Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-15, 10:21   #1021
motylek1111444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 21
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Dziewczyny powiekszalam usta u lekarza medycyny estetycznej w Warszawie z licznymu certyfikatami i wieloletnim doswiadczeniem usta mialybys tylko bardzo delikatnie podkreslone a odrazu po wykonania zabiegu mi sie nie podobaly.. mialam robione Restylane 0,75ml glownie w gorna warge i tu jest problem bo wygladaja nie naturalnie przynajmniej mi nie pasuja.. mam wrazenie ze ten kwas wyszedl za kontur ust.. mam grudki zastanawiam sie czy za jakis tydzien isc do tej kliniki zeby to rozpuscic ( mam nadzieje ze nie odplatnie) czy nie warto jak zostaly zle powiekszone i isc do innej kliniki? Ale znowu placic ok500zl.. co robic?

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-06-17 o 22:06
motylek1111444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 11:14   #1022
Senna34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 86
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Dzięki, ja właśnie chcę u lekarza med.estetycznej zrobić. Do kosmetyczki nie pójdę. Z tym, że ja dużych nie chcę, bardziej chcę zaznaczyć i uwypuklić kontur i nawilżyć usta. Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam
Senna34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-16, 09:29   #1023
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Poszukuję lekarza bądź kliniki z ŁODZI, gdzie mogłabym zobaczyć na stronie internetowej przykładowe usta przed i po. Ciężko mi to znaleźć w Google, a już nie chcę iść w ciemno.
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 21:56   #1024
funpic
Raczkowanie
 
Avatar funpic
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 122
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Wszystkim polecam Panią Eliza z Esisestetic z Orzesze. Usta modeluje na technika "na plasko" efekt pięknych, pełnych ust bez kaczor oraz dzioba. W boku nic nie odstaje. Najbardziej zależało mi ma grornej Wardze, która mam bardzo wąska w porównaniu z dołem. Po wcześniejszym wypełnieniu ust kwas przedmieścil się nad warge. Samo modelowanie góry zajęło pół godziny, więc nakrycia małe i mama ilość preparatu podawana. Najlepsze usta jakie miałam więc polecam śmiało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190617_224639.jpg (94,9 KB, 259 załadowań)

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-06-17 o 22:07
funpic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 21:30   #1025
Akacja123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 87
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

W Warszawie polecam p. Dr A. Nalewczynska.
robilam u niej juz kilkakrotnie i za kazdym razem bylam bardzo zadowolona, ladny efekt bez kaczego dzioba, a przy tym babeczka mega mila. Ceny bardzo na plus w porownaniu do innych warszawskich lekarzy. Ma swoj gabinet na Wilanowie.

Robilam tez u p. Krzysztofa Ziemlewskiego i jego efekt mi sie az tak bardzo nie podobal, duzo wiecej wstrzyknal, a efekt byl krotkotrwaly.
Plus to to, ze urzeduje w samym centrum.
Akacja123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-06, 09:13   #1026
hana00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 6
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Dziewcyzny,
jakis czas temu mialam podany kwas Stylage L 1 ml (doktor stwierdzil ze mam duze usta dlatego ten kwas bedzie dla mnie odpowiedni).
I po wyjsciu juz mialam ogromne usta, efekt ogromnych ust utrzymywal mi sie przez prawie 2 tyg i balam sie wychodzic do ludzi.
Po 3, 4 tyg usta byly dalej karykaturalnie duze (wszyscy mysleli ze mam jakies uczulenie).
Dopiero po ok miesiacu usta wygladaly jako tako.
Lekarz stwierdzil, ze po prostu "tak mam", ze mocno puchne, chociaz jak kiedys wczesniej powiekszalam usta u innego lekarza to po Juvedermie moje usta po 1 dniu wygladaly juz ok (nawet poszlam na impreze i nikt sie nie zorientowal).
Czy rzeczywiscie to wina mojego organizmu? Bo mi sie wydaje, ze kwas ktory zostal mi podany byl zdecydowanie za gesty, co myślicie?
hana00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 17:08   #1027
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez hana00 Pokaż wiadomość
Dziewcyzny,
jakis czas temu mialam podany kwas Stylage L 1 ml (doktor stwierdzil ze mam duze usta dlatego ten kwas bedzie dla mnie odpowiedni).
I po wyjsciu juz mialam ogromne usta, efekt ogromnych ust utrzymywal mi sie przez prawie 2 tyg i balam sie wychodzic do ludzi.
Po 3, 4 tyg usta byly dalej karykaturalnie duze (wszyscy mysleli ze mam jakies uczulenie).
Dopiero po ok miesiacu usta wygladaly jako tako.
Lekarz stwierdzil, ze po prostu "tak mam", ze mocno puchne, chociaz jak kiedys wczesniej powiekszalam usta u innego lekarza to po Juvedermie moje usta po 1 dniu wygladaly juz ok (nawet poszlam na impreze i nikt sie nie zorientowal).
Czy rzeczywiscie to wina mojego organizmu? Bo mi sie wydaje, ze kwas ktory zostal mi podany byl zdecydowanie za gesty, co myślicie?

Stylage L słuzy do wolumetrii... Chyba rzeczywiscie za gesty kwas Ci podano...
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-09, 17:37   #1028
zorzanna
Raczkowanie
 
Avatar zorzanna
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Stylage L słuzy do wolumetrii... Chyba rzeczywiscie za gesty kwas Ci podano...
Stylage L służy do wolumetrii, do takich zabiegów jak modelowanie kości policzkowych, brody, żuchwy. Jest to bardzo gęsty kwas, który musi zostać odpowiednio głęboko podany by połączyć się z okostną ( tak mi mówiono), ma wręcz za zadanie "naśladować kość" w miejscu które ma zostać uwypuklone i podkreślone.
Bardzo, bardzo dziwię się, że lekarz zdecydował się na jego podanie, przecież jest tyle innych typów kwasu, które można było użyć w Twoim przypadku. Świetny jest Stylage M, sama go używam - jest to nieco gęstszy kwas niż np. Juvaderm, za jego pomocą można mocno wymodelować usta, ale jest na tyle plastyczny, że ust nie są twarde i mega opuchnięte.
Naprawdę podał Ci Stylage L?!
Moja kosmetyczka opowiadała mi, że zna przypadki kobiet, które już nie kontrolują wielkości swoich ust i właśnie proszą tylko o Stylage L, tak by mieć mega wielkie usta (czy też już dzioby), ale ona zawsze w takich wypadkach odmawia.
zorzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 13:56   #1029
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

A ja po princess filer efektu nie mam wgl :/

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 07:42   #1030
hana00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 6
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Dzięki za odpowiedz!



Czyli jednak się nie myliłam.

Efekt dzioba miałam przez miesiąc, lekarz oferował mi rozpuszczenie kwasu ale tak się do niego zrażałam ze wolałam aby kwas samoistnie się wchłonął.

Więcej nie pójdę tam i mam nauczkę..



Teraz moje usta już wyglądają normalnie, bo powiększaniu minął ponad rok, w poniedziałek ide na powiększanie do innego lekarza ale od stylach chyba będę się już trzymać daleko, juvederm u mnie super wyglądał, bardzo naturalnie-nikt nie zorientował się ze cokolwiek miałam poprawiane
hana00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 17:10   #1031
zorzanna
Raczkowanie
 
Avatar zorzanna
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez hana00 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedz!



Czyli jednak się nie myliłam.

Efekt dzioba miałam przez miesiąc, lekarz oferował mi rozpuszczenie kwasu ale tak się do niego zrażałam ze wolałam aby kwas samoistnie się wchłonął.

Więcej nie pójdę tam i mam nauczkę..



Teraz moje usta już wyglądają normalnie, bo powiększaniu minął ponad rok, w poniedziałek ide na powiększanie do innego lekarza ale od stylach chyba będę się już trzymać daleko, juvederm u mnie super wyglądał, bardzo naturalnie-nikt nie zorientował się ze cokolwiek miałam poprawiane
Kwasy Stylage są bardzo dobre, ale oczywiście trzeba jeszcze wiedzieć który z nich do której części twarzy użyć
Juvaderm jest świetnym wyborem, właśnie dla osób, które chcą bardzo naturalnego efektu ( tyle że ponoć najszybciej jest metabolizowany przez organizm).
Powodzenia!
zorzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-13, 07:14   #1032
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez zorzanna Pokaż wiadomość
Kwasy Stylage są bardzo dobre, ale oczywiście trzeba jeszcze wiedzieć który z nich do której części twarzy użyć
Juvaderm jest świetnym wyborem, właśnie dla osób, które chcą bardzo naturalnego efektu ( tyle że ponoć najszybciej jest metabolizowany przez organizm).
Powodzenia!

Ja słyszałam przeciwne opinie, że Juvederm długo sie trzyma
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-13, 20:43   #1033
hana00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 6
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Mi się trzymał ponad rok ale to pewnie dużo zależy od organizmu
hana00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-17, 11:57   #1034
pixe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 17
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Do kogo się umówić na korektę kształtu ust? Chirurg plastyczny wykonujący też takie zabiegi, czy lekarz medycyny estetycznej? Kto w Krakowie zrobi mi je ładnie i czym najlepiej, żeby efekt długo się utrzymał. Pomóżcie proszę.
pixe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-19, 14:21   #1035
zorzanna
Raczkowanie
 
Avatar zorzanna
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez pixe Pokaż wiadomość
Do kogo się umówić na korektę kształtu ust? Chirurg plastyczny wykonujący też takie zabiegi, czy lekarz medycyny estetycznej? Kto w Krakowie zrobi mi je ładnie i czym najlepiej, żeby efekt długo się utrzymał. Pomóżcie proszę.
Lekarz medycyny estetycznej. Ja byłam bardzo zadowolona z pani doktor Agaty Selwy przyjmującej w Krakowie. Razem dopierałyśmy rodzaj kwasu dopasowany do moich oczekiwań.
Później jednak chodziłam do pani kosmetolog, która również przeprowadza te zabiegi i muszę przyznać, że za każdym razem byłam równie zadowolona.
zorzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-19, 14:26   #1036
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

A ja po hialuronidazie 3 dzień. Za 4 tygodnie nowe usta
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 11:38   #1037
pixe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 17
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Czy ktoś poprawiał sobie usta u dr Lidii Majewskiej w Krakowie?
pixe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 23:41   #1038
TheSketchedLady
Wtajemniczenie
 
Avatar TheSketchedLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 070
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Poszukuję lekarza bądź kliniki z ŁODZI, gdzie mogłabym zobaczyć na stronie internetowej przykładowe usta przed i po. Ciężko mi to znaleźć w Google, a już nie chcę iść w ciemno.
Dołączam się do pytania
__________________
Wymiana:
Biżuteria, perfumy, pędzle i kolorówka
Sukienki i buty

Wątki można łączyć


TheSketchedLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 11:31   #1039
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez TheSketchedLady Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania
Zdecydowałam się na usta u kosmetolog - Crystal Beauty, Weroniki. Widziałam dużo jej prac, ona również szkoli, a w gabinecie obok jest lekarz (przynajmniej ja chcę robić w tym dniu, w którym on również przyjmuje), gdyby coś poszło nie tak. Będę robiła w sierpniu i na pewno wrzucę zdjęcia przed/po.

Ostatnio trafiłam na Insta na młodą Panią doktor, która udostępniała swoje prace, a robiła takie babole, że hej Trochę takie, jak mi zrobił Dr Rogowski-Tylmann w Aesthetic.

O właśnie, ku przestrodze zostawię zdjęcie tych pięknych nawisów kwasu od Pana Doktora. Usta były ładne - jak zamknięte, a otwarte koszmar. Wypełniacz prześwitywał przez skórę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-1605.jpg (69,9 KB, 211 załadowań)
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 11:59   #1040
TheSketchedLady
Wtajemniczenie
 
Avatar TheSketchedLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 070
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Dziękuję za odpowiedź Czekam na zdjęcia
__________________
Wymiana:
Biżuteria, perfumy, pędzle i kolorówka
Sukienki i buty

Wątki można łączyć


TheSketchedLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 14:06   #1041
Mag_I
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Czy wiecie gdzie obecnie przyjmuje Dr Marta Pelc z Warszawy? Kiedyś przyjmowała w Holistic, obecnie na necie znalazłam tylko info o klinice dotyczącej przeszczepu włosów. Może któraś z Was wie czy i gdzie przyjmuje obecnie?
Mag_I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 17:01   #1042
Austrajilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 65
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Ja poszukuje lekarza, ktory umie ladnie powiekszac gorna warge, czyli bez kaczora wlasnie. Od jakiegos czasu slawe zyskala metoda rosyjska, bodajze lekarka Garunova sie nazywa, mam nadzieje, ze sluchy o tej metodzie dojda do nas do Polski, bo jak na razie to lekarze nie maja wprawnej reki jesli chodzi o powiekszanie ust.
Austrajilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 12:29   #1043
agusiawww
Przyczajenie
 
Avatar agusiawww
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Ja jestem prawie tydzień po powiększaniu ust w klinice xxx. Miałam bardzo wąska górna wargę. W dolna pełną miałam dwa wstrzyknięcia, w górna około 10. Efekt jaki chciałam to brak wary obciagary, brak ust na pół twarzy, subtelny i naturalny bez kaczego dzioba. Taki mam. Wstrzykiwała mi doktor dermatolog, produkty Neuvia. Jestem bardzo zadowolona, chociaż zapisałam się na ewentualne uzupełnienie. Na początku wiadomo lekkie siniaczki, ale obrzęku praktycznie wcale. Czekam na efekt końcowy.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Australijka metoda Guranowa, baby doll itd. to są metody, które mają na celu wywinięcie górnej wargi i będzie kaczy dziób. Ja zanim poszłam do lekarki to chciałam iść do kosmetyczki, bo one robią na Stylage, który nie jest do ust a do wielkich zmarszczek jednak później przyszło opamiętanie. Jeżeli ktoś chce mieć usta na pół twarzy ok. Ja nie i te wszystkie metody to mają tylko na celu samo powiększenie. Co kto lubi.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-09-15 o 21:27
agusiawww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 16:25   #1044
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

1ml Stylage M
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-2340.jpg (34,1 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-2341.jpg (38,7 KB, 170 załadowań)
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-17, 19:43   #1045
dzadeberna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Gdzie we Wrocławiu najlepiej zrobić usta? Któraś z was ma kogoś sprawdzonego? Myślałam o Alite Clinic
dzadeberna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 17:59   #1046
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
1ml Stylage M

Fajnie ja się wciąż zastanawiam czy będzie mi to potrzebne. Niby górną wargę mam węższą niż dolną
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 20:00   #1047
slodkaidiotka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 18
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Ja robiłam 0,8 ml stylage M bo 0,2 nie była w stanie mi podać... dziwne... w ogóle kula mnie 50 razy i sam zabieg trwał 2 godziny samo nakłuwanie około godzinę... horror.. w życiu bym nie pomyślała,ze to aż tyle będzie trwało bo dziewczyny mówią ze tyle się nie kłuje: niby miała być to garunova i masuje cały czas,ale za 2 tygodnie idę do innej dziewczyny robic i wezmę stylage L. Robilyscie tym preparatem? Bo po stylage M prawie efektu nie ma bo moja warga się chowa w środek ta górna.
slodkaidiotka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 08:48   #1048
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez slodkaidiotka99 Pokaż wiadomość
Ja robiłam 0,8 ml stylage M bo 0,2 nie była w stanie mi podać... dziwne... w ogóle kula mnie 50 razy i sam zabieg trwał 2 godziny samo nakłuwanie około godzinę... horror.. w życiu bym nie pomyślała,ze to aż tyle będzie trwało bo dziewczyny mówią ze tyle się nie kłuje: niby miała być to garunova i masuje cały czas,ale za 2 tygodnie idę do innej dziewczyny robic i wezmę stylage L. Robilyscie tym preparatem? Bo po stylage M prawie efektu nie ma bo moja warga się chowa w środek ta górna.

2 godziny? Przecież to jakiś horror. Nie wiem ile u mnie to trwa zazwyczaj ale nie stawiałabym na więcej niż 10 minut
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 11:35   #1049
slodkaidiotka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 18
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Ta kobieta jakaś nawiedzona była... usta spuchły okropnie a po 3 dniach różnicy nie ma.... a miałam stylage M.. 0,8 bo 0,2 nie była w stanie podać.... nic dziwnego jak kula jak powalona....

chce iść do innej na 1 ml stylage L bo mam naprawdę bardzo małe usta a bym chciała żeby lepiej było cos widać i zamiast dawać 2 ml stylage M to chciałabym spróbować ze stylage L bo jedna moja znajoma dostaje zawsze L i ładnie to wyglada i trzyma rok
slodkaidiotka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 14:05   #1050
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Stylage L podobno służy do wolumetrii, nie co powiększania ust. Przeczytaj post 1028 w tym wątku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:29:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.