Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-25, 17:16   #4741
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez nalezedociebie Pokaż wiadomość
Z czym łączyć taką torebkę?
Myślę ze z prostymi minimalistycznymi zestawieniami typu bialy t-shirt plus jasne jeansy, biale conversy, tak to widzę.

Co sadzicie o takich butach: https://www.eobuwie.com.pl/sandaly-g...e08-black.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 17:52   #4742
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Nie moja estetyka, kojarzą mi się z Panią z banku taką co na horyzoncie emerytura
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 20:26   #4743
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Ja ja widzę z jasnymi jeansami, wiazanym t-shirtem i białymi trampkami albo ze spódnica w kwiaty
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 20:36   #4744
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
Nie moja estetyka, kojarzą mi się z Panią z banku taką co na horyzoncie emerytura
tez mam duze watpliwosci. Na pierwszym zdjeciu nie wygladaja dobrze, wygladaja dokladnie jak opisalaś Poszukuję butow na lato z zakrytymi palcami i juz bylam zdesperowana, maly wybor w takich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 21:10   #4745
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez nalezedociebie Pokaż wiadomość
Z czym łączyć taką torebkę?

Śliczna torebka. Skąd jest?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 21:30   #4746
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Z wszelkimi zwiewnymi lub np. lnianymi letnimi sukienkami.
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Myślę ze z prostymi minimalistycznymi zestawieniami typu bialy t-shirt plus jasne jeansy, biale conversy, tak to widzę.

Co sadzicie o takich butach: https://www.eobuwie.com.pl/sandaly-g...e08-black.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
Ja ja widzę z jasnymi jeansami, wiazanym t-shirtem i białymi trampkami albo ze spódnica w kwiaty

Właśnie też od razu pomyślałam o zwiewnych sukienkach, ale chciałabym ją jakoś wykorzystać również w codziennych stylizacjach
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Śliczna torebka. Skąd jest?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję Pull&Bear
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 23:00   #4747
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez nalezedociebie Pokaż wiadomość
Pull&Bear

Dziękuje!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-26, 05:46   #4748
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez nalezedociebie Pokaż wiadomość

Właśnie też od razu pomyślałam o zwiewnych sukienkach, ale chciałabym ją jakoś wykorzystać również w codziennych stylizacjach


Dziękuję Pull&Bear
Poza sukienkami, to moim zdaniem do prostych zestawień z dżinsem (czy to spodnie, spódnica, katanka) też będzie ta torebka pasować.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 16:47   #4749
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Wygrzebany z szafy stary płaszcz - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie! Z racji wiosennych porządków wygrzebałam stary płaszcz z szafy - ma chyba z 5 lat Dobrze się w nim czuje, jest dosyć cieńki - taki na okres przejściowy. Co myslicie? Nosić jeszcze czy siara i nie modny? Mam też guziki do niego więc mogłabym doszyć i byłby dwurzędowy. Hit czy kit? I jak lepiej - z jednym rzędem guzików czy z dwoma?
Wg mnie wygląda na trochę za mały.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Moim zdaniem styl małej dziewczynki przebranej za tanio ubraną prostytutkę. Uroda bardzo charakterystyczna i bardzo niedopasowany do niej styl.


Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy przy kobietach to niezależnie od wieku zauważyłyście, że taki trend " nie dbania o siebie" często gości wśród mam? Nie wiem jak Wy ale ja zadbane mamy widzę bardzo rzadko i wcale nie chodzi mi tu o wysokie szpilki czy drogie ubrania. Takie po prostu generalne zadbanie o siebie - paznokcie mimo,że nie pomalowane to czyste i obcięte, nie przetłuszczone włosy, jakieś minimum makijażu- choćby tylko maskara do oczu, a już inaczej się wygląda. Ja wiem ile jest pracy przy małym dziecku, jestem beztalenciem makijażowym, w szafie też różnie bywa ale wielokrotnie myłam włosy czy robiłam paznokcie po nocach lub kiedy moja latorośl spała bo zwyczajnie źle się czułam ze swoim wyglądem i wstyd mi było wyjść tak do ludzi. Choćby nie wiem jak mamy nadpobudliwe dziecko nikt i nie wmówi,że nie znajdziemy choćby 15 min w ciągu całego dnia na umycie włosów czy pomalowanie oczu przed wyjściem. Ale wiecie co jest najgorsze...te komentarze i napiętnowanie mnie jako złej matki bo mam makijaż i pomalowane paznokcie. Nie raz słyszałam za plecami "zobacz tą jakie pazury ma zrobione, pewnie zamiast zajmować się dzieckiem to się pindraczy przed lustrem", "ja to nie mam czasu się malować, ja się muszę dzieckiem zajmować". Utarł się już taki stereotyp, że im bardziej zaniedbana kobieta tym jest lepszą matką. Matka powinna się wręcz wstydzić, że dba o siebie, a od kosmetyczki to wychodzić kanałami.I pomyśleć,że to matki matkom zgotowały ten los.
Hmmm... Cinderella Girl została od razu skrytykowana, tu analogiczna generalizacja w pierwszym zdaniu a jakoś w odpowiedziach nie widzę linczu...

Co do tekstu, to zgadzam się i nie zgadzam. Przy dziecku czy bez należy pozostać zadbanym. Jednak dla mnie oznacza to czyste ubranie, umyte włosy etc. Natomiast makijaż, czy pomalowane paznokcie nie są dla mnie wytyczną bycia zadbaną. Czy zatem każda kobieta która wybiera świadomie na co dzień (nie mając dziecka) bycie au naturel jest z góry zaniedbana?
victorion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 17:00   #4750
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Zaniosłam dzisiaj spodnie do krawcowej. Materiałowe slimy, za długie, chciałam z nich zrobić 7/8. Krawcowa najpierw rozłożyła je na stole, odmierzyła 2 cale i spytała, czy tyle będzie ok Trochę mnie to zbiło z tropu, ale powiedziałam, że wolałabym je przymierzyć. Założyłam, stanęłam przed lustrem. Krawcowa pyta jakie buty będę do nich nosić. Przyszłam w półbutach na niskim obcasie. Powiedziałam, że różne. Ona pyta o wysokość obcasa. Ja jej mówię, że 3cm, 5, 7... NO RÓŻNE. Westchnęła, podwinęła mi te spodnie. Podwijała mi je raz niżej, raz wyżej i pytała, czy tak będzie dobrze. Ja jestem ślepa i nigdy nie jestem pewna jak jest lepiej. Zawsze do tej pory krawcowe przypinały spodnie i patrzyły z bliska i z daleka jak to wygląda. Ta mi tylko powiedziała, że teraz to jest zgadywanka i żebym przyszła w butach, które będę nosić do tych spodni. Zawinęłam się stamtąd i będę dalej szukać.
Taki "humorystyczny" akcent na dzisiaj.

Mam do Was pytanie.
Lubię nosić dopasowane t-shirty do spódnic i spodni. Czy da się coś zrobić, żeby stylizacje z t-shirtami wyglądały jak "za milion dolarów"? Czy jakość t-shirtów załatwi sprawę, czy powinnam na coś jeszcze zwrócić uwagę?
I czy macie pomysł na podobne góry? Czyli dopasowane, ale nie tak oklepane jak zwykły t-shirt? Chciałabym wprowadzić do szafy coś nowego, ale nie mam pomysłu.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 18:30   #4751
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Zaniosłam dzisiaj spodnie do krawcowej. Materiałowe slimy, za długie, chciałam z nich zrobić 7/8. Krawcowa najpierw rozłożyła je na stole, odmierzyła 2 cale i spytała, czy tyle będzie ok Trochę mnie to zbiło z tropu, ale powiedziałam, że wolałabym je przymierzyć. Założyłam, stanęłam przed lustrem. Krawcowa pyta jakie buty będę do nich nosić. Przyszłam w półbutach na niskim obcasie. Powiedziałam, że różne. Ona pyta o wysokość obcasa. Ja jej mówię, że 3cm, 5, 7... NO RÓŻNE. Westchnęła, podwinęła mi te spodnie. Podwijała mi je raz niżej, raz wyżej i pytała, czy tak będzie dobrze. Ja jestem ślepa i nigdy nie jestem pewna jak jest lepiej. Zawsze do tej pory krawcowe przypinały spodnie i patrzyły z bliska i z daleka jak to wygląda. Ta mi tylko powiedziała, że teraz to jest zgadywanka i żebym przyszła w butach, które będę nosić do tych spodni. Zawinęłam się stamtąd i będę dalej szukać.
Taki "humorystyczny" akcent na dzisiaj.

Mam do Was pytanie.
Lubię nosić dopasowane t-shirty do spódnic i spodni. Czy da się coś zrobić, żeby stylizacje z t-shirtami wyglądały jak "za milion dolarów"? Czy jakość t-shirtów załatwi sprawę, czy powinnam na coś jeszcze zwrócić uwagę?
I czy macie pomysł na podobne góry? Czyli dopasowane, ale nie tak oklepane jak zwykły t-shirt? Chciałabym wprowadzić do szafy coś nowego, ale nie mam pomysłu.
W Mohito są fajne bluzki, takie pudełkowe. Są dość dopasowane, a jednocześnie są bardziej eleganckie niż zwykłe koszulki. I jestem zadowolona z ich wyglądu po praniu. I są na tyle tanie, że nawet mnie na nie stać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-26, 18:35   #4752
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość

Mam do Was pytanie.
Lubię nosić dopasowane t-shirty do spódnic i spodni. Czy da się coś zrobić, żeby stylizacje z t-shirtami wyglądały jak "za milion dolarów"? Czy jakość t-shirtów załatwi sprawę, czy powinnam na coś jeszcze zwrócić uwagę?
I czy macie pomysł na podobne góry? Czyli dopasowane, ale nie tak oklepane jak zwykły t-shirt? Chciałabym wprowadzić do szafy coś nowego, ale nie mam pomysłu.
Też bym chciała wiedzieć, co zamiast lekko taliowanego t-shirtu, bo w takim to nigdy nie będę wyglądać nawet jak sto tysięcy, a gdzie tam milion dolarów Na razie jedyne co u mnie się sprawdza, to delikatnie lejący dekolt-wodospad, w tym wyglądam naprawdę dobrze. Najgorsze fasony to dla mnie odcinane pod biustem oraz ze ściągaczem na biodrach, oba to gwarantowany efekt ciąży.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 19:53   #4753
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Zaniosłam dzisiaj spodnie do krawcowej. Materiałowe slimy, za długie, chciałam z nich zrobić 7/8. Krawcowa najpierw rozłożyła je na stole, odmierzyła 2 cale i spytała, czy tyle będzie ok Trochę mnie to zbiło z tropu, ale powiedziałam, że wolałabym je przymierzyć. Założyłam, stanęłam przed lustrem. Krawcowa pyta jakie buty będę do nich nosić. Przyszłam w półbutach na niskim obcasie. Powiedziałam, że różne. Ona pyta o wysokość obcasa. Ja jej mówię, że 3cm, 5, 7... NO RÓŻNE. Westchnęła, podwinęła mi te spodnie. Podwijała mi je raz niżej, raz wyżej i pytała, czy tak będzie dobrze. Ja jestem ślepa i nigdy nie jestem pewna jak jest lepiej. Zawsze do tej pory krawcowe przypinały spodnie i patrzyły z bliska i z daleka jak to wygląda. Ta mi tylko powiedziała, że teraz to jest zgadywanka i żebym przyszła w butach, które będę nosić do tych spodni. Zawinęłam się stamtąd i będę dalej szukać.
Taki "humorystyczny" akcent na dzisiaj.

Mam do Was pytanie.
Lubię nosić dopasowane t-shirty do spódnic i spodni. Czy da się coś zrobić, żeby stylizacje z t-shirtami wyglądały jak "za milion dolarów"? Czy jakość t-shirtów załatwi sprawę, czy powinnam na coś jeszcze zwrócić uwagę?
I czy macie pomysł na podobne góry? Czyli dopasowane, ale nie tak oklepane jak zwykły t-shirt? Chciałabym wprowadzić do szafy coś nowego, ale nie mam pomysłu.
A no, są krawcowe i ucinaczki nogawek Ja kiedyś odebrałam sukienkę - była skrócona krzywo, a podszewka wystawała spod koronki. Nawet się nie wracałam (przymierzyłam dopiero w domu), bo nie miałam czasu i na szybko zaniosłam do lepszej krawcowej.

Dopasowane mogą być jeszcze sweterki:
https://static.shwrm.net/images/7/4/...35_500x643.jpg
https://image.ceneostatic.pl/data/pr...i-czerwony.jpg
https://lb0.dstatic.pl/images/331720...mohito-xxl.jpg
http://kimkim.pl/data/portal_article...to/340/484.jpg

Wiadomo - koszule.

A co do t-shirtów - podobno da się i jakość ma znaczenie, ale że mnie ogólnie ciężko idzie dopasowywanie t-shirtów do swojej figury, to nie zaznałam luksusu droższych, bo nie chce mi się w ciemno zamawiać. Ale jak ktoś ma w miarę bezproblemową "górę", to można spróbować.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 20:18   #4754
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
W Mohito są fajne bluzki, takie pudełkowe. Są dość dopasowane, a jednocześnie są bardziej eleganckie niż zwykłe koszulki. I jestem zadowolona z ich wyglądu po praniu. I są na tyle tanie, że nawet mnie na nie stać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję, ale pudełkowe odpadają przez moje kształty. Zdecydowanie wolę się trzymać czegoś, co nie zaburzy sylwetki klepsydry

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też bym chciała wiedzieć, co zamiast lekko taliowanego t-shirtu, bo w takim to nigdy nie będę wyglądać nawet jak sto tysięcy, a gdzie tam milion dolarów Na razie jedyne co u mnie się sprawdza, to delikatnie lejący dekolt-wodospad, w tym wyglądam naprawdę dobrze. Najgorsze fasony to dla mnie odcinane pod biustem oraz ze ściągaczem na biodrach, oba to gwarantowany efekt ciąży.
Piąteczka, bo te odcinane i ściągane są również moim koszmarem Ogólnie we wszystkim co nie jest taliowane, robi się ze mnie albo prostokąt albo lizak.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
A no, są krawcowe i ucinaczki nogawek Ja kiedyś odebrałam sukienkę - była skrócona krzywo, a podszewka wystawała spod koronki. Nawet się nie wracałam (przymierzyłam dopiero w domu), bo nie miałam czasu i na szybko zaniosłam do lepszej krawcowej.

Dopasowane mogą być jeszcze sweterki:
https://static.shwrm.net/images/7/4/...35_500x643.jpg
https://image.ceneostatic.pl/data/pr...i-czerwony.jpg
https://lb0.dstatic.pl/images/331720...mohito-xxl.jpg
http://kimkim.pl/data/portal_article...to/340/484.jpg

Wiadomo - koszule.

A co do t-shirtów - podobno da się i jakość ma znaczenie, ale że mnie ogólnie ciężko idzie dopasowywanie t-shirtów do swojej figury, to nie zaznałam luksusu droższych, bo nie chce mi się w ciemno zamawiać. Ale jak ktoś ma w miarę bezproblemową "górę", to można spróbować.
No to miałaś przygody. Ja bym się pewnie na początku zbuntowała, że muszę dwa razy za to samo zapłacić, ale w sumie oddawać tę rzecz do poprawki do tej samej "ucinaczki nogawek"...

To są chyba sweterki dla classica? Ja w takich wyglądam bardzo ciężko. Ze swetrów wybieram kardigany albo duże, miękkie sztuki z przydługimi rękawami. Jeszcze takiego dopasowanego sweterka nie wydziergano, żebym w nim dobrze wyglądała. Chociaż chętnie przymierzyłabym ten: https://shop.mango.com/gb/women/card...familia;55,355
Bezproblemowa "góra" U mnie pewnym problemem jest wzrost. Mam sylwetkę klepsydry. Przez ostatnich kilka miesięcy trochę mi ciało zmieniało, ale ogólnie zaczynam się sobie bardziej podobać, bo wysmuklałam, zbliżam się z 25cm różnicy między talią a biodrami do 30. Tyle, że w talii mam nadal ok 70cm, co przy wzroście 1,62m wygląda dość... przysadziście.

Ostatnio zrobiłam kompletnie nieudane internetowe zakupy, wszystko poszło do zwrotu. Wyniosłam z tego tyle, że wróciłam z podkulonym ogonem do dopasowej góry i stwierdziłam, że lepiej wyglądam w połączeniu: jasna góra, ciemny dół. No i postanowiłam stawiać utrzymanie klepsydry na pierwszym miejscu.
Myślałam o bluzkach tego typu: https://shop.mango.com/gb/women/shir...das.familia;14 Chodzi mi wyłącznie o przód i może nie tak wielką bluzkę, ale do takiej musiałabym sobie jeszcze poszerzyć biodra, co przy moich proporcjach niekoniecznie będzie dobrze wyglądać.

Aha, Chimay. Padł temat Mohito, a jak Tobie się widzi coś takiego? Cała stylizacja jest jak dla Ciebie http://www.mohito.com/pl/pl/collecti...houlder-blouse Chociaż jakby nie patrzeć to nadal jest t-shirt...

Ogólnie ostatnio mam kryzys ubraniowy: nie mam pomysłów, w niczym się sobie nie podobam i najchętniej schowałabym się w worek...
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/

Edytowane przez chabrymakiistokrotki
Czas edycji: 2018-03-26 o 20:20
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 20:27   #4755
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Moim zdaniem dopasowany t-shirt wygląda elegancko tylko z super marynarka, dla mnie to mu jednak bliżej do bielizny niż eleganckiej bluzki. W wersji sportowej jest jak najbardziej ok.

Wysłane z mojego 5080X przy użyciu Tapatalka
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 20:27   #4756
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Dziękuję, ale pudełkowe odpadają przez moje kształty. Zdecydowanie wolę się trzymać czegoś, co nie zaburzy sylwetki klepsydry

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------


Piąteczka, bo te odcinane i ściągane są również moim koszmarem Ogólnie we wszystkim co nie jest taliowane, robi się ze mnie albo prostokąt albo lizak.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------



No to miałaś przygody. Ja bym się pewnie na początku zbuntowała, że muszę dwa razy za to samo zapłacić, ale w sumie oddawać tę rzecz do poprawki do tej samej "ucinaczki nogawek"...

To są chyba sweterki dla classica? Ja w takich wyglądam bardzo ciężko. Ze swetrów wybieram kardigany albo duże, miękkie sztuki z przydługimi rękawami. Jeszcze takiego dopasowanego sweterka nie wydziergano, żebym w nim dobrze wyglądała. Chociaż chętnie przymierzyłabym ten: https://shop.mango.com/gb/women/card...familia;55,355
Bezproblemowa "góra" U mnie pewnym problemem jest wzrost. Mam sylwetkę klepsydry. Przez ostatnich kilka miesięcy trochę mi ciało zmieniało, ale ogólnie zaczynam się sobie bardziej podobać, bo wysmuklałam, zbliżam się z 25cm różnicy między talią a biodrami do 30. Tyle, że w talii mam nadal ok 70cm, co przy wzroście 1,62m wygląda dość... przysadziście.

Ostatnio zrobiłam kompletnie nieudane internetowe zakupy, wszystko poszło do zwrotu. Wyniosłam z tego tyle, że wróciłam z podkulonym ogonem do dopasowej góry i stwierdziłam, że lepiej wyglądam w połączeniu: jasna góra, ciemny dół. No i postanowiłam stawiać utrzymanie klepsydry na pierwszym miejscu.
Myślałam o bluzkach tego typu: https://shop.mango.com/gb/women/shir...das.familia;14 Chodzi mi wyłącznie o przód i może nie tak wielką bluzkę, ale do takiej musiałabym sobie jeszcze poszerzyć biodra, co przy moich proporcjach niekoniecznie będzie dobrze wyglądać.

Aha, Chimay. Padł temat Mohito, a jak Tobie się widzi coś takiego? Cała stylizacja jest jak dla Ciebie http://www.mohito.com/pl/pl/collecti...houlder-blouse Chociaż jakby nie patrzeć to nadal jest t-shirt...

Ogólnie ostatnio mam kryzys ubraniowy: nie mam pomysłów, w niczym się sobie nie podobam i najchętniej schowałabym się w worek...
Tak bardzo podobają mi się bluzki z dekoltem w łódkę... Tak bardzo żałuję, że nie mogę ich nosić Ale niestety, moje ramiona i cycki się z nimi nie lubią
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 22:01   #4757
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dopasowany t-shirt wygląda elegancko tylko z super marynarka, dla mnie to mu jednak bliżej do bielizny niż eleganckiej bluzki. W wersji sportowej jest jak najbardziej ok.

Wysłane z mojego 5080X przy użyciu Tapatalka
Chodziło mi o codzienne stylizacje
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 09:52   #4758
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
No to miałaś przygody. Ja bym się pewnie na początku zbuntowała, że muszę dwa razy za to samo zapłacić, ale w sumie oddawać tę rzecz do poprawki do tej samej "ucinaczki nogawek"...

No dokładnie, stwierdziłam, że nie ufam jej na tyle, żeby oddawać do poprawki, a jechać do niej tylko po to, żeby na nią nakrzyczeć... Nie chciało mi się szczerze. Po prostu wszystkim wokół ją odradziłam

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
To są chyba sweterki dla classica? Ja w takich wyglądam bardzo ciężko.

Bo ja wiem, wrzuciłam pierwsze lepsze przykłady. Na pewno dla każdego coś sie znajdzie - wystarczy odpowieni dekolt, materiał, wzór.

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Ze swetrów wybieram kardigany albo duże, miękkie sztuki z przydługimi rękawami. Jeszcze takiego dopasowanego sweterka nie wydziergano, żebym w nim dobrze wyglądała. Chociaż chętnie przymierzyłabym ten: https://shop.mango.com/gb/women/card...familia;55,355

Przecież to worek Spójrz na ostatnie zdjęcie. Typowy bezkształtny sweter. Te modelki po prostu mają je tak wciągnięte i chyba pozbierane z tylu czy gdzieś.
Jeśli musisz mieć coś przy ciele, to ten sweter na pewno nie jest tym, czego szukasz


Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Bezproblemowa "góra" U mnie pewnym problemem jest wzrost. Mam sylwetkę klepsydry. Przez ostatnich kilka miesięcy trochę mi ciało zmieniało, ale ogólnie zaczynam się sobie bardziej podobać, bo wysmuklałam, zbliżam się z 25cm różnicy między talią a biodrami do 30. Tyle, że w talii mam nadal ok 70cm, co przy wzroście 1,62m wygląda dość... przysadziście.

Przysadziście u Ciebie
Wiesz, co wygląda przysadziście? 153 cm wzrostu, 95 cm w biuście, 70 w talii i jakies 85 w biodrach (biodra są proporcjonalne do wzrostu, ale na pewno nie do gory)
Dlatego u mnie t-shirty odpadają, bo teortycznie powinnam nosić XS/S, żeby w ramionach wszystko pasowało, ale biust mi się w nic nie mieści, jeśli nie jest oversizowe lub rozciągliwe, lub z rozmysłem stworzone na biust powyżej wielkości mirabelek

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Ostatnio zrobiłam kompletnie nieudane internetowe zakupy, wszystko poszło do zwrotu. Wyniosłam z tego tyle, że wróciłam z podkulonym ogonem do dopasowej góry i stwierdziłam, że lepiej wyglądam w połączeniu: jasna góra, ciemny dół. No i postanowiłam stawiać utrzymanie klepsydry na pierwszym miejscu.
Myślałam o bluzkach tego typu: https://shop.mango.com/gb/women/shir...das.familia;14 Chodzi mi wyłącznie o przód i może nie tak wielką bluzkę, ale do takiej musiałabym sobie jeszcze poszerzyć biodra, co przy moich proporcjach niekoniecznie będzie dobrze wyglądać.

Aha, Chimay. Padł temat Mohito, a jak Tobie się widzi coś takiego? Cała stylizacja jest jak dla Ciebie http://www.mohito.com/pl/pl/collecti...houlder-blouse Chociaż jakby nie patrzeć to nadal jest t-shirt...

Ogólnie ostatnio mam kryzys ubraniowy: nie mam pomysłów, w niczym się sobie nie podobam i najchętniej schowałabym się w worek...
Takie bluzki wcale nie są stworzone do tego, żeby robić klepsydrę. I nie wymagają wyrównywania bioder. One są moim zdaniem do celowego zaburzenia proporcji, co nie każdemu będzie pasować.
Szerokie klapy, szeroka góra... jeśli zrównoważy się to takim samym dołem, wyjdzie prawdopodobnie śmiesznie, przerysowanie. Trzeba postawić wtedy na tę dużą górę. To mi bardzo przypomina podejście Kibbe do podkreślania swoich cech, tj. masz szerokie ramiona? Załóż górę, która to podkreśli


A co do ubrań - mam to samo. Brak pomysłu na siebie, brak weny, dużo zamawiam, niemal wszystko oddaję. Jak chodzę po sklepach, jest jeszcze gorzej, bo denerwują mnie tłumy, brudne ubrania, brak rozmiarówki, itd. Więc tez nic tak nie mogę kupić.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2018-03-27 o 09:53
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 10:10   #4759
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
A co do ubrań - mam to samo. Brak pomysłu na siebie, brak weny, dużo zamawiam, niemal wszystko oddaję. Jak chodzę po sklepach, jest jeszcze gorzej, bo denerwują mnie tłumy, brudne ubrania, brak rozmiarówki, itd. Więc tez nic tak nie mogę kupić.
chyba jakiś sezon przesileniowy jest
połaziłabym sobie nawet po sklepach, ale wiem, że nic nie znajdę, więc po co w ogóle ruszać. ot błędne koło.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-27, 14:00   #4760
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
No dokładnie, stwierdziłam, że nie ufam jej na tyle, żeby oddawać do poprawki, a jechać do niej tylko po to, żeby na nią nakrzyczeć... Nie chciało mi się szczerze. Po prostu wszystkim wokół ją odradziłam

Bo ja wiem, wrzuciłam pierwsze lepsze przykłady. Na pewno dla każdego coś sie znajdzie - wystarczy odpowieni dekolt, materiał, wzór.

Przecież to worek Spójrz na ostatnie zdjęcie. Typowy bezkształtny sweter. Te modelki po prostu mają je tak wciągnięte i chyba pozbierane z tylu czy gdzieś.
Jeśli musisz mieć coś przy ciele, to ten sweter na pewno nie jest tym, czego szukasz

Przysadziście u Ciebie
Wiesz, co wygląda przysadziście? 153 cm wzrostu, 95 cm w biuście, 70 w talii i jakies 85 w biodrach (biodra są proporcjonalne do wzrostu, ale na pewno nie do gory)
Dlatego u mnie t-shirty odpadają, bo teortycznie powinnam nosić XS/S, żeby w ramionach wszystko pasowało, ale biust mi się w nic nie mieści, jeśli nie jest oversizowe lub rozciągliwe, lub z rozmysłem stworzone na biust powyżej wielkości mirabelek


Takie bluzki wcale nie są stworzone do tego, żeby robić klepsydrę. I nie wymagają wyrównywania bioder. One są moim zdaniem do celowego zaburzenia proporcji, co nie każdemu będzie pasować.
Szerokie klapy, szeroka góra... jeśli zrównoważy się to takim samym dołem, wyjdzie prawdopodobnie śmiesznie, przerysowanie. Trzeba postawić wtedy na tę dużą górę. To mi bardzo przypomina podejście Kibbe do podkreślania swoich cech, tj. masz szerokie ramiona? Załóż górę, która to podkreśli


A co do ubrań - mam to samo. Brak pomysłu na siebie, brak weny, dużo zamawiam, niemal wszystko oddaję. Jak chodzę po sklepach, jest jeszcze gorzej, bo denerwują mnie tłumy, brudne ubrania, brak rozmiarówki, itd. Więc tez nic tak nie mogę kupić.
Wiesz, co do tego swetra, to raczej złapałabym rozmiar mniejszy, niż sugeruje producent. Nie przepadam za dopasowanymi swetrami. Ale możesz mieć rację - jeszcze go nie przymierzałam. Bardzo podobają mi się rękawy

To teraz jest mi głupio, że narzekałam na problemy z proporcjami. Faktycznie możesz mieć spory problem z doborem ubrań. Mnie też się często bluzki rozłażą/rozciągają na biuście, do tego są zbyt luźne w talii... Ze zwykłej ciekawości i w celach edukacyjnych zapytam, jak ubierasz swoją sylwetkę. Dążysz do wyrównania proporcji, czy się nimi nie przejmujesz?

Jestem kompletnie zielona ;/ Widziałam zdjęcia, gdzie z takimi bluzkami z powodzeniem była budowana sylwetka klepsydry, ale być może to było na wysokich, smukłych kobietach. Wpadłam na taki pomysł, ale jeszcze nie miałam okazji poprzymierzać. Niestety na zakupy muszę się wybierać poza miejsce zamieszkania i od kiedy przeprowadziłam się do tego miasteczka, to moja edukacja dotycząca stylu bardzo zwolniła.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 16:18   #4761
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Aha, Chimay. Padł temat Mohito, a jak Tobie się widzi coś takiego? Cała stylizacja jest jak dla Ciebie http://www.mohito.com/pl/pl/collecti...houlder-blouse Chociaż jakby nie patrzeć to nadal jest t-shirt...

Ogólnie ostatnio mam kryzys ubraniowy: nie mam pomysłów, w niczym się sobie nie podobam i najchętniej schowałabym się w worek...
W wersji czarnej fajnie wygląda, ale czarny u mnie odpada. Nigdy nie próbowałam tak mocno wyciętych dekoltów, chyba odstraszała mnie konieczność dobierania do nich straplessa.
Cała stylówa z tą sukienką w grochy mogłaby mnie przytłoczyć, a już na pewno tak duże grochy. Jeszcze nie określiłam, czy tak rozkloszowane sukienki mi pasują, ale wydaje mi się, że są zbyt obfite.

U mnie jeśli chodzi o góry to sweterki podobne do zalinkowanych przez martaakow się sprawdzają, do tego bluzki koszulowe, ale tutaj głównie zależy to od rodzaju materiału i tego, jak się on na ciele układa, a większość układa się byle jak.
Koszule - no nie potrafię. W wersji casualowej wyglądam w nich jak pracownik pizzerii. Wersja elegancka odpada, bo to to w ogóle nie moja bajka.

Mnie akurat wiosna służy jeśli chodzi o stylówy, bo mniej elementów trzeba ze sobą zgrać, odpada konieczność noszenia okryć zimowych, czapek, do tego odpowiednich butów, które będą pasować do tego co na wierzchu i do tego co pod spodem. Zimą widuję bardzo mało dobrze ubranych ludzi, z nadejściem ciepła już więcej. Trudno mi kupić ciepłe i dobrze wyglądające obuwie, a zimą to jest wręcz niewykonalne, a przynajmniej jeszcze nigdy w życiu mi się to nie udało.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 22:16   #4762
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
To teraz jest mi głupio, że narzekałam na problemy z proporcjami. Faktycznie możesz mieć spory problem z doborem ubrań. Mnie też się często bluzki rozłażą/rozciągają na biuście, do tego są zbyt luźne w talii... Ze zwykłej ciekawości i w celach edukacyjnych zapytam, jak ubierasz swoją sylwetkę. Dążysz do wyrównania proporcji, czy się nimi nie przejmujesz?
Nie, nie dążę do tego za bardzo.
Kiedyś wydawało mi się, że powinnam, ale teraz widzę, że osiągam w ten sposób czasem zbyt przerysowany efekt, sylwetka robi się cięższa.
Staram się unikać szerokich, okrągłych lub łódkowatych dekoltów. Najlepiej sprawdzają się albo małe dekolty albo V. Dodatkowo mam dość krótką talię, więc tak naprawdę zbyt głęboki dekolt też często jest niewskazany, bo potrafi skrócić (zwłaszcza zaokrąglony).
Ale nie poszerzam sobie na siłę bioder. Wręcz często chodzę w spódnicach/sukienkach tubach. Dorobiłam się trochę pupy ostatnio na ćwiczeniach, więc jakoś tam się ona fajniej podkreśla. Jak miałam płaskopupie, było gorzej. Wtedy celowałam w rozkloszowane spódnice. Dalej zresztą takie noszę, ale nie jakieś bombki.
Normalnie chodzę w wąskich spodniach czy rurkach, tylko nie wciągam bluzek do środka, bo to uwydatnia brak talii. Rozkloszowane spódnice + wciągnięta góra udają, że mam talię Ale i lekko mnie taka stylizacja pogrubia, więc jest coś za coś.

Ogólnie kombinuję i nie twierdzę, że znalazłam złoty środek, ale da się mnie ubrać
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-29, 09:55   #4763
Synonimka
Raczkowanie
 
Avatar Synonimka
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 34
Kolor butów i torebki do błękitnego płaszcza?

Kochane, zakupiłam sobie błękitny płaszcz, zawsze ybierałam czarny lub ewentualnie beż, a w tym roku poszalałam
Tylko totalnie nie wiem, w jakim kolorze dobrać buty, torebkę? Większość dodatków mam czarnych i chciałabym coś nowego zakupić, ale nie wiem co.. Jakieś pomysły?
Synonimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-29, 16:31   #4764
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Kolor butów i torebki do błękitnego płaszcza?

Cytat:
Napisane przez Synonimka Pokaż wiadomość
Kochane, zakupiłam sobie błękitny płaszcz, zawsze ybierałam czarny lub ewentualnie beż, a w tym roku poszalałam
Tylko totalnie nie wiem, w jakim kolorze dobrać buty, torebkę? Większość dodatków mam czarnych i chciałabym coś nowego zakupić, ale nie wiem co.. Jakieś pomysły?
Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać.
Brązowe, beżowe, granatowe, bordowe, białe, fioletowe, złote, srebrne, a tak naprawdę prawie każdy kolor będzie pasował moim zdaniem. Czarne dodatki też będą ok.
Błękit jest bardzo uniwersalnym kolorem.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-01, 15:20   #4765
moorientes
Przyczajenie
 
Avatar moorientes
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 6
Send a message via Skype™ to moorientes
Wink Która kurtka jest ładniejsza

Pytanie do kobiet która kurtka jest ładniejsza, bardziej męska i wogóle jaka się podoba, poszłabyś z facetem na miasto





Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-04-01 o 17:53 Powód: Czcionka
moorientes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-01, 18:28   #4766
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Sorry, ale żadna z tych proponowanych Kup sobie lepiej jakąś porządną skórzaną, czarną kurtkę - w dobrze dobranej każdy facet dobrze wygląda.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-01, 18:31   #4767
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Dla mnie też żadna, ale ja mam już czasy nastoletnie dawno za sobą, a to raczej są ciuchy, w których dobrze mogą wyglądać nastolatki. Facet starszy niż powiedzmy 25 lat będzie w czymś takim wyglądał z reguły śmiesznie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 09:01   #4768
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

To nie są wg mnie "męskie" kurtki. Z tych dwóch to już lepsza ta druga, ale raczej na spotkanie z kumplami a nie na randkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 09:26   #4769
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

żadna. jest bardzo źle
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 09:45   #4770
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
żadna. jest bardzo źle
Zgadzam się. Są fatalne.

Kojarzą mi się z 18-20-latkami spod bloku, których jedynym zajęciem jest plucie na chodnik i wyrywanie lusterek samochodowych...
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-15 18:59:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.