Problem z telefonem. :-( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 04:45   #1
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110

Problem z telefonem. :-(


Spać nie mogę, więc piszę - zresztą - wkurzyłam się. Kapiłam nowy telefon - Nokie z klawiaturą qwerty- dałam prawie 800zł. Przełożyłam tylko starą kartę SIM i myślałam, że wszystko będzie ok.
Podłączyłam telefon pod ładowarkę i zasnęłam. W nocy czekałam na ważne smsy - nie dostałam...sama pisałam - nie tylko do tej osoby, do innych też i non stop - "oczekuje". Przełożyłam SIM do innego, starego telefonu - zaległe wiadomości dostałam i normalnie mogę bez przeszkód pisać. Co jest? Nie mogę wysyłać, bo ciągle "oczekuje" i nie mogę dostawać wiadomości, bo u mnie "oczekuje". Co mam zrobić? Może coś poustawiać?
Pomocy.

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:44 ----------

aha, gdy te osoby do mnie pisaay telefon był pod ładowarką, ale nigdy to nie była przeszkoda. ;(
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 05:58   #2
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Problem z telefonem. :-(

Pewnie nie kupowałas go w żadnej sieci więc możliwe że nie skonfigurowany popatrz w ustawienia sms czy wszystko jest w porządku
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 06:23   #3
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Problem z telefonem. :-(

Tak jak osoba wyzej pisze, telefon pewnie jest nie skonfigurowany. Wejdz na strone operatora albo wygoogluj "konfiguracja sms Orange" czy jaka tam sieć masz. Powinno pomoc
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 06:56   #4
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Problem z telefonem. :-(

... a w ostateczności weź telefon i podejdź do salonu swojego operatora - tam od ręki ustawią Ci wszystko jak należy
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 07:30   #5
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Problem z telefonem. :-(

telefon jest bez simlocka i nie jest w żadnej sieci - tzn włozylam karte sim orange.
moje pytanie. czy jak pojde do salonu Orange, czy oni ma tam pomoga i skonfiguruja telefon? nie beda sie czepiali, ze nie kupowalam u nich, ze nie ma simlocka?
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 07:45   #6
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Problem z telefonem. :-(

Cytat:
Napisane przez ariva Pokaż wiadomość
telefon jest bez simlocka i nie jest w żadnej sieci - tzn włozylam karte sim orange.
moje pytanie. czy jak pojde do salonu Orange, czy oni ma tam pomoga i skonfiguruja telefon? nie beda sie czepiali, ze nie kupowalam u nich, ze nie ma simlocka?

Nie beda sie czepiali bo w koncu placisz im za uzytkowanie tego telefomu wiec jak sproboja to
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 07:55   #7
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Problem z telefonem. :-(

O. To dziękuję bardzo!
Sama pojechać nie mogę, wyślę siostrę, ale czy musi być wsadzona w ten telefon do poprawnej konfiguracji moja karta Sim? tej której zawsze używam i tej której używać będę? Czy może wsadzić byle jaką kartę Sim? Lub w ogóle? Ten numer mi jest potrzebny. Kurczę. Co robić?
Potrzebna jest karta Sim do poprawnej i całkowitej konfiguracji telefonu, w szczególności Sms, czy nie?

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Mam nadzieję, że w tym salonie mi pomogą, bo z tymi sms-ami teraz to prawdziwa katorga, a raczej z ich brakiem
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 07:56   #8
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Problem z telefonem. :-(

Cytat:
Napisane przez ariva Pokaż wiadomość
telefon jest bez simlocka i nie jest w żadnej sieci - tzn włozylam karte sim orange.
moje pytanie. czy jak pojde do salonu Orange, czy oni ma tam pomoga i skonfiguruja telefon? nie beda sie czepiali, ze nie kupowalam u nich, ze nie ma simlocka?

skonfigurują.
a jak nie, to zaloguj się na ich stronie i "poproś" o wysłanie na Twój numer smsów konfiguracyjnych.

Jaki to model, jeśli mogę spytać?
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 08:06   #9
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Problem z telefonem. :-(

nokia e5
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 08:12   #10
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Problem z telefonem. :-(

łap

http://ustaw.orange.pl/listservices.aspx?handsetid=1261

chociaż nie wiem czy to ma sens jak nie możesz odbierać smsów.

w razie co zadzwoń do biura obsługi klienta i poproś o podanie Ci ustawień.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 08:23   #11
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
Dot.: Problem z telefonem. :-(

Hmm a nie masz czegoś takiego, że jak włączasz telefon to pyta coś w stylu "pozostać offline/ włączyć online"? Bo ja tez mam Nokię jedną z nowszych, nie wiedziałam, o co chodzi i zrobiłam się "offline" i w ogóle nie chciało wysyłać, łączyć i cokolwiek
Ale jeżeli masz telefon "spoza" sieci operatora, to faktycznie może trzeba po prostu skonfigurować
Gosiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 11:32   #12
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Problem z telefonem. :-(

Hmm... ale przy złej konfiguracji sms wiadomości powinny przychodzić...

Gosiu - tryb offline wyłącza sieć, więc faktycznie nic wtedy nie można robić, także dzwonić
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 11:52   #13
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Problem z telefonem. :-(

Tez soboie zrobilam kiedys offline a potem plakalam,ze zepsulam telefon
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:25   #14
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Problem z telefonem. :-(

No to tak:
byłam w Orange, skonfigurowali, przeskanowli kartę SIM - znaleźli na niej jakieś błędy, ale po którkim teście okazało się, że juz wysyłac i odbierać sms-y mogę.
Kolejny problem się pojawił, otóż nie dostaję raportów, gdy napiszę dłuższą wiadomość - powyżej 160 znaków. Tzn. raport dostaję, ale błędny - ciągle "oczekuje", a mam gwarancję, że wiadomość dostarczono. Więc... poradzili w Orange, bym udała się do serwisu Nokii - poszłam, wzięli telefon do "obejrzenia". O 20 mam się zgłosić po odbiór.
miaa któraś z Was podobny problem z raportami? Mam nadzieję, że naprawią mi ten durny telefon...
szkoda mi jedynie pieniędzy, tyle wydałam. Nigdy takich nieprzyejmności nie miałam, a komórek miałam..hoho.
__________________
\

Edytowane przez ariva
Czas edycji: 2011-02-02 o 13:35
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:31   #15
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Problem z telefonem. :-(

To jak w końcu - możesz wysyłać smsy, tylko nie aktualizuje się ich status, ale nie możesz wcale ich odbierać? Pierwsza wiadomość sugerowała, że nie da się też wysyłać (nie dochodzą).
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:33   #16
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Problem z telefonem. :-(

Poszeprałam chwilkę w Internecie i znalazłam odnośnie tych raportów, że tak się dzieje w Nokiach - nigdy wcześniej Nokii nie miałam, zawsze motorola, samsung...
Możecie mi na ten temat coś powiedzieć?
Aha...no i jeszcze tak jest w telefonach z "Symbianem".
Boję się, że nic w tym serwisie nie zrobią...trzeba czekać.

Jeśli któraś z Was miała podobną sytuację, to proszę piszcie jak sobie z nią poradziłyście...

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

tzn. tak - źle napisałam, że nic w tym Orange nie zrobili - po wizycie w Orange smsy pisać i odbierać mogę, teraz z raportami jest problem.
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:37   #17
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Problem z telefonem. :-(

Faktycznie to coś z Nokią...
http://centrum-mobile.pl/pytania-i-p...orae-czea.html
http://www.nokia-e51.net/problem-z-r...ach-vt3057.htm
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:45   #18
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Problem z telefonem. :-(

A raporty mieć muszę! Super... czyli to wina Nokii, a kupiłam Nokię, bo podobno taka "niezawodna"..niezawo dny to była moja motorola, ale kiedyś spadłam ze schodów, miałam w ręce komórkę i po niej.
To ja nie wiem co mam teraz zrobić. Skoro to taki częsty problem, na forach piszą, że nie da się go rozwiązać, to...klapa.
Pewnie i w tym serwisie nic nie zrobią.
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:51   #19
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Problem z telefonem. :-(

Może pomoże format i przeinstalowanie softu... Jak potrzebujesz potwierdzenia, to wysyłaj 1-częściowe smsy - beznadziejne rozwiązanie, ale skuteczne
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 13:52   #20
Magdalenkax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z telefonem. :-(

Czy to nie aby Nokia C3? Otóż ja mam ten model i dosyć często mam podobny problem, ale ja po prostu wyłączam i ponownie włączam telefon i jest ok ( czasami muszę wyjąć baterię). Z tym, że ja odbierać smsy mogę prawidłowo, problem jest przy wysyłaniu.
Magdalenkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 14:00   #21
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Problem z telefonem. :-(

Zadzwoniłam do pomocy technicznej Nokii( bo mam przeczucie, że w seriwie nic nie robią, chociaż bardzo chcę się mylić!) jakoś momentalnie udało mi się dodzwonić porozmawiałam z przesympatycznym panem i powiedział tak: (oczywiście, jeśli te informacje i ta pomoc coś da):
mam wpisać taki kod: *#7780# , postępować według poleceń. Jeśli panowie z serwisie nic nie zrobią, to jasne, że ja tym bardziej, ale spróbować nie zaszkodzi.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

A i dziewczyny - bardzo dziękuję za odzew i chęć pomocy!
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 14:02   #22
LadyLilith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 158
Dot.: Problem z telefonem. :-(

dziewczyny takie ostatnio sa problemy z nokiami, niestety nie jest to juz ta sama niezawodna marka co kiedys. około 70 % serwisowanych telefonów to własnie nokie mozna trafić na taki "pechowy" aparat i wtedy sa ciagłe wizyty w serwisie.
LadyLilith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 14:04   #23
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Problem z telefonem. :-(

Wydaje mi się, że to nie jest kwestia skonfigurowania telefonu tylko w nokii masz profil 'off' i musisz go przelączyć na aktywny. Zazwyczaj taka lista opcji znajduje się jak raz naciśniesz klawisz wyłączający telefon.

Możliwe, że o to chodzi.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 14:11   #24
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Problem z telefonem. :-(

Zaciskam kciuki, by w tym serwisie coś zrobili, jeśli to będzie, np ten tryb "offline", to pewnie go wykryją, bo z wieloma problemami różnego rodzaju mają doczynienia. Boję się, jeśli nic nie wskórają. Tak czy siak, jeśli oni nic nie zrobią, to jeszcze ja sama spróbuje, a jeśli naprawdę nic się nie uda, to telefon sprzedam, jeśli kupca znajdę...

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Nie, nie - mam Nokię E5, ona z wyglądu jest niemalże identyczna, jak ta C3.
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 14:19   #25
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Problem z telefonem. :-(

Cytat:
Napisane przez ariva Pokaż wiadomość
mam wpisać taki kod: *#7780# , postępować według poleceń.
To jest kod przywracania ustawień fabrycznych, twardego resetu telefonu - utracisz wszystkie dane, ale pewnie nie masz ich tam wiele, zresztą w serwisie pewnie zrobią reset od razu

To na pewno nie kwestia profilu offline, skoro możesz wysyłać i odbierać smsy, tylko raporty kilkuczęściowych nie dochodzą.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 15:02   #26
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Problem z telefonem. :-(

Żadnych danych w telefonie nie miałam, więc i problemu też nie.
Nabiegałam się po całym mieście, oby skutek to odniosło. O 20, może nawet wcześniej chwila prawdy, jeśli oni nic nie zrobią, to nikt nic nie zrobi. Napiszę, oczywiście co z tego wszystkiego wyszło.
Zdenerwowałam się tylko, zazwyczaj kupowałam telefon do 500 zł. Ten (Nokia e5) miał mi służyć długo i szczęśliwie, nasłuchałam się wielu informacji na temat Nokii, 95% - pozytywnych. I dałam się przekonać. A tu takie kwiatki...

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

To jeszcze nie straszny problem, ale raporty są mi potrzebne.
W serwisie był jeszcze jakiś starszy pan, któremu w Polsce sprzedano telefon z instrukcją, całym oprogramowaniem w języku niemieckim, brak innych języków do wyboru w telefonie. Składał jakieś zażalenia, prosił o wymianę, a ktoś mu w Erze chyba powiedział, że nic wymieniać nie będą, że to widocznie znak od niebios, że musi się nauczyć niemieckiego. Przyszedł z tym problemem do serwisu Nokii.
Może u mnie to też dar od Niebios, że długich sms-ów pisać nie powinnam.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Siostra jeszcze raz, bez mojej prośby, w mojej sprawie zadzwoniła do Orange.
Pan pobrał dane i wysłał ankietę do sprawdzenia. Stwierdził, że takie problemy można rozwiązać poprzez odpowiednie "zapisanie" w bazie, czy gdzieś tam, że to od nich zależy i że jest pewny na 85%, że uda się im rozwiązać tę sprawę. O.
Zobaczymy. Ale mam więcej nadziei przynajmniej
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 13:32   #27
Daeva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 179
Dot.: Problem z telefonem. :-(

Cytat:
Napisane przez ariva Pokaż wiadomość
No to tak:
byłam w Orange, skonfigurowali, przeskanowli kartę SIM - znaleźli na niej jakieś błędy, ale po którkim teście okazało się, że juz wysyłac i odbierać sms-y mogę.
Że nieby jak kartę przeskanowali?

Cytat:
Napisane przez ariva Pokaż wiadomość
Kolejny problem się pojawił, otóż nie dostaję raportów, gdy napiszę dłuższą wiadomość - powyżej 160 znaków. Tzn. raport dostaję, ale błędny - ciągle "oczekuje", a mam gwarancję, że wiadomość dostarczono. Więc... poradzili w Orange, bym udała się do serwisu Nokii - poszłam, wzięli telefon do "obejrzenia". O 20 mam się zgłosić po odbiór. miaa któraś z Was podobny problem z raportami?
Uroki Nokii, która jest w tym momencie nieco przereklamowana. Miałam zdaje się taki problem kilka lat temu przy e61i (tzn. raport nie przychodził błędny, ale nie było go w ogóle) i z tego co pamiętam, tutaj opcją jest zmiana softu. Uprzedzam jednak, że Symbiana nie zrobisz na normalnym kablu, podpinasz serwisowy pod płytę główną, więc serwisy pewnie sobie ładnie za to policzą.

Mnie tam jakoś bardzo to nie przeszkadzało, więc olałam sprawę.

Aha, konfiguracja SMS jest zapisana na karcie SIM, nie w telefonie jak reszta ustawień. Co do trybu offline, to w Symbianie zmienia się go w ustawieniach profili. W niektórych modelach może nazywać się airplane mode albo coś w tym stylu. Nie wiem jakie może być polskie tłumaczenie, tryb samolotowy? Nie lubię używać telefonów na polskim menu.

Edytowane przez Daeva
Czas edycji: 2011-02-03 o 13:34
Daeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 14:20   #28
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Problem z telefonem. :-(

Ja też mam problem z Nokią, konkretnie E52. Czasem jak ktoś do mnie dzwoni, to słyszy pocztę głosową, a ja nie widzę, żeby chciał się ze mną połączyć. SMS z poczty też nie przychodzi. Dopiero jak sama gdzieś zadzwonię, telefon się odblokowuje.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 15:06   #29
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Problem z telefonem. :-(

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
Ja też mam problem z Nokią, konkretnie E52. Czasem jak ktoś do mnie dzwoni, to słyszy pocztę głosową, a ja nie widzę, żeby chciał się ze mną połączyć. SMS z poczty też nie przychodzi. Dopiero jak sama gdzieś zadzwonię, telefon się odblokowuje.
Mam tak w Play, ale to kwestia niskiej jakości tej sieci (w centrum Krakowa).
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 15:15   #30
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Problem z telefonem. :-(

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Mam tak w Play, ale to kwestia niskiej jakości tej sieci (w centrum Krakowa).
Ja mam Orange. Też mieszkam w centrum (W-wy) i pełen zasięg - chyba że to nie o to chodzi.
Muszę coś z tym zrobić, bo możliwe, że już jakieś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną mnie ominęło
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.