Aktywna samotność - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-26, 20:29   #91
Kasik_M
Raczkowanie
 
Avatar Kasik_M
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Czy wypada samej iść do pubu?:>

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
agatka88 no byl byl ,ale kogo to obchodzi
Ojj, nie szukałam po prostu, nie bij
__________________
Nie uzywam juz tego konta.
Kasik_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 20:37   #92
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Czy wypada samej iść do pubu?:>

kasik, no nie wiem nie wiem

no juz trudno łaskawie wybaczam

a co do watku ,no hm
w sumie czemu nie.. chociaz mozna sie obawiac o bezpieczenstwo, bo ludzie sa rozni i lepiej bywac w pubach z kims ;/
ale np pojsc sobie o 16 do pubu, wziac ksiazke, zamowic np. piwo - ja osobiscie nie widze w tym nic zlego

a i oczywiscie uwazac, aby sie nie spic :P
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 21:22   #93
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: Aktywna samotność

Nogdy nie byłam sama w takich miejscach, jedynie na spacerku
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 21:51   #94
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Aktywna samotność

Hmm... Ja osobiście nie zwracam na ,to kompletnie uwagi czy ktos jest z kims czy sam .Ale gdybym sama poszla do pubu czulabym sie na pewno nie swojo.Wydawaloby mi sie ,ze wszyscy sie na mnie gapia i zastanawiaja czemu przyszlam sama ;|
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 16:40   #95
Cynamona5
Raczkowanie
 
Avatar Cynamona5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 169
Do klubu - sama?

No właśnie... wiadomo, że wybierając sie do klubu na impreze bierze się ze sobą zazwyczaj grupkę znajomych, ale co sądzicie o chodzeniu na impreze samemu, czy zdarzało się wam? Może pytanie głupie, ale jestem w sytuacji, gdzie większość moich znajomych wyjechała a nie chcę ciągle sama siedzieć w domu i zastanawiam sie czy to nie tak głupio iśc do klubu samej... Zapraszam do dyskusji
Cynamona5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 16:46   #96
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Do klubu - sama?

Ja osobiście sama do klubu bym się nie wybrała, ale wiadomo ja to taka płochliwa jestem Zawsze lepiej, bezpieczniej iść z kimś
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 16:48   #97
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Do klubu - sama?

Mi sie nie zdarzylo i mysle ze bym sie czul dziwnie idac sam?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 16:52   #98
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Do klubu - sama?

ja tez sama bym nie poszła bo niekomfortowo bym się czuła ale ja to nieśmiała jestem
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 16:53   #99
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Do klubu - sama?

Jest już wątek, który zawiera w sobie ten problem Łączę.

Nie, nie poszłabym do klubu sama. Raczej nie miałabym ochoty bawić się z obcymi ludźmi. A zresztą zazwyczaj jak gdzieś wychodzę to, żeby pobyć ze znajomymi, a nie dla samego miejsca (ew. dla miejsca i ludzi ).

Samotny spacer - jak najbardziej. Samotna zabawa w klubie, pubie - nie.
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2008-11-19 o 16:54
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 16:54   #100
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Do klubu - sama?

Cytat:
Napisane przez Cynamona5 Pokaż wiadomość
No właśnie... wiadomo, że wybierając sie do klubu na impreze bierze się ze sobą zazwyczaj grupkę znajomych, ale co sądzicie o chodzeniu na impreze samemu, czy zdarzało się wam? Może pytanie głupie, ale jestem w sytuacji, gdzie większość moich znajomych wyjechała a nie chcę ciągle sama siedzieć w domu i zastanawiam sie czy to nie tak głupio iśc do klubu samej... Zapraszam do dyskusji
Zdarzalo mi sie chodzic samej do roznych klubow i nie czulam sie nieswojo z tego powodu.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 16:55   #101
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Do klubu - sama?

jeśli jesteś odważna i na tyle niezależna, że sama będziesz dobrze się bawiła to ok nie ma zastrzeżeń, ja bym chodziła solo, gdyby okolica była bezpieczniejsza, ale nie jest co chwilę słyszy się o pobiciach, kradzieżach i gwałtach, więc bez porządnej obstawy nie ma co się ruszać - zwróć na to uwagę ( jak jest u ciebie?)
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 16:59   #102
Cynamona5
Raczkowanie
 
Avatar Cynamona5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 169
Dot.: Aktywna samotność

Jest w miarę bezpiecznie, ale pisząc posta bardziej miałam na myśli samo to, że w ogóle ide sama i czy to nie wiem... nie jest jakieś dziwne czy coś w tym stylu, no i byłam ciekawa czy inni też chodzą sami, chociażby, żeby kogos poznać
Cynamona5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 17:02   #103
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Aktywna samotność

ach rambus pamietalas o moim jakze wybitnie ciekawym watku
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 17:11   #104
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Do klubu - sama?

Myślę, że dziwnie byś się czuła..wszędzie ludzie, którzy są ze swoimi znajomymi lub pary. Biorę pod uwagę, że zależałoby Ci, nie tylko na tym, żeby siedzieć w samotności, ale żeby kogoś poznać... Jak jesteś odważna, to dlaczego nie! Ale raczej nie do klubu typu dyskoteka...raczej do kawiarni czy do pubu. Samotna dziewczyna na dyskotece jest wychwytywana w sekundę przez zwyrodnialców i facetów, którzy chcą się zabawić.
A w pubie, czy w kawiarni, jednak jest mniejszy tłok i jakby coś było nie tak, to zawsze ktoś może to zauważyć.
Ja raczej bym z innej strony spojrzała. Mój tż miał przygodę z kelnerowaniem i często widywał takie kobietki, które przychodziły same. Inni kelnerzy często podśmiewali się z nich, że to desperatki i szukają facetów na numerek... to to u nas już jest, że jak przyjdzie kobieta bez chociażby koleżanki to wysyła tym samym sygnał...
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 17:18   #105
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Aktywna samotność

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
Czy lubicie, zdarza sie Wam chodzic samotnie do kina, teatru, muzeum, zoo, na piwo do pubu, na lyzwy, itd?
Teoretycznie uwaza sie, ze do takich .. "centrum rozrywek i kultury" chadza sie z kims- z czlonkiem rodziny, partnerem, kolezanka itd.
Ja osobiscie nie widze nic zlego,w pojsciu do kina, a konkretniej ..na film samej
Jeszcze raz podepne sie pod watek . Tak, bardzo czesto chodzilam do teatru sama. A tak naprawde, nie do konca sama. Byla sobie grupka stalych bywalcow, spotykalismy sie przypadkowo w roznych teatrach na roznych przedstawieniach, czasem zamienilismy ze soba dwa slowa, czasem nie. Tym niemniej, robilo sie coraz bardziej swojsko. Przyzwyczailam sie do tego, ze czesto spotykam te same osoby.
W ogole teatr jest dla mnie miejscem magicznym, zatapiam sie w nim, wsiakam calkowicie. Czekam na podniesienie kurtyny z zapartym tchem, jak dziecko. No chyba, ze to byla akurat Scena Prezentacje, mala scena w Teatrze Wspolczesnym lub mala scena w Teatrze Narodowym i innych, tam akurat nie bylo kurtyny. Albo teatry uliczne, zwlaszcza wieczorem. Cos pieknego - feria barw i swiatel. Nigdy nie czulam sie w takich miejscach samotna, o nie

Edytowane przez Hvid
Czas edycji: 2008-11-19 o 17:23
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 17:19   #106
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Do klubu - sama?

Bardzo czesto wychodze gdzies sama, koncert, kino, fitness, basen, tance .. gdybym miala zawsze ogladac sie na kogos i prosic by ze mna poszedl, to nigdy w zyciu bym nie wyszla.

Jesli chodzi o kluby, to wlasciwie tylko ze znajomymi, bo gdybym chciala upijac sie sama, zostalabym przy komputerze
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 17:44   #107
pastelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z
Wiadomości: 321
Dot.: Aktywna samotność

Ja na zakupy zawsze chodzę sama. Nie potrafię wybrać czegoś, jeśli ktoś przy mnie stoi i komentuje, ze to jest brzydkie, to jest ładne. A jeszcze broń boże, coś mu się nie spodoba, a mi akurat tak rzecz przypadnie do gustu... nie kupie tego, choć mi się podoba. Potem żałuję.

Ale do kina, na imprezę... nie mogę chodzić sama, wolę zostać w domu
__________________
mnie ta gonitwa nie bardzo bawi, więc wolę ją innym zostawić.
pastelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 22:05   #108
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Aktywna samotność

Tylko na zakupy mogę iśc sama. Reszta miejsc to tylko ze znajomymi, lubię towarzystwo innych. Sama czuje się niepewnie. Nawet jak mam ochotę na spacer to biorę psa.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 20:06   #109
Niki 20
Raczkowanie
 
Avatar Niki 20
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 3 miasto
Wiadomości: 176
Dot.: Aktywna samotność

Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam sama na zakupach
a ja lubie chodzić czasami sama na zakupy generalnie strasznie długo wybieram i przeglądam półki i szpargały nim się zdecyduje i wolę sobie sama pochodzić, bo przynajmniej nikt mnie nie pogania i nie muszę się śpieszyć

ale z koleżankami też lubie zakupy, ale tylko dlatego, że nam się zawsze dobrze plotkuje na zakupach ale jeżeli naprawdę chcę coś kupić, to wolę iść sama
__________________
To ty wywierasz najwiekszy wpływ na swoje życie. Bądź dla siebie mądrą inspiracją.

07-01-10 Tylko ja, moja czarna perła, zielony liść na szybie i niekończąca się asfaltowa droga


03-01-10 rozpoczynamy półroczną kurację izotekiem ..
Niki 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 19:57   #110
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Aktywna samotność

Podbije stary watek wypowiedzia
Lubie samotna aktywnosc-czasem znosze tylko swoje towarzystwo

Lubie sama
-zakupy(nikt nie marudzi za plecami i mozna byc ile sie chce
-podroze (pociag,autobus)
-zwiedzanie innego miasta
Pare fajnych osob poznalam dzieki takim akcjom
-czasem samotnie do szkoly lubie isc
-do kosciola sama.


Sama do kina natomiast nie lubie chodzic.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 20:39   #111
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Aktywna samotność

Kiedys raz bylam sama w restauracji(raz mi sie zdarzylo-czekalam na Tz)zamowilam piwo a minuty sie strasznie dluzyly,nie wiedzialam co robic i czulam sie niezrecznie.
Raczej nie poszlabym do pubu sama.
Na zakupy to tak.
W inne miejsca z Tz.
Nawet na spacer nie lubie sama-moze dlatego ze wychowalam sie w raczej licznej rodzinie gdzie caly czas spedzalismy razem,potem bylam tez raczej towarzyska osoba.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 22:43   #112
Cynamona5
Raczkowanie
 
Avatar Cynamona5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 169
Dot.: Do klubu - sama?

j
Cynamona5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 23:52   #113
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Aktywna samotność

Moi znajomi nie maja pieniedzy zeby gdzies wyjsc wiec zawsze chodze sama. Jak mi sie uda raz na miesiac sie z kims spotkac to sie bardzo ciesze. Wiec czy wypada czy nie- nie bardzo mam wybor.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 09:11   #114
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Aktywna samotność

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
lubie przebywac sama ze soba. niezaleznie od miejsca
lubie sama chodzic do kawiarni, do kina, do filharmonii, do teatru. moge sie skupic maksymalnie na odbiorze bodzcow a nie na towarzyszu siedzacym obok i rozpraszajacym mnie co chwile.
Mam podobnie
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 13:11   #115
ewelinucha
Zadomowienie
 
Avatar ewelinucha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pewnej odległej krainy...
Wiadomości: 941
Dot.: Aktywna samotność

Na zakupy - sama lub z przyjaciółką, nigdy z Tż raz poszlam i zaluje bo caly czas tylko marudził, jeszcze gorsze jest chyba pojscie z tłumem koleżanek ale to juz chyba kazdy wie dlaczego
Do kina - zawsze chodze z kims, z kolezanka, z Tż lub tata (milosnik kina) ale mysle ze sama tez moglabym isc. Musze sie kiedys wybrac.
Na basen - zdecydowanie sama. Bylam z przyjaciolka i skonczylo sie na jednym przeplynieciu basenu a pozniej plotkowaniem calej godziny w jakuzzi. Jak jestem sama plywam caly czas i wtedy czuje ze moje miesnie zyja
Do klubu, pubu, kregle, lyzwy - Tylko z grupka przyjaciol i Tż, to miejsca gdzie chodzi sie z kims, zeby zaszalec potanczyc, pogadac wypic Kompletnie nie wiem co bym tam robila sama..
Wycieczka za miasto, zagranice - Tylko z kims, czulabym sie nieswojo sama, i sama napewno bym sie pogubila w obcym miescie.. Za rok wybieram sie na oboz studencki, jak narazie nikt z moich znajomych nie wyraza checi zeby jechac, wiec mam nadzieje ze znajde jakas sympatyczna wizażanke ktora chcialaby pojechac ze mna
__________________
Moje cele:
-przytyć z 2 kg
-nie obcinać włosów i dbać o nie
-dobrze zdać mature cel osiagniety
- poleciec do USA, byc w Nowym Jorku, Miami i Los Angeles
- skonczyc studia


ewelinucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 13:39   #116
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Aktywna samotność

Faceci to jednak mają łatwiej. Jak wejdą do pubu i samotnie wypiją drinka, to nikt się nie dziwi - miał ochotę na alkohol, to wpadł na jednego, a samotna kobieta w pubie wygląda jak ofiara losu (lub kobieta lekkich obyczajów).

Samotne zakupy też preferuję - nikt mi nie brzęczy nad uchem, ale z drugiej strony czasami miło jest skonsultować się w jakichś zakupowych kwestiach, szczególnie w dziedzinach, o których nie za wiele wiemy.
Niestety bliskie mi kobiety mieszkają trochę daleko ode mnie, zatem jestem skazana na samotne polowania i szwendania się między półkami sklepowymi.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 13:49   #117
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Aktywna samotność

Jak już sama to na zakupy. NIENAWIDZĘ zakupów z kimś, trzeba czekać, bo ta druga osoba też ogląda, potem czekać na przymierzenie, ciągle się jet do kogoś 'przywiązanym'. Na zakupy jak najbardziej, reszta nie.
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 14:05   #118
_gatinha_
Zadomowienie
 
Avatar _gatinha_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 542
Dot.: Aktywna samotność

Też nienawidzę robić zakupów jak jakiś 'sęp' wisi mi nad głową, pogania i zrzędzi. 100% wolę sama iść na zakupy, wtedy mogę siedzieć w sklepie ile mi się podoba.
Do kina/ kawiarni czy żeby uprawiać jakiś sport np rolki to sama również jak najbardziej bym poszła. Zresztą jeśli o sport chodzi to wolę sobie sama czy to pojeździć na rolkach czy na rowerze.

Natomiast do wszelkich klubów to zdecydowanie z kimś, głupio bym się czuła na imprezie, na której absolutnie nikogo nie znam...
__________________
Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa!
_gatinha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 15:34   #119
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Aktywna samotność

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;26642206]Faceci to jednak mają łatwiej. Jak wejdą do pubu i samotnie wypiją drinka, to nikt się nie dziwi - miał ochotę na alkohol, to wpadł na jednego, a samotna kobieta w pubie wygląda jak ofiara losu (lub kobieta lekkich obyczajów).
[/QUOTE]
To prawda
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 12:19   #120
YipYip
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 665
Dot.: Aktywna samotność

Ja nie będę oryginalna i też powiem, że preferuję samotne zakupy i samotne podróże podmiejskim pociągiem/tramwajem/autobusem, którego trasę znam - mogę ten czas przeznaczyć na gazetę albo spokojne pogapienie się przez okno. To też jest potrzebne.

Kiedy byłam młodsza (wiek gimnazjalno-licealny) bardzo często zdarzało mi się pojechać rowerem do parku i tam czytać sobie spokojnie książkę. Wtedy nie było to dla mnie nic dziwnego, ale teraz podobnie jak wy wolałabym zostać w domu niż wybrać się samotnie do miejsca, w którym nigdy nie byłam albo do miejsc, gdzie z zasady chodzi się żeby pobyć w towarzystwie.

Czułabym, że wszyscy patrzą na mnie z wyższością, bo nie mam kompanii.
__________________

YipYip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.