Mój makijaż wieczorowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-06, 22:15   #1
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376

Mój makijaż wieczorowy


Witam wszystkich. to jest moj pierwszy makijaz, ktory tutaj wstawiam, wykonany na moich oczach. Wstawiam same oczy na razie, bo ogolnie brzydko wychodze na zdjeciach. Twarz jeszcze bez podkladu i pudru, dlatego widoczne są krosty- moja zmora.

Ogolnie mowiac- nie lubie malowac swoich oczu, ale jak trzeba to trzeba...

Kosmetyki uzyte: jako baza podklad perfect resist catrice
puder fixujacy glazel
cienie- paleta 120 kolorow
tusz- i love extreme essence

zdjecia bez lampy blyskowej. uzyte kolory cieni- czarny, bialy i niestety nie widac na zdjeciach pyłki złoto oraz turkus na srodku powieki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko1.jpg (106,6 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko11.jpg (61,1 KB, 400 załadowań)
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 22:23   #2
alonek
Raczkowanie
 
Avatar alonek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tam, gdzie Ciebie nie ma
Wiadomości: 121
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

jestem ciekawa całego makijażu ^^ piękne masz oczy dziewczyno ^^ czekam na fotki całej buzi
alonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 22:35   #3
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

Cytat:
Napisane przez alonek Pokaż wiadomość
jestem ciekawa całego makijażu ^^ piękne masz oczy dziewczyno ^^ czekam na fotki całej buzi
moze wstawie

hm... moze i ladne, ale szalenie irytujace. lubie sie malowac na ciemne kolory, bo jasne niestety szybko schodza z mojej powieki i nie wazne czy uzywam cieni sleek, glazel, paese czy z bazaru. do tego jedna brew jest wyzej, druga nieco nizej i czasami wydaje mi sie przez to, ze makijaz jest krzywy
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 23:09   #4
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

Podoba mi się. Też chętnie zobaczyłabym całość
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 23:24   #5
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

hm... chcialam wstawic calosc, ale chyba nie tym razem przy swietle dziennym nie robilam zdjec calej twarzy, natomiast teraz, przy swietla lampki nocnej w moim pokoju wyglada to strasznie, cala twarz jest zolta, albo przeswietlona, wiec daruje Wam ten widok. cala twarz wstawie innym razem, a tymczasem dziekuje za opinie.
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 00:25   #6
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

Zmień tusz do rzęs bo Ci posklejał górne rzęsy.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 07:24   #7
ok132
Raczkowanie
 
Avatar ok132
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 94
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Zmień tusz do rzęs bo Ci posklejał górne rzęsy.
ok132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 08:50   #8
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

Tusz psuje efekt pięknego cieniowania same oczy super, ale też bym na tle reszty obejrzała
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 13:41   #9
_Ala_
Zadomowienie
 
Avatar _Ala_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kujawy ;)
Wiadomości: 1 322
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

Ciekawy. "Ciężki" ale z fajnym akcentem
__________________
http://alka1989.blogspot.com

_________________________ ____________________
Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią...?

_________________________ ____________________
Nie masz zgody na kopiowanie moich zdjęć a tym bardziej na rozpowszechnianie!

-Alka-
_Ala_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 14:38   #10
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

dziekuje bardzo za opinie i pozytywne komentarze to dla mnie bardzo wazne, bo czasami mam chwile zwatpienia co do wizazu, a jest to cos, co chcialabym robic w przyszlosci. zreszta, caly czas sie ucze
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 15:58   #11
vintagelook
Raczkowanie
 
Avatar vintagelook
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 90
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Zmień tusz do rzęs bo Ci posklejał górne rzęsy.
Makijaż jest piękny, ale na rzęsy, niszczą cały efekt
vintagelook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 16:10   #12
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

oki, w sumie macie racje co do tych rzęs. moze to tez jest spowodowane tym, ze zaszalalam sobie z makijazem, kiedy mialam malo czasu i juz znajomi czekali na mnie, a ja jeszcze tuszowalam rzęsy w biegu. sprobuje innego tuszu niebawem postaram sie cos wstawic.
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 18:22   #13
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

Ciekawy roztarłabym troszkę wyżej granicę cieni, ale może to tylko moje widzimisię... -no i rzęsy obciążają niepotrzebnie makijaż, szkoda, że nie ma całej twarzy , bo ciekawa jestem jak się prezentuje całość
__________________
Bo w życiu o to chodzi by być troche nie poważnym
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 23:49   #14
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

Cytat:
Napisane przez Mroczna_Sadystka Pokaż wiadomość
oki, w sumie macie racje co do tych rzęs. moze to tez jest spowodowane tym, ze zaszalalam sobie z makijazem, kiedy mialam malo czasu i juz znajomi czekali na mnie, a ja jeszcze tuszowalam rzęsy w biegu. sprobuje innego tuszu niebawem postaram sie cos wstawic.
A ja mam jeszcze taką małą uwage, że jeśli stawiasz na tak mocno pomalowane oczy lub np usta to warto zadbać, by reszta twarzy, a więc tło, była idealna, czyli korektor bądź puder maskujący niedoskonałości. Źle wygląda mocno podkreslone oko czy usta na skórze z widocznym trądzikiem
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 09:46   #15
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze taką małą uwage, że jeśli stawiasz na tak mocno pomalowane oczy lub np usta to warto zadbać, by reszta twarzy, a więc tło, była idealna, czyli korektor bądź puder maskujący niedoskonałości. Źle wygląda mocno podkreslone oko czy usta na skórze z widocznym trądzikiem

dziekuje za rade na co dzien uzywam kamuflazu z kryolana, wiec dosyc dobrze kryje, bo mam strasznie duzo krost, ale zdjecie robilam jeszcze przed nalozeniem podkladu.
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 10:31   #16
ja_fuksja
Raczkowanie
 
Avatar ja_fuksja
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 95
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

Cytat:
Napisane przez Mroczna_Sadystka Pokaż wiadomość
dziekuje za rade na co dzien uzywam kamuflazu z kryolana, wiec dosyc dobrze kryje, bo mam strasznie duzo krost, ale zdjecie robilam jeszcze przed nalozeniem podkladu.
Nakładasz podkład po zrobieniu makijażu oczu?
Co do makijażu - jest świetny. Kontrast turkusu z czernią nadaje mu fajnego pazurka. Tylko z tuszu zrobiły się grudki. A bardzo szkoda
__________________
Uroda bez właściwej pielęgnacji jest jak auto bez kół, niby je masz, ale z niego nie korzystasz
ja_fuksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 10:47   #17
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

Cytat:
Napisane przez ja_fuksja Pokaż wiadomość
Nakładasz podkład po zrobieniu makijażu oczu?
Co do makijażu - jest świetny. Kontrast turkusu z czernią nadaje mu fajnego pazurka. Tylko z tuszu zrobiły się grudki. A bardzo szkoda
A co w tym dziwnego? To świetne rozwiazanie w sytuacji, kiedy na powieki nakładamy ciemne i intensywne w kolorze cienie.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 13:14   #18
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

Cytat:
Napisane przez ja_fuksja Pokaż wiadomość
Nakładasz podkład po zrobieniu makijażu oczu?
heh a co w tym dziwnego? bardzo dobrze, że koleżanka nałożyła podkład po zrobieniu oka

Bardzo ładny i precyzyjny makijaż. Ja bym nic nie rozcierała.. tak miało być i jest pięknie!
Przyczepię się tylko do brwi, są jakieś takie hmm.. zaniedbane, jakbyś o nich zapomniała hihi
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 13:51   #19
disajna
Raczkowanie
 
Avatar disajna
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 135
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

A mi się bardzo podoba. W sumie to nie jest trudny ten makijaż do zrobienia, więc poćwiczę w domu taki sam. Tylko mój odwieczny problem, bo nie umiem za bardzo rozcierać cieni. A co do nałożenia podkładu, to też jestem ciekawa jak później go nałożyć, żeby nie uszkodzić makijażu oczu?
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
disajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-09, 15:51   #20
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

Bardzo mi się podoba Jednak unikałabym takiego sklejania rzęs Warty do podpatrzenia makijaż na wieczór
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 16:33   #21
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 522
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

Cytat:
Napisane przez disajna Pokaż wiadomość
A co do nałożenia podkładu, to też jestem ciekawa jak później go nałożyć, żeby nie uszkodzić makijażu oczu?
Nie bardzo rozumiem, jak można uszkodzić makijaż oczu nakładaniem podkładu? Trudno mi to sobie wyobrazić - może dlatego, że nie nakładam podkładu na okolice powiek

A co do kolejności najpierw cień, potem podkład - wydaje mi się wygodniejsza i bardziej logiczna niż odwrotna. Łatwiej jest mi zetrzeć czy zmyć osypany cień z nagiej skóry i potem nałożyć resztę kosmetyków niż ścierać go wraz z podkładem i poprawiać. Wiem, że są jakieś sposoby typu nałożenie dużej ilości pudru pod oczy i potem zmiatanie go, przykładanie chusteczek, wacików itp., ale jak dla mnie za dużo z tym zachodu.
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 22:03   #22
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

Cytat:
Napisane przez ja_fuksja Pokaż wiadomość
Nakładasz podkład po zrobieniu makijażu oczu?
Co do makijażu - jest świetny. Kontrast turkusu z czernią nadaje mu fajnego pazurka. Tylko z tuszu zrobiły się grudki. A bardzo szkoda

bardzo dziekuje tak, najpierw zaczynam od nalozenia podkladu na powieke ruchoma, potem utrwalam to pudrem fixujacym, dodaje tez odrobine podkladu na dol powieki oraz zolty korektor na cienie pod oczami. maluje oko, potem "dorabiam reszte twarzy". Tak mnie ucza w szkole i uwazam, ze to fajny sposob. Jezeli sie cos osypie, to moge latwo zmyc mleczkiem bez uszkodzenia calego makijazu.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez madzioha Pokaż wiadomość
heh a co w tym dziwnego? bardzo dobrze, że koleżanka nałożyła podkład po zrobieniu oka

Bardzo ładny i precyzyjny makijaż. Ja bym nic nie rozcierała.. tak miało być i jest pięknie!
Przyczepię się tylko do brwi, są jakieś takie hmm.. zaniedbane, jakbyś o nich zapomniała hihi
dzieki a moge wiedziec, co masz na mysli, jezeli chodzi o brwi? reguluje je sama w domu, mam nadzieje ze sa w miare rowne. myslisz, ze powinnam je bardziej podkreslac cieniem do brwi i modelowac? moze przyciemnic, bo wiem, ze na poczatku mam rzadkie wloski i brwi moga sie wydawac nierowne. za kazda rade jestem wdzieczna, bo sama dopiero jestem na poczatku drogi i ciągle ucze sie czegos nowego

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez disajna Pokaż wiadomość
A mi się bardzo podoba. W sumie to nie jest trudny ten makijaż do zrobienia, więc poćwiczę w domu taki sam. Tylko mój odwieczny problem, bo nie umiem za bardzo rozcierać cieni. A co do nałożenia podkładu, to też jestem ciekawa jak później go nałożyć, żeby nie uszkodzić makijażu oczu?
hm... cwicz, cwicz ;D cwiczenia to podstawa, tez staram sie wymyslac coraz to nowe makijaze i isc do przodu mialam dlugi czas problem, bo nie wychodzi mi ladne smoky eye. probowalam roznych technik, ogladalam filmiki na youtube i nic... okazalo sie, ze musze wypracowac swoja wlasna technike tylko dla siebie. czasami warto cos samemu poeksperymentowac
co do podkladu... maluje najpierw oko, potem nakladam baze silikonowa, kamuflaz/korektor na zmiany skorne, podklad nakladam lateksowa gąbeczka najczesciej, a przy okolicach oczu po prostu robie to bardzo starannie, aby nie uszkodzic makijazu, nakladam tez na okolice oka mniej podkladu, aby ladnie stopil sie ze skora i nie bylo widac, ze najpierw robione bylo oko.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez S_andy Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba Jednak unikałabym takiego sklejania rzęs Warty do podpatrzenia makijaż na wieczór

dziekuje a tusz do rzęs juz wiem, ze musze zmienic

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Laurelindorenan Pokaż wiadomość
Nie bardzo rozumiem, jak można uszkodzić makijaż oczu nakładaniem podkładu? Trudno mi to sobie wyobrazić - może dlatego, że nie nakładam podkładu na okolice powiek

A co do kolejności najpierw cień, potem podkład - wydaje mi się wygodniejsza i bardziej logiczna niż odwrotna. Łatwiej jest mi zetrzeć czy zmyć osypany cień z nagiej skóry i potem nałożyć resztę kosmetyków niż ścierać go wraz z podkładem i poprawiać. Wiem, że są jakieś sposoby typu nałożenie dużej ilości pudru pod oczy i potem zmiatanie go, przykładanie chusteczek, wacików itp., ale jak dla mnie za dużo z tym zachodu.
calkowicie sie zgadzam
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 22:08   #23
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

Jak dla mnie oko świetnie wygląda
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 10:28   #24
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

Wydaje mi się, że przy tak mocnym i ładnie wykonanym makijażu oka powinnaś coś zrobić też z brwiami, np. mocniej je podkreślić, może jakimś cieniem?, bo w moim odczuciu makijaż jest niepełny i brakuje mi takiej hmm wisienki na torcie zestawiony z tak kontrastującym i zadziornym okiem brwi wyglądają na "nagie" a cołość wygląda na niepełny make-up, poza tym małym ale wszytko ok! podoba mi się, sama się tak czasem maluje i są osoby, który zarzucają, że cienie powinny być bardziej roztarte itp,, a to guzik prawda, tak ma być, gdybym roztarła granice to uzyskałabym inny efekt i nowy makijaż
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 12:43   #25
szara_myszka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 60
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

Jakiej firmy są cienie,które użyłaś w tym make-up'ie?
szara_myszka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 12:59   #26
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

Cytat:
Napisane przez beforeyou Pokaż wiadomość
Jak dla mnie oko świetnie wygląda
dziekuje

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez madzioha Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że przy tak mocnym i ładnie wykonanym makijażu oka powinnaś coś zrobić też z brwiami, np. mocniej je podkreślić, może jakimś cieniem?, bo w moim odczuciu makijaż jest niepełny i brakuje mi takiej hmm wisienki na torcie zestawiony z tak kontrastującym i zadziornym okiem brwi wyglądają na "nagie" a cołość wygląda na niepełny make-up, poza tym małym ale wszytko ok! podoba mi się, sama się tak czasem maluje i są osoby, który zarzucają, że cienie powinny być bardziej roztarte itp,, a to guzik prawda, tak ma być, gdybym roztarła granice to uzyskałabym inny efekt i nowy makijaż
dziekuje za rade. kolejnym razem pociągne brwi cieniem do brwi i mam jeszcze taki korektor wyrównujący i tez go uzyje ogolnie to ja mam bardzo delikatna urode i kręcone wlosy ludzie mysla, ze mam ok 17 lat, wiec w sumie myslalam, ze mocno podkreslone brwi mi nie pasuja. postaram sie dodac zdjecie calej twarzy za jakis czas tylko ze w innym makijazu

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez szara_myszka_ Pokaż wiadomość
Jakiej firmy są cienie,które użyłaś w tym make-up'ie?
hm... paleta manly 120 kolorow figuruje na allegro pod roznymi nazwami. nie jest zla, cienie mi sie trzymaja dosc dlugo, ale za jakis czas pewnie zainwestuje w cos lepszego
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 20:44   #27
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

cieeeemny !
__________________
" W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, ale o to, by tańczyć w deszczu "
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 18:07   #28
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Mój makijaż wieczorowy

Jak dla mnie szałowyyy!!!klask i:
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.