Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-31, 08:41   #3841
kalinson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 18
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Asiulka876 Pokaż wiadomość
A na który rok planujesz wesele?
Ja w poniedziałek podpisałam umowę w tym domu weselnym Aga
Wesele 9 listopad tego roku
Termin nie fajny ale sala na tyle zrobiła na nas wrażenie, że i termin nam nie straszny ))
Dopiero na rok 2021 ale terminy tylko kwiecień i dwa w maju zdecydowaliśmy się na maj także będę dzisiaj dzwonić i rezerwować
kalinson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-31, 09:28   #3842
Asiulka876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 14
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez kalinson Pokaż wiadomość
Dopiero na rok 2021 ale terminy tylko kwiecień i dwa w maju zdecydowaliśmy się na maj także będę dzisiaj dzwonić i rezerwować
Fajnie tam robią bo mają degustacje w listopadzie na wesela odbywające się w kolejnym roku i można popróbować wszystkiego co jest w zestawach
Jedyny haczyk który troszkę mi się tam nie spodobał to zapis w umowie, że stopniowo im bliżej wesela ( już nie pamiętam w jakich terminach ) należy im zwracać procent kwoty, jeżeli z jakichkolwiek przyczyn rezygnowałoby się z wesela...ponoć w innych domach weselnych tego zapisu nigdzie nie ma...jeżeli przekładałoby się termin na inny to ten zapis nie obowiązuje, ale przy rezygnacji trzeba płacić
Asiulka876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-31, 10:03   #3843
kalinson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 18
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Tak, te degustacje fajna sprawa bo można wtedy wybrać sobie menu.
A co do zapisu - mam nadzieje, że nie będzie nas interesował hahah Ale za to jest też punkt, że kwota może pójść do góry i tu ciężko wtedy zaplanować sobie budżet ..
A mogę zapytać ile w ogóle kosztuje zaliczka przy podpisaniu umowy ?
kalinson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-31, 10:41   #3844
Asiulka876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 14
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez kalinson Pokaż wiadomość
Tak, te degustacje fajna sprawa bo można wtedy wybrać sobie menu.
A co do zapisu - mam nadzieje, że nie będzie nas interesował hahah Ale za to jest też punkt, że kwota może pójść do góry i tu ciężko wtedy zaplanować sobie budżet ..
A mogę zapytać ile w ogóle kosztuje zaliczka przy podpisaniu umowy ?
Wydaje mi się, że zapis odnośnie możliwości zwiększenia kosztów dodają w większości domów weselnych, ale przy podpisywaniu umowy pytajcie o wszystko to Wam Pani wyjaśni co i jak. Zaliczka wynosi 3 000 zł. aaaa i jeszcze jeden haczyk...w cenie nie są zawarte kieliszki dla młodych na wejście i szampan dla wszystkich. Zapytałam o to a Pani zwróciła mi uwagę, że w umowie jest napisane, że alkohol dostarczają młodzi :P ale ogólnie uważam, że oferta jest super i naprawde dobre opinie mają. Mój kuzyn był tam kilkakrotnie na weselu i też sobie chwalił
Asiulka876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-31, 10:58   #3845
kalinson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 18
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

chcesz powiedzieć, że muszę kupić szampana i kieliszki dla nas ? O kurcze no to dziwne.. Trzeba będzie dobrze przeglądnąć umowę przed podpisaniem - dobrze wiedzieć
kalinson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 10:17   #3846
kalinson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 18
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny, mam pytanie o Fotobudkę - czy któraś z Was zamawiała/będzie zamawiać ? Czy taką usługę trzeba równie wcześniej rezerwować co zespół ? Chyba nie jest to jeszcze tak popularne i oblegane..
kalinson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 18:58   #3847
iwokuk36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 14
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez kalinson Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie o Fotobudkę - czy któraś z Was zamawiała/będzie zamawiać ? Czy taką usługę trzeba równie wcześniej rezerwować co zespół ? Chyba nie jest to jeszcze tak popularne i oblegane..


hej ja miałam fotobudkę z http://fotoszopka.com/, terminy nie są tak oblegane więc na spokojnie

Przy okazji polecam też Napis Love
facebook.com/NapisLove2018

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

hej ja miałam fotobudkę z http://fotoszopka.com/, terminy nie są tak oblegane więc na spokojnie

Przy okazji polecam też Napis Love
facebook.com/NapisLove2018
iwokuk36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-01, 11:15   #3848
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Jest tutaj ktoś jeszcze? Temat już pewnie był ale zapytam gdzie kupowałyście obrączki? Pokażecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 08:23   #3849
Asiulka876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 14
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Strona zamarła...:P
Ja obrączek jeszcze nie kupowałam ale najprawdopodobniej będę kupować w Aparcie. Ponoć cenowo różnicy wielkiej nie ma, ale jeszcze za tym nie chodziłam także nie pewności nie mam
Asiulka876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 09:45   #3850
Olkaaa1316
Przyczajenie
 
Avatar Olkaaa1316
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 21
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Hej. Ja kupowałam obraczki w Sezamie. Mają świetne ceny i duży wybór. Polecam wybrać się na targi ślubne na których mają stoisko bo dają 10% rabatu. Także idzie fajnie zaoszczędzić.

Mi w Aparcie się nic nie podobało a ceny to mają kosmiczne.
__________________
You're the strength that keeps me walking,
You're the hope that keeps me trusting,
You're the life to my soul,
You're my purpose,
You're everything.[/FONT][/FONT][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT]
Olkaaa1316 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 10:21   #3851
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Wolałabym jakiegoś lokalnego jubilera niż sieciówki tylko nie wiem gdzie się wybrać. Gdzieś koło hotelu Tarnovia jest fajny jubiler, słyszałyście o nim?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-04, 12:43   #3852
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Wolałabym jakiegoś lokalnego jubilera niż sieciówki tylko nie wiem gdzie się wybrać. Gdzieś koło hotelu Tarnovia jest fajny jubiler, słyszałyście o nim?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sama mam z Apartu, ale tak masz racje- dość znany gostek. Ma mały zakład, jakby za hotelem Tarnovia. Ludzie chwała, zwłaszcza jak ma się własne złoto. My złota na przetopienie nie mielismy, a jakoś zraziło mnie, ze miałabym wybierać obrączkę w ciemnej dziupli, przy dymie z papierosa :P. Bo tak trochę ten zakład wyglada. Ale ogólnie gość zachwalany, jako jedyny w Tarnowie podjął mi się naprawy uszkodzonego pierścionka, wiec tez polecam .


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 16:53   #3853
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

My robiliśmy u zlotnika na lwowskiej. Super jakość i jesteśmy mega zadowoleni.
Tzn my przetapialiśmy swoje złoto Ale można też u niego normalnie kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 07:27   #3854
basia643
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cześć mam pytanie odnośnie kwiaciarni . My będziemy mieć ślub cywilny i tak się zastanawiam co oprócz bukietu, butonierki i ozdoby na samochód powinniśmy zamówić w kwiaciarni?
basia643 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 10:32   #3855
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez basia643 Pokaż wiadomość
Cześć mam pytanie odnośnie kwiaciarni . My będziemy mieć ślub cywilny i tak się zastanawiam co oprócz bukietu, butonierki i ozdoby na samochód powinniśmy zamówić w kwiaciarni?
ja zamawiam jeszcze korsarz dla swiadkowej ale nie wiem jak to jest na cywilnym w sumie
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 12:14   #3856
pannamloda2019
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny chciałam przestrzec przed dekoratorką Joanna Tadel DeCor z Tarnowa! Pani Joanna do czasu podpisania umowy była bardzo miła i profesjonalna. Wszystko dokładnie wytłumaczyła, nie było też problemu z kontaktem. Po podpisaniu umowy i wpłacie zaliczki... zaczęło się. Brak odpowiedzi na wiadomości na fb (jeszcze 2018 rok), w ogóle nie odbiera telefonów, co jestem jeszcze w stanie zrozumieć, ponieważ każdy z nas pracuje, ma obowiązki, rodzinę itp. Natomiast to, że nie oddzwania świadczy o kompletnym braku szacunku do klienta! Tym bardziej, że kontaktuję się z numeru podanego na umowie. W grudniu 2018 chciałam skontaktować się w celu zamówienia zaproszeń ślubnych.. Po wykonaniu kilku telefonów dostałam jedynie SMSa: "Czy to coś pilnego? Jestem za granicą". Prosiłam, aby odezwała się jak już znajdzie czas.. Niestety na telefon się nie doczekałam. Tak więc zaproszenia zamówiłam gdzie indziej.. no ale przecież tu chodzi o dekorację sali! Tak więc ponownie próbowałam się kontaktować, nadal nie odbiera, nie oddzwania, totalna kpina!

Jako że wesele jest w lecie 2019 musieliśmy natychmiast szukać innej dekoratorki. Był to dla nas dodatkowy stres i nerwy. Na szczęście znaleźliśmy inną Panią, której profesjonalizm w 100% odbiega od Pani Joanny!!! Uważajcie! Wysokie ceny to jedno, ale takie traktowanie swojego klienta pozostawia wiele do życzenia, tym bardziej, że mówimy tutaj o tak ważnej uroczystości jak ślub i wesele. Mam nadzieję, że wieści szybko się rozejdą.. Nigdy jeszcze nie współpracowałam z tak nieprofesjonalną osobą. Przestrzegam!
pannamloda2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 22:43   #3857
pati100larz
Majsterkowicz
 
Avatar pati100larz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 452
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez pati100larz Pokaż wiadomość
Ja dekorowałam sama w stylu rustykalnym. Moje dekoracje w załączeniu, tylko jeszcze bez kwiatów. Na stole Państwa Młodych stały jeszcze wysokie i niskie flakoniki z kwiatami, na stołach gości również. Praktycznie wszystko mam na sprzedaż, więc gdyby ktoś był chętny, piszcie na priv Do końca września mieszkam pod Tarnowem, więc wszystko będę mieć w okolicy

- latarnie białe
- banner Mr & Mrs (banner "Para Młoda" gdzieś mi się zapodział )
- pompony, lampiony
- jutowe i papierowe girlandy (na zdj są na ścianach)
- jutowe serwety
- świece białe i ecru, gładkie (czyste) i z dekoracją jutową
- sznurek jutowy
- krążki drewniane
- wazoniki szklane różnej wielkości, w kształcie przypominającym butelki/karafki
- szklane wysokie świeczniki
- szklane niskie patery na kwiaty/świece
- ścianka: materiał na taśmie marszczącej + kurtyna led białe światło (nie świeci się na zdjęciu, ale jest tam ), wymiary około 3m x 3m, u mnie była nieco niższa, stojak miałam wypożyczony od fotografa
Jakby któraś była zainteresowana odkupieniem dekoracji, to się przypominam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040412.jpg (96,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040420.jpg (92,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040423.jpg (105,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040435.jpg (90,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040440.jpg (117,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040445.jpg (99,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040449.jpg (57,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PiK-043.jpg (108,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PiK-049.jpg (80,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PiK-050.jpg (116,2 KB, 21 załadowań)
__________________
mój decoupage
pati100larz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 06:48   #3858
kasiaaa992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

jaka cena latarenek?
kasiaaa992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 07:53   #3859
Asiulka876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 14
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cześć, jaki byłby koszt całości dekoracji ?
Planuję udekorować salę w podobnym stylu, nie mam jeszcze dekoratorki a z tego co wiem ceny mają dosyć duże :/
Asiulka876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-27, 08:01   #3860
basia643
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja na szczęście dekorację sali mam w cenie to mi odpada ta jedna część

Zastanawiam się nad dekoracją samochodu... Wam dekoruje samochód dekoratorka czy sami sobie go przystrajacie ?
basia643 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 12:56   #3861
gilek39
Przyczajenie
 
Avatar gilek39
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Halo Dziewczyny ! potrzebuje pomocy, czy któraś z was była, słyszała, lub miała własne wesele w stodole w Kąśnej Dolnej Centrum Paderewskiego? Bardzo mało opini czy czego kolwiek innego jest dostępnych w interenecie więc liczę na was <3 interesuje mnie wszyyystko na temat wesela tam, od parkingu przez jedzenie po toalety i każdy najmniejszy drobiazg dziękuje
__________________
ALL you need is LOVE
gilek39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 08:38   #3862
basia643
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny była któraś na weselu w Hotelu Kardamon? Możecie napisać jakieś opinie na temat wesela w tym miejscu ?
basia643 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 15:13   #3863
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez gilek39 Pokaż wiadomość
Halo Dziewczyny ! potrzebuje pomocy, czy któraś z was była, słyszała, lub miała własne wesele w stodole w Kąśnej Dolnej Centrum Paderewskiego? Bardzo mało opini czy czego kolwiek innego jest dostępnych w interenecie więc liczę na was <3 interesuje mnie wszyyystko na temat wesela tam, od parkingu przez jedzenie po toalety i każdy najmniejszy drobiazg dziękuje
sama szukam informacji na ten temat i wlasciwie to nic nie moge znalesc ;( ani konkretnego linka do ich strony
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 07:51   #3864
Asiulka876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 14
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
sama szukam informacji na ten temat i wlasciwie to nic nie moge znalesc ;( ani konkretnego linka do ich strony
Ja byłam tam na weselu jako gość jakieś 3 lata temu. Wspominam je bardzo dobrze. Wystrój fajny, jedzenie dobre. Jedyny minus, że było to w lecie kiedy był duży upał a w środku nie było klimatyzacji więc większość przerw goście siedzieli na zewnątrz aaaa i jeszcze mały minusik to to, że toaleta była w drugim budynku obok i trzeba było przejść po trawie kawałeczek na skróty. Jakby padało byłby to większy problem.
Asiulka876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 10:11   #3865
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Asiulka876 Pokaż wiadomość
Ja byłam tam na weselu jako gość jakieś 3 lata temu. Wspominam je bardzo dobrze. Wystrój fajny, jedzenie dobre. Jedyny minus, że było to w lecie kiedy był duży upał a w środku nie było klimatyzacji więc większość przerw goście siedzieli na zewnątrz aaaa i jeszcze mały minusik to to, że toaleta była w drugim budynku obok i trzeba było przejść po trawie kawałeczek na skróty. Jakby padało byłby to większy problem.
Dzieki, niestety nie maja juz dostepnosci na moj termin.

A czy ktos moze polecic jakas sale w okolicach tarnowa/rzeszowa w stylu rustykalnym albo cos w stylu starej stodoly, moze byc tez stul industrialny, chcialam cos oryginalnego, ale nie moge nic znalesc
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 07:29   #3866
Asiulka876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 14
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
Dzieki, niestety nie maja juz dostepnosci na moj termin.

A czy ktos moze polecic jakas sale w okolicach tarnowa/rzeszowa w stylu rustykalnym albo cos w stylu starej stodoly, moze byc tez stul industrialny, chcialam cos oryginalnego, ale nie moge nic znalesc
Dom weselny Aga w Dąbrowie Tarnowskiej
Asiulka876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 10:31   #3867
anikxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cześć dziewczyny ) chciałam was zapytac o opinie domu weselnego barbara w łukowej czy ktoś coś wie na jego temat lub był tam i ma opinie ?
anikxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 07:12   #3868
Saskiia
Przyczajenie
 
Avatar Saskiia
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cześć dziewczyny, mam pytanie do tych które miały wesele lub były na weselu w Soprano. Czy sobie pojadłyście? Lub słyszałyście opinie że ktoś sobie nie pojadł?

Mam tam swoje wesele w lipcu. W podstawowej ofercie stół szwedzki jest w cenie, jedynie za stół wiejski trzeba dopłacić jeśli się chce. Wydawało mi się, że jedzenia jest tyle, że stołu wiejskieg nie ma sensu dokupywać, bo będziemy miec sporo placków też.
Ostatnio jednak usłyszałam, że znajomy narzeczonego był w Soprano na weselu i był głodny, ponieważ nie je słodkiego i dla niego szwedzki stół i standardowe posiłki to było za mał

I teraz już nie wiem czy te porcje na prawdę są takie małe i trzeba stół wiejski domówić :O ?

Dzięki !
Saskiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 07:16   #3869
Asiulka876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 14
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Asiulka876 Pokaż wiadomość
Strona zamarła...:P
Ja obrączek jeszcze nie kupowałam ale najprawdopodobniej będę kupować w Aparcie. Ponoć cenowo różnicy wielkiej nie ma, ale jeszcze za tym nie chodziłam także nie pewności nie mam
My będziemy kupować najprawdopodobniej na Krakowskiej, w sklepie gdzie z drugiej strony mają są telefony komórkowe. Obrączki tak naprawde wszędzie są podobne ale cenowo tu wychodzi nam najkorzystniej a co do Apartu to faktycznie cena obrączek wydaje się być korzystna, tyle że.... u większości jubilerów ceny mają podane za 14 -sto karatowe złoto a w Aparcie mają ceny za 8 karatowe złoto :P ot taka mała różnica....my jakbyśmy nie zapytali Pani o to to nawet byśmy nie wiedzieli
Asiulka876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 10:30   #3870
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Hej wątek widzę trochę umarł ale może ktoś jeszcze tu zaglądnie..
Mam dziewczyny pytanie o noclegi dla gości weselnych - czy możecie coś polecić albo po prostu wiecie/słyszałyście o noclegach w przystępnych cenach właśnie dla gości czyli na 1 dobę ?
Zastanawiamy się nad różnymi opcjami ponieważ mamy dość dużo osób przejezdnych.. Póki co pasuje nam znaleźć noclegi dla około 100 osób ;/
Znalazłam w Tarnowie Hostel Inka - czy słyszałyście o tym ?
Chętnie jakby to były pokoje bardziej na północy Tarnowa (ale osobiście nic tam nie mogę znaleźć )

Z góry dzięki za pomoc
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.