Proszę, oceńcie moje postępy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-21, 15:58   #1
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Red face

Proszę, oceńcie moje postępy!!!


Chciałbym abyście oceniły moje postępy. Chciałabym również, aby ktos mi szczerze powiedzał czy mogę chodzic już bez fluidu, podkładu, korektora itp.
Pytałam dziś o to męża...ale on odpowiada dyplomatycznie, że zawsze mu się podobam bez względu na nic...blablabla...nic mi nie pomógł

Chciałabym wiedziec czy jak wyjde tylko w filtrze i puderku Translucide, to czy nie będe straszyc ludzi...

Wklejam swoje zdjęca

1.Najpierw te sprzed kuracji, jedne z lata inne z zimy - chce abyscie zobaczyły jak mi się cera zmieniła
2.Dwa ostatnie - to zdjęcia z dzisiaj. Mam na sobie tylko filtr, korektor pod oczami i translucide Loreal. Pierwsze zdjęcie jest z lampą, drugie bez...starałam się aby to wyszło w miarę naturalnie



Proszę, powiedzcie szczerze...czy moge tak chodzić między ludzi, do pracy, czy jeszcze za wczesnie???

Edytowane przez ..Asia..
Czas edycji: 2007-02-22 o 12:03 Powód: Ciachnęłam zdjęcia :)
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 16:28   #2
arba
Raczkowanie
 
Avatar arba
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Proszę, oceńcie moje postępy!!!

Asiu jak dla mnie jest ok. Smiało możesz się pokazać ludziom, ze zdjęć wynika że duże postępy twoja skóra zrobiła
arba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 17:40   #3
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: Proszę, oceńcie moje postępy!!!

Widac, ze cera znacznie sie poprawila Mozesz tylko przyproszyc twarz pudrem i ew. nalozyc korektor na jakies niespodzinki
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 17:46   #4
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Proszę, oceńcie moje postępy!!!

Cytat:
Napisane przez arba Pokaż wiadomość
Asiu jak dla mnie jest ok. Smiało możesz się pokazać ludziom, ze zdjęć wynika że duże postępy twoja skóra zrobiła
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 17:48   #5
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Proszę, oceńcie moje postępy!!!

ulala... bardzo ładnie wyglądasz na ostatnich fotkach.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 18:01   #6
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Proszę, oceńcie moje postępy!!!

slicznie wygladasz z mojej strony radzilabym zamienic puder rozswietlajacy ( bo takiego chyba uzywasz ) na matujacy , bo odrobinke sie blyszczysz , ale jest naprawde dobrze - gratuluje postepow .
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 18:08   #7
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Proszę, oceńcie moje postępy!!!

Gratuluję (i zazdroszczę postępów. A można wiedzieć, czego używasz?
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 18:10   #8
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Proszę, oceńcie moje postępy!!!

Cytat:
Napisane przez soni Pokaż wiadomość
slicznie wygladasz z mojej strony radzilabym zamienic puder rozswietlajacy ( bo takiego chyba uzywasz ) na matujacy , bo odrobinke sie blyszczysz , ale jest naprawde dobrze - gratuluje postepow .
Dziękuję za odpowiedzi

Staram się nie błyszczeć, ale to jest trudne - filtr zawsze wyłazi
Mieszam Dry Flo z tym translucide i pod koniec dnia wyglądam naprawe jak księżyc w pełni . Z kolei, jak ciąglę pudruję, to po chwili mam ciasto na twarzy, ztn, papkę taką okropną...fe!


Chce zrezygnowac z korektorów i fluidów - wtedy używanie filtrów jest o wiele przyjemniejesze. Moze zacząć używac jakieś bibułki matujące...z resztą to świecenie jest w miarę znośnie, najważniejsze, że moja twarz już nie straszy mi mogę się tak pokazać ludziom

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Jutro pójdę do pracy bez kamuflarzu - zobaczymy co powiedzą współpracownicy...ale nie tyle powiedzą, co ..zobaczymy jak będą się na mnie patrzeć
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 18:13   #9
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Proszę, oceńcie moje postępy!!!

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Gratuluję (i zazdroszczę postępów. A można wiedzieć, czego używasz?
Pewnie!!
Używam Retin A na przemian z Lysanel'em. Wcześniej używałam Neostrata zel rozjaśniający, ale nie widziałam zadnych zmian.
No i oczywiście filtruję sie zacięcie
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 18:18   #10
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Proszę, oceńcie moje postępy!!!

Cytat:
Napisane przez ..Asia.. Pokaż wiadomość

Chce zrezygnowac z korektorów i fluidów - wtedy używanie filtrów jest o wiele przyjemniejesze. Moze zacząć używac jakieś bibułki matujące...z resztą to świecenie jest w miarę znośnie, najważniejsze, że moja twarz już nie straszy mi mogę się tak pokazać ludziom
Ja odstawilam wszelkie fluidy i jest świetnie. Korektor mam "na wszelki wypadek". W zasadzie moj makijaz [oprocz kolorówki] to puder sypki. I tez nie lubie pudrowac sie co 2-3h ze względu na efekt "ciasta".
CO do wyłażenia filtru spod pudru - uzywam Avenek wiec mam z tym do czynienia codziennie. Bibułki matujace - ok, ale ja znalazłam inny sposób. Mam zawsze przy sobie małą wodę termalną i chusteczki higieniczne. I tak: albo spryskuej delikatną mgiełką całą twarz i delikatnie odciskam husteczką [uwazajac aby przy tym nie rozmazac makijazu], albo spryskuje delikatnie husteczkę i przykładam do twarzu. Sprawdza sie lepiej niz bibułki. I wychodzi w sumie ekonomiczniej.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 18:40   #11
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Proszę, oceńcie moje postępy!!!

śmiało mozesz tak latać skóra Ci się poprawiło wygląda bardzo dobrze
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 18:41   #12
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Proszę, oceńcie moje postępy!!!

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
CO do wyłażenia filtru spod pudru - uzywam Avenek wiec mam z tym do czynienia codziennie. Bibułki matujace - ok, ale ja znalazłam inny sposób. Mam zawsze przy sobie małą wodę termalną i chusteczki higieniczne. I tak: albo spryskuej delikatną mgiełką całą twarz i delikatnie odciskam husteczką [uwazajac aby przy tym nie rozmazac makijazu], albo spryskuje delikatnie husteczkę i przykładam do twarzu. Sprawdza sie lepiej niz bibułki. I wychodzi w sumie ekonomiczniej.
Świetnie, dziękujuę za podpowiedź Jutro przetestuję !!!
Dobrze, ze mam takie małe opakowania wody termalnej - była w zestawach z Avenkami, jak kupowałam je latem...zrobiłam dużżżżży zapas Avenek i mam dużo małej wody termalnej, mieszczącej się w torebce
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 19:14   #13
arba
Raczkowanie
 
Avatar arba
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Proszę, oceńcie moje postępy!!!

[quote=..Asia..;3755443]Dziękuję za odpowiedzi

Staram się nie błyszczeć, ale to jest trudne - filtr zawsze wyłazi
Mieszam Dry Flo z tym translucide i pod koniec dnia wyglądam naprawe jak księżyc w pełni . Z kolei, jak ciąglę pudruję, to po chwili mam ciasto na twarzy, ztn, papkę taką okropną...fe!


Też mam ten problem. Gdy do matowania używałam dry flo już na etapie porannego pudrowania wychodził jakiś taki nieładny , tłusty błysk. Po kilku godzinach było tragicznie. Dokładanie pudru powodowało ciasto. Zainwestowałam w puder hauszki i jest o wiele lepiej. Rano błysku brak, pod koniec dnia powraca ale nie jest już taki obrzydliwie tłusty tylko jakiś bardziej jedwabisty . No i niestety muszę używać podkład, chociaż stan mojej cery pozwala mi się bez nich obyc, powodują o wiele mniejsze świecenie w ciągu dnia, a moja praca wymaga ode mnie w miarę dobrego wyglądu.
arba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 19:22   #14
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Proszę, oceńcie moje postępy!!!

Cytat:
Napisane przez arba Pokaż wiadomość
[. Zainwestowałam w puder hauszki

A którego pudru używasz? Tego do ciała czy tego do twarzy w prawdziwej puderniczce?

Chciałam kupić ten do ciała - tak zachwalany przez wszystkich, ale boję się będę po nim biała, blada, trupia...jak po samej dry flo. No chyba, ze dokupię coś brązującego na to...tylko co
A jeśli kupię ten drugi - do twarzy...hmmm, on podobno nie matuje tak rewelacyjnie..sama już nie wiem
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 19:24   #15
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Proszę, oceńcie moje postępy!!!

Czy Wy tez tak macie, ze pędzel od pudru jest oklejony filtrem??? Czy moze ja cos źle robię...normalnie mam ciągle ufafolony pędzel, muszę go co 3 dni prać...zaczęły mi już włosy z niego wyłazić i podstawak się odkleja
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 19:57   #16
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Proszę, oceńcie moje postępy!!!

Cytat:
Napisane przez ..Asia.. Pokaż wiadomość
Czy Wy tez tak macie, ze pędzel od pudru jest oklejony filtrem??? Czy moze ja cos źle robię...normalnie mam ciągle ufafolony pędzel, muszę go co 3 dni prać...zaczęły mi już włosy z niego wyłazić i podstawak się odkleja

Pędzle i puszki lepiej prać codziennie. Ja mam wrażenie, że tam musi sie mieścić całe stado bakterii i innych paskud, które potem atakują skórę

Asiu, na zdjęciach widoczna poprawa. Spokojnie możesz obyć się bez podkładu. Ja nie mam idealnej cery a już dawno pożegnałam sie z podkładem. Korektor i puder wystarczy.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 22:25   #17
GosiaAnia
Raczkowanie
 
Avatar GosiaAnia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Dot.: Proszę, oceńcie moje postępy!!!

A możesz Asiu napisać czym się nawilżasz? Twoja cera wygląda na wcale nie przesuszoną, co przy takiej kuracji jest trudne do osiągnięcia...
Ale zazdroszczę Ci takich efektów!
GosiaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 23:26   #18
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: Proszę, oceńcie moje postępy!!!

Gratuluje Pieknie nic dodac nic ujac Mozesz smialo zrezygnowac z podkladu, filtr plus puder wystarczy w zupelnosci.
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 07:01   #19
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Proszę, oceńcie moje postępy!!!

Cytat:
Napisane przez GosiaAnia Pokaż wiadomość
A możesz Asiu napisać czym się nawilżasz? Twoja cera wygląda na wcale nie przesuszoną, co przy takiej kuracji jest trudne do osiągnięcia...
Ale zazdroszczę Ci takich efektów!

Och, dziękuję bardzo
A nawilżanie....poprostu smaruję się kremem specjalnym Emla (ktoś tu na forum mi to kiedyś podpowidział, bo skórę miałam straszną, płatami schodziła, przesuszona, zmędzona i pomarszczona była). Emla pomógł - smaruję nim od czasu do czasu, a w międzyczasie używam przeróżnych próbek, m in. Hydrabase LRP (nie pamietam jak się to pisze ) i HOL Avene


---------------------------------------------------

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi - siedzę włąśnie "goła" w pracy i na razie jest ok. Nikt mi się dziwnie nie przygląda ...poczekamy aż przyjdzie szef
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 08:42   #20
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Proszę, oceńcie moje postępy!!!

Cytat:
Napisane przez ..Asia.. Pokaż wiadomość
A nawilżanie....poprostu smaruję się kremem specjalnym Emla (ktoś tu na forum mi to kiedyś podpowidział, bo skórę miałam straszną, płatami schodziła, przesuszona, zmędzona i pomarszczona była).
a co to za kremik? możesz podać jakiś link do niego? bo ja znalazłam tylk jakiś krem znieczulający... to ten?
on jest na recepte?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 09:58   #21
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Proszę, oceńcie moje postępy!!!

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
a co to za kremik? możesz podać jakiś link do niego? bo ja znalazłam tylk jakiś krem znieczulający... to ten?
on jest na recepte?

Jezuuuuuu!!! Oczywiście masz rację...dzis myśle tylko o szczpieniu malutkiej Mai i w głowie mam tylko tą Emla - oczywiście że to krem znieczulający - zupełnie nie nawiża


Juz się poprawiam:
Chodziło mi o Krem Specjalny Emolium. Tu jest link
http://www.apteka-centrum.pl/emolium...ny-p-1989.html

Przepraszam za ten błąd
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 12:08   #22
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Proszę, oceńcie moje postępy!!!

Dziekuję wszystkim za odpowiedzi. Dziś dzielnie pomaszerowałam do pracy. Okazało się ze miałyście rację.

Wreszcie uwolniłam się od tych fluidów. Traz stosowanie filtrów jest czystą przyjemnością
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.