1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Rimmel na każdy dzień

Notka

Rimmel na każdy dzień 30 Ambasadorek testuje on-line kosmetyki marki Rimmel i innowacyjną maskarę 1-2-3 LOOKS. Zobacz piękne makijaże, filmy, pomysłowe blogi... Oceń je lub sama przyłącz się do konkursu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-07-29, 19:03   #1
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947

1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!


Halo Dziewczyny! Witam wszystkie kosmetyko maniaczki

Na początku trochę ponudzę w ramach wstępu.
Mam na imię Ania i szczęśliwie zostałam wyróżniona zestawem Rimmela! Pozdrawiam serdecznie wszystkie pozostałe Ambasadorki


Wyniki sprawdzałam z dziwnym spokojem. Jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmi, intuicja podpowiadała mi, że uda mi się przejść do kolejnego etapu. I faktycznie, po raz kolejny mnie nie zawiodła
Wiadomość przyjęłam z radością, ale i odrobiną zaniepokojenia. Wiem, że wizażanki to dziewczyny z kapitalnymi umiejętnościami jeśli chodzi o makijaż, a mój talent to lekka padaka.... Także z góry przepraszam za niekompetencję i błagam o wyrozumiałość! Mam nadzieję, że oprócz wspaniałej wygranej, uda mi się zdobyć jakiekolwiek zdolności makijażowe.
Gorąco liczę na wasze wskazówki...

Może trochę odnośnie preferencji Zdecydowanie cenię sobie naturalność. Trafił mi się nietypowy i bardzo wyjątkowy egzemplarz faceta - nie znosi wszelkich ingerencji w wygląd. Wyczuje każdy pyłek pudru, dostrzeże nawet najbardziej dopasowany podkład. Niestety, moja skóra nie jest idealna. Jest totalnie nieidealna. Wiele lat walczyłam z różnymi przebarwieniami, leczyłam się u dermatologa. Miałam różne problemy - popadałam ze skrajności w skrajność. Raz cera była zbyt tłusta, raz kompletnie przesuszona... Aktualnie myślę, że nie jest aż tak źle. Przede wszystkim czuję się wspaniale dzięki chłopakowi, który dostrzega to co we mnie ładne, a nie zwraca wielkiej uwagi na te wszystkie wady...

Wrzucam zdjęcie makijażu, w którym śmigam na co dzień. Wykonanie jest najprostsze na świecie. Czego wymagam od pokładu to to, żeby trzymał się perfekcyjnie przez cały dzień. Jeśli nie spełnia tego warunku - uważam go za kompletnie nie dla mnie. Oczywiście, żeby podkład świetnie się trzymał, cera musi być najpierw dokładnie przygotowana.

Ja nie stosuję bazy. Ewentualnie od przypadku do przypadku... Znalazłam jedną, która działa na mnie w miarę ok.

Możecie mnie zlinczować Po prostu nie trafiłam na odpowiednią. Dla mnie najlepszy jako baza jest krem z apteki, stosowany u niemowląt na wszelkie zapalenia Cieniutką warstewkę takiego kremu nakładam ok. 15 minut przed nałożeniem podkładu. Kiedy już dobrze się wchłonie i nawet moja cera :} wygląda w miarę świeżo i zdrowo, nakładam podkład.

Jako, że testuję teraz rimmel, wybrałam dzisiaj

1. Podkład stay matte (103).
Pierwsze wrażenie? Przede wszystkim: WYDAJNOŚĆ. Nałożyłam na palec małą kapkę, spodziewałam się, że położę ją tylko na nos i kawałek czoła, tymczasem wystarczyło mi na całą twarz Poza tym podkład jest idealny na lato. Lekki, ma kolor odpowiedni do koloru mojej cery. Rewelacja Nie zostawił efektu maski. Zobaczymy, czy nie pociemnieje, no i czy zda test, jeśli chodzi o wytrzymałość. Powiem tak: rokuje

2. Puder stay matte
Stosuję go od dawna, moje prywatne opakowanie zbliżało się powoli ku końcowi, dlatego bardzo się ucieszyłam, kiedy po otworzeniu paczki, zobaczyłam ten egzemplarz Za co cenię ten puder: świetnie matuje, kapitalnie wykańcza makijaż Nie podkreśla moich niedoskonałości, nie "osadza się" w jakiś strupkach, jeśli akurat takie mam (a bywają, lubię skubać :P) Poza tym, po dość traumatycznym przeżyciu, które polegało na wysypaniu się pudru (innej firmy) , który miał nieszczelne opakowanie, do mojej ukochanej torebki - cenię sobie stay matte za szczelne opakowanie. Za jego wadę możecie uznać to, że nie ma puszka, gąbeczki, czy lusterka. Żaden kłopot. Znalazłam inną gąbeczkę, która idealnie wpasowała się w opakowanie. I po problemie A lusterko tak czy siak, zawsze jest w kobiecej torebce.

3. Róż / brązer
Preferuję róż. Na kości policzkowe nałożyłam róż ze swojej kosmetyczki. Lubię efekt, który uzyskuję w ten sposób. Bardzo dziewczęcy

4. Oczy - maskara 1-2-3 LOOKS RIMMEL!
Kocham mieć idealne rzęsy. Na wieczór- lubię mocno podkreślić oko, jednak w codziennym makijażu, nie ma u mnie miejsca dla zbyt wielu cieni. Czasami podkreślam tęczówkę odpowiednim kolorem.
Bardzo ucieszyłam się, że w skład rimmelowego zestawu wchodzi ich nowa maskara. Początkowo kompletnie nie wierzyłam w obietnice producenta. maskara 3 w 1? Niemożliwe. Pewnie w końcu i tak bym się na nią zdecydowała, bo lubię tusze z rimmela, ale do tej konkretnej nastawiona byłam sceptycznie Co tu dużo gadać. Wszystkie te obietnice to prawda...
Jesteś zabiegana?
Maskara jest odpowiednia dla Ciebie, czemu?
Jeśli lubisz mieć świetnie wytuszowane, podkręcone i pogrubione rzęsy, nie musisz już stosować kilku maskar do jednego makijażu (Głupie? ja tak robiłam :P ) Maskara 1-2-3, rzeczywiście robi cuda z rzęsami Fakt - na początku, na poziomie 3 - trochę mi skleiła rzęsy. Ale myślę, że to przez mój błąd przy zbyt szybkim nakładaniu.
Długo męczyłaś się z aplikacją tuszu? Już nie musisz :P Szczoteczka jest... "bezpieczna". Standardowa - mnie to zaskoczyło. W sumie spodziewałam się niestabilnego, giętkiego grzebyczka. Po odkręceniu maskary zastaniesz fajną, gęstą szczoteczkę. Na poziomie 1 i 2 praktycznie nie ma szans sklejenia sobie rzęs. A na poziomie 3... Odrobina cierpliwości i twarda podstawa dla łokcia :} Wystarczą, żeby rzęsy wyglądały olśniewająco.

5. Usta
Usta też lubię mieć bardzo dobrze podkreślone. Dbam o nie na co dzień, nawilżam i w ogóle, więc dużo wymagam od pomadek, szminek i błyszczyków.
Nie muszę opowiadać, jakie były moje wrażenia po zobaczeniu ciemniejszego błyszczyka Widzę, że inne ambasadorki też lekko się przeraziły . Konsystencja błyszczyka jest boska. Daje wrażenie luksusu ! Usta nie są lepkie, wyjątkowo dobrze nawilżone. W moim dzisiejszym makijażu, użyłam najpierw ulubionej, mocno różowej pomadki :} A później pokryłam to jaśniejszym błyszczykiem.

Tyle na dzisiaj

Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby następne wątki były trochę bardziej ciekawe. Jeszcze raz proszę o wyrozumiałość, jestem bardzo przejęta tym, że będę oceniana przez Was dziewczyny. Dzisiaj dodaję mało wyraźne zdjęcie jeśli chodzi o makijaż, wybaczcie. Zobaczycie chociaż zarys tego, co stosuję na co dzień.

Pozdrawiam Was gorąco w te piękne, letnie dni! Miłego wieczoru
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 09:54   #2
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Jestes bardzo podobna do mojej kolezanki hehhe. Fajne to 1 zdjęcie, z takim pazurem
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 10:40   #3
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Hej!
Dzisiaj dodaję zdjęcie makijażu, który przeważnie stosuję, kiedy wychodzę gdzieś wieczorem. Zawsze wydawało mi się, że jest mocny. Po zrobieniu fotek zmieniłam zdanie :P
Jest prosty, do wykonania go używam "bezpiecznych" kolorów, tam, żeby niie zrobić sobie krzywdy :P

Standardowy makijaż wykonałam jak zawsze. Z tym że - jako że od dawna w ten sposób maluję oczy, wiem, że takie brązy, brokatowe czernie itd mają tendencje do obsypywania się... Zeby nie wyglądać przez to jak dziewczynka z zapałkami, z węglem na policzkach, najpierw maluję oczy. Resztą zajmuję się później. Czy tak się powinno robić - nie wiem, pewnie nie. Jednak tak wykonany makijaż daje mi uczucie komfortu i sprawia, że nie muszę się martwić cieniami spadającymi z powiek.
Nałożenie cieni to kwesta kilku minut., Najpierw maluję je jaśniutki, cielistym kolorem. później używam miękkiej kredki, obrysowuję nią całe oko. Szczerze mówiąc -średnio dokładnie Precyzyjnie robię to na sam koniec. Później, wzdłuż górnej i dolnej powieki nałożyłam cień rimmela. Jest super. Nigdy wcześniej nie miałam tego koloru akurat tej firmy w swojej kosmetyczce. Następnie nakładam mleczno czekoladowy cień, tak, żeby wymieszać je wszystkie razem :P Pięknie to wytłumaczyłam
Podkład, puder - Najpierw odpowiednie nawilżenie, itd, później podkład, tym razem wybrałam
Lasting Finish (103). Chyba będzie to mój ulubiony podkład. Czuję się w nim bardzo dobrze, jakbym nie miała nic na skórze Wygląda bardzo naturalnie, świetnie się trzyma (Może nawet obiecane 16 h ) Później - puder lasting finish. Takie połączenie dało mi idealny efekt! W przypadku tego makijażu nie nakładałam pod oczy korektora. Kości policzkowe podkreśliłam bardzo mocno, czego i tak nie widać na zdjęciach. Na samym końcu - przyszedł czas na usta. Tutaj brawa, oklaski i owacje na stojąco dla obłędnego błyszczyka rimmel ) Optycznie POWIĘKSZA usta. Mam wary jak angelina.

rzęsy - osobno o nich napiszę. Jak już wcześniej pisałam, poświęcam im dużo uwagi. Tak było i tym razem. Uzyskałam imponujący efekt rzęs firanek. Pierwszy raz nie miałam problemu z tym, że tusz odciska się pod brwią, bo nie zdążył zaschnąć... Wiecie o co chodzi, prawda?
1-2-3 looks bardzo szybko zasycha pomalowałam się najpierw stopniem 1, później od razu 3, starannie wyszczotkowałam i górne i dolne rzęsy. Po chwili, znowu zabrałam się za rzęsy górne, malując je trójeczką. Jestem zachwycona.
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 11:56   #4
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Halo!
I znowu ja

Tym razem dodaję letnią, bardzo dziewczęcą propozycję makijażu. W moim przypadku stosowanie niebieskich cieni jest bardzo ryzykowne :P Jednak odważyłam się i jestem bardzo zadowolona z efektu.
Na powieki nałożyłam
żółty, mieniący się cień, na centralny punkt powieki - piękny niebieski z rimmela, w zewnętrzne kąciki nałożyłam resztkę seledynu, który zalega w jednej z osobistych paletek.
Dolną powiekę podkreśliłam tylko niebieskim tuszem oraz czarnym eyelinerem. Niewielką jego ilość nałożyłam również na górną powiekę.
Jak zwykle wytuszowałam dokładnie rzęsy. W tym makijażu efekt podoba mi się najbardziej. Nie wiem, chyba nie widać tego dokładnie na zdjęciach, ale rzęsy wyglądają fantastycznie.

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 12:18   #5
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Hej!

bardzo ładnie wychodza CI makijaże i zdjecia również

mi jednak tusz Rimmela sie nie widzi.... jak dla mnie za bardzo skleja rzęsy...
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 14:18   #6
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Bosko!!!! Przepiękny makjaż

P.S Masz pozdrowienia od Uli
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 15:19   #7
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Ale masz piękne, długie rzęsy
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 19:05   #8
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
Hej!

bardzo ładnie wychodza CI makijaże i zdjecia również

mi jednak tusz Rimmela sie nie widzi.... jak dla mnie za bardzo skleja rzęsy...
Też na początku miałam z tym problem ;/ ale znalazłam optymalny dla siebie sposób szczotkowania Trenuj! )

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Bosko!!!! Przepiękny makjaż

P.S Masz pozdrowienia od Uli
Dziękidzięki!

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Ale masz piękne, długie rzęsy
dziękuję ;*
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 19:51   #9
red rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 145
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

rzęsy super ale nad makijażami powinnas popracowac
red rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 20:50   #10
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Cytat:
Napisane przez red rose Pokaż wiadomość
rzęsy super ale nad makijażami powinnas popracowac
jestem mooocno początkująca
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 21:10   #11
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

no u ciebie rzęsy są bardziej podkręcone
podoba mi sie ten drugi makijaż, jest taki atmosferyczny...rzęsy fajnie wygladają z daleka, te dolne głównie.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-31, 00:14   #12
Costa
Raczkowanie
 
Avatar Costa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 363
GG do Costa
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Masz bardzo ładne spojrzenie, cudownie wygląda za tą urzekającą firanką rzęs
__________________
Viva los Vaccaciones!

Uśmiech się!


GreenTeaLover <3
Costa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 07:09   #13
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

ale masz długaśne rzęsy
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 10:14   #14
IDaria
Raczkowanie
 
Avatar IDaria
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 178
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Chyba się nie znamy Chyba, że powiesz mi gdzie mogłyśmy się poznać ? Czekam na więcej Twoich makijaży
__________________




IDaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 13:14   #15
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Załączam zdjęcia bezpiecznego makijażu, jaki stosuję na co dzień. Bardzo delikatny, użyłam śladowe ilości złotawego cienia rimmelka, podkład - stay matte, standardowo, puder stay matte... Niestety nie obyło się bez sporej ilości korektora pod oczy. Na policzki odrobina blado różowego cienia.
Dzisiaj długo męczyłam się z rzęsami. Używałam tylko stopnia 2. Jeśli jest się cierpliwym, można doskonale wydłużyć rzęsy. Trzeba jednak uważać, bo łatwo je posklejać przy kolejnym już nakładaniu tuszu.
Jestem bardzo zadowolona z efektu. 3 dzień stosuję maskarę,. Wydaje mi się, że nakładam jej bardzo dużo, zobaczymy, czy okaże się wydajna )

Przy okazji- OGROMNE brawa dla wszystkich Ambasadorek, dziewczyny jestem pod wrażeniem Waszych umiejętności!
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 13:39   #16
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcia bezpiecznego makijażu, jaki stosuję na co dzień. Bardzo delikatny, użyłam śladowe ilości złotawego cienia rimmelka, podkład - stay matte, standardowo, puder stay matte... Niestety nie obyło się bez sporej ilości korektora pod oczy. Na policzki odrobina blado różowego cienia.
Dzisiaj długo męczyłam się z rzęsami. Używałam tylko stopnia 2. Jeśli jest się cierpliwym, można doskonale wydłużyć rzęsy. Trzeba jednak uważać, bo łatwo je posklejać przy kolejnym już nakładaniu tuszu.
Jestem bardzo zadowolona z efektu. 3 dzień stosuję maskarę,. Wydaje mi się, że nakładam jej bardzo dużo, zobaczymy, czy okaże się wydajna )

Przy okazji- OGROMNE brawa dla wszystkich Ambasadorek, dziewczyny jestem pod wrażeniem Waszych umiejętności!
Jak ja Ci zazdroszczę takich pięknych, długich rzęs
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 18:49   #17
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Halo! Do poprzedniego makijażu dorzuciłam czarny cień, rzęsy tym razem wytuszowałam 3 poziomem. Lecę! Miłej soboty )

Edytowane przez aniabaniaa
Czas edycji: 2010-08-03 o 12:02
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 18:57   #18
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Ach te Twoje rzęsy, oddaj mi je
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 22:22   #19
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Trzeba to przyznać, rzęsy masz bardzo długie Podoba mi się żółto - niebieski makijaż
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 08:58   #20
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Dzień dobry!

W południowej części Dolnego Śląska znów zaświeciło Słońce
Temperatura jest dość wysoka, więc śmiało można wskoczyć w ulubioną kolorową kieckę, a na powieki nałożyć jakiś wesoły zestaw. Dzisiaj spotykam się z koleżankami z dawnych już licealnych lat :P
Dzisiaj użyłam podkładu
lasting finish - ten jest mój ulubiony Do mojej cery pasuje znakomicie. Pudru stay matte nałożyłam odrobinę.
Na kości policzkowe nałożyłam dość dużo pudru brązującego, czego oczywiście nie widać na zdjęciach Na powieki -
niebieski i różowy z zestawu rimmela i żółty ze swojej kosmetyczki.
Rzęsy tylko wydłużyłam. Rzęsy z dolnej powieki zostawiają fajny cień na policzkach ) Na usta - wymieszałam bordowy i jasny błyszczyk rimmela :P Wyszło fajnie

Pozdrawiam!
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 09:03   #21
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Ale jesteś ładna I masz mega długie rzęsy Ostatni makijaz wydaje sie byc ciekawy, ale troszku nad zdjęciami musisz popracować, żeby go było lepiej widać
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 09:56   #22
MissHeledore
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Lightbulb Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Aniu, masz śliczne rysy twarzy! Takie uniwersalne... możesz kombinować do woli. Rzęsy dodają Ci romantyzmu Postaraj się więcej uśmiechać - to rozświetla twarz i dodaje oczom blasku. Buźki!
__________________


MissHeledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 10:12   #23
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Ale jesteś ładna I masz mega długie rzęsy Ostatni makijaz wydaje sie byc ciekawy, ale troszku nad zdjęciami musisz popracować, żeby go było lepiej widać
Nawet nie wiesz jak się ucieszyłam ))) Dzięki ;*

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez MissHeledore Pokaż wiadomość
Aniu, masz śliczne rysy twarzy! Takie uniwersalne... możesz kombinować do woli. Rzęsy dodają Ci romantyzmu Postaraj się więcej uśmiechać - to rozświetla twarz i dodaje oczom blasku. Buźki!
Dziękuję Obiecuję więcej się uśmiechać
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 10:30   #24
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

To znowu ja.

I ciąg dalszy festiwalu mojej niekompetencji
Jako że jestem ciamajdą i cała się upaćkałam ciastem, musiałam zmyć makijaż.
A to świetny pretekst do zrobienia nowego :P Użyłam niebieskiego rimmelka i sporo różu - i na powieki i na policzki. Rzęsy - stopień 2 naszej maskary. Ten chyba jest mój ulubiony. Jako że kombinuję teraz z doborem najlepszego światła, żeby chociaż trochę było widać makijaż oka, dodaję zdjęcia i z pokoju, i to zrobione na zewnątrz. Wyglądają kompletnie inaczej ;/ :P
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 10:38   #25
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

ooo, teraz już o wiele lepiej widać makijaz Fajnie, że nie boisz się podkreślać policzków różem
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 11:08   #26
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Rzęsy - cudowne. Szalejesz , oj szalejesz- i o to chodzi!
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 14:41   #27
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
ooo, teraz już o wiele lepiej widać makijaz Fajnie, że nie boisz się podkreślać policzków różem
Oooo bez różu ani rusz

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Rzęsy - cudowne. Szalejesz , oj szalejesz- i o to chodzi!
dzięki
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 18:07   #28
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Bardzo mi się podoba takie połączenie kolorów cieni. Sama muszę wypróbować
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 19:42   #29
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Bajeczne rzęsy i piękna tęczówka
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 06:47   #30
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: 1... 2... 3 Looks ( lux ) minuty dziennie z kosmetykami RIMMEL!

Próbuj! Tobie jest pięknie w każdym zestawie )

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Bajeczne rzęsy i piękna tęczówka
dzięki *
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Rimmel na każdy dzień


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.