Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-10, 14:18   #31
jn007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165
Smile Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

No dobra- Aga śpi mogę zaszaleć na forum



Joey- dziękuję za tyle dobrych słów na mój temat, bardzo się podbudowałam, poprawił mi się nastrój o 180 stopni. Dziękuję tez za dużo cennych rad, kochana z Ciebie dziewczyna! Nad moim ciałem próbuję pracować, mam do zrzucenia jakieś 4-5 kg, ale nie wiem czy zdążę przed drugim dzidziusiem, jak nie teraz to po porodzie. Chyba jednak lepiej mi w pomarańczu. A przy okazji- skąd jesteś?



Houseofcolours- dziękuję, fotki super, bardzo podoba mi się ta spódniczka, na 100% kupie cos takiego! Co do soczewek- próbowałam kiedyś, nawet jednodniówek, ale mam dość wrażliwe oczy, albo może nie starczyło mi wytrwałości by je jednak przyzwyczaić, może jednak zrobię drugie podejście. Jeśli chodzi o kolorowe soczewki- jakie masz / macie propozycje ( oczy mam szaro- niebiesko- stalowe), albo ewentualnie jaki rodzaj oprawek okularów?



Marigold 19, Destiny666-



czarna. noc- bardzo mi się podoba ten kolorek, pozostałe zresztą też, tak wiec pewnie albo ciepły albo czekoladowy brąz.



Blo- na początek: pod koniec sierpnia pójdę do fryzjera i wybiorę sobie kosmetyki do makijażu, ubranie w przyszłym roku, jak zbiorę fundusze, bo zrobiłam rachunek sumienia i wyszło ze 85% moich ubrań jest źle dobranych- załamka, tak wiec czeka mnie dużo pracy i oszczędzania.



Olasek- właśnie staram się ciekawiej wyglądać również jako nauczycielka, w końcu uczniowie maja z nas brać przykład



Kama0- nie jestem odważna, stoczyłam walkę z moja drugą połową bo chciałam odkładać na wizażystkę ale niestety w sumie rzeczywiście, z tego co sprawdzałam jest to dość kosztownie, więc postanowiłam zaryzykować i poradzić sie Was, bo przejrzałam wiele wątków i Wasze pomysły były naprawdę super - poza tym chyba dlatego ze jesteście „obce” możecie być naprawdę obiektywne. Moim zdaniem ryzyko się opłaciło



Chyba spróbuję ten ciemniejszy brąz, bo przy jaśniejszym moje włosy mogą wyjść rudawe- mam tendencje… z fryzurek- nr 4, bo 2 za bardzo mi będzie leciała na oczy poza tym nie mam szans na utrzymanie grzywki w takiej pozycji.



Aga i Joey- jestem Wam bardzo wdzięczna , bo bardzo się nade mną napracowałyście, postaram się nie zawieść Was i wklejać moje metamorfozy.



Aga- czy mogłabyś spróbować przyciemnić mi te fryzurki- ciekawa jestem jak będę wyglądać w ciemniejszym, jeśli oczywiście masz czas, bo i tak się nade mną namęczyłaś.



Z ciekawostek- myślałam ze jestem Latem

Wszystkie porady zaraz sobie wydrukuje i poszperam w kosmetykach. Co do Bell- wkleiłam bo tylko tam znalazłam palety kolorystyczne, jestem za Inglotem.
jn007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 14:23   #32
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Trzymaj sie cieplutko kochana Jestesmy z Tobą! Na ile będziemy mogły doradzić, na tyle pomożemy. A jak Ci będzie smutno i źle (np. po przetrenowaniu) to wskakuj tutaj - głowę daję, że Ci się poprawi A przy okazji - czego uczysz?
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 14:29   #33
jn007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165
Smile Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

angielskiego , a to zobowiazuje
jn007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 14:35   #34
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Moja mama była nauczycielką Ale ona uczyła dzieci w klasach 1 do 3. Teraz już jest na emeryturze i brakuje jej szkolego gwaru. A ty kochana masz jeszcze zdaje się trochę czasu do konferencji i rozpoczęcia roku szkolnego, więc piękniej! Może skuś sie najpierw na fryzjera? Sama zobaczysz, że od razu ci skrzydła urosną!!! Tym bardziej, że przy małym dziecku ciężko wygospodarować czas dla siebie, więc na długie zabiegi w domu tym bardziej
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 14:41   #35
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Jn, jestem z Poznania

Tak jak Houseofcolors uważam, że fajnie wyglądałabyś bez okularów - w soczewkach KONIECZNIE zrób drugie podejście ! Wiem co mówię - sama nosze soczewki. Już pierwszego dnia je znienawidziłam, bo takie straszne było wkladanie sobie palców do oczu Nie umiałam ich zakładać i zdejmować. Czasem zajmowało mi to nawet 15 minut! Ale już trzeciego dnia coś zaskoczyło i zaczelam je zakladac/zdejmować w 3 sekundy. Teraz kocham soczewki Koniecznie spróbuj jeszcze raz- jeden dzień to za mało. Ponoś je tak z tydzień. Soczewki to świetna sprawa, szczególnie ze wbrew pozorom to nie jest tak duzy wydatek - u mnie wychodzi ok. 40 zł miesięcznie.
Kolorowych nie kupuj, masz śliczny kolor oczu - po co zmieniać? Zresztą wg mnie to wygląda nienaturalnie.

Cytat:
Napisane przez jn007
Nad moim ciałem próbuję pracować, mam do zrzucenia jakieś 4-5 kg, ale nie wiem czy zdążę przed drugim dzidziusiem, jak nie teraz to po porodzie.
czyli jesteś teraz w ciąży, czy dopiero planujesz? Bo jeśli jesteś w ciąży, to niekoniecznie masz figurę typ "O" - "JABŁKO" moze to być spowodowane ciążą, a np. normalnie jesteś typ "H" - czyli "PROSTY"

Cytat:
Napisane przez jn007
Chyba spróbuję ten ciemniejszy brąz, bo przy jaśniejszym moje włosy mogą wyjść rudawe- mam tendencje…
a ja jednak uparcie doradzam ciemny ciepły blond Byłoby Ci w nim bardzo ładnie i wg mnie wyglądałabyś młodziej niż w brązie Brąz pasuje też typom chłodnym(ktore stanowią zdecydowaną większość wśród Polaków- już samych Lat jest 80%), a u Ciebie warto podkreślić oryginalny typ kolorystyczny Co do rudości - mi bardzo się podobają Naprawdę fajnie masz , że włosy Ci wpadają w taki odcień, bo u Ciebie to pasuje i podkreśla urodę, a u chłodnych typów jeśli po farbowaniu włosy wpadają w rudy to raczej działa na niekorzyść, bo my zimne typki wyglądamy w rudym raczej blado,szaro. Także ja podtrzymuję moją opinię - ciemny ciepły blond

Buziaczki
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 15:03   #36
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Nie wiem czy ktos to juz napisal, ale wydaje mi sie, ze masz troszke za dlugie brwi. Proponuje sie z tym wybrac do kosmetyczki, bo samemo mozna sobie krzywde zrobic
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 15:09   #37
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Jn007,ja nie na temat,ale chciałabym to napisać.Dziekuje,ze podeszłas profesjonalnie do własnej przemiany.Wkleiłaś zdjecia,zrobione w dobrym świetle,odpowiedziałas na pytania o tym kolorystyczny.Jak widać opłacało sie bo dostałas od dziewczyn zestaw pomocnych rad.Gdyby wszystkie Wizażanki tak podchodziły do sprawy byłoby duzo łatwiej pomóc.Czasem bardzo chcę być pomocna i wchodze na wątki zatytułowane dramatycznym "hhheeelllppp!!!!!!" lub "pomocy!!!!!" ,ale cięzko jest pomóc kiedy ktoś pisze ,ze jest blondynka o szarych oczach i wkleja maluśkie zdjęcie zrobione w ciemnym pomieszczeniu.Nie czepiam sie oczywiście warunków technicznych bo te bywają rózne,nie kazdy ma aparat.Jn007,fajnie ,ze sie postarałaś.Serdecznie Cię pozdrawiam i czekam na zdjęcia z efektami przemiany
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-10, 15:24   #38
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Popieram Aleksandrę w 100% Naprawdę lubię kiedy ktoś już sam na wstępie się zaangazuje -np. napisze tak dużo jak ty napisałaś - wtedy sama z wielka chęcią pomagam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 15:57   #39
jn007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

staram sie jak moge napisze wiecej wieczorem. szkoda ze nie jestes z wawy bo chcialam cie wziac na zakupy a tak wychodzi na to ze musze zainwestowac w drozsze kosmetyki bo maja dobre stronki z kolorami i poprosze ciebie/was o konkretnie powiedzenie jaki kolor, bo sama wybiore pewnie po staremu i cala metamorfoza na nic
jn007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 20:37   #40
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Bardzo podoba mi sie fryzurka D zaproponowana przez Age BJ i ... fryzurka C, ta krotka. Wyglada swiezo .
Ja bym na Twoim miejscu JN nie farbowala wlosow. Po pierwsze zakladam ze Twoje wlosy w naturze sa bardziej zlocisto-rudawe niz na zdjeciach (sadze po sobie, moje czesto na zdjeciach sa wrecz zielone, a jak je sie widzi w naturze to .. nie sa takie).
Poza tym - mam dwoje dzieci (malych) i dla mnie jest niemozliwoscia znalezc czas na regularne farbowanie. Choc moze to jest kwestia organizacji .
Polskich kosmetykow za bardzo niestety nie znam, a z tych co znam moge Ci ze spokojem polecic cienie Inglota (wiele tzw markowych sredniopolkowych nie ustepuje im jakoscia) oraz blyszczyk Eveline, kosztuje grosze i jest genialny (o ten: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4894 , mysle ze kolor ktorego kiedys uzywalam czyli 12 moglby Ci pasowac)

buziaki
( i jak milo wiedziec ile dobrych kobiet o duzej wiedzy i checi pomocy tutaj sie przewija )
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 21:31   #41
jn007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Joey- no dobra niech będzie ten wybrany przez ciebie kolorek , ewentualnie i tak najpierw po prostu zetnę włosy i same zobaczycie czy jest dobrze czy kombinować dalej.

Postaram się przekonać do soczewek, tylko które nie podrażnią mi oczu przez 14h bo tyle pracuje? Jakieś sugestie? Zostanę w takim razie przy swoim kolorze oczu.

Nie wiem czy jestem w ciąży , będę wiedziała za 2 tyg, ale pracujemy nad tym. Figurę mam taką jak na zdjęciu, od zawsze, tyle ze kiedyś trochę szczuplejsza, ale w sumie przez ostatnie 10 lat przytyłam tylko 5kg, więc chyba nie jest aż tak źle, zrzuci sięJ



gaga87- co do brwi, nie wiem jak z nimi jest ale zauważyłam, że na jednym zdjęciu rzeczywiście wydają ssie strrrrrrrasznie długi, może to kwestia ustawienia i światła?



Aleksandrax- wyszłam z założenia, że jeśli mam prosić o rade to muszę pokazać Wam „wszystko”, zaangażowałam męża ( robił mi zdjęcia wieczorem i w dzień żeby było dobre światło) i sąsiadów od których pożyczyłam cyfrówkę bo sama nie posiadam. Poza tym postanowiłam Wam się pokazać taka jaka jestem bez tuszowania wad bo przecież inaczej nic nie wyjdzie. Dziękuję za uznanie!



asinku- chyba rzeczywiście najpierw pójdę i obetnę włosy, wkleję zdajecie i zobaczymy- (małe kroczkiJ) i same zobaczycie czy cos jeszcze zmieniamy.

Z opieka do dziecka nie mam problemów- na szczęście.



No dobrze, a teraz nastepne pytanie. Doszłam do wniosku ze skuszę się na trochę droższe kosmetyki, ale ponieważ nie możecie iść ze mną na zakupy, to zrobimy zakupy wirtualne, wiec proszę mi powiedzieć co mam wybrać


1. oczy:
http://www.maybelline.co.uk/products...46l216l376.htm
http://sklep.salonik.com.pl/sklep/in...th/171_173_175

2.usta:
http://www.maybelline.co.uk/products...71l241l429.htm
a moze jakas inna? blyszczaca? i jaka konturowka?

3. roz
http://www.maybelline.co.uk/products...67l238l403.htm
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7452

4.podklad:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7748
http://www.maybelline.co.uk/products...52l222l401.htm

5.puder
http://www.maybelline.co.uk/products...60l229l232.htm
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4756

6. jaki tusz do rzes? chodzi mi o kolor, bo wyczytalam ze pasuje mi niebieski i brazowy, teraz uzywam czarny


bardzo mi zalezy na konkretach, dajcie numerki lub nazwy, ewentualnie moga byc inne firmy tylko piszcie ktory kolor, bo jak dla mnie samodzielne wybranie przekracza moje mozliwosc. Moze byc po kilka sugestii sama wyprobuje na sobie ale zawezcie mi mozliwosc wyboru

asinku- podpisuje sie pod tym co piszesz obiema rekami i nogami nie spodziewalam sie az takiego odezwu, zyczliwosci i tylu fachowych rad
jn007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-10, 21:46   #42
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Jn, skoro chcesz konkretnie numerkami, to spróbuję cos wykombinować Oto w jakich kosmetykach bym Cię widziała

a. usta: błyszczyk L'Oreal, Pastel Repair, nr 01 - Honey Milk

b. oczy: cienie Inglot, Integra (potrójne): nr 20, 21, 22, 26, 27. Inglot, Sprint: nr 73, 80. Inglot, Vertigo: nr 54, 69.

c. podkład: tutaj nie doradzę, musisz sprawdzać na szyi lub ew. wewnętrznej stronie nadgarstka.

d. puder: odcień transparentny

e. róż: Vipera, Collage, nr 401.

Pozdrawiam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 21:51   #43
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

ja dodam tylko cos od siebie.Nie bedzie tego tak duzo jak od innych dziewczyn ,ale musze to napisac

Rowniez popieraw Twoją odwage , oraz ciesze sie , ze tak sie zaangazowalas
Rzeczywiscie masz b.ładne nogi i sliczny kolor oczu !! dlatego prosze nie mysl o zadnych kolorowych soczewkach...jesli jednak nie przekonasz sie do soczewek wogole..to moze okulary "bez oprawek" ?
co to talii to proponuje nizej zalozony pasek ktory optycznie wydluzy i wyszczupli sylwetke..hmm...pozstaram sie poszukać jakies fotki ale nie obiecuje ,ze znajde :P
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 21:52   #44
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

ps.Joey -pozdrawiam Poznanianke (nie ma to jak lokalny patriotyzm )
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 21:56   #45
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

i jeszcze cos- zaczerpniete z :http://new.bizz.pl/bizz/bizz/tekst_s...3&news_id=9278




Sylwetka typu O
Ukryj brzuszek, pokaż nogi

Zdaniem naszych stylistów powinnaś postarać się o to, żeby optycznie wydłużyć sylwetkę - brzuszek stanie się wtedy mniej widoczny. Dlatego wprowadź do stroju jak najwięcej pionowych elementów (np. poły rozpiętej koszuli, plisy, fałdy). Skracaj spódnice i odkrywaj nogi! Postaw na klasykę, ale dodaj jej trochę luzu. Nie wierz opiniom, że wyłącznie czarny kolor wyszczupla. Sięgnij po energetyzującą czerwień, szlachetną biel i głęboki granat.

Elementarz dobrze ubranej kobiety
  • Zdecyduj się na sukienki o prostym kroju, z zaszewkami modelującymi biust i dekoltem w serek lub owalnym, które wydłużają szyję. Mogą to być zarówno sukienki przypominające T-shirt (ale z rękawami 3/4), jak i klasyczne szmizjerki z rozcięciami po bokach. Postaw na bawełnę i inne grubsze materiały. Unikaj natomiast cienkich lśniących tkanin, które przylegają do ciała i podkreślają wady sylwetki.
  • Noś długie "góry"! Niech sięgają za biodra, nawet aż do połowy uda. Możesz wkładać m.in. lniane bluzki z głębokimi bocznymi rozcięciami czy bawełniane koszule zapinane na guziki, z klasycznym kołnierzem. Powinny swobodnie układać się na ciele - w żadnym wypadku nie mogą opinać brzucha czy rozchodzić się na biuście. Niewskazane są wszystkie bluzki z elastycznych tkanin! Zwróć też uwagę na rękawy - muszą być proste, a nie marszczone czy bufiaste, bo takie pogrubiają. Jeśli chodzi o desenie, to unikaj dużych, wyraźnych wzorów, zwłaszcza poziomych. Zaokrąglony brzuch lepiej kryją bluzki w jednolitych barwach.
  • Spódnice mają eksponować nogi: mogą być proste, z wysokim pęknięciem albo lekko rozkloszowane, np. z klinów. Długość dowolna, nawet tuż przed kolano.
  • Wybieraj spodnie o wąskich nogawkach. Na wieczorny wypad do pubu możesz włożyć długie, z nogawkami o zaprasowanych kantach. Na co dzień - wygodne dżinsy. Do woli eksperymentuj z ich długością, podwijaj mankiety, noś bermudy, szorty - po prostu takie, jakie lubisz. Nie wkładaj tylko biodrówek - eksponują to, co chcesz ukryć.
  • Kostiumy kąpielowe: wyłącznie jednoczęściowe, z asymetrycznymi wstawkami i wzorami, które "odchudzają" (pionowe pasy, zygzaki). Nigdy "łączka" i duże kwiaty!
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 21:59   #46
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Kurczę, odpowiedzialam zanim dałaś tamte linki

No ale i tak jeszcze raz się pobawię
1. oczy
- maybelline: nr 10 Cashmere brown, 09 Green envy
- inglot: post wyżej

2. usta
- maybelline: 409 Timeless brown

3. róz
- maybelline: 52 Sierra Sand
- vipera: jak na zdjęciu

4. podklad
- hean: nr 1, 2 lub 4 (to są ciepłe odcienie, ale nie kupuj w ciemno - sprawdz na skórze)
- maybelline: w Polsce jest mniej odcieni niż na tej stronie- nie wiem które mamy dokladnie, ale z tego co pamietam wszystkie są raczej ciemne i ciepłe (je równiez sprawdz na skórze)

5. puder
- maybelline: translucent (to chyba znaczy transparentny? )
- vipera: jest tylko jeden odcien- transparentny

6. tusz do rzęs - myslę, że brązowy

Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 22:00   #47
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!


podklad Maybelline Dream Mousse jest w rzeczy samej dosc fajny (o ile nie masz suchej skory), kolor musisz dobrac sama, zreszta w Polsce chyba nie wszystkie sa dostepne. Ale wtapia sie swietnie, ja probowalam Cameo, niby na oko o przynajmneij dwa tony za ciemny, a wtopil sie pieknie. Jesli jednak masz sucha/suchawa skore to nie polecam.

(co do farbowania wlosow - organizacyjnie - jak mialam jedno dziecie to tez nie bylo problema ;-), za jakis rok, jak mlodsze pojdzie do przedszkola, to tez pewnie nie bedzie problema ... co mnie bardziej interesuje to Twoj naturalny odcien wlosow, wiosny maja czesto bardzo piekne kolory wlosow, takie jakich farbowaniem sie nie uda uzyskac, zawdy mozna rozwazyc pasemka celem ozywienia fryzury, tylko jesli masz czerwony pigment we wlosach to lepiej pojsc do fryzjera majacego pojecie o robieniu pasemek)

a
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 22:03   #48
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa
ps.Joey -pozdrawiam Poznanianke (nie ma to jak lokalny patriotyzm )
również pozdrawiam Papryczko
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 22:03   #49
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

a, jeszcze mi sie przypomnialo ze maybelline niezabardzo ma te pomadki w cieplych kolorach :-/ (sama bym takiego odcienia potrzebowala i przyjrzalam sie im bylam)

co do ubioru - szalenie modne sa tuniki (kasaki), dla Twojej figury tez bardzo korzystne, moze znajde jaka fote to wciepne
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-10, 22:10   #50
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez jn007
Joey- no dobra niech będzie ten wybrany przez ciebie kolorek , ewentualnie i tak najpierw po prostu zetnę włosy i same zobaczycie czy jest dobrze czy kombinować dalej.

Postaram się przekonać do soczewek, tylko które nie podrażnią mi oczu przez 14h bo tyle pracuje? Jakieś sugestie? Zostanę w takim razie przy swoim kolorze oczu.
Ja doradzałam ten kolor bo myślalam, że w ogóle chcesz farbować. Ale jesli nie jesteś przekonana do farbowania to świetnie Bo uważam, że masz świetny kolor włosów Wiosny zwykle mają taki śliczny ciepły blond Bardzo mi się podoba i uważam, że to dobrze jeśli nie chcesz farbować wlosów.

Co do soczewek. Skoro długo pracujesz proponuję kupić takie ktore możesz nosić w nocy Ja mam Bausch&Lomb, Pure Vision. Mogę ich nie zdejmować przez miesiąc, bo mają bardzo wysoką przepuszczalność tlenu, ale mój okulista zalecił mi tak mniej więcej raz w tygodniu zdejmować na noc Są co prawda drozsze jakieś 20-30 zł od "normalnych",czyli takich ktore musisz CODZIENNIE zdejmować na noc, ale zaoszczędzasz na płynie do soczewek - uzywasz go raz na tydzien, a nie codziennie, więc zużywa się w ilościach minimalnych - więc na jedno wychodzi.

Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 22:16   #51
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

wciepywam te tuniki
w takich turkusowych zieleniach jakie cechuja dwa z trzech zalaczonych obrazkow powinno - chyba?(mam nadzieje ze autorytety forumowe to zweryfikuja) - byc Ci dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tunika1.jpg (29,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tunika2.jpg (44,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tunika3.jpg (17,0 KB, 110 załadowań)

Edytowane przez asinek
Czas edycji: 2005-08-10 o 22:39
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 22:19   #52
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

nie jestem autorytetem ale i tak się wypowiem Myślę, że ta trzecia tunika jest idealna dla Jn
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 22:21   #53
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Bardzo Cie podziwiam za odwage i determinacje. Wiem, ze Ci sie to oplaci. Naprawde fajnie podeszlas do sprawy, mam nadzieje, ze wszystkie te rady, ktore zamiescily Wizazanki przyniosa wspaniale efekty. Oczywiscie na nie czekam. Zycze Ci powodzenia i trzymam kciuki!
...a takie moje osobiste zdanie... Mysle, ze jestes bardzo ladna kobieta i rzeczywiscie, jak u Kopciuszka powinnas to piekno wydobyc, podkreslic i bedzie bosko
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 22:27   #54
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Jn007 zrobiłam kilka metamorfoz komputerowych i wydaje mi sie że najlepiej Ci w średniej długość włosów co do koloru to ładnie Ci w średnim brązie.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 22:36   #55
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

przyciemniłam odrobinę kolor włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (25,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (22,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (27,0 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (26,6 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e.jpg (25,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f.jpg (25,6 KB, 22 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 23:47   #56
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Tak na marginesie: Agus nie widze Twojego avatarka... czy tylko ja tak mam?
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 23:53   #57
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

ja nie widze ich w ogole i nie wiem co jest
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 00:06   #58
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

fryzurka nr trzy z zaproponowanych przez age bj wg mnie to strzał w 10!!
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 08:04   #59
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Dziewczyny jesteście super! Nie ma to jak babska solidarność Aż się wierzyć nie chce, że istnieje aż tyle fajnych osób, które poświęcają swój czas żeby pomóc innym. BRAWO!!!

jn007 ---> Co do fryzurki - na samym początku pisałam, żebyś tylko jakieś pasemka sobie zrobiła i widzę, że są Wizażanki o podobnej opinii. Szkoda naturalnego kolorku - lepiej tylko go wzbogacić o kilka słonecznych włosów ;-) Zdaje się, że Kiya to zrobiła komputerowo Co do kolorów w makijażu: tusz - brązowo-czarny, albo brązowy (chyba, że się troszkę opalisz to czarny też będzie OK). Cienie już Ci dziewczyny wskazują, a ja od siebie dodam tylko, że mogłabyś pokombinować z zielenią. Zajrzyj na "Moje makijaże" - tam dziewczyny robią cuda! Co do ust, to na wieczór jakaś koralowa czerwień albo miedziany, a na codzień błyszczyk w odcieniu brązu, ale nie za ciemny. Jak znajdę chwilkę to powklejam ci numerki i odcienie

Na razie zmykam. Pozdrawiam!
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 09:05   #60
jn007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Kama/Joey- , mam tylko jeszcze pytanko- czy ten braz wybrany przez Joey nie jest za ciemny? mialy byc jasne usta bo mam waskie

ktore podklady sa cieple? ja nie odrozniam...

czy moze byc baleyage?

Kama- czekam na wskazowki, konkretnie szczegolenie co do szminek, bo to jast dla mnie tragedia

Joey- prawdopodobnie kupie sobie to co wskazalas mimo ze w zieleni wogole siebie nie widze, beze sa ok, ale coz, czas na zmiany mnie tez sie ta trzecia straszliwie podoba

wiecej napisze po poludniu
jn007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.