Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 08:54   #31
PiotrekECK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Cytat:
Napisane przez escada1987 Pokaż wiadomość
A może powiesz z jakiej firmy jesteś ? z chęcią poczytam sobie jakieś info "o Was", gdyż również chce się wybrać na szkolenie z makijażu permanentnego.
zupełni zapomniałem o swoim poście , firma nazywa się Europejskie Centrum Kształcenia w Pruszczu Gdańskim

pozdrawiam
PiotrekECK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 12:29   #32
Kasia_Szczecin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Witam,
szkolenie z makijażu permanentnego odbyłam w Szkole Black Tiger w Gdyni. Dostałam super sprzęt w cenie szkolenia i naprawdę nauczyłam się wykonywać makijaż permanentny. Miałam bardzo dużo praktyki na modelkach. Madziu dziękuję, że poleciłaś mi tę szkołę.
Polecam wszystkim.
Kasia_Szczecin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 13:02   #33
Kasia_Szczecin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Witam wszystkie dziewczyny. To co piszą o Szkole Black Tiger to jakaś wyssana z palca bzdura. Osobiście ukończyłam tam 4 - dniowy kurs z makijażu permanentnego i mam zupełnie odmienne zdanie. Fajny sprzęt z panelem cyfrowym, pigmenty oraz inne akcesoria otrzymałam gratis w cenie szkolenia. Podczas całego kursu zrobiłam około 25 zabiegów na modelkach, dzięki temu bardzo dobrze wykonuję makijaz permanentny. Z czystym sumieniem polecam tę szkołę. Bardzo miła atmosfera, profesjonalizm nauczania, a co najważniejsze szkolenie jest indywidualne, czas poświęcony był tylko dla mnie. Pigmenty są super, nie przebarwiają się na niebiesko czy czerwono. Osobiście mam zrobione brwi piórkowe przez Panią Agatę, super instruktorkę tej placówki i jestem z nich bardzo zadowolona. Owszem na szkoleniu były również Panie na korekty, ale dla mnie to był plus, gdyż mogłam zobaczyć, jak zabieg wygląda po wygojeniu. Polecam tę szkołę wszystkim zainteresowanym.
Kasia_Szczecin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 17:04   #34
tonia001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Ponieważ chciałam zrobić kurs makijażu wybrałam się na targi w Warszawie. Byłam na targach na Prądzyńskiego i na Marsa. Odwiedziłam wszystkie stoiska pod kątem wyboru firmy szkolącej z makijażu permanentnego. To co zobaczyłam zrobiło na mnie wrażenie. Panie wykonujące makijaż wyglądały okropnie. Na ich tle bardzo się wyróżniała pani Agnieszka Zapała, której makijaż przekonał mnie do szkolenia u niej. Polecam tę metodę weryfikacji. Zobaczcie jak wyglądają osoby szkolące. Na szkoleniu pani Agnieszka koncentrowała się na wykonywaniu makijaży jak najbardziej naturalnych, co odpowiada moich gustom. Dodatkowo nie namawiała mnie do zakupu konkretnego sprzętu ani barwników, tylko poleciła te, które jej zdaniem są najlepsze. Polecam jej szkołę www.naturalnypermanentny.pl
tonia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 11:13   #35
lsck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Witam serdecznie chciałabym się podzieli wrażeniami z mojego szkolenia które ukończyłam tydzień temu w szkole BLACK TIGER w Gdyni .Na samo dzień dobry zostałam potraktowana jak ktoś ważny ,poczułam się naprawdę fajnie pierwszy dzień byłam obserwatorem uzyskałam wszelkie informacje o makijażu ,na drugi dzień już sama wykonywałam zabiegi oczywiście pod okiem instruktora ,przez te cztery dni szkolenia miałam możliwość wykonania różnych zabiegów np: brwi tradycyjne ,brwi metodą piórkową ,kontur ust ,wypełnianie ust ,kreski górne , kreski dolne ,a nawet wykonanie ust w 3d ,modelki były sympatyczne ,z pracownikami można było się pośmiać ,wiec naprawdę super atmosfera ,ze szkolenia jestem bardzo zadowolona ,sprzęt który otrzymałam gratis jest naprawdę rewelacyjny nie zacina się ,nie szarpie jest leciutki i wygodny pigmenty nie blakną tak jak inne według mnie jest to szkoła godna polecenia .Pozdrawiam Sylwia Pruszyńska
lsck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 13:39   #36
selena_45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Cytat:
Napisane przez eewcia81 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Może słyszałyscie coś o szkole BLACK TIGER w Gdyni wybieram się tam na szkolenie makijażu permanentnego, czy znacie jakieś opinie na temat tej szkoły i sprzętu który sprzedają. Z góry dziękuje i pozdrawiam
Tak , pełna profeska i dobry sprzęt. POLECAM
selena_45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 15:40   #37
Paulina333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Cytat:
Napisane przez eewcia81 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Może słyszałyscie coś o szkole BLACK TIGER w Gdyni wybieram się tam na szkolenie makijażu permanentnego, czy znacie jakieś opinie na temat tej szkoły i sprzętu który sprzedają. Z góry dziękuje i pozdrawiam
Na szkolenia polecam TYLKO i wyłącznie BLACK TIGER W GDYNI . Doskonały sprzęt , miła atmosfera i profesjonalizm .
Paulina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 15:49   #38
Megan_diamond
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Cytat:
Napisane przez eewcia81 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Może słyszałyscie coś o szkole BLACK TIGER w Gdyni wybieram się tam na szkolenie makijażu permanentnego, czy znacie jakieś opinie na temat tej szkoły i sprzętu który sprzedają. Z góry dziękuje i pozdrawiam


Dzięki szkole Black Tiger nabrałam znakomitego doświadczenia. Szkoła godna polecenia. pozdrawiam
Megan_diamond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 13:11   #39
bogutkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Black Tiger to żenada. Reklamujecie się w internecie na forach, a potem krzywdzicie ludzi. Żenada jeśli chodzi o wykonanie makijażu, sprzęt to super badziew, podobnie jak Wasza reklama na forach!
bogutkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 21:12   #40
paulinaa91gd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Witam
Wiecie może gdzie w Gdańsku można zapisać się na kurs, ale taki z prawdziwego zdarzenia ?
paulinaa91gd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 10:50   #41
palomabianca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Cytat:
Napisane przez Kari87 Pokaż wiadomość
Witam to znowu ja jestem już po szkoleniu i jestem strasznie zadowolona szkolenie odbyłam w warszawskim centrum szkoleniowym firmy COSMETICS GOUP. kurs odbywał się indywidualnie i trwał 4 dni. Pani szkoleniowiec Beata Skalska prowadziła szkolenie na naprawde wysokim poziomie, a przy tym jest przemiłą,ciepłą osobą przez co nie czułam stresu i nie bałam się pytać nawet o "pierdoły" pracowałam na najwyższej klasy sprzęcie i w naprawdę bardzo komfortowych warunkach. szkolenie odbywało się we wrześniu i zaraz po ukończeniu z tak dobrym przygotowaniem bez strachu zaczęłam robić makijaż w salonie.techniki jakie opanowałam zapewniły mi jak uważam sukces gdyż klientki są zachwycone z efektóe mojej pracy z ręką na sercu mogę Wam polecić tą firmę.Pozdrawiam wszystkie przyszłe linergistki
ile kosztuje takie szkolenie w Warszawie?
palomabianca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 18:47   #42
marta_szczecin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Ja znam dobrą linergistkę w Policach k. Szczecina. Jest współtwórczynią firmy purebeau. Mają dobre barwniki i sprzęt. Agnieszka Leśniewska, organizuje kursy, w cenę jest wliczony nocleg ze śniadaniem w jednym z polickich hoteli.
marta_szczecin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 23:56   #43
mancia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Witam! Brał może ktoś udział w jakimkolwiek szkoleniu w Centrum Szkoleniowym Medycyny Estetycznej i Kosmetologii DERMEDIK w Krakowie?
mancia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 13:03   #44
kasienia9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Ja robiłam szkolenie u Pani Aleksandry Góreckiej w Europejskiej Akademii Szkoleniowej w Koszalinie. Szkolenie naprawde super,bardzo dużo wiedzy teoretycznej i bardzo dużo praktyki. Codziennie ćwiczyłam na modelce i to mi dodało dużo odwagi do wykonywania zabiegów na moich klientkach. Gorąco polecam Akademie wszystkim Paniom, które planują zrobić kurs
kasienia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 11:16   #45
sasha78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Ja również robiłam szkolenie w Europejskiej Akademii Szkoleniowej Pani Góreckiej i jestem naprawde pełna podziwu dla ogromu wiedzy tej Pani, bardzo fajnie przekazana wiedza wszystko dopięte na ostatni guzik! Pani Ola zostawała z nami nawet do 20 żeby wszystko nam objaśnić chociaż zajęcia miałysmy do 17. Polecam naprawde bo lepiej chyba nie mogłam trafić
sasha78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 17:52   #46
michalinkaaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Witam
skonczylam wlasnie szkolenie z makijazu permanentnego w Akademii Szkoleniowej Fortuna w Koszalinie jestem pelna uznania dla pani Aleksandry Goreckiej, ktora jest mega profesjnalistka w makijazu permanentnym atmosfera jest wspaniala goraco polecam mysle ze bedziecie zadowolone bo ja lepiej trafic nie moglam

Edytowane przez michalinkaaga
Czas edycji: 2013-04-19 o 17:54
michalinkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 12:58   #47
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Cytat:
Napisane przez misia636 Pokaż wiadomość
(...) To co wam chcę przekazać najwazniejszego to fakt, że na szkoleniu wykonywałam dziennie 7 zabiegów makijażu permanentnego na żywych osobach, które szkoła mi zorganizowała.
Pozdrawiam Szkołę Black Tiger.
O Jezusie i Maryjo
Nie wyobrażam sobie żeby na szkoleniu zrobić 7 makijaży dziennie, chyba, że bez znieczulenia i maszynką do rozrywania skóry i kompletnie na odpierdziel.
Ja robiłam po dwa makijaże na ludziach dziennie ale miałam zwróconą uwagę na każdy szczegół.
Nie będę pisać gdzie się szkoliłam bo 1. Była ta osoba już wymieniona 2. Jak ktoś będzie szukał, czytał, dzwonił do firm organizujących szkolenia to po rozmowie to miejsce samo się obroni 3. Jak chciałam zapisać się na głupi jeden dzień doszkalający to dostałam termin na za 2 miesiące Ciekawe jaki termin dostałaby osoba która chce iść na czterodniowy kurs .
Nie dajcie się ludzie nabierać na jakieś cuda na kiju, które obiecują niektóre firmy np siedmiodniowy kurs za 3000zł bo w przyrodzie nic nie ginie i będzie 5 dni pierdół bardzo okołomakijażowych i 2 dni kursu a jak sobie policzyć 2 dni kursu za 3tys. to nagle okazuje się, że jest drogo a nie tanio.
Moim zdaniem 7 makijaży dziennie to jest idealny kurs dla osób które chcą trzaskać potem makijaże oferowane na gruponie, akurat żeby zmieścić się z jedną osobą w godzinkę. Tu w ogóle nie ma czasu na rysunek wstępny ani na znieczulenie...
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 12:50   #48
kamajo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Polecam Międzynarodową Szkołę Makijażu Permanentnego LINEL.
Szkoła ma bardzo dobre opinie, szkolenia prowadzi Trener z międzynarodowymi uprawnieniami od wielu lat i zdobywcę 3 medali z mikropigmentacji.
Kontakt tel: 32 768 98 98
501 413 373

Kontakt mail : linel@linel.pl

Szczegóły: http://permanentny.eu/szkolenia/klas...o-linel-clasic
kamajo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 19:10   #49
martaaa001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 21
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

A ja NIE polecam Purebeau!!
Dobrze, że to szkolenie opłacił mi Urząd Pracy...
Dziewczyny - dziennie praca na modelce to może 10-15 minut na 8 godzin!! Nie żartuję. Przez większość czasu pracuje się albo na skórkach albo obserwuje się Panią Agnieszkę. Dodatkowo podczas szkolenia prawie nie poświęca się czasu na rysunek wstępny.
To szkolenie to dno za 4.700 zł!!

Jeśli macie jakieś pytania piszcie na priv, chętnie odpowiem.
martaaa001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 21:51   #50
michalina2302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?


Cytat:
Napisane przez Peolla Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony mogę polecić dla osób z Warszawy, aby zerknąć na ofertę Beauty, Massage & SPA z Piaseczna. Moim zdaniem na plus za to, że kursy są prowadzone indywidualnie, czyli osoba szkoląca jest podczas kursu do naszej wyłącznej dyspozycji a szkolenie jest na modelkach, kilka makijaży permanentnych dziennie. Jest to faktycznie firma szkoleniowa, w tym się specjalizują. Na miejscu można dopytać o p. Agnieszkę, która zresztą prowadzi szkolenia, solidnie i terminowo.

A czy też się tam szkoliłaś?

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez joaska_g Pokaż wiadomość
O Jezusie i Maryjo
Ja robiłam po dwa makijaże na ludziach dziennie ale miałam zwróconą uwagę na każdy szczegół.
Nie będę pisać gdzie się szkoliłam bo 1. Była ta osoba już wymieniona 2. Jak ktoś będzie szukał, czytał, dzwonił do firm organizujących szkolenia to po rozmowie to miejsce samo się obroni 3. Jak chciałam zapisać się na głupi jeden dzień doszkalający to dostałam termin na za 2 miesiące ...
A może jednak podpowiesz gdzie się szkoliłaś i czy sobie chwalisz, jak nie chcesz na forum to napisz do mnie proszę na maila michalina2302(małpa)wp.pl
Z góry dziękuję!

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez beata919 Pokaż wiadomość
Byłam na szkoleniu w Beuaty Spa exper. Szkolenie mogę zarekomendować mało ambitnym osobom, które chcą uzyskać pogląd na wykonywanie makijażu, a i to pogląd błędny. Po szkoleniu w grupie 4 osobowej umiałam bardzo niewiele, a po czasie okazało się, że nabyłam wiedzę, której nie warto nabywać.

Z czystym sumieniem mogę polecić 2 firmy: Purebeauagi http://www.purebeau-agi.pl/ oraz Beauty masaage and SPA http://www.massageandspa.eu/
Polecam obie panie Agnieszki. Szkolenia są profesjonalne, obie zarażają pasją i otwierają oczy, czym jest makijaż.
Rozumiem że w tych dwóch firmach byłaś osobiście?
michalina2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 09:30   #51
by_paproszek
Przyczajenie
 
Avatar by_paproszek
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 11
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Dziewczyny ja mam trochę inne pytanie. Otóż może któras wie czy na taki kurs z permanetnego może pójśc tylko osoba z wykształceniem kosmetycznym czy niekoniecznie? Skończyłam studia typowo humanistyczne ale brak perspektyw na pracę i chciałabym się trochę podratowac takimi kursami. Znalazłam szkołę która oferuje masę kursów kosmetycznych, kosmetologicznych włączając nawet w stosowanie kwasu hialuronowego ale zero info do kogo te kursy są skierowane:/
by_paproszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 08:37   #52
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Paproszek, powiem Ci szczerze, że mimo wykształcenia kosmetologicznego, ukończenia fajnych kursów w tym makijażu permanentnego, pasji związanej z moim zawodem to mam problem z dobrymi perspektywami jeśli chodzi o pracę. Aktualnie jestem po stażu i dostałam pół etatu bo na więcej moją szefową nie stać a ma obowiązek, mnie zatrudnić (tak była zawarta umowa z UP). Najchętniej znalazłabym zupełnie inną pracę bo w tej nie czuję się najlepiej ale wszędzie okazuje się że mam albo za małe doświadczenie albo tak naprawdę kluczowe jest to, że nie robię stylizacji paznokci.
Wyszło by mnie korzystniej zamiast kursu mp zrobić sobie kurs stylizacji paznokci z zakupem sprzętu. Miałabym pracę z marszu bez żadnych staży i innego kombinowania . Z tym, że mnie paznokcie nie jarają, choć wiem, że mogłabym robić je zupełnie dobrze. Nie miałabym żadnej satysfakcji z takiej pracy.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 11:14   #53
by_paproszek
Przyczajenie
 
Avatar by_paproszek
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 11
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

joaska_g a skąd jesteś? może sama coś byś na własną rękę zaczeła? Dziewczyna ktora mi robiła brwi ma salon we własnym mieszkaniu tzn przedpokój i jakiś pokój przeznaczyła na salon a resztę chaty czyli pokój, kuchnię i łazienkę na mieszkanie. To samo zrobiła jej przyjaciółka z tym ze tamta robi depilacje laserową.
by_paproszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 17:39   #54
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

paproszek - one to robią normalnie czy na czarno?
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 10:47   #55
by_paproszek
Przyczajenie
 
Avatar by_paproszek
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 11
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Normalnie, legalnie wszystko.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
by_paproszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 06:26   #56
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Gdybyś chciała wyruszyć do Warszawy to mogę ci polecić bardzo dobrą szkołę w której ja przygotowałam się do zawodu kosmetyczki. Szkolenie trwa ponad 2 tygodnie, ale po nim wychodzisz znając dobrze swój zawód ;-)
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 16:56   #57
Majeczka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 80
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Nie każdemu chce się śmigać za nauką po całej Polsce, a to błąd, przynajmniej dla osób, które faktycznie chcą się rozwijać w zawodzie i poprawiać kwalifikacje.
To tylko taka rada na przyszłość...
Majeczka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 06:17   #58
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

A myślisz, że mnie się chciało? Najchętniej bym poszła do firmy za ulicą, ale po co, skoro wiedziałam, że to nie przyniesie żadnych efektów? A to przecież chodzi o wiedzę, a nie kolejny, nic niedający papier!
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 18:48   #59
Majeczka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 80
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

No to sama widzisz. Po prostu nie każda kosmetyczka do tego dojrzała. Zdecydowana większość z nas do momentu kiedy sama sie nie przejedzie, jest najmądrzejsza.
Sama nie uczyłaś się na błędach? Szkoda tylko, że nikt nie chce korzystać z naszych doświadczeń
Majeczka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 06:33   #60
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Nie, sama starałam się tych błędów nie popełniać ;-)
Widzę że robi się nam monolog dwóch osób ;-)
Szkoda, że nikt nie chce dołączyć. Akurat makijaż nie wymaga wielkiego doświadczenia - można się go stosunkowo szybko nauczyć.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-26 21:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.