jak maksymalnie zredukować objętość włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-03, 13:04   #1
magdaa44
Raczkowanie
 
Avatar magdaa44
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 103

jak maksymalnie zredukować objętość włosów


Hej, wiem, że mój problem jest nietypowy i raczej większość osób ma odwrotnie - dąży do zagęszczenia włosów ja jednak mam nietypowy "fetysz" - kocham rzadkie oklapnięte włosy i zazdroszczę każdej dziewczynie która takie ma. Niestety jak to w życiu bywa sama mam gęste i puszące się. Dużo osób mówi mi, że są ładne ale MI się nie podobają. By je ulizać wydaję krocie a i tak nie są takie jak bym chciała. Stosowałam już kilkukrotnie kreatynowe prostowanie - Encanto, Inoar, Amazon i są fajniejsze, ale to nie jest to! Miałam też raz prostowanie chemiczne włosów marką Goldwell, po tym zabiegu włosy strasznie się przesuszyły - są proste ale zniszczone i nieciekawe. Olejuje włosy, używam masek i ogólnie całego włosomaniactwa ale to też nie daje takich efektów jakich oczekuję Jestem już tak zdesperowana i przytłoczona ich objętością i gatunkiem, że rozważam nawet depilację laserową z tyłu głowy na karku zachaczając trochę o linię włosów bo tam najbardziej się one kręcą i napuszają, ale nie chciałabym tego robić, boje się, że będę wyglądać śmiesznie...Może znacie jakąś metodę na ulizanie i spore zredukowanie włosów? Może u was coś taki efekt spowodowało i jesteście nieszczęśliwe, a ja każdą taką poradę przyjmę na wagę złota
magdaa44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 07:22   #2
karaluszex
Przyczajenie
 
Avatar karaluszex
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 24
Dot.: jak maksymalnie zredukować objętość włosów

No nietypowy
Zwykła prostownica stosowana codziennie z wysoką temperaturą przez kilka lat powinna pomóc na przerzedzenie włosów (nie polecam). Na ulizanie trochę pochodzić w czapce po domu.
karaluszex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-04 08:22:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.