Wanna czy prysznic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-17, 15:04   #1
Badboys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13

Wanna czy prysznic?


Zabieramy się do remontu łazienki a raczej jej urządzania i musimy rozstrzygnąć odwieczy problem: wanna czy prysznic. Od razu zaznacze ze dla obu rozwiązań miejsca nie mamy. Ja osobiscie jestem za wanną. Może macie jakieś przekonywujące argumjenty na ten temat?
Badboys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 16:35   #2
_LATYNOS_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: polnocny wschod
Wiadomości: 63
Dot.: Wanna czy prysznic?

Hmmm najlepiej i jedno i drugie No coz zalezy kto co woli i jedno i drugie ma swoje plusy i minusy. Wanna no coz kto nie lubi wziasc czasem relaksujacej dluzszej kapieli, przy odpowiednim rozplanowaniu mozna zrobic zabudowe i moze sluzyc jako prysznic, ale zajmuje wiecej miejsca ktorego zapewne jest malo ale nie ma rzeczy niemozliwych. Prysznic zajmuje malo miejsca i hmmm chyba jedyny najistotniejszy plus, co tu duzo gadac wiekszosc kabin prysznicowych sluzy glownie do szybkiego umycia ale jesli wstawiac takie cudo to coz proponuje kabine z glebokim brodzikiem
_LATYNOS_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 17:00   #3
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Wanna czy prysznic?

A moze cos takiego?
Owszem, wanna nie jest zbyt duza, ale kapiel mozna wziac
Zamiast tej bialej obudowy mozna polozyc kafelki, wg uznania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg -american-standard-AcryluxSuite1.jpg (27,8 KB, 267 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Small-Bathroom-Ideas---American-Standard-Bathtub-Shower-Unit.jpg (24,7 KB, 243 załadowań)
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 21:29   #4
wisienka_7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 20
Dot.: Wanna czy prysznic?

Niestety sami musicie podjąć decyzje trudno tu doradzać, bo każdy ma własne preferencje i przekonania.
Jedyne co mogę doradzić to kilka kwestii technicznych. Te rozwiązania które pokazujesz na zdjęciu są ok ale tylko na zdjęciu. Wanna musiałaby być bardzo szeroka żeby woda nie chlapała na bok. Wiem coś o tym bo sama "staram" się brać prysznic w wannie. Można to obejść i zamontować taki parawan nawannowy np.:
http://www.hueppe.com/index.php/pl/P...wy/1-czesciowy
albo podobny, jest dużo różnych opcji, chodzi o zasadę. Te parawany są zazwyczaj składane, tak aby podczas kąpieli móc go schować na bok. Oczywiście możesz też zamontować zasłonę prysznicową ale wiadomo jak to wygląda (źle).
Ja jestem zwolenniczką prysznica. Duży, wygodny prysznic to jest to (dla mnie). Jeżeli zdecydujecie się na prysznic to polecam taki raczej większych rozmiarów (w miarę waszych możliwości) i z płaskim brodzikiem. Wysokie brodziki wg mnie ani nie są wygodne ani użyteczne, a już na pewno nie dodają uroku łazience.
wisienka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 22:05   #5
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Wanna czy prysznic?

Cytat:
Napisane przez wisienka_7 Pokaż wiadomość
Niestety sami musicie podjąć decyzje trudno tu doradzać, bo każdy ma własne preferencje i przekonania.
Jedyne co mogę doradzić to kilka kwestii technicznych. Te rozwiązania które pokazujesz na zdjęciu są ok ale tylko na zdjęciu. Wanna musiałaby być bardzo szeroka żeby woda nie chlapała na bok. Wiem coś o tym bo sama "staram" się brać prysznic w wannie. Można to obejść i zamontować taki parawan nawannowy np.:
http://www.hueppe.com/index.php/pl/P...wy/1-czesciowy
albo podobny, jest dużo różnych opcji, chodzi o zasadę. Te parawany są zazwyczaj składane, tak aby podczas kąpieli móc go schować na bok. Oczywiście możesz też zamontować zasłonę prysznicową ale wiadomo jak to wygląda (źle).
Ja jestem zwolenniczką prysznica. Duży, wygodny prysznic to jest to (dla mnie). Jeżeli zdecydujecie się na prysznic to polecam taki raczej większych rozmiarów (w miarę waszych możliwości) i z płaskim brodzikiem. Wysokie brodziki wg mnie ani nie są wygodne ani użyteczne, a już na pewno nie dodają uroku łazience.
To juz chyba kwestia bardzo indywidualna Moim zdaniem elegancka zaslona wcale nie wyglada zle.
Mozna zamontowac szklane/plastikowe drzwi (rozsuwane) lub wlasnie zaslone.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1088c201d70d.jpg (22,3 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 983340_010_f.jpg (35,9 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 181631132617C_60011111.jpg (50,8 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img59m.jpg (26,3 KB, 83 załadowań)
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 11:32   #6
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Wanna czy prysznic?

Cytat:
Napisane przez Badboys Pokaż wiadomość
Zabieramy się do remontu łazienki a raczej jej urządzania i musimy rozstrzygnąć odwieczy problem: wanna czy prysznic. Od razu zaznacze ze dla obu rozwiązań miejsca nie mamy. Ja osobiscie jestem za wanną. Może macie jakieś przekonywujące argumjenty na ten temat?
Odwieczny problem. Ja całe życie miałam wannę, więc idąc tym tropem zrobiłam w nowym mieszkaniu wannę. Problem w tym, że zmienił się mój styl życia, nie mam czasu na wylegiwanie w wannie i nagle okazało się, że woda spadająca na plecy jest o niebo lepsza, od grznia tyłka.

Co do preferencji, musicie zdecydować sami.
Sprawy techniczne:
- moczenie nóg w gorącej/ciepłej wodzie sprzyja pękaniu naczynek
- prysznic przyspiesza mycie
- prysznic oszczędza wodę
- prysznic zajmuje mniej miejsca w małej łazience
- mając prysznic musisz mieć umywalkę, żeby było gdzie umyć ręcę i się ogolić

- wanna służy lepiej jeśli chce się kąpać dzieci


Jest jeszcze rozwiązanie typu wanna+prysznic z małą kabiną:
http://www.e-mieszkanie.pl/a/1300,wa...prysznic-razem

Osobiście zamontowałabym u siebie właśnie połączenie wanny i prysznica, ale burzenie całej łazienki narazie nie wchodzi w grę.

W tej chwili mam domontowany uchwyt na słuchawkę prysznicową i zasłonkę w pionowe pasy. Szczyt dekoratorskich umiejętności to nie jest, ale to już nie te czasy, że zasłony prysznicowe były tylko w różowe rybki lub niebieskie żabki
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 18:27   #7
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Wanna czy prysznic?

wanna

zawsze mozna zamontowac parawan i wziać w niej przysznic.
pod przysznice w brodziku raczej relaksacyjnej kapieli sobie nie zrobisz.
__________________
Forum o wiewiórkach: Wiewiórki
dirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 21:57   #8
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Wanna czy prysznic?

Och, znam ten dylemat. W zeszłym roku miałam ten sam problem...mała łazienka więc wanna i prysznic się nie zmieszczą. Po długim zastanowieniu zamontowaliśmy prosznic ale taki większy 120cm x 95cm i w sumie jestem zadowolona.
Przed podjęciem decyzji musisz przeanalizować parę rzeczy:
-wolisz długie kąpiele czy szybkie prysznice?
-myśle że kwestia dzieci w domu ma duze znaczenie- jeśli juz są lub w planach to wanna bądź glęboki prysznic będzie dla nich frajdą

Bardzo fajnym rozwiązaniem jest wanna z parawanem szklanym, składanym. Jest to alternatywa dla długich kąpieli jak i pryszniców
dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 14:30   #9
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Wanna czy prysznic?

Cytat:
Napisane przez sithnam Pokaż wiadomość
Jeśli nie możesz się zdecydować, to dobrze jest wybrać wanne wielofunkcyjną. Ja np. zakupiłam sobie takie coś http://www.sanplast.pl/produkty/produkt/1120/ świetna sprawa! jak mam więcej czasu i ochotę na relaks to korzystam z wanny, a na codzień wskakuje pod prysznic
Otóż to. Jak się nie można zdecydować, to wanna z wbudowaną rozsuwaną ścianką prysznicową i po kłopocie.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 15:21   #10
what a drama queen
Raczkowanie
 
Avatar what a drama queen
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 123
Dot.: Wanna czy prysznic?

Cytat:
Napisane przez heart_shaped_box Pokaż wiadomość
To juz chyba kwestia bardzo indywidualna Moim zdaniem elegancka zaslona wcale nie wyglada zle.
Mozna zamontowac szklane/plastikowe drzwi (rozsuwane) lub wlasnie zaslone.
Wow, ta druga zasłona jest boska - skąd to?

Ale moim zdaniem główny problem z zasłoną jest taki, że póki jest nowa, może być śliczna, ale potem jest tylko gorzej.
what a drama queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 15:44   #11
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Wanna czy prysznic?

ja osobiście wolę prysznic.
mam w domu dość duży prysznic, 2-sobowy i jestem z niego zadowolona. lubię możliwość szybkiej zmiany temp wody (ciepło- zimno), a w wannie nie ma takiej możliwości.
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 16:15   #12
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Wanna czy prysznic?

Cytat:
Napisane przez what a drama queen Pokaż wiadomość
Wow, ta druga zasłona jest boska - skąd to?

Ale moim zdaniem główny problem z zasłoną jest taki, że póki jest nowa, może być śliczna, ale potem jest tylko gorzej.
A stad
http://www.anthropologie.com/anthro/...ath/983340.jsp

Dlaczego? Zaslone materialowa mozna normalnie prac
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 16:47   #13
what a drama queen
Raczkowanie
 
Avatar what a drama queen
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 123
Dot.: Wanna czy prysznic?

Cytat:
Napisane przez heart_shaped_box Pokaż wiadomość
A stad
http://www.anthropologie.com/anthro/...ath/983340.jsp

Dlaczego? Zaslone materialowa mozna normalnie prac
Dzięki

Moja wiedza o zasłonach ogranicza si do zasłon, które mieliśmy w studenckim mieszkaniu - takich gumowo-plastikowych, cholera jedna wie, co to było Jak były za bardzo zasyfione, to się wywalały i kupowało w Tesco nową...
what a drama queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 17:03   #14
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Wanna czy prysznic?

Cytat:
Napisane przez what a drama queen Pokaż wiadomość
Dzięki

Moja wiedza o zasłonach ogranicza si do zasłon, które mieliśmy w studenckim mieszkaniu - takich gumowo-plastikowych, cholera jedna wie, co to było Jak były za bardzo zasyfione, to się wywalały i kupowało w Tesco nową...
Jak ktos chce miec materialowa, to musi miec 2: 1 (jakas zwykla, tania) plastikowa, no a 2 to juz ta ladna z materialu

Jesli plastikowa zaslona jest brudna, wystarczy spryskac ja srodkiem z wybielaczem, zostawic na chwile i splukac. Filozofii nie ma i nowej nie trzeba kupowac
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 22:10   #15
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Wanna czy prysznic?

Cytat:
Napisane przez sithnam Pokaż wiadomość
Jeśli nie możesz się zdecydować, to dobrze jest wybrać wanne wielofunkcyjną. Ja np. zakupiłam sobie takie coś http://www.sanplast.pl/produkty/produkt/1120/ świetna sprawa! jak mam więcej czasu i ochotę na relaks to korzystam z wanny, a na codzień wskakuje pod prysznic
Akurat ta zalinkowana kabina nawannowa jest brzydka. Są fajne szklane panele, które można złożyć na ścianę albo montowane na stałe, a te plastiki są fatalne do utrzymania w czystości i niefajnie się starzeją. Mam tego typu kabinę w jednej łazience i tylko czekam kiedy w nią wreszcie uderzy jakiś granat, żeby wymienić na coś innego.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 21:18   #16
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Wanna czy prysznic?

wanna z prysznicem. nie wnikam jeszcze jakby to miało wyglądać, nie bardzo się na tym znam, ale sama za jakiś czas będę miała do wyboru, czy zostawić wysoki brodzik i prysznic czy wstawić wannę. i ostatnio tak zdecydowaliśmy. typowa wygoda i możliwość wyboru, czy mamy ochotę teraz na szybki prysznic, czy na długa kąpiel... od ponad 2lat nie moczyłam się w wannie. na wynajmie mamy maleńki prysznic (i zimną łazienkę). teraz kupujemy mieszkanie i choć jest już całe wyremontowane to będziemy poprawiać łazienkę, jak się pozbieramy. wysoki brodzik mi nie wystarczy.
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 13:16   #17
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wanna czy prysznic?

Od lat nie kąpałam się w wannie bo uważam to za niehigieniczne tak więc jak przyszło do remontu wybór był oczywisty. Prysznic w kabinie jest bez porównania wygodniejszy i szybszy niż w wannie, nawet zaopatrzonej w zasłonkę lub parawan. Wanny brakuje mi jedynie gdy muszę coś ręcznie wyprać lub wymyć coś dużego więc gdy miejsce pozwala polecam wannę jako dodatkowy sprzęt a jeszcze bardziej pomieszczenie gospodarcze z ogromnym zlewem.
Wracając do kabiny - nieźle nadaje się do kąpania kota - nie ma jak uciec
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 13:18   #18
monstrum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: Wanna czy prysznic?

Zgadzam się z effcia82.
Od zawsze mieliśmy prysznic i za nic nie zamienilibyśmy go na wannę.
Mniejsze zużycie wody, mycie się pod bieżącą wodą jest bardziej higieniczne, w kabinie prysznicowej jest cieplej - tam po wytarciu się ręcznikiem po wyjściu nie jest już nam tak zimno.
monstrum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 14:20   #19
aga18121
Przyczajenie
 
Avatar aga18121
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wanna czy prysznic?

Cytat:
Napisane przez Badboys Pokaż wiadomość
Zabieramy się do remontu łazienki a raczej jej urządzania i musimy rozstrzygnąć odwieczy problem: wanna czy prysznic. Od razu zaznacze ze dla obu rozwiązań miejsca nie mamy. Ja osobiscie jestem za wanną. Może macie jakieś przekonywujące argumjenty na ten temat?
Postawiłabym na większy prysznic w stylu walk-in. Taki bez brodzika, bezpośrednio na podłodze. Przestronny dla 2 osób
aga18121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 19:12   #20
imogen85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 22
Dot.: Wanna czy prysznic?

Też radziłabym wybrać prysznic. Jest o wiele praktyczniejszy niż wanna. W domu mamy prysznic na dole , a wannę na górze i znacznie częściej korzystam z prysznica. Miło jest czasami wziąć długą i relaksującą kąpiel, ale niestety średnio z wolnym czasem na to.. Gdybym miała wybierać, zdecydowałabym się na prysznic
imogen85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 10:07   #21
17zakrecona
Wtajemniczenie
 
Avatar 17zakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 018
GG do 17zakrecona
Dot.: Wanna czy prysznic?

też zastanawiam się, czy wanna , czy prysznic. zaciekawilo mnie takie rozwiązanie.
Głównie z tego powodu, że moja łazienka nie jest gigantyczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z11610227Q,Nawet-w-bardzo-malej-lazience-mozna-wygospodarowac.jpg (68,6 KB, 123 załadowań)
__________________
17zakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 19:02   #22
magiczna01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gdańsk, Gdynia, Sopot
Wiadomości: 6
Dot.: Wanna czy prysznic?

Po ciężkim dniu, obowiązkowo: wanna, olejki, świece, herbata... WANNA ;-)
magiczna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 13:01   #23
sasqnia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169
Dot.: Wanna czy prysznic?

Cytat:
Napisane przez 17zakrecona Pokaż wiadomość
też zastanawiam się, czy wanna , czy prysznic. zaciekawilo mnie takie rozwiązanie.
Głównie z tego powodu, że moja łazienka nie jest gigantyczna
Rzeczywiście świetne rozwiązanie. Niby łazienka niewielka, ale wanna wydaje się być dość duża Super!
sasqnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 15:07   #24
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wanna czy prysznic?

Cytat:
Napisane przez 17zakrecona Pokaż wiadomość
też zastanawiam się, czy wanna , czy prysznic. zaciekawilo mnie takie rozwiązanie.
Głównie z tego powodu, że moja łazienka nie jest gigantyczna
Cytat:
Napisane przez sasqnia Pokaż wiadomość
Rzeczywiście świetne rozwiązanie. Niby łazienka niewielka, ale wanna wydaje się być dość duża Super!
Fajnie, ale te narożne umywalki i fikuśne wanny są bardzo drogie...wątpie czy ktoś mając małe mieszkanie właśnie z racji braku funduszy na większe zdecyduje się na tak drogą łazienkę

My nie mamy wanny- zrezygnowaliśmy na rzecz prysznica i nie narzekamy - są takie suszarki na pranie do postawienia w brodziku. Wszystko się mieści.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2013-03-24 o 15:09
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 16:31   #25
17zakrecona
Wtajemniczenie
 
Avatar 17zakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 018
GG do 17zakrecona
Dot.: Wanna czy prysznic?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Fajnie, ale te narożne umywalki i fikuśne wanny są bardzo drogie...wątpie czy ktoś mając małe mieszkanie właśnie z racji braku funduszy na większe zdecyduje się na tak drogą łazienkę

My nie mamy wanny- zrezygnowaliśmy na rzecz prysznica i nie narzekamy - są takie suszarki na pranie do postawienia w brodziku. Wszystko się mieści.
ta wanna właśnie nie jest taka droga
to jesr wanna RAVAK BEHAPPY mysle ze za 1000zł mozna juz w sklepach taka znalezc. + oczywiscie cala reszta.. czyli nastepne tyle.. to fakt. ale czego sie nie robi dla długich wieczorów w wannie mimo małej łazienki...
__________________
17zakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 18:35   #26
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Wanna czy prysznic?

Ja wybrałabym wannę - mogę w niej i wziąć szybki prysznic ,i długą relaksującą kąpiel
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 20:39   #27
kasiax86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 57
Dot.: Wanna czy prysznic?

JA chciałabym mieć wannę, ale niestety zbyt mała łazienka i praktyczniejszy jest prysznic. Ostatnio fajne modele widziałam w praktikerze - http://www.praktiker.pl/produkty,640/prysznice.html - pomimo tego, iż to prysznic to nawet już nie żałuję, że nie mam wanny. Planuję zakupić mniej więcej taki jak dodałam w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 400096.jpg (9,4 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez kasiax86
Czas edycji: 2013-03-25 o 20:40
kasiax86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 22:00   #28
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Wanna czy prysznic?

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
Ja wybrałabym wannę - mogę w niej i wziąć szybki prysznic ,i długą relaksującą kąpiel
Dokładnie, z wanny przy dzisiejszych dodatkach (zasłony, kurtyny, szyby, rolety) można łatwo zrobić prysznic a z prysznica wanny nie zrobisz.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 19:32   #29
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: Wanna czy prysznic?

Właśnie też się muszę zastanowić...mam wannę, jest bardzo duża a co za tym idzie są duże rachunki za wodę około 150zł na 2 osoby...myślałam o czymś takim: http://www.leroymerlin.pl/ceramika-l...1471,l558.html
Co sądzicie ?
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 19:35   #30
rosiczka221
Raczkowanie
 
Avatar rosiczka221
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 100
Dot.: Wanna czy prysznic?

Ja wanny bym nie oddała, za żadne skarby. jak wracam zmęczona po pracy to nic tak mnie nie zrelaksuje jak długa kąpiel z wonnymi olejkami
__________________
<ciach_reklama>
rosiczka221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-28 13:41:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.