Rozex i isotrexin - zapobieganie tradzikowi różowatemu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-19, 02:13   #1
Agnieszka32
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 993

Rozex i isotrexin - zapobieganie tradzikowi różowatemu?


Hej dziewczyny,
Własnie byłam u dermatologa, która zapisała mi te kremy na poczatki tradziku różowatego. W ulotkach jest napisane, że stosuje się je miejscowo. Mi lekarka nakazała smarować całą buzię - mimo iż trądzik pojawił mi się tylko na jednym policzku.
W związku z tym mam do was pytanie: Czy któraś z Was uzywałą Rozexu lub Isotrexinu? Bardzo prosiłabym o Wasze doświadczenia i sposób stosowania.
__________________
Agnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 17:05   #2
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Rozex i isotrexin - zapobieganie tradzikowi różowatemu?

Ja i mój tata używaliśmy Rozexu i obydwoje nie jesteśmy zachwyceni Strasznie nas podrażnił, skóra zaczęła się łuszczyć i była cały czas podrażniona. Mój tata właśnie leży w szpitalu na oddziale dermatologicznym po tej kuracji Ja używałam go pare miesięcy temu, ale na szczęście tylko na brodę. Strasznie wysuszył mi skóre i przez dwa miesiące się po nim doprowadzałam do porządku

Ale nie sugeruj się tym, może moja rodzina jest akurat na niego uczulona. Kiedyś czytałam pozytywne opinie na jego temat Poszukaj w wyszukiwarce
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 17:24   #3
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Rozex i isotrexin - zapobieganie tradzikowi różowatemu?

Cytat:
Napisane przez mckabi
Ja i mój tata używaliśmy Rozexu i obydwoje nie jesteśmy zachwyceni Strasznie nas podrażnił, skóra zaczęła się łuszczyć i była cały czas podrażniona.Strasznie wysuszył mi skóre i przez dwa miesiące się po nim doprowadzałam do porządku
Na mnie Rozex "zadziałał" podobnie. Po nałożeniu go na twarz skóra się zaczerwieniała, ale rano było ok. więc stosowałam dalej. Bardzo mocno wysuszył mi skórę Stosowałam go przez miesiąc i żadnych pozytywnych efektów nie zauważyłam.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 23:55   #4
Agnieszka32
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 993
Dot.: Rozex i isotrexin - zapobieganie tradzikowi różowatemu?

Chyba jednak zaryzykuje z tym Rozexem. Chodze już do tej lekarki od wielu lat i jestem zadowolona. Myslałam tylko, że źle ja zrozumiałam i nie powinnam stosować na całą buzię. Dzisiaj z nią rozmawiałam znowu , no i niestety - trzeba smarować całość. Na szczęście co drugi dzień. mam nadzieję, że mnie nie uczuli.
__________________
Agnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 07:02   #5
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Rozex i isotrexin - zapobieganie tradzikowi różowatemu?

Ja też stosowałam rozex, kiedy moje policzki non stop były mocno zaczerwienione. Nie miałam wcześniej takich problemów. Fakt, miałam parę pajączków na policzkach, ale oprócz tego moja skóra w tym miejscu była blada... a z czasem stała się dość, można napisać ogniście czerwona Poszłam do dermatologa, który przepisał mi właśnie Rozex. Zurzyłam całe opakowanie. Kładłam na noc na policzki na oczyszczoną buźkę. Miałam Rozex w kremie i mi dobrze nawilżał policzki. Nie zauważyłam żadnych niepokojących objawów, a co najwazniejsze czerwony kolorek wyblakł - więc ja z tego preparatu jestem w 100% zadowolona Ale gdybym wcześniej przeczytała te negatywne opinie na jego temat, pewnie długo bym się zastanawiała, czy aplikować sobie go na buźkę.

Pozdrawiam
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 21:59   #6
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Rozex i isotrexin - zapobieganie tradzikowi różowatemu?

Agnieszka i jak Ci idzie z Rozexem?
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.