Problem z paznokciemi ;-( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-18, 17:15   #1
Domisiowy Krem
Przyczajenie
 
Avatar Domisiowy Krem
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 21
Arrow

Problem z paznokciemi ;-(


No więc mam taki wstydliwy problem...
Otóż mam taki wstydliwy nawyk jakim jest obgryzanie paznokci.
Mam takie krótsze, nie wystają one za opuszki palców, ale zaś nie są AŻ tak bardzo króciutkie.
Zamarzyło mi się więc mieć paznokcie akrylowe (albo żelowe) i tylko mam takie pytanie. czy da sie w ogóle zrobić coś takiego na krótkich paznokciach? Czy musza one wystawać koniecznie poza opuszki palców?
Pozdrawiam
Domisiowy Krem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 17:35   #2
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Problem z paznokciemi ;-(

Hej hej Zawsze twierdzę, że nie ma paznokci nie do zrobienia Na każde znajdzie się jakiś sposób, a powiem Ci z własnego doświadczenia, że klientki-obgryzaczki trafiają się stosunkowo często. Kolosalnie ważne jest natomiast to, by dobrze ulokować swoje pazurki i nie oddać ich w ręce byle komu, bo zrobienie ładnych i trwałych żelków lub akrylków na "ogryzkach" nie jest łatwą sztuką. Na początku będziesz musiała po prostu bardziej dbać nowe paznokcie i nie podskubywać ich ani nie próbować ich "przenosić" - przy "ogryzkach" pierwsza odnowa musi być wykonana szybciej, niż w przypadku zdrowych, dłuższych paznokci! A długość modelowanych pazurów ustalisz już sobie ze stylistką, mogę one być równiutkie z opuszkiem lub wystawać minimalnie ponad.
Także trochę cierpliwości i będzie git
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 18:09   #3
Ninolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 14
Dot.: Problem z paznokciemi ;-(

Cytat:
Napisane przez Naddel Pokaż wiadomość
Hej hej Zawsze twierdzę, że nie ma paznokci nie do zrobienia Na każde znajdzie się jakiś sposób, a powiem Ci z własnego doświadczenia, że klientki-obgryzaczki trafiają się stosunkowo często. Kolosalnie ważne jest natomiast to, by dobrze ulokować swoje pazurki i nie oddać ich w ręce byle komu, bo zrobienie ładnych i trwałych żelków lub akrylków na "ogryzkach" nie jest łatwą sztuką. Na początku będziesz musiała po prostu bardziej dbać nowe paznokcie i nie podskubywać ich ani nie próbować ich "przenosić" - przy "ogryzkach" pierwsza odnowa musi być wykonana szybciej, niż w przypadku zdrowych, dłuższych paznokci! A długość modelowanych pazurów ustalisz już sobie ze stylistką, mogę one być równiutkie z opuszkiem lub wystawać minimalnie ponad.
Także trochę cierpliwości i będzie git
Zgadzam się z Naddel w 100% - dobra stylistka to gwarantowana satysfakcja. Przede wszystkim znajdzie rozwiązanie na większość problemów, po drugie - piękny efekt , po trzecie nie zrobi krzywdy.
Ninolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 19:10   #4
Domisiowy Krem
Przyczajenie
 
Avatar Domisiowy Krem
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 21
Dot.: Problem z paznokciemi ;-(

Kochana dziękuję Ci za wspaniała odpowiedź!! Bardzo mi pomogłaś! :-*
Domisiowy Krem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 19:31   #5
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Problem z paznokciemi ;-(

Ależ prosz Pozdrawiam
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.