Kosmetyki Catrice - cz. III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-02, 09:39   #61
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

I ja się melduję
Z obecnej limitki podoba mi się tylko top, a Gejszy zainteresowały cienie - o ile będą miały dobrą pigmentację... generalnie szału zdecydowanie nie ma, za to ceny w górę... bez sensu
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 15:01   #62
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Obejrzałam nowości i jakoś tak średnio mi się to podoba wszystko. Jedynie miętowy cień wydaje się być warty uwagi, a z Geiszy dwa cienie, naklejany eyeliner i te wielofunkcyjne różo-pomadki. Nie porwała mnie Cosnova ogólnie prezentując produkty na 2013
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 18:11   #63
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Z Neo Geisha: podoba mi się koralowa różo-pomadka (dla mnie bardziej pomadka). Co do naklejanego linera: kreskę to ja sobie sama potrafię namalować Z cieni zielony i fioletowy.

Z wymiany stałego asortymentu: turkusowy Petrol Shop Boys, nudziakowa paletka, liner żelowy, żel do brwi. Przyjrzę się też najjaśniejszemu BB.
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 18:31   #64
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez MissApple Pokaż wiadomość
Po przemyśleniu sprawy chyba jutro wrócę do Natury po jedną ze szminek (ale jeszcze nie wiem czy Revel the Red czy Soulful) i jeśli jakimś cudem dołożyli szampański cień to i po niego. Mam nadzieję, że nie zmięknę i nie kupię toppera i jasnej pomadki (mam już chyba pierdylion lakierów których nie zdążę zużyć i może komuś to się wyda śmieszne ale uważam, że podobny efekt do tej jasnej pomadki da wymieszanie dowolnego złotego rozświetlacza z balsamem do ust czy choćby wazeliną). Szkoda, że cenowo jest taka przepaść pomiędzy Hebe a Naturą, ale i tak w sumie SpectaculART miało nie być w Naturach więc lepiej mieć chociaż możliwość pomacać ją na żywo Pewnie kupiłabym limitkowy rozświeltacz na aukcji i później byłoby zgrzytanie zębami, że kupiłam coś zupełnie innego niż się spodziewałam.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

I oczywiście bardzo miło mi jest słyszeć [czytać ], że ktoś ma podobne odczucia odnośnie kosmetyków

mnie kusi najjaśniejsza pomadka mimo tego że pewnie jest tak jak napisałaś. fajnie mieć coś, co nawilża w ładnym opakowaniu i do tego jeszcze z lekkim złotawym zmrożeniem I jakoś tak najciemniejszy lakier mnie zaczął kusić.
Ogólnie to mam chęć jeszcze raz iść zmacać rozświetlacz i cienie. niech ktoś mi to wybije z głowy...
[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;38328187]zanabyłam tylko najciemniejszą pomadkę i po pierwszych testach jestem zadowolona na tyle, że mam ochotę i na tą różową, co mnie dziwi, bom kompletnie nieszminkowa
coco kiciusia - dokładnie, my lips but better [/QUOTE]
Bo one są właśnie takie inne.
Bardziej jak szminkobalsamy z delikatnym kolorem. Ja moją Revel the Red uwielbiam, a po nocach śni mi się Artfully Lustrous
Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Przyszłam Was pokusić topcoatem z limitowanki pod spodem Iced Latte
Ja cie, ale cudo ciekawe, czy mój Iced latte jeszcze żyje, można by coś takiego wyrzeźbić a do czego użyłaś gąbeczki? mani nie wygląda, jakby była potrzebna
Z LE absolutnie nic mi się nie podoba
Za to nowości
miętowy cień,
na pewno przyjrzę się Intensif'Eye, palecie nude i kredkom longlasting,
liner żelowy ciekawy, ale mam ten z WTLV
BB Creamy mnie rozśmieszyły, ale kamuflaże chętnie obadam ciekawe, jaki będą miały skład - zapychający czy nie.

I tak ogólnie to Was nadrabiam , więc...
Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
w gratisie dostałam tusz Catrice Sensitive Eyes. Na razie nieotwierany (mam nadzieję) - zastanawiam się, czy go zostawić, czy puścić dalej bo po recenzjach widzę, że on taki raczej dzienny, a ja wolę mocno podkreślone rzęsy
Jeżeli kogoś to interesuje, to ja przez te pół roku byłam całkiem zadowolona z Sensitive Eyes. Mimo, że nie przepadam za takim dziennym efektem, ten tusz dawał ładne, estetyczne rzęsy i nie osypywał się. Polecam
Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Ale zakupy Też się czaję na tego żelka ale jeszcze nie wiem czy go kupię. Jak użyjesz to dasz znać, czy fajny?
Co prawda żelek Sherlock & Khaki Holmes już nie do dostania, ale swoją opinię wyrażam otóż raczej nie był wart zakupu. Kolor owszem ma piękny, ale w opakowaniu, na oku wiele traci, robi prześwity, jest twardy, nie tak maślany jak linery żelowe z essence. Tym niemniej co jakiś czas go będę używać, na przykład na czarną albo brązową kredkę.
Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, że on Ci pachnie jogurtem truskawkowym, bo mnie on pachnie smażoną cebulą Użyłam go raz i leży
O rany, to mnie zabiłaś tym porównaniem aż poszłam powąchać ale nie, ewidentny zapach chemicznej truskawki, smażonej cebuli tam nie czuję
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Paletki Paris i Shanghai są piękne
Zgadzam się, świetne. Szkoda, że tej limitki u nas nie było.
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
A właśnie widziałam, ale najpierw tutaj posta napisałam, a potem sprawdziłam "pomadkomaniaczki"
Czyli dalej szukam "wozu strażackiego"
Ten kolor był w szminkobłyszczykach Catrice z limitki WTLV. Ten pierwszy był piękną strażacką intensywną czerwienią ani grama buraczka czy różu.
Od siebie polecam również KOBO Celebrity Lips, 304 Catwalk Red. Czasami jeszcze występują w naturowych koszyczkach wyprzedażowych. Ale to nie jest typowa strażacka czerwień, jest lekko malinowa, ale nie buraczkowa
Moje dwie ulubione czerwienie a jestem bardzo wybredna i z zasady nie lubię mocnych kolorów na ustach, ale te są wyjątkiem

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2013-01-02 o 18:34
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 19:41   #65
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Zdjęcia i swatche Big City Life KLIK Paletki są słao napigmentowane Ale może to i dobrze
Paris mi się podoba, taka delikatna ale rzeczywiście pigmentacja taka dzienna...
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Patrzcie co dziś mi się "przytrafiło" Wisiało to w powietrzu od dłuższego czasu i proszę, puder z pańcią po kilku miesiącach wiernej służby (w tym ślubnej) zakończył swój żywot. Idę urządzić mu pochówek w koszu
Moja opinia o nim: naprawdę dobry produkt, który przede wszystkim nie zapychał mi buzi i ładnie wykańczał makijaż, a nałożony gąbeczką lub jajcem przedłużał żywotność malunków natwarzowych i dawał efekt lekkiego fotoszopa
Czuprynuś, szacunek moja pańcia jeszcze nawet nie dotknęła dna, bo ostatnio rzadko używam prasowańców, przerzuciłam się na sypańce a tu jeszcze jedna czeka w kolejce!
Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Tak, niedawno weszła i rozeszła się jak ciepłe bułeczki. Kuzynka capneła cudem dla mnie rozświetlacz. Wczoraj do mnie dotarł. Jest BOSKI. Piękna tafla z maleńkimi drobinkami. Narazie wygrywa z Essence WC.
Kolorek cielisty, bardziej beżowy niż z WC. Moim zdaniem każda świetlaczomaniaczka będzie z niego zadowolona, więc czuwajcie gdy się pojawi
Nie znoszę Cię! teraz tym bardziej muszę iść jeszcze raz obadać rozświetlacz
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Zapowiedź jeszcze jednej nowej limitki, tym razem śnieżynkowo-zimowej - Siberian Call.
http://lusterko-em.blogspot.com/2012...rian-call.html
Raczej nic, ale te wypiekańce to pomacamy chętnie
Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
A porównywała może któraś z Was tę kredkę z Holywood z tą rozświetlającą ze stałej oferty?
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Wcale nie jest okropna
zaraz Wam zapodam naoczne i opisowe porównanie podnośnika, almost famous i kredki widmo.
Podnośniczek jak wiadomo jest matowy i bardzo żałuję, że nie udało mi się zdobyć jeszcze jednego na zapas. Używam go pod łuk brwiowy i na linię wodną. Niestety niebezpiecznie szybko się u mnie zużywa, aż mi go szkoda...
Almost famous i kredka widmo mają inną konsystencję i właściwości, obie są perłowe z drobinkami. AF używałam na linii wodnej (nic nie było widać) i do rozświetlenia kącika - tam już jakoś wygląda, ale jest dyskretna. Kredka widmo nie wylądowała jeszcze na linii wodnej, ale w kąciku się u mnie sprawdza. Jest znacznie bardziej widoczna od AF. Obie są perłowe, ale AF ma złote drobiny, a kredka widmo jest bardziej jasnym różem i jest chłodna, a drobiny ma mniejsze i opalizujące na srebrno. Generalnie jestem z niej bardziej zadowolona niż z AF, zwłaszcza że jest większa i dobra do ekspresowego rozświetlenia kącika w dosłownie paru ruchach, a z AF trzeba się pobawić.
Mam nadzieję że komuś to pomoże w sensie uspokoi, czy coś, bo jak wiemy, 2 z tych 3 kredek nie są już dostępne…

Aczkolwiek, gdyby ktoś gdzieś trafił na jakiś zapomniany podnośnik, nawet zmacany, albo paletkę 02 Hollywood Boulevard, to będę bardzo, bardzo, bardzo zobowiązana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kredki.jpg (143,5 KB, 104 załadowań)
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2013-01-02 o 20:18
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 20:01   #66
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Paris mi się podoba, taka delikatna ale rzeczywiście pigmentacja taka dzienna...

Wcale nie jest okropna
zaraz Wam zapodam naoczne i opisowe porównanie podnośnika, almost famous i kredki widmo.
Podnośniczek jak wiadomo jest matowy i bardzo żałuję, że nie udało mi się zdobyć jeszcze jednego na zapas. Używam go pod łuk brwiowy i na linię wodną. Niestety niebezpiecznie szybko się u mnie zużywa, aż mi go szkoda...
Almost famous i kredka widmo mają inną konsystencję i właściwości, obie są perłowe z drobinkami. AF używałam na linii wodnej (nic nie było widać) i do rozświetlenia kącika - tam już jakoś wygląda, ale jest dyskretna. Kredka widmo nie wylądowała jeszcze na linii wodnej, ale w kąciku się u mnie sprawdza. Jest znacznie bardziej widoczna od AF. Obie są perłowe, ale AF ma złote drobiny, a kredka widmo jest bardziej jasnym różem i jest chłodna, a drobiny ma mniejsze i opalizujące na srebrno. Generalnie jestem z niej bardziej zadowolona niż z AF, zwłaszcza że jest większa i dobra do ekspresowego rozświetlenia kącika w dosłownie paru ruchach, a z AF trzeba się pobawić.
Mam nadzieję że komuś to pomoże w sensie uspokoi, czy coś, bo jak wiemy, 2 z tych 3 kredek nie są już dostępne…

Aczkolwiek, gdyby ktoś gdzieś trafił na jakiś zapomniany podnośnik, nawet zmacany, albo paletkę 02 Hollywood Boulevard, to będę bardzo, bardzo, bardzo zobowiązana
Co to za kredka widmo? Daje piękny efekt.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 20:19   #67
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

Ja cie, ale cudo ciekawe, czy mój Iced latte jeszcze żyje, można by coś takiego wyrzeźbić a do czego użyłaś gąbeczki? mani nie wygląda, jakby była potrzebna
Dziękuję Gąbeczką nakładałam lakier od góry można nałożyć to pędzelkiem ale wtedy byłaby dość gruba warstwa tego lakieru a jak nakładam gąbeczką to ten bezbarwny lakier trochę wsiąka w gąbkę i wtedy brokat rozkłada się bardziej równomiernie mam nadzieję że zrozumiesz o co mi chodzi
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 20:26   #68
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Co to za kredka widmo? Daje piękny efekt.
Ta https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nside-eye.html
Chodzi o to, że ona już daaaawno weszła w którychś nowościach, chyba rok temu jesienią, i zarazem bardzo długo straszyło w szafie puste miejsce na nią. Ja dopiero ostatnio (po świętach) ją u siebie dorwałam
Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Dziękuję Gąbeczką nakładałam lakier od góry można nałożyć to pędzelkiem ale wtedy byłaby dość gruba warstwa tego lakieru a jak nakładam gąbeczką to ten bezbarwny lakier trochę wsiąka w gąbkę i wtedy brokat rozkłada się bardziej równomiernie mam nadzieję że zrozumiesz o co mi chodzi
Aha właśnie zastanawiałam się, co sprawiło, że jest dużo równomiernie położonego brokatu, a nie widać grubej warstwy lakieru. teraz już wiem, super patent, dziękuję
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
http://www.magi-mania.de/catrice-pur...dows-swatches/

Nie wiem czy to już było wrzucane, ale ktoś ma naprawdę dobry sprzęt i warsztat. Wszystkie cienie chcęęęęęęę
O ty Karol po tych słoczach, chyba wrócę się po jeszcze któreś cienie
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Umarłam Wiecie co znalazłam w pracy w szafce? hajlajter prawie cały z Enter Wonderland (czy ktoś go jeszcze pamięta?) :d hehe
Właśnieeee, pamiętasz jak chciałam go od Ciebie zaadoptować?
Zrezygnowałam, bo myślałam wtedy, że ten ze stałej oferty będzie taki sam. Ale nie jest, kilka dni temu próbowałam, i do tego mi nie podchodzi.
Dalej chcesz tego EtW oddać?
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziękuję Czyli może nie mam się co obawiać tego IM z moją normalną tudzież skłonną do przesuszu skórą opatrzoną porami- kraterami
Że jaką? to albo masz dobrego photoshopa, albo to nie Ty byłaś na Twoich zdjęciach
Ale ja tam nie widziałam żadnych kraterów
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia swatchy Catrice Made to Stay Highlighter Pen.
Ishi też ma baaardzo ładną cerę
jak wy to robicie? Mi się non stop zapycha i ostatnio jakoś nieładnie ewoluuje w tłustą z sucho-mieszanej a nie jestem w stanie dojść co za kosmetyk to powoduje.
Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Dokładnie.

Jak dla mnie to średnio jest w Łodzi. Jest pod Łodzią...
Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Byłam dziś w łódzkim Hebe (pierwszy raz) i niestety nie ma sART Straszyły resztki Revoltaire
Pani w ogóle nie była zorientowana czy coś się pojawi w najbliższym czacie "Może dopiero ma wiosnę"... Była zaskoczona informacją ode mnie, że w innych Hebe jest już coś nowego
Dojazd w 1 stronę zajął mi prawie 2h
Założyłam kartę stałego klienta, bo planowane jest otwarcie 2 sklepu w Łodzi
Kiedy i gdzie - dokładnie jeszcze nie wiadomo.
Ale dawno Was nie widziałam
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Byłam w takim szoku że musiałam go kupić oczom nie wierzyłam
Miałam podobnie
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ta najciemniejsza (Soulful) jest ładniejsza moim zdaniem - ale wiadomo, co kto lubi. Nie jest bardzo fioletowa, jest bardziej zgaszona od tej i ma w sobie niebieski pigment wybielający optycznie zęby .
Damn! To może jednak zamiast najjaśniejszej, dokupić najciemniejszą?
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2013-01-02 o 22:18
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 21:24   #69
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

http://kosmetykoholiczka.blogspot.co...t-catrice.html

Mój zbiór z Catrice, jakby ktoś miał ochotę popatrzeć
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 21:49   #70
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ta https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nside-eye.html
Chodzi o to, że ona już daaaawno weszła w którychś nowościach, chyba rok temu jesienią, i zarazem bardzo długo straszyło w szafie puste miejsce na nią. Ja dopiero ostatnio (po świętach) ją u siebie dorwałam

Aha właśnie zastanawiałam się, co sprawiło, że jest dużo równomiernie położonego brokatu, a nie widać grubej warstwy lakieru. teraz już wiem, super patent, dziękuję

O ty Karol po tych słoczach, chyba wrócę się po jeszcze któreś cienie

Właśnieeee, pamiętasz jak chciałam go od Ciebie zaadoptować?
Zrezygnowałam, bo myślałam wtedy, że ten ze stałej oferty będzie taki sam. Ale nie jest, kilka dni temu próbowałam, i do tego mi nie podchodzi.
Dalej chcesz tego EtW oddać?

Że jaką? to albo masz dobrego photoshopa, albo to nie Ty byłaś na Twoich zdjęciach
Ale ja tam nie widziałam żadnych kraterów

Ishi też ma baaardzo ładną cerę
jak wy to robicie? Mi się non stop zapycha i ostatnio jakoś nieładnie ewoluuje w tłustą z sucho-mieszanej a nie jestem w stanie dojść co za kosmetyk to powoduje.


Ale dawno Was nie widziałam

Miałam podobnie

Damn! To może jednak zamiast najjaśniejszej, dokupić najciemniejszą?
Dzięki za odpowiedź. Chyba się za nią rozejrzę .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 22:48   #71
Moireach
Raczkowanie
 
Avatar Moireach
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 93
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Dziewczyny! Czy któraś z Was ma dostęp jeszcze do najjaśniejszego cienia ze spectaculART? Od kilku dni biegam jak oszalała po mieście i nigdzie już go nie ma, a z testera baaardzo mi się spodobał... Będę baardzo wdzięczna za pomoc w dorwaniu go
Moireach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 08:45   #72
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ten kolor był w szminkobłyszczykach Catrice z limitki WTLV. Ten pierwszy był piękną strażacką intensywną czerwienią ani grama buraczka czy różu.
Od siebie polecam również KOBO Celebrity Lips, 304 Catwalk Red. Czasami jeszcze występują w naturowych koszyczkach wyprzedażowych. Ale to nie jest typowa strażacka czerwień, jest lekko malinowa, ale nie buraczkowa
Moje dwie ulubione czerwienie a jestem bardzo wybredna i z zasady nie lubię mocnych kolorów na ustach, ale te są wyjątkiem
Dziękuje bardzo
Poszukam KOBO w mojej naturze, może się jakoś uchowało Kupiłam sobie na razie Catrice Bloody Red i w sumie nie jest źle
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 14:07   #73
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

http://www.sillysilsil.com/2013/01/c...omer-2013.html
Znalazłam taką listę z wycofywanymi rzeczami- Infinite Matt, dlaczego
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 16:24   #74
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

dokupiłam dziś pomadunię Revel The Red i lakier Gold Leaf, żeby Soulful nie czuła się taka samotna.....
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 16:30   #75
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
http://www.sillysilsil.com/2013/01/c...omer-2013.html
Znalazłam taką listę z wycofywanymi rzeczami- Infinite Matt, dlaczego
ciekawe co z tymi lakierami
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 16:46   #76
EwaWalc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

A w Astrach jeszcze Spectacularta jeszcze nie ma :-(
Ktoś może wie, kiedy będą?
__________________

EwaWalc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 17:49   #77
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
http://www.sillysilsil.com/2013/01/c...omer-2013.html
Znalazłam taką listę z wycofywanymi rzeczami- Infinite Matt, dlaczego
Nieee... wycofają mój ulubiony Berry Good z błyszczyków a tak długo szukałam czegoś co mi zastąpi wycofany dawno L'Oreal Glam Shine Juice 201 Juice Divine i Berry Good mimo niewielkich drobinek był bliski ideału;( Jutro lecę po chociaż jeden na zapas.
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 17:55   #78
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Że jaką? to albo masz dobrego photoshopa, albo to nie Ty byłaś na Twoich zdjęciach
Ale ja tam nie widziałam żadnych kraterów

Skarbie, bardzo się cieszę, że tak myślisz, ale muszę z przykrością wyprowadzić Cię z błędu bo moja cera naprawdę pozostawia wiele do życzenia (teraz dzięki Bogu są to w większości przebarwienia, ale jeszcze jakiś czas temu był to koszmarny, okrutnie aktywny "trądzik"). Poza tym, pod oczami widocznych porów nie mam na razie...

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
http://www.sillysilsil.com/2013/01/c...omer-2013.html
Znalazłam taką listę z wycofywanymi rzeczami- Infinite Matt, dlaczego

O... czyli jednak minę się z nim, bo na pewno nie zdążę wypróbować, a zapasu nie poczynię z jakże prozaicznego powodu- braku kasy of kors
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 18:08   #79
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
http://kosmetykoholiczka.blogspot.co...t-catrice.html

Mój zbiór z Catrice, jakby ktoś miał ochotę popatrzeć
sporą część też mam trzeba się będzie rozejrzeć za Nemo
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Chyba się za nią rozejrzę .
Polecam zwłaszcza, że zapomniałam zetrzeć swatche na noc i w zasadzie do teraz mi się trzyma dobrze widoczna poświata z kredki Made to Stay, a po dwóch pozostałych nie ma śladu, nie wiem jak to możliwe, w międzyczasie myłam ręce niejeden raz i nakładałam krem do rąk
Cytat:
Napisane przez Moireach Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Czy któraś z Was ma dostęp jeszcze do najjaśniejszego cienia ze spectaculART? Od kilku dni biegam jak oszalała po mieście i nigdzie już go nie ma, a z testera baaardzo mi się spodobał... Będę baardzo wdzięczna za pomoc w dorwaniu go
Miałam dziś być w Naturze, ale źle się czułam. Jutro się wybieram jeszcze raz obadać spectaculART i jak będzie szampański cień, to mogę kupić. Kupić?
Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
http://www.sillysilsil.com/2013/01/c...omer-2013.html
Znalazłam taką listę z wycofywanymi rzeczami- Infinite Matt, dlaczego
***** oni chyba raczą sobie żartować. Jutro lecę po niego. Kij z tym, że mam kilkanaście podkładów, najwyżej poczeka. Tylko żeby trafić niezmacany.
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Skarbie, bardzo się cieszę, że tak myślisz, ale muszę z przykrością wyprowadzić Cię z błędu bo moja cera naprawdę pozostawia wiele do życzenia (teraz dzięki Bogu są to w większości przebarwienia, ale jeszcze jakiś czas temu był to koszmarny, okrutnie aktywny "trądzik"). Poza tym, pod oczami widocznych porów nie mam na razie...
Z tego co widziałam, jest bardzo dobrze pamiętam, jak kiedyś chyba wstawiałaś też jakieś swatche różu czy rozświetlacza na sobie
[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;38419512]dokupiłam dziś pomadunię Revel The Red i lakier Gold Leaf, żeby Soulful nie czuła się taka samotna.....[/QUOTE]
I to jest bardzo dobry wybór Revel the Red jest cudowna, czyż nie?
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2013-01-03 o 18:27
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 18:26   #80
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Moireach Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Czy któraś z Was ma dostęp jeszcze do najjaśniejszego cienia ze spectaculART? Od kilku dni biegam jak oszalała po mieście i nigdzie już go nie ma, a z testera baaardzo mi się spodobał... Będę baardzo wdzięczna za pomoc w dorwaniu go
Dorwałaś?
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 18:54   #81
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Nic z wycofywanych rzeczy nie powoduje we mnie chęci biegu do Natur po zapasy.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 19:05   #82
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

o tak, Revel The Red też jest cudowna!

ja też na całe szczęście nie muszę czynić żadnych zapasów
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 19:06   #83
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Dorwałam najjaśniejszą szminkę z najnowszej limitki
Gdzie nie byłam tam nie było już najjaśniejszego cienia, trochę szkoda bo miałam na niego chęć ale portfel nie narzeka
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 20:19   #84
Moireach
Raczkowanie
 
Avatar Moireach
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 93
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Miałam dziś być w Naturze, ale źle się czułam. Jutro się wybieram jeszcze raz obadać spectaculART i jak będzie szampański cień, to mogę kupić. Kupić?
Bardzo ładnie proszę

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Dorwałaś?
Nie udało się niestety. Mam nadzieję, że jutro coco_kiciusia go jeszcze zastanie w swojej Naturze
Moireach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 20:26   #85
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Jak coś służę pełniutkim standem
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 21:17   #86
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Prezesie, a będziesz jutro w Naturze? Ja się wybieram po południu. wtedy mogę sprawdzić dla Moireach, czy są jeszcze te cienie
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 22:07   #87
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

O nie tak jak myślałam wycofają moje ukochane błyszczyki i wykręcane kredki . W kółko mieszają w tych produktach, aż się odechciewa.. Mam nadzieje, że nowości, które je zastąpią będą równie dobre:/
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 22:21   #88
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Prezesie, a będziesz jutro w Naturze? Ja się wybieram po południu. wtedy mogę sprawdzić dla Moireach, czy są jeszcze te cienie
Taki mam plan, ale będę też na początku przyszłego tygodnia Ogólnie limitka nie cieszy się zainteresowaniem.
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 00:08   #89
Pynia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Po tym, jak zobaczyłam co wyczarowałyście z Gold Leaf Topcoat postanowiłam udać się do Natury by go kupić. I tutaj wielki zawód!!! Znikł z półki. A jeszcze pprzed świętami i po świętach miałam go w rekach, nawet malowałam nim paznokieć na próbę. Już dzwoniłam do siostry by się za nim rozejrzała. Mam nadzieje, że uda mi się go dostać.
Pynia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 00:39   #90
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Pynia_28 Pokaż wiadomość
Po tym, jak zobaczyłam co wyczarowałyście z Gold Leaf Topcoat postanowiłam udać się do Natury by go kupić. I tutaj wielki zawód!!! Znikł z półki. A jeszcze pprzed świętami i po świętach miałam go w rekach, nawet malowałam nim paznokieć na próbę. Już dzwoniłam do siostry by się za nim rozejrzała. Mam nadzieje, że uda mi się go dostać.
Co proszę?
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-17 08:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.