie mogłam od niej oderwać wzroku..;p chyba nie uznała mojego spojrzenia za wyraz aprobaty co do jej fryzury

A jeśli chodzi o fryzjera umówiłam się do salonu "EDEN" w Mieszku..koleżanka mówiła, że dobre fryzjerki tam są..no nic zobaczymy na pewno zdam relacje,a idę w środę
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 19:54   #32
lalicja
Wtajemniczenie
 
Avatar lalicja
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 036
GG do lalicja
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

ja dzisiaj byłam obiąć grzywkę, ostatnim razem byłam w Kupcu Gorzowskim w salonie "dred" i grzywka układała mi się ładnie do 2 mycia dzisiaj obcinała mnie pani w Panoramie, w laurencie, zobaczymy jak tym razem będzie z układaniem

w kwestii zielonych pasemek- to na szczęscie moja Teściowa ma choć odrobinę samokrytyki:P a tak btw, to jeszcze nie jest "starszą Panią"- ma 42 lata, ale i tak wolałabym nie widzieć jej z zielonkawą fryzurą
__________________
moja Naduleńka










lalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 16:01   #33
kate 82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Zielone pasemka??;p Boze;d Co do tematu to otworzyli nowy salon u nas na Garbary , gdzie sa sciagnieci fryzjerzy z roznych miast Polski.kolezanka byla na otwarciu,podobno efekt super, tak jak i sam salon, wiec ja tam sprobuje a bylam u p.Karoliny i zadowolna za bardzo nie bylam, pol klakow mi wyciachala,a chcialam tylko troche skrocic i wycieniowac ;/
kate 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 17:05   #34
happenstance
Raczkowanie
 
Avatar happenstance
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 363
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

ja byłam ostatnio u fryzjera na kwadracie.ogólnie włosy wycieniowane były dobrze,ale fryzjerka mimo mojej prośby za mocno mi je skróciła. teraz musze wybrać sie do fryzjera i tu moja prośba: prosze polećcie mi dobrego fryzjera, w miare przystęppnej cenie, który dobrze potrafi doradzić fryzurę.( ja jak zwykle jestem niezdecydowana a do tego nosze okulary wiec nie wszystko mi pasuje)
happenstance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 21:16   #35
lalicja
Wtajemniczenie
 
Avatar lalicja
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 036
GG do lalicja
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

spróbuj na sportowej w pawilonie u góry, młoda dziewczyna fajnie robi włosy i słucha tego co masz do powiedzenia, a nie narzuca swoje fantazje
__________________
moja Naduleńka










lalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 22:37   #36
karczewa
Przyczajenie
 
Avatar karczewa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 13
GG do karczewa
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Chodziłam do wielu fryzjerów i efekt był taki sam-kompletne rozczarowanie. Przetestowałam nawet polecany tu SARA FRYZ i MIGDAL, ale nic z tego. Aż pewnego dnia zamieściłam opis na epulsie: "Zna ktoś dobrego fryzjera w Gorzowie"? i ku mojemu zdziwieniu odezwała się moja koleżanka z którą nie miałam kontaktu. Poleciła mi pana Adama Lica który pracuje w salonie fryzjerskim na ulicy Jana Pawła II 50e(koło placu papieskiego).
Nie byłam pewna ale zaryzykowałam, gdyż mam kręcono-falowane włosy i fryzjerzy nie umieją się z nim obchodzić, ale pomyślałąm pal licho! Pierwsze moje zaskoczenie było gdy nie zmoczył włosów ale zaczął ścinać na suchych. Byłam mile zaskoczona ponieważ większość fryzjerów cięła na mokrych i włosy po wyschnięciu podwijały się i były za krótkie. Mało tego powiedziałam że daje mu całkowicie wolną rękę. Gdy skończył byłam w szoku. Tak się cieszyłam, że aż wszyscy w salonie się śmiali. Fryzura była cudowna, poczułam się naprawdę atrakcyjna, a włosy tak świetnie sie układają że szok. Wszyscy na uicy się oglądali :P

SZOK! ZAPŁACIŁAM 20ZŁ ZA PONAD 2H PRACY I WYPROSTOWANIE!!!

Chcecie cudotwórcy! Proszę bardzo!
Pan Adam Lic
Ul. Jana PAwła II 50e
: jupi::j upi::ju pi:
__________________
Szczęśliwa posiadaczka zdrowych włosów!
karczewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 08:45   #37
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Dziewczyny, ja chciałam wszystkim odradzić salon fryzjerski na Krzywoustego- "Studio Zdrowia i Urody Natura". KOSZMAR!!!
Byłam tam wczoraj, chciałam tylko podciąć włosy. Miałam długie i ładne, a teraz mam wystrzępione i mocno podcięte strąki, wyglądam okropnie, a w dodatku zapłaciłam za to 60 zł !!!! W pierwszej chwili, kiedy powiedziała mi ile płacę, zamurowało mnie i machinalnie podałam jej pieniądze, dopiero później, jak doszłam do domu, pomyślałam, że jestem strasznie głupia i naiwna, bo przecieć mogłam poprosić, aby mi pokazała jakiś cennik. Zawyżyła specjalnie cenę. Mogłam zrobić awanturę dlaczego tyle kasy chce ode mnie za proste podcinanie (i brzydkie), ale byłam dosłownie w szoku!!! Teraz wyrzucam to sobe i błagam Was dziewczyny- zawsze walczcie o swoje u takich fryzjerów!

Zresztą to, że mnie paskudnie obcięła zobaczyłam dopiero w domu w lustrze, kiedy chciałam po swojemy fryzurkę ułożyć. Okazało się,że się nie da, jest tak wycieniowana i teraz łażę ze strąkami :/
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-26, 11:41   #38
dorka-86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Ja polecam BARDZO dobrego fryzjera w Barlinku. Jakies 30 minut jazdy z Gorzowa. Emanuel Zych. Jeżdżę do niego już chyba trzy lata i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Zawsze uważnie słucha tego, czego od niego oczekuję, nie obcina mi więcej włosów niż chcę. Ceny również przystępne . Obcięcie z myciem, modelowaniem, czy też prostowaniem ok 25 - 30 zł, farbowanie ok 100. Efekty naprawdę zadowalające. POLECAM
dorka-86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 19:38   #39
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Dziewczynki a możecie mi polecic jakiegos dobrego,nie zbyt drogiego fryzjera, chodzi mi o odrost na baleyage i dodatkowy kolor pasemek.
Tam gdzie byłam faktycznie dziewczyna super zrobila mi baleyage brazowy na czarnych włosach, wzieła 150 zł, ale za odrost chce tyle samo :/
dlatego jestem zmuszona poszukac kogos tanszego..Pomozecie?
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 10:27   #40
nilla
Raczkowanie
 
Avatar nilla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: GW/ Wrocław
Wiadomości: 268
GG do nilla
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Dziewczyny, nie warto przepłacać! Ja od 5-6 lat chodzę do salonu IZIS (Granatowy Pawilon u góry, koło solarium). Pani Iza tnie fantastycznie, zawsze mi się włosy potem układają same, a nie tylko do pierwszego mycia Poza tym cena z pasemka czy farbowanie jest bardzo przystępna. Ja na długich włosach za strzyżenie i pasemka płacę łącznie 85zł. I jeszcze nie było sytuacji, żebym wyszła niezadowolona.
Tylko, że najlepiej umawiać się telefonicznie, na termin:
ul. Marcinkowskiego 90 /24, tel. 095 7213902 --> Polecam
__________________
..Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać tylko wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka..


Mój wątek ciuszkowy :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=278563
nilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 19:28   #41
Shake_that_Booty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 73
Awangarda Gorzów

farbował moze ktos z was tam włosy?
taki salon Awangarda koło rynku w tym takim placu.;pp
Bo wchodze patrze pani miła, powiedziala ze tylko70 zl. farbowanie na blond na moje włosy.xD mam do łopatek.
więc jesli ktos farbowal niech mi powie czy wszystko dobrze szczegolnie jesli chodzi o blond bardzo mi zalezy na popielatym blondzie a cały czas wychodzi mi zolty.;/ i zeby mi garsciami wlosy nie wypadaly.. bo dziwne ze tak tanio.. No a jak cos to zeby ktos mi doradził moze jakiegos innego dobrego w miare taniego fryzjera w gorzowie jesli chodzi o farbowanie na blond zeby mi sie nie zniszczyly zbytnio bo mam słabiutkie.;(

Proszę , pomóżcie. ;******
Shake_that_Booty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 09:38   #42
gosiaz13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 57
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Dziewczyny, nie wiem jak ścina kobieta w tym zakładzie, i nie wiem jak farbuje, ale jest LUDZKA!!! Mówię o Bellisimie na Dekerta.
Poszłam tam na konsultacje po zafarbowanych u innego fryzjera włosach, czy da się coś odratować. Moje włosy niestety już nie mogły mieć innej farby ale Pani bardzo dokładnie wszystko obejrzała, i nawet dostałam szampon czyszcący z dobrego serca gratis!!!!!
gosiaz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 22:37   #43
mania89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 970
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

hej
wie ktoras z was moze gdzie przedluzaja wlosy dobrze i w rozsadnej cenie?

z gory dziekuje za odpowiedz
mania89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 15:09   #44
mania89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 970
gorzów wlkp - przedłużanie włosków

hej dziewczyny ;*
chcialabym zebyscie polecily mi dobry zaklad fryzjerski lub osobe ktora dobrze i w rozsadnej cenie przedluza wloski w gorzowie wlkp

dzisiaj bylam w jednym salonie fryzjerskim i pani powiedziala mi ze na moje wloski i dlugosc ktora chce musialabym zaplacic 3500

oczy wyszly mi na wierzch, ladnie podziekowalam i ucieklam;p

szczerze mowiac pierwszy raz spotkalam sie z az tak wysoka ceną,

pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz
mania89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 17:42   #45
Shake_that_Booty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 73
Dot.: Awangarda Gorzów

Nikt nie pomoze??;(
proszę !
wizazanki gorzowianki proszę!
Shake_that_Booty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 18:22   #46
mania89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 970
Dot.: Awangarda Gorzów

hej
ja kiedys (kiedy mialam jeszcze blond wlosy ) farbowalam w alejkach, to jest ulica matejki chyba, kolo mysliborskiej

dziewczyna zrobila mi naprawde ladny blond, zadnych zolci, bo niestety tez zawsze mialam z tym problem i zaplacilam 70zl
pozdrawiam

a tak przy okazji, nie wiesz moze gdzie u nas w gorzowie przedluzają wlosy ?

bo nigdzie nie moge znalezc, a ostatnio jak bylam w salonie to mi cene podali 3500zl
mania89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 14:06   #47
Shake_that_Booty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 73
Dot.: Awangarda Gorzów

Nie niestety nie wiem gdzie przedłużyć włosy .. ;(
Shake_that_Booty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 10:39   #48
bambi25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 23
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Witam Gorzowianki!Szukam dobrego fryzjera, który przed ślubem dobrał mi fryzurę, a później uczesał mnie do ślubu. Widzę bardzo pochlebne opinie o sara fryz i o magic salon. Który wybrać?
bambi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 11:11   #49
gosiaz13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 57
Dot.: gorzów wlkp - przedłużanie włosków

Sama sobie tego nie robiłam ,ale moja przyjaciółka była w Mieszku u p. Iwonki, i sobie chwaliła, zreszta widziałam naocznie i myslę ze oki, zapłaciła jakies 200 zł ale nie powiem ci ile tych włosków doczepiła. Pozdrowienia
gosiaz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 11:15   #50
gosiaz13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 57
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

bambi25, ostatnio byłam na ślubie kuzynki i miała piekny kok, nie taki na kształt loczków spietch i zlakierowanych, ale bardzo wypracowany. Wygladała super, fryzjerka która jej to robiła ma zakład w rejonie "małej SP 13" , jak bedziesz zainteresowana to podam namiar, z tego co wiem ceny ma bardzo przystepne.
gosiaz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 11:40   #51
bambi25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 23
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Chodzi ci o magic salon?Ja mam ślub cywilny i włosy cieniowane trochę krótsze niż do ramio, więc szukam specjalisty, który zrobi coś fajnego.
bambi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 19:34   #52
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Dziewczyny,prosze o uwage; Od 1Maja weszly nowe zasady na tym forum(watek redakcyjny),prosze w watkach nie pisac nazw ulic zakladow fryzjerskich i nr;telefonow.Jesli chcecie sie podzielic adresem/nr;telefonu do zakladow fryzjerskich mozecie wymieniac sie PW.
Starsze posty nie beda edytowane.Mam nadzieje ze dostosujecie sie do Nowych zasad na tym forum.Pozdrawiam
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 20:01   #53
gosiaz13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 57
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

nie , ten o którym pisze jest wczesniej, ale moja kuzynka miala zdjecia wydrukowane jak chce byc uczesana i dziewczyna zrobila jej tak samo.
gosiaz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 08:12   #54
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Polecam z całego serca panią Marzenę Cebulkę z salonu Cler. balejaż na długich włosach(za ramiona)110 zł z 3 kolorów+tonowanie. Piękny efekt-bardzo naturalny a nie włosy "w paski". obcięcie z modelowaniem ok 30-40 zł. Fryzura na studniówkę 45, ale nie robiłam koka tylko obcięcie i czesanie.Przekonałam do tego salonu nawet moja mamę, która zapuszcza kręcone ciężkie i oklapnięte włosy. zawsze dochodziła do przodu do połowy policzka i potem ścinała bo nie mogła na siebie patrzeć a teraz z panią Marzenką "wychodzą" na włosy za ramiona i na każdym etapie zapuszczania dobiera jej super fryzurkę.
Fryzjer jest koło starej śnieżki, za restauracją Pasja skręca sie w lewo i koło banku nordea i pralni chemicznej przed tylnym wejściem do kaskady(po tej samej stronie ulicy co kaskada, na przeciwko jest inny fryzjer od którego moja przyjaciółka wyszła z płaczem).


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-20 o 14:04
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 15:15   #55
apoka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 52
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Chcialabym wymodelowac wlosy na wesele. Bede juz miala obciete, chodzi mi tylko o ladne modelowanie i moze powpinanie jakis ozdob. Slyszalam, ze w hotelu Mieszko jest chlopak, ktory ladnie robi wlosy. Ktos moze mi cos podpowiedziec, lub zaproponowac fryzjera, ktory robi sliczne slubne fryzury.
apoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 06:02   #56
nilla
Raczkowanie
 
Avatar nilla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: GW/ Wrocław
Wiadomości: 268
GG do nilla
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Moja siostra robiła na ślub w salonie . Nie pamiętam dokładnego adresu, ale tam jest tylko jeden salon - obok Coccodrillo, solarium. Wyszło ślicznie, z ozdobami, upięte.

Ja za każdym razem robię w salonie Ellegance. Robi tam pani Ela - można się z nią umówić na próbę, a potem, żeby przyjechała do domu. Robi fryzury, makijaż i paznokcie - na ślub i inne okazje. Jestem zawsze bardzo zadowolona i gorąco polecam. Mogę przesłać zdj fryzurek na maila, jeśli ktoś chce
__________________
..Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać tylko wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka..


Mój wątek ciuszkowy :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=278563

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-24 o 11:42 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum
nilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 10:01   #57
apoka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 52
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Bardzo chetnie obejzalabym zdjecia tych fryzurek.
Dzieki
apoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 19:54   #58
Czekoladkaa
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladkaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 169
Dot.: błagam Gorzów Wlkp


Edytowane przez Czekoladkaa
Czas edycji: 2009-10-21 o 11:37
Czekoladkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 21:03   #59
gosiaz13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 57
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Czekoladkaa, dzieki za takie podsumowanie Gorzowa, na to czekałam, bo fakt, że kazdy ma inne włosy i czasem nie znaczy to ,że my będziemy tez tak wyglądac jak ktoś.
Irokeza polecam również, bo sama byłam na odratowaniu włosów i byłam zadowolona, może pan ściął mnie zbyt odważnie, ale to był jakis młody chłopak i wybaczam)
Może macie jakichś godnych polecenia fryzjerów na kręcone włosy?
Gdzie dokładnie strzyże ten pan Lic?
gosiaz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 02:24   #60
lalicja
Wtajemniczenie
 
Avatar lalicja
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 036
GG do lalicja
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Dziewczyny, apeluję do Was, ja również pochodę z GW i chciałabym poznać tu dpbrego fryzjera,ale proszę Was, zwróćcie uwagę na post Moderatorki, w którym prosi o NIEPODAWANIE nazw miejsc, takimi rzeczami dzielmy sięna PW. bo chyba żadna z Nas, Gorzowianiek nie chce zamknięcia wątku. Pozdrawiam


A w twmacie gorąco polecam pewnych Panów z dzielnicy Manhattan (szczegóły na PW) ktrzy naprawdę potrafią zdziałać cuda z włosiskami- 3 lata poszukiwałam kogoś, kto zetnie mi ciężkie włoski, któe wreszcie będą się układały(nawet bez modelowania) tak, ja ja chcę, a niw tak, jak"one" chcą. Ja osobiście jestem mega zadowolona...
__________________
moja Naduleńka










lalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-08 14:05:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.