Fryzjer - Sosnowiec - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-20, 12:32   #1
zakrecona1881
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona1881
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 158

Fryzjer - Sosnowiec


to na sroduli polecam salon HALINA.juz od bardzooooo dawna sie tam farbuje, pasemkuje, obcinam i plotkuje ....polecam i ceny przystepne tez sa
__________________
MOJA MAŁA GALERIA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=228411
zakrecona1881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 10:05   #2
onyx
Przyczajenie
 
Avatar onyx
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: olesnica/szkocja
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

ja mieszkam na niwce od niedawna i nie moge znalesc fryzjera dobrego w okolicy... na srodule to mam kawalek ale moze bym sie przejechala a moze polecisz mi jeszcze jakies inne zaklady moze gdzies blizej mnie bo planuje isc sobie wlosy obciac a mam dylemat gdzie ??? meczy mnie to bo bym chciala isc do kogos co sie na tym zna ...
onyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 12:14   #3
zakrecona1881
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona1881
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 158
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

ja tylko tam sie "ubieram" hehehe wiec nie moge polecic nic wieje pozdarwiam pa
__________________
MOJA MAŁA GALERIA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=228411
zakrecona1881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 07:40   #4
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Arrow Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

na ul.partyzantów w KBO otwarto niedawno nowy zakład - dość profesjonalny
obcinałam sie tam i byłam Baaaardzo zadowolona wiec polecam!
podobno tez blisko centrum jest salon Daphne <-- moja znajoma czesto tam bywa i bardzo sobie to chwali mam nadzieje ze sie przydałam
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 13:47   #5
only_you
Raczkowanie
 
Avatar only_you
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 73
Smile Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

LOVELY LOOK w AUCHAN zaje...fajnie obcinaja zawsze jestem zadowolona wyrabiasz sobie karte stałego klienta i amsz upusty dośc drogo ale bardzo profesjonalnie
jestem zadowolona zawsze .Te fryzjerki sa super do którejbys nie trafiła zawsze bedzie super normalnie koszt obciecia to 30 zł ale teraz jest promocja 25 naprawde polecam
__________________
_________________________ ___________
zabawnie tak oddychać przez różową słomke
only_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 19:16   #6
onyx
Przyczajenie
 
Avatar onyx
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: olesnica/szkocja
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

a w tym KBO to jakie ceny sa? np takie zwykle obciecie????
onyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 22:40   #7
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

ja płaciam za długie włosy 18 zł
za grzywkę od 2zł - 5zł (mnie kosztowała 3zł)

dobra jakość za dobrą cene! moim zdaniem,nwyszłam stamtąd zadowolona!
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 12:12   #8
Trinity
Raczkowanie
 
Avatar Trinity
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 256
GG do Trinity
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

A w sosnowcu znacie jakiegos fryzjera-styliste??? Bo fryzjerzy na ogol nie wiedza, o co mi chodzi lub chyba nie maja takiego fachu i nie jestem zadowolona, choc chodze do Laurenta i jest tam dosc drogo...
__________________
... Angel Of Darkness...
Trinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 12:14   #9
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

dobrzy fryzjerzy sa w Zagórzu
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 16:48   #10
Fioletto
Rozeznanie
 
Avatar Fioletto
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 869
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

na zagórze mam niedaleko i dobry fryzjer by mi sie przydał możesz polecić kogoś konkretnego? szukam podobnie jak Trinity fryzjera- stylisty, kogoś, kto pomoże dobrać fryzurę najlepiej pasującą do mnie
Fioletto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 16:37   #11
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Podbijam, bo szukam fryzjerki, która była w Sosnowcu na Staropogońskiej w bloku, taki mały salonik. Wiem, że mieszka na Zagórzu i teraz 5 sierpnia wyszła za mąż . Obawiam się, że może już jej nie bedzie tam i dlatego jej szukam. Może ktoś coś wie. Młoda z ciemnymi długimi włosami, spiętymi. Kurcze, ja nawet imienia nie znam, możliwe, że Ania, lub Agnieszka. Pliss, pomóżcie!
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-10, 12:30   #12
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Ja znam rewelacyjnego fryzjera na Zagórzu. Są to dwie fryzjerki bliźniaczki Marta i Magda, jedna z nich pracowała na Starym Sosnowcu w Andromedzie a teraz ma salon z siostra na Zagórzu i zwie sie GEMINI. Ja sobie bardzo chwalę ceny są dla mnie normalne, chyba obcięcie 15 zł, do tego fryzjerka nie wypuści cię z byle jak obcietymi wlosami tylko zawsze jakos je ulozy a mysle ze to wazne bo juz sie spotkalam nie raz jak fryzjerki obcinaly suszyly i nawet nie ulozyly tego tak po ludzku. Co do cen nie jestem pewna ale mysle ze w takich granicach. Aha i należy w sumie najpierw tam zadzwonić bo maja dużo klientów. Salon znajduje sie na przeciwko stacji Orlen na 11-go listopada albo jakos obok.
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 16:39   #13
ealex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Cytat:
Napisane przez onyx Pokaż wiadomość
ja mieszkam na niwce od niedawna i nie moge znalesc fryzjera dobrego w okolicy... na srodule to mam kawalek ale moze bym sie przejechala a moze polecisz mi jeszcze jakies inne zaklady moze gdzies blizej mnie bo planuje isc sobie wlosy obciac a mam dylemat gdzie ??? meczy mnie to bo bym chciala isc do kogos co sie na tym zna ...
jak mieszkasz na niwce to obok biedronki jest jak dla mnie rewelacyjna fryzjerka -Monika . zakład też monika
ealex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 11:50   #14
aga378
Raczkowanie
 
Avatar aga378
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 472
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

A czy ktoś ma jakieś doświadczenia dot. salonu fryzjerskiego w Plejadzie "Elajne" ? Właśnie się wybieram, bo tam chodze zazwyczaj, ale zaczynam mieć mieszane uczucia, niby ok. , fryzjerka doradziła mi fajną fryzurkę na którą trzena zapuścić włosy, bo miałam za krótkie. No i zapuszczam, chodzę do niej podcinać, czeka na moją wymarzaną fryzurę, trwa już to 10 miesięcy, a ten wspaniały efekt jakoś nie przychodzi. Juz nie wiem co myśleć, może jestem niecierpliwa?
aga378 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 12:50   #15
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

ej ja zalozylamwatek ale zero. Szukam fryzjera, Arek mial chyba na imie, 3 lata temu pracowal w salonie Tomline na Suchej, klo akademikow. Nikt nigdy tak dobrze mnie nie obcial. Chlopak mial z 20 pare lat, strasznie szczuply z czarnymi wlosami????????????????
Ja rowniez polecam Lovely Look w Auchan, p Dorote, natomiast kto nie chce awangardowej fryzury niech omija chuda fryzjerke z czerwonymi wlosami, nie slucha o co soie prosi
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 00:01   #16
Gośka:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Ja miałam problemy z fryzjerem od kilku ładnych lat, od czasu kiedy mój ulubiony mały salonik został zamknięty. Miałam ten problem do czasu... do czasu aż przypadkiem, z ulicy nie wstąpiłam do salonu Gabriel przy ulicy Modrzejowskiej, z tego co pamiętam to w pobliżu kina jakby ktoś był zainteresowany. Spotkałam się tam z przemiłą obsługą, która zajęła się mną iście po królewsku, a fryzura... idealna czułam się jakby mój ukochany salonik znów powrócił. Dodam jeszcze że salon oferuje również manicure i wszystko inne do paznokci!

Naprawde szczerze polecam wszystkim dziewczynow szukającyh profesjonalnie zrobionej fryzury w sosnowcu

... i jeszcze robią pyszną kawę
Gośka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 23:44   #17
kajasiak
Raczkowanie
 
Avatar kajasiak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 129
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

a ja nie polecam Lovely w Auchan, cięcie ok ale balejaż porażka, miał być popielaty bląd, wyszedł rdzawy pomarańcz, do zafarbowania po powrocie do dmu. i 150 zł przykryłam farbą za 35...

teraz jeszcze doczytałam post Muron, ja właśnie trafiłam na "tą Panią z czerwonymi" (Ewa), może miałam pecha, ale ona fajnie obcina, a balejaż robiłam spontanicznie- zupełnie nie planowałam...
kajasiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 23:54   #18
kajasiak
Raczkowanie
 
Avatar kajasiak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 129
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Cytat:
Napisane przez Trinity Pokaż wiadomość
A w sosnowcu znacie jakiegos fryzjera-styliste??? Bo fryzjerzy na ogol nie wiedza, o co mi chodzi lub chyba nie maja takiego fachu i nie jestem zadowolona, choc chodze do Laurenta i jest tam dosc drogo...
Fryzjer stylista - Staroszyński, jakiś czas temu miał salon na Rybnej, ale teraz przeniósł się , na Pogoń, obok "Kiepury" .
U Niego siadasz na fotel, a On się "wyrzywa"artystycznie , nigdy nie wiesz z czym na głowie wyjdziesz.
Jeśli lubisz ryzyko i niespodzianki to polecam...
A ceny troszkę z kosmosu: obcięcie jakieś 1,5 roku temu kosztowało 65 zł
te 50 to chyba za "wizję artystyczną"
kajasiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 19:22   #19
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Cytat:
Napisane przez Gośka:) Pokaż wiadomość
Ja miałam problemy z fryzjerem od kilku ładnych lat, od czasu kiedy mój ulubiony mały salonik został zamknięty. Miałam ten problem do czasu... do czasu aż przypadkiem, z ulicy nie wstąpiłam do salonu Gabriel przy ulicy Modrzejowskiej, z tego co pamiętam to w pobliżu kina jakby ktoś był zainteresowany. Spotkałam się tam z przemiłą obsługą, która zajęła się mną iście po królewsku, a fryzura... idealna czułam się jakby mój ukochany salonik znów powrócił. Dodam jeszcze że salon oferuje również manicure i wszystko inne do paznokci!

Naprawde szczerze polecam wszystkim dziewczynow szukającyh profesjonalnie zrobionej fryzury w sosnowcu

... i jeszcze robią pyszną kawę

Dziewczyny z Sosnowca czy miałyście jakieś doswiadczenia z salonem Gabriel, w sumie dziwny ten post, tylko jeden uzytkowniczki Gośka i chwalanie salonu.
Ja zdecydowałam sie ze względu na kompleksową obsługę panny młodej, i w galerii jest nawet fryzura ślubna która chciałabym mieć... ale moze wiecie jak jest dokładnie, też jak z paznokciami, czy fajnie robią, wlosy przede wszystkim, makijaż i paznokcie?
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 10:41   #20
ichiko
Raczkowanie
 
Avatar ichiko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: cz-wa
Wiadomości: 280
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

mam prośbę, czy któraś z Was mogłaby się podzielić wrażeniami po wizycie w 'Elajne' , Plejada . ile kosztuje podcięcie? czy jesteście zadowolone? fryzjer pomaga w doborze fryzury, czy 'samowolka'?

bardzo, bardzo bym prosiła
__________________
następna stacja
ichiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 20:50   #21
ichiko
Raczkowanie
 
Avatar ichiko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: cz-wa
Wiadomości: 280
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

przepraszam, że piszę posta pod postem.
wiem pytałam, więc może żadna z Was nie była w tym salonie, ale ... może jednak?
chciałam odkopać ten wątek.
Kochane, na prawdę mi zależy na recenzji 'Elajny' z Plejady.
__________________
następna stacja
ichiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 19:38   #22
Catalina21
Raczkowanie
 
Avatar Catalina21
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 339
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Cytat:
Napisane przez onyx Pokaż wiadomość
ja mieszkam na niwce od niedawna i nie moge znalesc fryzjera dobrego w okolicy... na srodule to mam kawalek ale moze bym sie przejechala a moze polecisz mi jeszcze jakies inne zaklady moze gdzies blizej mnie bo planuje isc sobie wlosy obciac a mam dylemat gdzie ??? meczy mnie to bo bym chciala isc do kogos co sie na tym zna ...
Na niwce polecam salon Viva naprzeciwko sklepu Albert. Jeżdże tam juz od 2 lat do p. Justyny i zawsze wychodze zadowolona Ceny też są bardzo przystępne (ostatnio za pasemka na włosach do ramion i cięcie zapłaciłam 60 zł ) Jedna z nielicznych fryzjerek która nie "przekombinowywuje", jak chce sie wyjść z włosami podciętymi 2 cm to tak jest a nie wychodzimy z włosami krótszymi 10 cm tak mnie załatwiła kiedyś kumpela która jest fryzjerką.
Catalina21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 10:03   #23
miasiakasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Absolutnie nie polecam studia Tomline w Sosnowcu, pół roku temu dałam się szefowi "wyżyć" artystycznie na mojej głowie i będę tego kroku żałowała do końca życia. Mam gęste włosy, były obcięte na boba, o długości za ucho i chciałam żeby mi je lekko zmienił i wycieniował... Wycieniował tak, że niektóre zostawił o długości 3 cm, niektóre ponad 10, bez ładu i składu, przerzedził je na tyle, że, bez przesady, wyglądałam tak, jakbym była po chemioterapii... Nie jest to tylko moje zdanie... Trzeba do tego dodać, że wybrałam się do niego w ciąży zagrożonej, i nie powinnam się była denerwować... A jak tu się nie denerwować jak ci ktoś siano zrobił z głowy. To był pierwszy raz w życiu, że na drugi dzień chciałam sobie dać wydłużyć włosy, albo kupić perukę, żeby wyglądać jak człowiek... Na szczęście mąż mi to odradził, bo przecież i tak siedziałam w domu. Teraz po pół roku wyglądam już ok, i postanowiłam przestrzec wszystkie odważne osoby przed TFUrczością tego pseudo-artysty.
miasiakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 21:18   #24
amica25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 30
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

[quote=nicolaaa;3232001]Ja znam rewelacyjnego fryzjera na Zagórzu. Są to dwie fryzjerki bliźniaczki Marta i Magda, jedna z nich pracowała na Starym Sosnowcu w Andromedzie a teraz ma salon z siostra na Zagórzu i zwie sie GEMINI. Ja sobie bardzo chwalę ceny są dla mnie normalne, chyba obcięcie 15 zł, do tego fryzjerka nie wypuści cię z byle jak obcietymi wlosami tylko zawsze jakos je ulozy a mysle ze to wazne bo juz sie spotkalam nie raz jak fryzjerki obcinaly suszyly i nawet nie ulozyly tego tak po ludzku. Co do cen nie jestem pewna ale mysle ze w takich granicach. Aha i należy w sumie najpierw tam zadzwonić bo maja dużo klientów. Salon znajduje sie na przeciwko stacji Orlen na 11-go listopada albo jakos obok.


witam mam pytanie czy ten zakład wciąż istnieje i czy warto iść?
amica25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 10:53   #25
yolus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Hej, a ja mam pytanko o salon feryzjerski na ul. Zwycięstwa - Dafne. Może ktoś się tam już czesał na swój ślub baaaaaardzo mi zależy na waszych opiniach z góry dzięki!
yolus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 21:08   #26
anulkak1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Nie polecam Dafne na Zwycięstwa jak dla mnie katastrofa wiem że ten post mało wiarygodny bo tyle co się zalogowałam przypadkiem trafiłam na to forum bo za 3 tyg mój slub i szukam fryzjera byłam u bliźniaczek na zwycięstwa zrobiły mi w ciągu 15 może min byle jaka fryzurę próbną za która musiałam zapłacić, tak mniej więcej jak to będzie wyglądało w dniu slubu potem poszłam na przymiarke sukni i Panie z salonu powiedziały że to kpina co zrobiły w tamtym salonie tak wszystko jest na ilość tasmowo im wiecej klientek tym lepiej szukam teraz fryzjera na gwałt! To już nie chodzi czy ładnie czy brzydko (chociaz u mnie byle jak) tylko mnie totalnie olano z braku czasu te kilkanaście min które fryzjerka mi poświęciła było w przerwie miedzy obcinaniem jednej a czesaniej drugiej chcesz możesz iść spróbować ale ja myślę że jak taki nawał klientek będą miały w dniu mojego slubu i też mnie tak potraktuja to ja dziękuję
anulkak1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 21:33   #27
kasQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 169
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

ja rowniez odradzam DAFNE i to zarowno na zwyciestwa jak i na sienkiewicza. na zwyciestwa mialam umowiona wizyte przed studniowka - mialam miec piekna fryzure wszystko zostalo wytlumaczone jak nalezy co wiecej mialam przy sobie zdjecia, ponadto fryzjerki wola ze soba uciac pogawedke niz zajac sie klientem. efekt tej wizyty byl taki ze zaraz po powrocie do domu musialam umyc glowe i jeszcze raz sama ukladac na szybko jakas fryzure. a co do dafne na sienkiewicza to chcialam aby pani zrobila mi baleyage - tylko w kolorze blond i to w jednym tonie. pani najpierw stwierdzila ze nie moze tego zrobic bo najlepiej by bylo gdybym najpierw zafarbowala cale wlaosy na jeden kolor a dopiero po miesiacu przyjsc i zrobic baleyage - gdybym wiedziala jak sie to skonczy nie zgodzila bym sie - myslalam ze skoro jestem w salonie dosc "cenionym" to fryzjerki musza sie znac na tym co robia - efekt koncowy pomaranczowe wlosy - naprawde tragiczny kolor zamiast blondu.
ja od ostatniej wizyty - jtrzymam sie od tych salonow z daleka.


ps. czy tomline - i ten Tomek czy on pracowal kiedys w Viki studio? na wprost zakreconej?
kasQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 09:16   #28
yolus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Dzięki wielkie za odpowiedź W takim wypadku wybiore sprawdzony już salon przeze mnie. Co prawda szukałam czegoś w pobliżu bo odkąd się przeprowadziłąm do Sosnowca to nie chciało mi się wracać do Czeladzi..
W każdym razie mogę powiedzieć, że ile razy się tam czesałam to byłam zadowolona, bo:
Przede wszystkim nigdy mi sie nic nie rozwaliło, nawet rano po przebudzeniu mi sie fryzura trzymała na głowie, innymi słowy możesz szaleć do woli a fryzura się utrzyma na miejscu. Dobrze i ładnie upinają włoski.
Salon nazywa się Anna, jest przy ul. Ogrodowej 24
yolus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 20:17   #29
rzepiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 18
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Natomiast ja polecam na starym Sosnowcu, na ul. Ordonówny salon Gracja. Fryzjerka ma na imie Ola. Młoda, miła z kilkuletnim doświadczeniem. Nie robi sieczki na głowie, potrafi doradzić i zaproponować nowe uczesanie.
Ceny przstępne: obciecie włosów krótkich 14 zł, pasemka z obcięciem 55 zł.
Chodze tam już od 3 lat, niezmiennie.
rzepiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 15:08   #30
Wyimagin0wana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 425
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

A czy w Sosnowcu znacie jakiegoś fryzjera, który robi dredy? T_T Choruję na nie już od dawna, ale nie mogę znaleźć żadnego salonu, do którego mogłabym dojechać lub gdzie czasem przebywam ;|
__________________
Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Gratuluję, dostajesz ode mnie koronę małej księżniczki wizaż 2012 w dziedzinie mózgi matematyczne.
Wyimagin0wana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-14 11:08:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.