kosmetyki Adi-Beauty z Morza Martwego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-10, 20:20   #1
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500

kosmetyki Adi-Beauty z Morza Martwego


Czy używacie kosmetyków tejże firmy?? Ja powiem szczerze natknęłam się na ich produkty podczas wycieczki do jednej z galerii, gdzie bardzo miły Pan wypróbowal na moich dłoniach peeling solny do ciała z olejkiem i powiem szczerze, że byłam zachwycona!!. Jeszcze przez 3 dni miałam dłonie gładkie i jedwabiście miękkie. Problem w tym, że kosmetyki te są jak dla mnie strasznie drogie.......W sklepie internetowym są trochę tańsze, ale wtedy trzeba kupić odpowiednią ilość kosmetyków, aby na tym skorzystać.
Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 12:53   #2
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: kosmetyki Adi-Beauty z Morza Martwego

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Czy używacie kosmetyków tejże firmy?? Ja powiem szczerze natknęłam się na ich produkty podczas wycieczki do jednej z galerii, gdzie bardzo miły Pan wypróbowal na moich dłoniach peeling solny do ciała z olejkiem i powiem szczerze, że byłam zachwycona!!. Jeszcze przez 3 dni miałam dłonie gładkie i jedwabiście miękkie. Problem w tym, że kosmetyki te są jak dla mnie strasznie drogie.......W sklepie internetowym są trochę tańsze, ale wtedy trzeba kupić odpowiednią ilość kosmetyków, aby na tym skorzystać.
nie polecam, ów miły pan skusił mnie na jakiś promocyjny set. Jedyne, z czego jestem zadowolona to z polerki do paznokci, chociaż jestem świadoma, że można kupić takie narzędzie dużo taniej. Krem do rąk bardzo średni, olejek to paznokci też raczej nie działa. Raczej bym odradzała.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 14:28   #3
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: kosmetyki Adi-Beauty z Morza Martwego

Ja też miałam okazję "wypróbowac" na prezentacji olejek do paznokci i polerkę, ale najbardziej zakochałam się w peelingu do ciała....... Tylko teraz tak mi przyszło do głowy, że chyba na to samo wyjdzie jak kupię sobie sól z Morza Martwego i jakiś olej z BU, czy mazideł i wyjdzie mi o wiele taniej......No......chyba ,że się mylę.....Dzięki za opinię
Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.