masakryczna depilacja, pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-08, 20:53   #1
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Exclamation

masakryczna depilacja, pomocy!


Jezu, prosze nie zjedzcie mnie za to, że być może gdzieś istnieje podobny wątek ale nie wszystko da się znaleźć, oszukałam się jak głupia i nie mam nic konkretnego. Problem mój dotyczy tego, że jak każdemu wiadomo zbliża się lato, upały itp. Co za tym idzie? Depilacja moich cudownie owłosionych nóżek. Włosy mam na tyle grube, że depilacja depilatorem jest tak niemiłosiernie bolesna, że ciężko to opisać, mając depilator od kilku lat ani razu mi do końca się nie udało, maxymalnie połowa łydki. Włosy na udach niestety też muszę depilować, są grube i brązowe, a może nawet czarne, wstyd sie pokazać przed kosmetyczką. Wosk mi ich nie łapie, ale sklepowy to sklepowy. Jeśli depiluję się maszynką to koniecznie muszę użyć pianki, nowej żyletki aby przypadkiem nie była zbyt tępa no i oczywiście i tak mam te zasrane krosty. Z kolejną depilacją muszę czekać aż ponad tydzień, bo jeśli włosy są za krótkie, podczas depilacji powstaje coś w rodzaju gęsiej skórki, a jeśli przejadę po niej maszynką to widzę tylko krew, krew i jeszcze raz krew... Co robić?! ;(
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 21:26   #2
mindiar
Raczkowanie
 
Avatar mindiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 306
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Jaki wstyd przed kosmetyczką, ja mając praktyki w gabinecie widziałam wiele i grube,moce włosy na nogach, to jedna z ostatnich rzeczy na jakie zwraca sie uwage i ocenia. W koncu przychodzą panie, które mają problemy z hormonami, różne inne zaburzenia i uwarunkowania genetyczne i to nie jest nic niezwyklego-grube wlosy. Depilator jest ok,ale minusem jest wrastanie sie wloskow i trzeba regularnie robic peelingi i dobrze nawilzac,a nie zawsze sie chce.Co do sklepowego wosku, to rzeczywiscie jest za slaby i moze narobic wiele podraznien zle , i rzadko kiedy jedna paczka wystarcza na cale nogi, bo niedokladnie zrywa za 1 razem i szybko traci lepkosc. Wiec ja polecam wizyte w gabinecie.
__________________
Far away ... !
mindiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 21:37   #3
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Uwierz, że dla kosmetyczki lepiej jest jak klientka ma ciemne włosy niż jasne które słabo widać
to naprawde nie jest wstyd bo kosmetyczka się już do tego przyzwyczaiła i nie zwraca uwagi czy ktoś ma grube, czy czarne czy brązowe włoski.
Jeśli i tak się wstydzisz to kup sobie wosk w rolce bo to jednak nie to samo co gotowe plastry. Jeśli boisz się że się nie przemożesz zerwać potem paska to poproś siostre, mame czy koleżankę i niech zrobią to za Ciebie
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 21:48   #4
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Uwierz, że dla kosmetyczki lepiej jest jak klientka ma ciemne włosy niż jasne które słabo widać
to naprawde nie jest wstyd bo kosmetyczka się już do tego przyzwyczaiła i nie zwraca uwagi czy ktoś ma grube, czy czarne czy brązowe włoski.
Jeśli i tak się wstydzisz to kup sobie wosk w rolce bo to jednak nie to samo co gotowe plastry. Jeśli boisz się że się nie przemożesz zerwać potem paska to poproś siostre, mame czy koleżankę i niech zrobią to za Ciebie
Oo, Lublin Nawet nie wiem gdzie się z moim futrem wybrać, polecasz jakiś salon gdzie nie przepłaciłabym lub zapłaciła za darmo?
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 22:08   #5
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
Oo, Lublin Nawet nie wiem gdzie się z moim futrem wybrać, polecasz jakiś salon gdzie nie przepłaciłabym lub zapłaciła za darmo?
a na jakim osiedlu mieszkasz? najlepiej robić w osiedlowych salonach, ceny nie powinny być tak wysokie jak w centrum a przy depilacji chyba nie ma co schrzanić w sumie więc nie trzeba aż tak wybierać wiem że w centrum całe nogi to ok 70-80zł a w osiedlowych nie wiem ale powinno być taniej troszke.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 23:20   #6
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
(..)... Co robić?! ;(

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60465

poczytać. Z tylu metod tam opisanych napewno znajdziesz coś dla siebie.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 13:06   #7
madziuunia
Rozeznanie
 
Avatar madziuunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 528
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Ja bym się chętnie wybrała do kosmetyczki na depilację nóg, ale się boje tego bólu
__________________
58-57-56-55-54-53-52-51-50-49

23.08.2014-Nasz Ślub!!
madziuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 16:18   #8
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60465

poczytać. Z tylu metod tam opisanych napewno znajdziesz coś dla siebie.

Znaleźć metode depilacji nie problem, jednak nie spotkałam się z problemem który mam ja, więc wybacz, szukanie igły w stogu siana. Nikt nie ma ograniczonej częstotliwości golenia nóg, no z wyjątkiem mnie, więc poczytać to ja mogę, jedynie.
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 18:01   #9
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
Znaleźć metode depilacji nie problem, jednak nie spotkałam się z problemem który mam ja, więc wybacz, szukanie igły w stogu siana. Nikt nie ma ograniczonej częstotliwości golenia nóg, no z wyjątkiem mnie, więc poczytać to ja mogę, jedynie.
ale tam masz przecież opisane różne metody depilacji, np. pastą cukrową więc jeśli byś spróbowała przeczytać i poszperać to na pewno by się coś znalazło tym bardziej, że nie Ty jedna masz problem z grubymi włoskami, podejrzewam że tam i takie dziewczyny się wypowiadały zresztą chyba moderatorka wie najlepiej gdzie Cię odsyła
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 20:24   #10
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

pepita i jak zdecydujesz się na woskowanie u kosmetyczki? jak tak to włącz sobie żeby prywatne wiadomości Ci dochodziły to Ci coś napisze
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 20:28   #11
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ale tam masz przecież opisane różne metody depilacji, np. pastą cukrową więc jeśli byś spróbowała przeczytać i poszperać to na pewno by się coś znalazło tym bardziej, że nie Ty jedna masz problem z grubymi włoskami, podejrzewam że tam i takie dziewczyny się wypowiadały zresztą chyba moderatorka wie najlepiej gdzie Cię odsyła

Noo dobra tylko, że ja nie mam potrzeby czytać o tym jakie są metody depilacji tylko czego konkretnie tu sie czepic. Bo przyznaje, przeszukalam wiele forum i nigdzie nie znalazlam zadnego konkretu. Oprocz tego ze ta stosowala to, ta tamto, za tyle, lub mniej/więcej i czy sie udało czy nie, a inna dopiero ma zamiar próbować, walka z wiatrakami
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 21:23   #12
Ważka
Raczkowanie
 
Avatar Ważka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 479
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
Noo dobra tylko, że ja nie mam potrzeby czytać o tym jakie są metody depilacji
To rozumiem ze przetestowalas juz na sobie wszystkie mozliwe sposoby i wszystkie lagodzace masci,balsamy itp skoro nic ciekawego dla siebie nie znalazlas Przeciez tutaj dziewczyny beda opisywac Ci to samo. Idz w takim razie najlepiej do kosmetyczki albo dermatologa i ich sie poradz.
Ważka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 08:28   #13
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Cytat:
Napisane przez madziuunia Pokaż wiadomość
Ja bym się chętnie wybrała do kosmetyczki na depilację nóg, ale się boje tego bólu
Jeśli jesteś naprawdę wrażliwa na ból, to na poł godzinki przed depilacją łyknij dwa panadole. Naprawdę pomaga!
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 22:47   #14
malaczarna885
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 019
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Mam taki sam problem jak Ty. Niestety, depilator i wosk odpada, bo strasznie wrastaja mi włosy. Dopiero niedawno troche to wyleczylam. Kremy nie zdaja egzaminu, kasa wywalona w błoto. Pozostaje golenie maszynką. Wlasnie to zrobilam i siedze z zakrwawiona łydka. Mam serdecznie dosyc
malaczarna885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 23:03   #15
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

spróbujcie przy goleniu maszynką zamiast pianki użyć żelu do higieny intymnej
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 22:20   #16
Storczyk10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Dziewczyny, już prawie 20 lat testuję na sobie różne sposoby jak pozbyć się mocnego owłosienia i powiem, że mam już swoje sprawdzone sposoby, które jednak wymagają codziennej systematyczności. Na początek polecam woskowanie u kosmetyczki, może nawet kilka razy jeśli kogoś stać i ma cierpliwość do czekania na odrastanie. Osobiście przerzuciłam się w tym momencie na plastry (najlepiej Veet, ale też używam Oriflame, i Soraya - są ok, ale Veet najmocniejsze). Kiedyś nie byłam sobie w stanie sama tego zrobić, ale nie jest tak źle. A plastry są tańsze niż kosmetyczka. Stwierdzam nawet, że zrobię sobie to dokładniej, ale faktycznie na całe nogi potrzeba 2-3 opakowań plastrów.
Co do wrastających włosków i wyprysków, które są największym problemem całej depilacji to radzę sobie z nimi CODZIENNIE używając peelingu (najlepiej cukrowego) i mam jeszcze taką gąbkę z ziarnami (z Rossmana). To wszystko podczas kąpieli. Potem smarowanie balsamem. Obecnie też smaruję się 2 razy dziennie maścią od dermatologa na przebarwienia Bedicort G - działa, czerwone ślady stopniowo znikają. Ale peeling musi być codziennie przynajmniej u mnie.
Bywały lata, że to wszystko zaniedbywałam i była tragedia, i wtedy lepiej było wrócić do maszynki, ale teraz przy tej systematyczności jest ok. Im bardziej osłabię sobie włosy plastrami, czy woskiem tym mniej boleśnie mogę poprawić krótsze włoski depilatorem. I staram się często poprawiać, żeby się gąszcz znów nie zrobił, bo to wtedy wiadomo boli bardziej. A co do tabletek przeciwbólowych to też kiedyś brałam przed depilacją, teraz jakoś daję radę bez.
No i jeszcze jedno, warto udać się do endokrynologa zbadać poziom hormonów. Ja kiedyś brałam tabletki hormonalne, często pomagają, osłabiają owłosienie, ale teraz bym się na to nie zdecydowała. Osobiście wybieram się na akupunkturę wyrównującą poziom hormonów, nie szkodzi przynajmniej jak pigułki, ale kosztuje więcej, ale mówi się trudno. Więc mam nadzieję, że za po zabiegach będę miała lżej po tylu latach walki z tym niemiłym wybrykiem urody.
Storczyk10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 22:40   #17
activ61
Raczkowanie
 
Avatar activ61
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 244
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś naprawdę wrażliwa na ból, to na poł godzinki przed depilacją łyknij dwa panadole. Naprawdę pomaga!
ja tak robiłam na początku z depilatorem, po tabletkach to objechałam nawet pod pachami, a potem z czasem to już nie były potrzebne tabletki
__________________
Mężczyzna nie musi być piękny,
Wystarczy, że wdzięczny ma gest,
Gdy głos ma milusi, być piękny nie musi,
Chociaż wcale nie szkodzi, gdy jest
activ61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 22:54   #18
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Ehh, w piątek wybrałam się nad jezioro, więć depilacja woskiem u kosmetyczki odpadla, jedynym ratunkiem byla maszynka i pianka. I to nie jakas najtansza, gillette i maszynka wilkinsona myslalam ze bedzie a miare ok, specjalnie wzielam nową, nieuzywana wczesniej, przez cał wieczór było wszystko ok, w sobote bylo juz tylko gorzej, a dzisiaj... masakra. I nic nie pomaga, żaden balsam, peeling kilka dni wczesniej, pianka, krem, no nic... głupieję. Jak tu wytrzymac te upaly, zapuszczajac sobie futro do depilacji woskiem.
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 16:15   #19
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Osobiście używam depilatora już 9 lat i powiem szczerze że początki były cieżkie... Zdażało się że nie mogłam bółu znieść i kończyłam po połowie łydki ;p

Ale z czasem ból znika kompletnie, i problemy z krostkami również. Stosuje peeling 2 razy w tygodniu, nie pamiętam kiedy ostatni raz mi się zakaziła jakaś krostka... Włoski są dużo słabsze niż kiedy zaczynałam je depilować, i mam wrażenie, że skóra przystosowała się do regularnej depilacji. Polecam wytrwałość!
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 15:08   #20
koosmetyczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Zapraszam na moją stronę internetową.
__________________

koosmetyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 15:51   #21
ramonaziom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

mam ten sam problem ciemne grube wloski ;/ na dodatek okropne krosty na nogach i stany zapalne po depilatorze , trzeba bedzie kolejny raz wybrac sie do dermatologa...
ramonaziom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 03:12   #22
NataliaNY
Raczkowanie
 
Avatar NataliaNY
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 54
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Wrastajace wloski to problem wielu kobiet. Przyczyna tego jest fakt, ze gdy wloski odrastaja, czubek takiego wloska jest cieniutki i slaby. Gdy mamy nadmiar zrogowacialego naskorka, wowczas takie wloski nie mogo sie "przebic przez skore" i wrastaja. Dlatego regularne scruby, peelingi, czy tez stosowanie szorstkich gabek, lufy itp. jest kluczowa sprawa. Nalezy odczekac 2-3 dni po depilacji woskiem i codziennie lub co dwa dni podczas kapieli czy tez prysznica nalezy dokladnie usuwac nadmiar zrogowacialego naskorka oraz stosowac balsamy do ciala by skora byla miekka i nawilzona.
__________________
Zapraszam na swojego bloga-makijaze, pielegnacja paznokci, porady kosmetyczne.
http://nailsbynatalia.blogspot.com/
Oraz do ogladania mojego kanalu na youtube:
http://youtube.com/user/beautybynataliany
NataliaNY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 18:24   #23
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Przełamałam się i po rozmowach z mamą wybrałam się do endokrynologa. Podczas czekania na wizyte czułam się tak mega szczęśliwa, może w końcu coś uda mi się z tym zrobić. Na wizycie zaczęłam żałować tego, że w ogóle tu przybyłam. Pani Endokrynolog sama miała problemy z nadmiernym owłosieniem i dla niej moja sytuacja była po prostu dramatyzowaniem z mojej strony. Kazała mi się po prostu z tym pogodzić. (tak jak ona) Straciłam wiarę w to wszystko. Wosk niczego nie zmienił, depilator również jak do tej pory. Ani pasta cukrowa. Albo trafiłam na słabego endokrynologa albo po prostu nie ma dla mnie ratunku. Zostałam odesłana z wielką łaską na wykonanie badań na poziom testosteronu etc. Jednak ja do niej drugi raz się nie wybiorę. Także świetnie, zbliża się lato, trzeba kupić długie spodnie ;D
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 21:42   #24
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Podobno walka z nadmiernym owłosieniem jest prawie że niemożliwa, w tym sensie, że nie da się zmniejszyć owłosienia, że zacznie rosnąć jaśniejsze czy słabsze więc jedynie chyba pozostaje Ci częste woskowanie albo zbieranie na laser.
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 23:12   #25
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

w takim razie kuracja hormonalna i tylko laser ;D
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 12:42   #26
Zdrowy Styl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Na wrastające włoski nie znalazłam jeszcze skuteczniejszej metody jak codzienne smarowanie się Folisanem. Więcej o nim tutaj: https://www.facebook.com/zdrowys/pho...type=3&theater

gabinet Zdrowy Styl
Zdrowy Styl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 14:25   #27
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: masakryczna depilacja, pomocy!

Cytat:
Napisane przez Zdrowy Styl Pokaż wiadomość
Na wrastające włoski nie znalazłam jeszcze skuteczniejszej metody jak codzienne smarowanie się Folisanem. Więcej o nim tutaj: https://www.facebook.com/zdrowys/pho...type=3&theater

gabinet Zdrowy Styl
Nie prawa, na grube, kaleczące włosy NIE MA ratunku. Jedynie osłabienie ich laserem lub depilatorem. Żaden specyfik cudów nie zdziała.
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-21 14:25:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.