Peeling ziołowy np. Neoderma i pielęgnacja po zabiegu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-03, 06:45   #61
mlumixy
Raczkowanie
 
Avatar mlumixy
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
Dot.: Peeling ziołowy np. Neoderma i pielęgnacja po zabiegu

up

Jestem tydzień po zabiegu. Wykonywałam go w środę łuszczyłam się do poniedziałku. Powiem krótko - efekt jest widoczny. Mam na policzku czerwone blizny, które dzięki zabiegowi są koloru bladoróżowego. Ale szczerze jeden zabieg nie da rady z całym syfem który na twarzy miałysmy przez miesiace/lata. za 2,5 tygodnia ide na kolejny zabieg, chcialabym wczesniej ale niestety nie dam rady czasowo. W nastepnym poscie umieszczę zdjecia przed zabiegiem po pierwszym i po drugim.
__________________
nowy cel POLE DANCE

Edytowane przez mlumixy
Czas edycji: 2014-04-10 o 19:39
mlumixy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 10:58   #62
Micza
Przyczajenie
 
Avatar Micza
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 28
Dot.: Peeling ziołowy np. Neoderma i pielęgnacja po zabiegu

Cytat:
Napisane przez natus2 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny. Jestem szkoleniowcem Neodermy i miałam robiony 1 zabieg bio-peelingu i jestem w szoku co piszecie. Po pierwsze kosmetyczka powinna wam dać próbki albo sprzedać kosmetyki które OBOWIĄZKOWO trzeba stosować po zabiegu jest to tonik, mleczko do demakijażu, krem, blue blood gel oraz blue blood sun cream (lekki podkład który ma faktor) oraz maseczke. Po zabiegu przez 14dni trzeba stos0wać te kosmetyki. Można odczuwać pieczenie i takie igiełki i skóra może być ściągnieta dlatego te kosmetyki są konieczne.
Naskórka nie można samemu zrywać ponieważ to może spowodować przebarwienia i nieporządane skutki uboczne.
Zabieg można wykonywać o każdej porze roku nawet latem, ponieważ kosmetyki rekomendowane do stosowania w domu chronią skórę (nie można sie opalać)
Pierwszy zabieg powinnien być wykonany delikatnie aby przyzwyczaić skórę.
To co niektóre z was przeszły to jakiś koszmar. Skóry nie można trzeć bardzo mocno jak zaczyna był zaróżowiona należy końćzyć zabieg.
Witam, miałam wykonany peeling neodermy na plecy w piątek. Cały zabieg trwał 10 min. Kiedy skóra zaczęła się czerwienić, Pani zmyła peeling i tyle. Tego samego dnia faktycznie odczucia bólowe, szczypanie i ckliwość skóry. W sobotę skóra zaczęła mnie bardzo, bardzo swędzieć. Wieczorem wyglądało to już tragicznie - chyba wystąpiła u mnie reakcja alergiczna. Owszem mam skorupę i zaczyna się już delikatne łuszczenie ale mam też krostki alergiczne. Staram się nie dotykać tego i nie drapać, żeby nie zostały blizny i przebarwienia, ale swędzi, że nie mogę wytrzymać. Nie wiem co robić. Czy mogę to czymś posmarować i sobie pomóc? Nie otrzymałam żadnych kosmetyków do pielęgnacji ani dalszych instrukcji, nie wiem co robić i się bardzo martwię. To, że zabieg wykonano na plecach chyba nie oznacza, że nie należało wykonać jakiejś maski, czy dać kosmetyki do pielęgnacji ?
Micza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 13:11   #63
wojciechowa
Raczkowanie
 
Avatar wojciechowa
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 32
Dot.: Peeling ziołowy np. Neoderma i pielęgnacja po zabiegu

na pewno powinno się nawilżyć skórę ;///
__________________
Kiedy stoję na poczcie (Aha)
Niby żołnierz na froncie (Aha)
Czuwa Jan Paweł II i nikt się nie boi w narodzie (Nikt)
Jak ryby pana Jezusa, każdy się dwoi i troi na co dzień (Hej)
wojciechowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 14:11:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.