African Mango-mango afrykańskie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-25, 21:09   #31
franczyzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 63
Dot.: African Mango-mango afrykanskie

Kupiłam je (w sensie african mango) jeden jedyny raz i więcej nie kupię bo nie działają. Dieta + ćwiczenia, to klucz do sukcesu!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-24 o 13:22 Powód: Link.
franczyzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 18:17   #32
narcyzianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 10
Dot.: African Mango-mango afrykanskie

Moja koleżanka też to właśnie zaczeła używać troszkę się obawiam czy to bezpieczne dla organizmu? jeszcze w necie jest tyle opinii na ten temat ze zwariować można np na gazecie xxx same sprzeczne informacje

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-10-26 o 12:23 Powód: reklama
narcyzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 19:29   #33
joanna098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
African Mango

Witam chciałabym zapytać o produkt mianowicie o '' African Mango ''
czy ktoś stosował ? I czy faktycznie są po nim efekty ?
joanna098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 11:28   #34
Karolkaaa1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: African Mango

również dołączam się do zapytania powyżej.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Karolkaaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 13:03   #35
Ewa822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: African Mango

Ja stosowałam, zresztą poleciła mi jedna z koleżanek w pracy która tez stosowała. Podpytałam ja jak się po nim czuje, i była bardzo zadowolona, nie odczuwała żadnych dziwnych efektów, stanów zmęczenia, nudności, czy braku apetytu {określiła to raczej brakiem ciągłego łaknienia} preparat jest naturalnym suplementem diety który pomaga w zrzuceniu parę kilogramów bez zbędnych czynników ubocznych. Ale doradzam zawsze do suplementu aktywność fizyczna oraz zdrowsza dietę- jak i konsultacje z dietetykiem bądź swoim lekarzem. Pozdrawiam

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-11-22 o 08:16 Powód: reklama
Ewa822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 23:58   #36
przemo122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 11
Dot.: African Mango-mango afrykanskie

Każde suplementy odchudzające zresztą nie tylko odchudzające powinno stosować się jako uzupełninie. Wracając jednak do odchudzania to poczytanie i stosowanie podstaw odchudzania da ci najwiecej, a suplementy to wszystko wspomogą. Proszę sobie poczytać : xxx. Już stosując się do najprostszych skazówek takich jak minimalny ruch i zwracanie uwagi na to co się je, jakie produkty jesc wieczorem a jakich unikać, poczytać dlaczego warto pic więcej wody kazdego dnia, same te informacjie nas jakby uswiadomią a potem tylko wprowadzać w zycie. Co ważne jak we wszystkim kluczem jest systematyczność, no bo wkoncu o efekcie jojo każdy z nas słyszał

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-03-21 o 13:18 Powód: Link.
przemo122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 15:05   #37
xxoluniaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 36
Dot.: African Mango-mango afrykanskie

Ja kupiłam orginalne African Mango 6000 ze strony producenta... Kupe kasy dałam. Kupilam najpierw 1 paczke za pobraniem i nie dostałam żadnego info, więc dokupiłam drugą z płatnością z góry.
Przyszły obie paczki...
Niestety na mnie nie działa, w ogóle!
Mam jedną całą paczkę orginalnie zamkniętą do odsprzedania i ponad pół drugej
xxoluniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 13:11   #38
zuzannapik
Raczkowanie
 
Avatar zuzannapik
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 133
Dot.: African Mango-mango afrykanskie

ludzie nie wierzcie w takie ściemy............. zwykłe wyciąganie kasy od naiwnych.
zuzannapik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 11:16   #39
mala_zabka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 4
Dot.: African Mango-mango afrykańskie

Cześć Dziewczyny

Stosuje afrykańskie mango od bardzo dawna, dużo przeczytałam i zdobyłam wiele info na ten temat. Nie zgodzę się z nikim kto piszę, że nie daje rezultatów... Jeśli ktoś zagryza tabletke pączkiem to może rzeczywiście

W ciagu ostatniego roku schudłam 10,5 kg i uważam to a mój wielki sukces. Suplementacja african mango bardzo mi pomogła
mala_zabka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 11:23   #40
krystyna69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 10
Smile Naturalna suplementacja

Drogie Panie, planuję rozpocząć suplementacje naturalnymi środkami, słyszałam wiele dobrego o African Mango i Piperynie. Boca botanica ma w swojej ofercie Piperynę z dodatkiem Forskolinu. Forskolin występuje także jako osoby produkt, czy słyszałyście o tym coś więcej? Najbardziej zależy mi na zrzuceniu tłuszczyku z bioder i talii, oczywiście zaczęłam dietę i staram się więcej ruszać. Czekam na Wasze doświadczenia z tymi suplementami.
krystyna69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 09:56   #41
Helena554
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: African Mango-mango afrykańskie

ja mam african mango 180, sprawdza się bardzo dobrze. Od pół roku regularnie uczęszczam na siłownie i nie zauważyłam takich efektów jakie widzę teraz stosując mango. Możecie mówić co chcecie ja uważam że działa i na pewno będę jeszcze stosować
Helena554 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-17, 08:18   #42
Gosiaczek789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: African Mango-mango afrykanskie

[QUOTE=xxoluniaxx;70860471]Ja kupiłam orginalne African Mango 6000 ze strony producenta... Kupe kasy dałam. Kupilam najpierw 1 paczke za pobraniem i nie dostałam żadnego info, więc dokupiłam drugą z płatnością z góry.
Przyszły obie paczki...
Niestety na mnie nie działa, w ogóle!
Mam jedną całą paczkę orginalnie zamkniętą do odsprzedania i ponad pół drugej[/wychodzi na to, że stosowałaś jakieś dwa tygodnie, po tym czasie nie jesteś w stanie stwierdzić czy działa. To nie jest lek, tylko suplement diety. Ja mam mango tylko, że od innego producenta african mango 180. Biorę drugi miesiąc, jak na razie 8 kg w dół. Po dwóch tygodniach też nie widziałam efektów
Gosiaczek789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 08:11   #43
88zdroweodzywianie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4
Dot.: African Mango-mango afrykańskie

jak dla mnie to najlepszy suplement na rynku. Zamawiam go ze strony producenta więc mam pewność, że jest oryginalny. Stosowałam już wiele supli ale z mango idzie mi najlepiej. Mam go już 3 miesiące, jak na razie 10 kg w dół, myślę że to bardzo dobry wynik

Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2017-05-31 o 17:29
88zdroweodzywianie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 12:45   #44
mala_zabka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 4
Dot.: Naturalna suplementacja

Hej!
Stosuję kurkuminę z Boca Botanica- dla mnie rewelacja. Wcześniej kupowałamn z Viridianu organiczną ale była bardzo droga i przerzuciłam się na Boca. Bardzo dobre, przejrzyste składy. Bez ściemy i naciagania, po prostu rzetelna firma. Nie stosowałam mango więc Ci nie pomogę ale jeśli chodzi o samą firmę- śmiało możesz u nich kupować.
mala_zabka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 09:28   #45
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Naturalna suplementacja

Cytat:
Napisane przez mala_zabka1 Pokaż wiadomość
Hej!
Stosuję kurkuminę z Boca Botanica- dla mnie rewelacja. Wcześniej kupowałamn z Viridianu organiczną ale była bardzo droga i przerzuciłam się na Boca. Bardzo dobre, przejrzyste składy. Bez ściemy i naciagania, po prostu rzetelna firma. Nie stosowałam mango więc Ci nie pomogę ale jeśli chodzi o samą firmę- śmiało możesz u nich kupować.
A skąd pewność, że z tej firmy Boca Botanica są to faktycznie takie produkty jak opisują? Widziałam właśnie ich mango i się zastanawiałam na ile mogę wierzyć w to co sami piszą o swoich produktach...trochę się boję

No i dlaczego to niby oryginalne mango kosztuje ok 150 zł a innych firm np 40-50? Chciałabym zacząć się wspomagać mango, ćwiczę kilka razy w tygodniu, ale moim problemem jest właśnie to, że ciągle chce mi się jeść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

A jakie jeszcze mango stosowałyscie? Bo to niby oryginalne jest bardzo drogie a w Internecie jest mnóstwo innych firm, np. Wish, labs progress, boca botanica i wiele innych, które są tańsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 10:01   #46
88zdroweodzywianie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4
Dot.: African Mango-mango afrykańskie

Spróbuj sobie mango z vital progres. Ja mam i jestem zadowolona. To producent z GB
88zdroweodzywianie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 11:27   #47
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: African Mango-mango afrykańskie

Cytat:
Napisane przez 88zdroweodzywianie Pokaż wiadomość
Spróbuj sobie mango z vital progres. Ja mam i jestem zadowolona. To producent z GB
Co to GB? i jaką zawartość mango ma? Pytałam w aptece o afrykańskie mango i babka powiedziała, że może zamówić, bo są w hurtowni jakieś 1200 mg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 15:05   #48
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: African Mango-mango afrykańskie

I gdzie kupujesz to swoje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 09:17   #49
martusiakaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 4
Dot.: African Mango-mango afrykańskie

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Co to GB? i jaką zawartość mango ma? Pytałam w aptece o afrykańskie mango i babka powiedziała, że może zamówić, bo są w hurtowni jakieś 1200 mg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Siemka GB jak mniemam to Wielka Brytania a tak poza tym to mam suplement od tej firmy tyle że z pokrzywy indyjskiej i jeżeli mango działa tak jak forskolina to nie patrzcie tylko kupujcie od 2 miesięcy to stosuje i już straciłam 7 kg xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-06-19 o 15:04 Powód: reklama
martusiakaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-08, 11:21   #50
88zdroweodzywianie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4
Dot.: African Mango-mango afrykańskie

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Co to GB? i jaką zawartość mango ma? Pytałam w aptece o afrykańskie mango i babka powiedziała, że może zamówić, bo są w hurtowni jakieś 1200 mg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

GB to skrót Wielkiej Brytani. Ten też posiada 1200mg. Ja jestem bardzo zadowolona
88zdroweodzywianie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 12:12   #51
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: African Mango-mango afrykańskie

Ja właśnie pisałam do tej firmy Boca Botanica. Odpisali mi takie coś
1) Oczywiście wszystkie suplementy marki Boca Botanica są zgłoszone w Polsce do Głównego Inspektoratu Sanitarnego.☠

2) Co do składu również może mieć pani pewność, że jest tam dokładnie to co napisano na opakowaniu czyli:

Ekstrakt z pestek African Mango 10:1 - 500mg na kapsułkę

3) W suplementach Boca Botanica nie ma żadnych wypełniaczy. W związku z tym nie znajdzie pani tam nigdzie stearynianu magnezu, celulozy, słodzików i innych tego typu chemicznych dodatków.

4) Nie ma czegoś takiego jak "original african mango". African Mango jest to po prostu afrykańskie mango - czyli owoc. Więc tak samo jak nie ma oryginalnych truskawek, albo oryginalnych jabłek, tak samo nie ma czegoś takiego jak "original african mango".☠

5) Dodatkowo wszystkie te produkty mające w nazwie "original", "forte", "extreme", "prosto z usa", "duo forte" itp, są to zwykle produkty bardzo niskiej jakości. Proszę zauważyć, że w 90% przypadkach w opisach takich produktów nie ma nawet napisanego składu. Nie ma tam informacji jaki jest to ekstrakt, ani ile jest mg w kapsułce. Często są tam najgorszej jakości ekstrakty, które nie działają ponieważ działać po prostu nie mogą. Wyprodukowanie takiego czegoś kosztuje w okolicach 5zl za opakowanie, a później pod jakąś wymyślną nazwą jest sprzedawane za 150zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 01:08   #52
jana2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 17
Dot.: African Mango-mango afrykańskie

Ale wieje reklamą. Jak trzeba być naiwnym, by wierzyć w posty forumowiczek z 1 lub 2 wiadomościami...
jana2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 08:34   #53
Zbijamywage
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 8
Dot.: African Mango-mango afrykańskie

Czas temu jakiś przyglądałem się na swoim blogu tym tabletkom wspomagającym odchudzanie (a nie odchudzającym, bez diety i minimalnej aktywności samo się nie zrobi ) xxx
__________________
Mój blog o bezpiecznym odchudzaniu: http://zbijamywage.pl/

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-09-21 o 08:22 Powód: link
Zbijamywage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 13:29   #54
majonna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Dot.: African Mango-mango afrykańskie

Witam was, odkopuję troszkę temat ale przyszedł nowy rok a wraz z nim nowe postanowienia. Jestem tutaj nowym użytkownikiem i mam zamiar zagościć na dłużej w temacie odchudzania.. Słyszałam o cudownym zastosowaniu afrykańskiego mango oraz zielonej herbaty w kapsułkach ale osobiście jeszcze nie stosowałam. Po przeczytaniu całego tematu sądzę, że to nie ma znaczenia czy kupujemy suplementy na odchudzanie online czy w lokalnej aptece - wszystko wpływa na nasz organizm. Ja rozpoczęłam już ćwiczenia z popularną fitterką Ewą Ch. i na pewno zastosuję jakiś suplement..
majonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 21:36   #55
werka108821
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: African Mango-mango afrykańskie

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
hej
czy slyszala ktroas z was lub moze stosowala tabletki z mango afrykanskiego jako suplement diety?
Ja stosowałam przez chwilę, ale trafiłam w pore na odpowiedni artykuł. Ponoć nawet nie wiadomo, czy to nie szkodzi nikomu… Polecam poczytać I jak najszybciej odstawić preparat - https://klopotliwyklient.pl/african-...a-odchudzanie/
werka108821 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-18 22:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.