Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-01, 17:28   #1291
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Brak ograzmu= pretensje faceta?

Lunola a może mi też podesłać te linki?

Edit: Lunola dziękuję

Justyna podczas wspólnych pieszczot partner potrafi Ciebie doprowadzić pieszcząc łechtaczkę czy tylko Ty sama siebie?

Edytowane przez Frezja__
Czas edycji: 2015-02-01 o 18:35
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 18:30   #1292
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

To ja tak może z innej beczki.

Lubię się sama doprowadzać do orgazmu łechtaczkowego i squirtu ALE przy facecie nie jestem w stanie tego zrobić.

To denerwujące, bo robimy wiele rzeczy i nie czuję się przy nim spięta ani nie czuję wstydu.
Jednakże widać że mam jakąś blokadę, ostatnio próbowałam się doprowadzić przy nim do squirtu i z godzinkę się nie dało, po czym gdy wyszedł na chwilę z pokoju do łazienki OD RAZU zaskoczyłam i się ze mnie polało...

Nie wiem co mam w głowie i jak to przeskoczyć... Może ktoś był z takim problemem u seksuologa??
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 18:42   #1293
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Lunola, ja też poproszę, a co !

Justyna, szkoda, że w Waszym związku brakuje partnerstwa... A odpowiesz mi na pytania z poprzedniego posta?
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 18:43   #1294
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Brak ograzmu= pretensje faceta?

Cytat:
Napisane przez Lunola Pokaż wiadomość
To naprawdę nie jest Twoja wina i Twój facet zamiast kazać kupić Ci wibrator to powinien poczytać i wspólnie się zastanowić jak nad tym popracować. Jeśli chcesz to napisz na priv to podeślę Ci linki właśnie na ćwiczenia wspomagające nauczenie się orgazmu pochwego
Też poproszę
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 03:57   #1295
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
To ja tak może z innej beczki.

Lubię się sama doprowadzać do orgazmu łechtaczkowego i squirtu ALE przy facecie nie jestem w stanie tego zrobić.

To denerwujące, bo robimy wiele rzeczy i nie czuję się przy nim spięta ani nie czuję wstydu.
Jednakże widać że mam jakąś blokadę, ostatnio próbowałam się doprowadzić przy nim do squirtu i z godzinkę się nie dało, po czym gdy wyszedł na chwilę z pokoju do łazienki OD RAZU zaskoczyłam i się ze mnie polało...

Nie wiem co mam w głowie i jak to przeskoczyć... Może ktoś był z takim problemem u seksuologa??
A może po prostu nic na siłę? Daj sobie czas na to i może wreszcie się uda, a póki co cieszcie się innymi rzeczami

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 10:01   #1296
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
A może po prostu nic na siłę? Daj sobie czas na to i może wreszcie się uda, a póki co cieszcie się innymi rzeczami

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Taki jest plan chociaż to jest jedyna rzecz której mi brakuje
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 18:56   #1297
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Taki jest plan chociaż to jest jedyna rzecz której mi brakuje
Powoli, powoli i się uda. Nie od razu Rzym zbudowano
Wydaje mi się, że raczej nie jest to problem, który musisz już teraz konsultować z seksuologiem, chyba, że bardzo Cię to męczy
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-02, 19:41   #1298
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
Powoli, powoli i się uda. Nie od razu Rzym zbudowano
Wydaje mi się, że raczej nie jest to problem, który musisz już teraz konsultować z seksuologiem, chyba, że bardzo Cię to męczy
Też tak myślę w sumie, bo jakby seksuolog usłyszał od kiedy seksy uprawiam to i tak by mnie wyśmiał
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 19:38   #1299
exspirans
Raczkowanie
 
Avatar exspirans
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 156
Orgazm, a raczej jego brak :(

Otóż, od jakiegoś miesiąca, może dwóch zaczęłam współżyć z chłopakiem, wcześniej uprawialiśmy tylko petting. No i problem w tym, że robiliśmy to już dużo razy a ja ani razu nie miałam orgazmu podczas tego "właściwego" stosunku. Wcześniej kilka razy doprowadził mnie do orgazmu łechtaczkowego. To trochę frustrujące dla mnie, bo odczuwam przyjemność kiedy jest we mnie, ale to nie jest jeszcze to. Dodam, że lubię bardziej "agresywny" seks, tak jak i mój partner, ale nawet wtedy nie dochodzę.
Czy możliwe jest to, że nie doznaję orgazmu bo jestem zbyt spięta? Czytałam na jednej stronie, że to ma podłoże psychiczne, jak się ktoś za bardzo skupia na wyglądzie, odgłosach podczas stosunku to nie skupia sie na przyjemności.
Być może to prawda jest i w moim przypadku.
Naprawdę siedzi mi to ciągle w głowie, może aby uzyskać orgazm potrzeba czasu, doświadczenia?

Ups dopiero zauwazylam ze jest wątek zbiorczy na ten temat, przepraszam
__________________
Nie obiecuj kiedy jesteś szczęśliwa, nie odpowiadaj kiedy jesteś wściekła, nie decyduj kiedy jesteś smutna.

Nie rób priorytetu z kogoś, kto ma Cię tylko za opcję.



Edytowane przez exspirans
Czas edycji: 2015-02-15 o 19:39
exspirans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 20:11   #1300
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Dziewczyno, poczytaj ten zbiorczy ja np. dostalam pochwowego po 5 latach wspolzycia a myslalam, ze beda tylko lechtaczkowe.
No a niektore nigdy nie maja pochwowych. Nie ma orgazmu wlasciwego i nie - wszystkie sa dobre.
Z czasem nauczysz sie, co sprawia ci przyjemnosc. No i oczywiscie nie spinac sie.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 08:51   #1301
Gosia Gonia
Raczkowanie
 
Avatar Gosia Gonia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Wiadomości: 419
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Po proszę o wyjaśnienie , bo jeszcze nie słyszłam o tym ,co to znaczy "squirtu" czy to jest orgazm pochwowy ?
__________________
GoSiA
Gosia Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 09:11   #1302
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gosia Gonia Pokaż wiadomość
Po proszę o wyjaśnienie , bo jeszcze nie słyszłam o tym ,co to znaczy "squirtu" czy to jest orgazm pochwowy ?
Squirt.to kobiecy wytrysk
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 14:15   #1303
Lukasz94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 10
Orgazm u mojej kobiety.

Witam, kochałem się piąty raz w swoim życiu i zaczynam się obawiać, że moja kobieta nie miała jeszcze nigdy orgazmu podczas penetracji, jedynie ja dojdę po 15-20 minutach (ćwiczę, ćwiczę, będzie dłużęj ) to paluszkami i językiem kończę to w trzy minuty i już jest załatwiona, wije się pięknie, ale dlaczego tylko palce i język ; / Penis 15cm, obwód koło 14cm. Widać po niej, że jest jej dobrze, po prostu to widzę i ona tego nie udaje, ale nie wiem co jest nie tak, przejmować się, czy dać sobie trochę czasu aż nabiorę więcej wprawy?
Dodam, że młodzi jesteśmy bo ja 19 i ona 19.

Edytowane przez Lukasz94
Czas edycji: 2015-02-16 o 14:18
Lukasz94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 14:22   #1304
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Od tego jest zbiorczy, do którego Cię przeniosłam i polecam poczytać.
Część kobiet nigdy nie doświadcza pochwowego, a część - musi się tego nauczyć. 5 razy to o wiele za mało. Ciesz się tym, że jest jej przyjemnie, bawcie się sobą i nie myśl za dużo o tym, że nie miała orgazmu. Tym bardziej, że dopieszczasz ją po
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 21:08   #1305
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Nie masz się czym martwić. Po pierwsze 5 to naprawdę niewiele, po drugie jak pisała Mojwa - nie każda kobieta dochodzi pochwowo, nawet przez wiele lat współżycia.

Wskazówka - może spróbuj któregoś razu podczas seksu dodatkowo stymulować partnerkę palcami.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 21:18   #1306
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Po jakim czasie miałyście pierwszy orgazm?
Jaka to była sytuacja? chodzi mi o atmosferę..

i czy masturbacja kobiety pomaga jej w jego osiągnięciu?
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 21:50   #1307
Lady_Galadriel
Raczkowanie
 
Avatar Lady_Galadriel
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 86
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Pierwszy orgazm - nie pamiętam, serio.... To aż straszne
Masturbacja pomaga, bo dzięki temu kobieta poznaje swoje ciało i wie co jej sprawia przyjemność...
__________________
Człowiek jest niedoskonały i...radzi sobie z tym doskonale.



Mój P.

Próbujemy 14/12/2013
Staramy się o małego człowieka 14/02/2016
Lady_Galadriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 08:29   #1308
Avarentis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 16
Nieudany orgazm i złość

Witam serdecznie,
mam 21 lat, od 3 lat jestem z chłopakiem, to mój pierwszy
Dzisiaj mój chłopak wyjeżdża na parę dni, a akurat mieliśmy wolne mieszkanie, więc przed wyjazdem, po obudzeniu, trochę się zabawialiśmy.
Mój chłopak niemal zawsze doprowadza mnie pierwszą, paluszkiem, minetką, albo penisem. Dzisiaj byłam już bardzo, bardzo blisko, ale coś nie wyszło... Byłam tym bardzo sfrustrowana i go okrzyczałam, że zepsuł i to jego wina. Zrobiło mu się przykro, ale po chwili chciał znowu, albo przynajmniej sam dojść. Byłam zła, więc mu odmówiłam. Potem wyjechał, a mi przykro, bo powiedział, że on zawsze o moje potrzeby dba

Teraz mi przykro, bo ma rację. Ja dzięki niemu mam co najmniej jeden orgazm dziennie. Mieszkam z siostrą na stancji, więc jak jest u mnie, to mnie przyciska do siebie, bym nie krzyczała, i paluszkiem doprowadza. Jak jest okazja, to minetkę, najlepszą na świecie mi robi. Często się stresuję, bo może moja Siostra wrócić i nie jestem w stanie mu się odwdzięczyć, choćby lodzikiem, ale on to znosi. W sumie: powiedziałam, że w związku mam 3 razy częściej orgazm, niż mój facet.

Przykro mi, bo dotarło do mnie, że chyba jestem złą kochanką. Powiedzcie mi proszę: co robicie jak nie uda się orgazm? Bo mnie straszna frustracja ogarnia... I jak mogę coś zmienić w naszym związku?
Bardzo proszę o porady :-(
Avarentis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 12:17   #1309
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Jak sie nie uda to odpuszczam i tyle nie przyszloby mi do glowy, zeby na faceta krzyczec (!). Wyobraz sobie, ze nie mozesz go doprowadzić do orgazmu chociaz sie starasz i jeszcze dostajesz opieprz. Mi by sie odechcialo.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 20:45   #1310
shanti_poz
Raczkowanie
 
Avatar shanti_poz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy



Krzyk? Serio? Z moim TŻ pochwowy udał się raz (jak miałam tak pełen pęcherz, że prawie się posikałam, nie wiem czy miało to związek ale na razie nie mam ochoty na powtórkę ) , łechtaczkowy zazwyczaj.
Zazwyczaj bo zdarzyło się raz czy dwa że on miał taką chcicę że było rachu ciachu i po akcji. A po finale to on musi dojść do siebie.
Dla mnie sex to nie tylko kwestia orgazmu ale bycia blisko i spełnienia dla partnera.
Raz z kolei ja, w chorobie miałam gorszy dzień i oral zupełnie mi nie poszedł, chociaż chciałam i starałam się jak mogłam, to organizm odmówił posłuszeństwa, zaczęłam się dusić i po sprawie.
Nakrzyczał? Nie. Przytulił, zrobił herbatę i położył się obok.
Kwestia zrozumienia drugiej osoby podstawą związku. A ty dziewczyno masz więcej orgazmów niż TŻ i narzekasz?
shanti_poz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 17:50   #1311
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Avarentis, krzyk z reguły jest oznaką słabości, czyli to Ty czujesz się po prostu gorszą kochanka i stąd ta frustracja. Nie krzycz, przecież to tylko seks, to jest bardziej zabawa i radość, odstresowanie się, bliskość, a nie jakieś wyścigi, facet tez nie musi zawsze dochodzić, stres lubi blokować, może jakieś zachwianie hormonalne emocjonalne? Nie trzeba zawsze szczytować, bez paniki. Musi być miło, bezpiecznie i robić to co sie lubić co kręci dwójkę.

Ja mam takie pytanie, czy antykoncepcja hormonalna osłabiając libido moze powodować osłabienie zdolności do szczytowania? Jakby było mniejsze czucie i mniejsze pożądanie, albo to partner szybciej dochodzi, bo bez gumek. Sama już nie wiem.
__________________
Mój tumbrl

http://psychodive.tumblr.com
lusianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 18:27   #1312
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lusianna Pokaż wiadomość
Avarentis, krzyk z reguły jest oznaką słabości, czyli to Ty czujesz się po prostu gorszą kochanka i stąd ta frustracja. Nie krzycz, przecież to tylko seks, to jest bardziej zabawa i radość, odstresowanie się, bliskość, a nie jakieś wyścigi, facet tez nie musi zawsze dochodzić, stres lubi blokować, może jakieś zachwianie hormonalne emocjonalne? Nie trzeba zawsze szczytować, bez paniki. Musi być miło, bezpiecznie i robić to co sie lubić co kręci dwójkę.

Ja mam takie pytanie, czy antykoncepcja hormonalna osłabiając libido moze powodować osłabienie zdolności do szczytowania? Jakby było mniejsze czucie i mniejsze pożądanie, albo to partner szybciej dochodzi, bo bez gumek. Sama już nie wiem.
Ja tak miałam, zmieniłam na inne i czucie było lepsze, no ale nadal nic ... za dużo już o tym myślę i pewnie powstaje blokada, nie mogę dojść takie błędne koło
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 21:39   #1313
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Brak ograzmu= pretensje faceta?

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Też poproszę
i ja !
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 13:44   #1314
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Ja też mam pytanie, bo już nie wiem czy sobie czegoś nie wkręcam.
Współżyję od dawna, miałam kilku partnerów i nigdy nie miałam orgazmu pochwowego. Właściwie zdążyłam się przyzwyczaić do tego, że go nie ma . Choć sam seks lubię i był przyjemny, ale ze względu na bliskość, rzadko czułam coś więcej. No i właśnie od jakiegoś czasu z każdym stosunkiem czuję przyjemność, ale nie chodzi o samą bliskość, po prostu czuję to samo co przy doprowadzaniu do orgazmu łechtaczkowego, ale jest to samo narastanie tego "napięcia", do końca jeszcze nie doszło. To jest to samo uczucie, ale bez zajmowania się łechtaczką "na zewnątrz". Parę razy myślałam, że naprawdę zaraz dojdę, ale nie zdążyłam jeszcze. Tylko, że zawsze słyszałam, że pochwowy to zupełnie inne odczucie.
Często czułam też ogromne parcie na pęcherz, ale to nie było przyjemne uczucie, teraz zdarza się bardzo rzadko, głównie tylko w pozycji gdy mam nogi na ramionach partnera. Ale nawet i w tej pozycji to parcie jest teraz dużo mniejsze i czuję większą przyjemność. Czasami jednak mam problem z łechtaczkowym, ale to głównie jak się źle czuję czy się czymś martwię .
Dodam, że w sumie na początku każdego związku zawsze miałam problem z orgazmem, potrzebuję czasu żeby się otworzyć na kogoś, przyzwyczaić do dotyku, czuć zaangażowanie. I z obecnym partnerem jestem bardzo zaangażowana, najbardziej z moich wszystkich związków, chociaż bywałam w dłuższych związkach, my jesteśmy raptem parę miesięcy. Jednak zawsze byłam otwarta na seks, nie wstydzę się, potrafię o tym rozmawiać, proponować itp.
Zastanawiam się czy ja sobie wkręcam to uczucie (bo czuję to samo co przy łechtaczkowym) czy po prostu odblokowuję się psychicznie, a jak dotąd byłam zablokowana, tylko nie czułam tej blokady?
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100

Edytowane przez winklepicker
Czas edycji: 2015-02-25 o 13:48
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 13:50   #1315
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Wydaje mi się, że się odblokowujesz i uczysz odczuwać tę przyjemność
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 22:53   #1316
pasternak
Raczkowanie
 
Avatar pasternak
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 85
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

A ja orgazmu nie miałam nigdy ;]
Mam wrażenie, że byłam kiedyś blisko, nawet parę razy, ale chyba nigdy nie doszłam - chyba, bo nie jestem pewna jakie to uczucie, ale chyba bym była, gdybym doświadczyła?
Pierwszy partner - był, z perspektywy czasu wiem, naprawdę słaby. Masturbacja nie przynosiła żadnego efektu tak samo. W sumie do dziś to robię, ale po co? Nie wiem. Potrzebuję czyjegoś towarzystwa do lepszych doznań, tego jestem pewna. Ze starym partnerem uprawialiśmy klasyczny seks 3 razy, za każdym razem doszedł bardzo szybko, mnie było mega dobrze, ale jak kończył palcami... no to ani w 70% już się tak nie czułam jak chwilę wcześniej.
Zmieniłam partnera, któremu ufam na 100%, uwielbiam go, jest cudowny, wspaniały, kocha moje ciało, uwielbia mnie macać dosłownie wszędzie, mówi w trakcie jaka cudowna jestem, jest czuły, namiętny, chętny do każdej rzeczy.
I dalej nic -.-
Nie wiem, w czym rzecz. Jest tak, że mnie coś strasznie podnieca, bardziej i bardziej i np następuje wkładanie palców i w pewnym momencie już przyjemność znika. Czy jest dla mnie szansa, ze uda mi sie osiagnac orgazm przy odpowiednio dlugim stosunku normalnym nawet jesli nie udaje sie przez oral i jakies inne pieszczoty?

Edytowane przez pasternak
Czas edycji: 2015-02-25 o 22:56
pasternak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 11:00   #1317
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pasternak Pokaż wiadomość
A ja orgazmu nie miałam nigdy ;]
Mam wrażenie, że byłam kiedyś blisko, nawet parę razy, ale chyba nigdy nie doszłam - chyba, bo nie jestem pewna jakie to uczucie, ale chyba bym była, gdybym doświadczyła?
Pierwszy partner - był, z perspektywy czasu wiem, naprawdę słaby. Masturbacja nie przynosiła żadnego efektu tak samo. W sumie do dziś to robię, ale po co? Nie wiem. Potrzebuję czyjegoś towarzystwa do lepszych doznań, tego jestem pewna. Ze starym partnerem uprawialiśmy klasyczny seks 3 razy, za każdym razem doszedł bardzo szybko, mnie było mega dobrze, ale jak kończył palcami... no to ani w 70% już się tak nie czułam jak chwilę wcześniej.
Zmieniłam partnera, któremu ufam na 100%, uwielbiam go, jest cudowny, wspaniały, kocha moje ciało, uwielbia mnie macać dosłownie wszędzie, mówi w trakcie jaka cudowna jestem, jest czuły, namiętny, chętny do każdej rzeczy.
I dalej nic -.-
Nie wiem, w czym rzecz. Jest tak, że mnie coś strasznie podnieca, bardziej i bardziej i np następuje wkładanie palców i w pewnym momencie już przyjemność znika. Czy jest dla mnie szansa, ze uda mi sie osiagnac orgazm przy odpowiednio dlugim stosunku normalnym nawet jesli nie udaje sie przez oral i jakies inne pieszczoty?
Nie miałaś orgazmu nawet podczas masturbacji? Rozumiem, że chodzi ci o łechtaczkowy?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 12:48   #1318
pasternak
Raczkowanie
 
Avatar pasternak
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 85
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Nie miałaś orgazmu nawet podczas masturbacji? Rozumiem, że chodzi ci o łechtaczkowy?
Nigdy, żadnego.
Nie wiem co ze mną nie gra, libido wysokie, ochota straszna, partner cudowny w łóżku, a jednak nie gra coś. Jest mi strasznie przyjemnie, ale do końca - nigdy.
pasternak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 13:28   #1319
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że się odblokowujesz i uczysz odczuwać tę przyjemność
Dzięki za odpowiedź. No to jestem zdziwiona, że to jest to samo uczucie, ale i tak czuję się jak bym coraz bardziej przybliżała się do odkrycia skarbu po tylu latach.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 13:37   #1320
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Jeśli czujesz wielką przyjemność, masz normalne libido, odczuwasz pożądanie i nie jesteś aseksualna, to potrzeba ci praktyki i czasu i odpowiedniego mężczyzny.
Oczywiście, jesli nie będzie zaufania, to nici z orgazmu. Często tu piszemy: musisz się odblokować, Mojwa ładnie to ujęła rozluźnić się, dać się ponieść, nie myśleć, jak wyglądasz, co partner pomyśli, tylko robić to, co czuje ciało.
Jeśli jesteś blisko, ale dojsć nie możesz, nie rób nic na siłę. To tak nie działa. Nie bądź skrępowana, bliskość to cudowna rzecz jesli czujesz, że jest dobrze, to narasta, ale nie dochodzi do punktu kulminacyjnego, zmień tempo (to jest czasami najważniejsze), kąt, pozycję.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-03 19:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.