Rimmel nie tylko na High Tea - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Rimmel na każdy dzień

Notka

Rimmel na każdy dzień 30 Ambasadorek testuje on-line kosmetyki marki Rimmel i innowacyjną maskarę 1-2-3 LOOKS. Zobacz piękne makijaże, filmy, pomysłowe blogi... Oceń je lub sama przyłącz się do konkursu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-07-29, 17:14   #1
Brainy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Smile

Rimmel nie tylko na High Tea


Bardzo żałuję, że przegapiłam nabór do I etapu konkursu. Teraz gonię stracony czas. Od rana jestem szczęśliwa posiadaczką tuszu 1-2-3 Looks w kolorze Black. Testowanie rozpoczęłam więc od '1'. Jeszcze będzie czas, aby zaszaleć. Jest lato więc raczej stawiam na make up typu 'nude'. Zdjęcia w załączeniu.
Fajnie, że opakowanie ma nieco wiekszą objętość od pozostałych tuszy tej firmy, bo 9, 5 ml i daje sie łatwo postawić.
Brainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 21:28   #2
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Rimmel nie tylko na High Tea

usmieeeeeech !

opowiedz co jeszcze masz
caya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 08:01   #3
Brainy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Rimmel nie tylko na High Tea

Mając na uwadze regulamin konkursu moge jdynie zdradzic, że ochote na znalezienie sie w gronie laureatek II etapu !
Brainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 10:56   #4
Brainy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Rimmel nie tylko na High Tea

ROZKRĘCAM DZIEŃ Z '1-2-3 LOOKS'

Sztuka uwodzenia od tysiącleci ma swych mistrzynie. Dla mnie jako dla osoby o artystycznej duszy oko jest jedną z najważniejszych arterii komunikacyjnych, która przekazując sygnały do mózgu wpływa na nasz osąd, wyobraźnię, fantazję czy pamięć. Prócz tego jest przepięknym narządem zewnętrznym odgrywającym olbrzymią rolę w komunikacji pozawerbalnej. Rolę podobną do tej jaką niegdyś odgrywał wachlarz. Kobiece oczy uzbrojone są w rzęsy podobnie jak mężczyźni byli kiedyś wyposażeni w miecze. Rzęsy są bronią typowo kobiecą o ogromnej sile rażenia. Posługują się swym własnym językiem. Dlatego też od tuszu do rzęs wiele kobiet oczekuje tak wiele. Dla mnie osobiście to właśnie maskara jest kosmetykiem, któremu przypisuję największą i priorytetową rolę w odkrywaniu mej "pięknej strony". To jasne więc jak Słońce, że sięgam po tusze do rzęs firmy Rimmel. Dziś rozkręcam dzień z ‘1-2-3 Looks’. Dałam czadu – przekręciłam na 3 bieg, bo wybieram się na bardzo ważne spotkanie. Efekt przerósł moje oczekiwania, a dzięki temu, że tusz jest testowany oftlamologicznie nie musze martwic się o stan moich oczu. Nie mam już czasu na zdjęcia. Pędzę !
Brainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 11:30   #5
Brainy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Rimmel nie tylko na High Tea

Zawsze sięgam po maskary, która nie tylko zdobi rzęsy ,ale i pielęgnuje. Prócz tego mój tusz do rzęs ma za zadanie pogrubianie, wydłużanie oraz podkręcanie rzęs, nadawanie im odpowiedniej w danej chwili barwy, podkreślanie i wydobywanie barwy moich oczu. ‘1-2-3 LOOKS’ jest bardzo OK., bo dzięki obrotowej szczoteczce mogę dostosowywać wygląd moich rzęs do okazji i nastroju. Dzięki niej mogę patrzeć na świat spod firanki rzęs będącej wspaniałym dodatkiem zarazem do eleganckiego, wyrafinowanego stroju, jak i letniej odjazdowej kreacji. Wszystko zależy od tego jaki bieg włączę. Jeżeli mam ochotę na flirt flirtuję rzęsami.
Dziś mam tylko zdjęcie wczorajszego make up (bieg 3) sprzed zabiegu mezoterapii kwasem hialuronowym. Makijaż będę mogła pokazać w okolicach poniedziałku, ale co to będzie za twarz. Kwas hialuronowy to nie koronowana gwiazda urody. Nawilża i odwraca proces starzenia. Każda gwiazda go docenia !
Brainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 19:05   #6
Brainy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Rimmel nie tylko na High Tea

ODRYWANIE SKARBÓW RIMMELA ...
Dziś rano wracając z jogi wstąpiłam do Rossmanna. Akurat była promocja podkładu 'Stay Matte' Rimmela więc się skusiłam. Po południu byłam już nim pomalowana. Nadaje skórze piękny koloryt, matuje i doskonale pokrywa ślady po zabiegu. Polecam ! Tusz podkręciłam dziś na maxa do 3. Bardzo ładnie pogrubił rzęsy nie sklejając ich. Nie żałuję, że go kupiłam. Powoli odkrywam Rimmela i nabieram bardzo pozytywnej opinii o tej marce. Nie jest droga, a kosmetyki są naprawdę wysokiej jakości. Dziś sprawdziły się podczas uprawiania sportu i przy bardzo upalnej pogodzie. Tusz nawet nie drgnął, nie rozmazał się. Rzęsy cały czas wyglądały jakby były dopiero co wytuszowane.
Bardzo lubią robić sobie zdjęcia więc i dziś nie odbyło się bez Wielkiego Pstrykania. Zresztą jestem teraz m.in. fotoreporterką więc robię je codziennie.
Brainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 10:19   #7
Brainy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Rimmel nie tylko na High Tea

MAKIJAZ BIZNESOW NAJLEPSZY JAKO KAMUFLAŻ MEDYCZNY ...
Dziś na naszych oczach dokonuje się przemiana obowiązujących od stuleci ról społecznych męskiej i kobiecej. Na całym świecie rośnie pozycja kobiet w sferze socjalnej i ekonomicznej. Współczesna Polka to kobieta aktywna, nierzadko odnosząca sukcesy w świecie biznesu. Mimo, że atrakcyjność fizyczna przestaje być jej dominującym atutem nie oznacza to, że nie musi dbać o urodę choćby po to by zrobić, jakże ważne w interesach, piorunujące pierwsze wrażenie. Czasem to właśnie od tych pierwszych chwil zależą dalsze losy kontaktów biznesowych. W makijażu biznesowym, podobnie jak w firmie, uwidaczniamy i podkreślamy silne strony, a ukrywamy i tuszujemy te słabsze. Jako, że podczas profesjonalnych rozmów biznesowych spojrzenia koncentrują się wokół trójkąta wyznaczonego przez środek czoła i oczy w makijaż biznesowy podkreśla się delikatnie oczy, rozświetla środek twarzy, wyrównuje koloryt cery, lecz nie akcentuje się ust. Do jego wykonania używa się kosmetyków w umiarkowanie nasyconych barwach, a cały makijaż jest stonowany i elegancki. Winien w przemyślany sposób pozostawać we właściwych relacjach z pozostałymi elementami wizerunku – fryzurą, garderobą, zapachem, biżuterią ... i pasować do sytuacji i osobowości. Maskara '1-23 LOOKS' oraz podkład 'Stay Matte' doskonale sprawdzają się zarówno w makijażu biznesowym, jak i kamuflażu medycznym. By wyglądać naturalnie pięknie i profesjonalnie wystarczy nie wrzucać najwyższego biegu. Czasem trzeba dać na luz.

Edytowane przez Brainy
Czas edycji: 2010-08-02 o 10:20 Powód: x
Brainy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 19:51   #8
Brainy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Rimmel nie tylko na High Tea

IMAGE
Sztuka kształtowania wizerunku polega na eksponowaniu atutów i ukrywaniu niedoskonałości. Właściwa postawa, ubiór i zadbany wygląd to fundamentalne reguły kształtowania wizerunku ludzi biznesu. Ważne są także atrybuty profesjonalizmu czy sukcesu. Wiele osób wciąż jednak zapomina, że podczas rozmów, szczególnie tych o charakterze biznesowym, uwaga skupiona jest przede wszystkim na twarzy interlokutora. Stąd jednym z pierwszych kroków ku stworzeniu pozytywniejszego, doskonalszego ‘portretu w oczach innych’ winna być diagnoza cery i wybór odpowiednich kosmetyków. Zarówno pielęgnacyjnych, jak i kolorowych.

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe - Albert Einstein

By stworzyć piękny make up stosuję więc najlepsze kosmetyki (czytaj : także marki Rimmel) i bezustannie dokształcam się w dziedzinie wizażu. Oto moje najnowsze dzieło. Maskara '1-2-3 LOOKS' oczywiście na pełnych obrotach ... .

Edytowane przez Brainy
Czas edycji: 2010-08-03 o 19:56 Powód: x
Brainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 16:38   #9
Brainy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Rimmel nie tylko na High Tea

W POŚPIECHU, CZYLI KLASYCZNY FLASH

Moja twarz jest jak płótno, na którym codziennie maluję swój autoportret. Mimo, że makijaż nie trwa godzinami efekty są olśniewające ... . To dzięki odpowiednio dobranym kosmetykom i doświadczeniu mój makijaż jest szybki, perfekcyjny i trwały. Mój makijaż zawsze pozostaje w przemyślany sposób we właściwych relacjach z pozostałymi elementami mojego wizerunku – fryzurą, garderobą, zapachem, biżuterią ... . Pasuje też do mojej osobowości. Kamufluje zmęczenie i niedoskonałości urody oraz modeluje twarz. Wykorzystałam następujące kosmetyki do makijażu : podkład, puder, cienie do powiek, maskarę ‘1-2-3 LOOKS’, róż, pomadkę, eyeliner.
Piękno jest jedną z podstawowych koncepcji zawartych w każdej kulturze. I choć dla wielu jest to przede wszystkim stan duszy nie można zapominać o roli stroju i makijażu w naszym postrzeganiu tego co piękne. Makijaż i strój oddziałują na mózg patrzącego, a tym samym odpowiednio dobrane i wykonane pozwalają nam udoskonalać nasz wizerunek i relacje z otoczeniem. Każdego dnia mój makijaż zmienia swe oblicze raz kierując się w stronę nieskrępowanej, aczkolwiek pełnej znaczeń abstrakcji, innym razem zaś w stronę klasycznej elegancji. Dziś wariacja na temat makijażu klasycznego. Pomieszanie odrobiny elegancji w stylu lat 50 - tych z odrobiną grunge’u. Usta są czerwone. Oczy podkreślone eyelinerem, lecz w wersji unowocześnionej. Jedna kreska została zastąpiona pełną ich gamą. Cienie w odcieniach połyskującej szarości i grafitu. Dziś słońce świeciło mocno więc mój dzisiejszy podkład ma filtr +50. Tusz ‘1-2-3 LOOKS’ dałam na najwyższe obroty ... dzięki temu moje rzęsy stały się widocznie gęstsze i głęboko czarne. Mam dziś wachlarz mocnych i gęstych rzęs spoza których optymistyczniej patrzę na świat.
Pogoń za pięknem nadal trwa !
Brainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:30   #10
Brainy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Rimmel nie tylko na High Tea

TUSZOWANIE ...

Kształt szczoteczki ma olbrzymie znaczenie. Gdy mam więcej czasu po każdym nałożeniu tuszu przeczesuję rzęsy nie tylko szczoteczką, ale i specjalnym grzebyczkiem. To zapobiega ich sklejaniu i tworzeniu się grudek. Nakładając tusz okręcam szczoteczkę i lekko poruszam nią na boki. Bardzo ważne jest tez używanie świeżego tuszu i nie wpompowywanie do środka powietrza podczas wyjmowania i wkładania szczoteczki. Wykonuję więc wówczas ruchy obrotowe. A gdy czasem nieco tuszu spadnie mi na twarz nie rozmazuje natychmiast starając się go zetrzeć z twarzy, lecz czekam aż lekko zaschnie. Wtedy łatwiej go się pozbyć.
Bardzo podoba mi się nowe oblicze moich rzęs. Ich nowa odsłona, a właściwie różne odsłony dodają im wiele uroku. Raz więcej elegancji, raz więcej seksapilu i drapieżności.
Brainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 18:05   #11
Brainy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Rimmel nie tylko na High Tea

TWARZ JEST JAK PŁÓTNO ...

Dziś miałam bardzo pracowity dzień. Jednak jak mawiał Lao Tsu : "Wielokilometrowa podróż zaczyna się małym krokiem." W moim przypadku, i myślę, że w przypadku każdej kobiety, jest to wykonanie make up’u. Zawsze traktowałam swoją twarz jak płótno, które ma przedstawić mój autoportret. Wiele razy zmieniałam go, korygowałam, ale nigdy nie ignorowałam jego znaczenia chociażby miałby to być jedynie 'naturalny ' makijaż. Jednak myślę, że makijaż jest czymś co oddziałuje na mózg patrzącego i pozwala nam udoskonalać nasz wizerunek i relacje ze światem. Cieszę się ,ze podobnie jak w sztuce, która już dawno skierowała się ku obszarom nieskrępowanej, aczkolwiek pełnej znaczeń, abstrakcji makijaż zmienia swój wizerunek. Jest on bowiem dla mnie wyrazem całej mojej osobowości i gdy oczyma duszy zaczynam postrzegać świat inaczej zmienia się też mój makijaż. Chętnie korzystam z innowacji kosmetologicznych takich jak maskara ‘1-2-3 LOOKS’. Dzięki niej łatwiej mi dopasować makijaż do okazji i nastroju.

Edytowane przez Brainy
Czas edycji: 2010-08-06 o 18:11 Powód: X
Brainy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 18:14   #12
Brainy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Rimmel nie tylko na High Tea

MAM PROBLEMY Z ZAŁADOWANIEM ZDJĘĆ !
Brainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 08:15   #13
Brainy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Rimmel nie tylko na High Tea

Nadszedł upragniony weekend. Dziś wydanie specjalne bloga konkursowego, a w nim ... niespodzianka make up i autoportret w Latte Art.
Miłego i spokojnego weekendu. Ja wybieram sie na Jazz w Ruinach.
Brainy
Brainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 09:16   #14
Brainy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Rimmel nie tylko na High Tea

W WARSZAWIE

Tym razem makijaz w odsłonie podróżnej. Niestety jest bardzo uplanie i mimo klimatyzacji makijaż traci nieco na jakości. Zwykle żartuje, że zawsze jednak podnosi face value (dosł. wartość twarzy, ang. wartość nominalną). Na zdjęciach w warszawskim budynku giełdy.
Brainy jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Rimmel na każdy dzień


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.