ODżYWKI z ALLEGRO - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-23, 22:05   #1
fruit
Raczkowanie
 
Avatar fruit
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 54

ODżYWKI z ALLEGRO


Kilka miesięcy temu mama kupiła mi jedną z odżywek Sally Hansen, która straaasznie mi pomogła. Niestety skończyła się, ale zamierzam kupić jakąś inną, bo nie mam teraz za bardzo 50 albo 30zł na odżywkę. Chciałam kupić jakąś z tych tańszych JOKO, ale zobaczyłam, że niektóre odżywki Sally Hansen są naprawdę w atrakcyjnych cenach na allegro. Mam tylko jeden problemik. Zastanawiam się czy te odżywki są równie dobrej jakości. Chodzi mi o to, czy może się zdarzyć, że to jakaś podróba, albo poprzelewana z innej odżywki??. Właściwie to trudno się zorientować, czy to jest akurat ta odżywka, ale jeśli wiecie coś o tym to dajcie znać
fruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 22:19   #2
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

Warto patrzeć na wszystkie przedmioty danego użytkownika, a także komentarze do aukcji - to może dać dużo informacji, czy sprzedawcy można zaufać.
Dobrze też, jeśli odżywki są w kartonikach (wiem, że Sally Hansen część swoich odżywek pakuje w takie koszulki foliowe).
No i - zawsze możesz spytać Wizażanki, czy kojarzą sprzedawcę, czy można mu zaufać.

No nie mam więcej pomysłów - takie mam techniki sprawdzania sprzedawców, nie tylko jeśli chodzi o odżywki

A wątek przenoszę na odżywkowe pod-forum.

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 22:25   #3
fruit
Raczkowanie
 
Avatar fruit
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 54
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Warto patrzeć na wszystkie przedmioty danego użytkownika, a także komentarze do aukcji - to może dać dużo informacji, czy sprzedawcy można zaufać.
Dobrze też, jeśli odżywki są w kartonikach (wiem, że Sally Hansen część swoich odżywek pakuje w takie koszulki foliowe).
No i - zawsze możesz spytać Wizażanki, czy kojarzą sprzedawcę, czy można mu zaufać.

No nie mam więcej pomysłów - takie mam techniki sprawdzania sprzedawców, nie tylko jeśli chodzi o odżywki

A wątek przenoszę na odżywkowe pod-forum.

Na pewno to zrobię. A tak wogóle to słyszał ktoś o takich nieciekawych sytuacjach z odżywkami?
fruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 22:27   #4
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

Mam pod tym względem marniutkie doświadczenie (spłukuję się na innego rodzaju buteleczki ), ale jestem pewna, że dziewczyny coś Ci doradzą
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 22:55   #5
fruit
Raczkowanie
 
Avatar fruit
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 54
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Mam pod tym względem marniutkie doświadczenie (spłukuję się na innego rodzaju buteleczki ), ale jestem pewna, że dziewczyny coś Ci doradzą
Oj nie ładnie, nie ładnie
fruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 23:04   #6
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

Ja teraz zamówiłam sobie odżywkę Sally Hansen na allegro, dosyć tanio, nawet podejrzanie tanio,mam nadzieję,że to nie podróbka, ale sprzedawca opinie miał dobre , więc jeśli wszystko będzie o.k , to napiszę co i jak, bo widziałam, że on ogólnie sprzedaje dużo takich odżywek, różne rodzaje, dobre ceny.
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 23:06   #7
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Mam pod tym względem marniutkie doświadczenie (spłukuję się na innego rodzaju buteleczki ), ale jestem pewna, że dziewczyny coś Ci doradzą
Rachelo, wiem, że masz na myśli perfumy, ale zabrzmiało to... nieco dwuznacznie
Przepraszam za offtop.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-23, 23:25   #8
fruit
Raczkowanie
 
Avatar fruit
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 54
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Rachelo, wiem, że masz na myśli perfumy, ale zabrzmiało to... nieco dwuznacznie
Przepraszam za offtop.

To ja chyba zrozumiałam tą drugą ,,nie perfumową" wersję

PS.
Słyszałam, ze często te odżywki są przeterminowane
fruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 23:47   #9
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

No doprawdy, nie wiem co napisać


Fruit, ale z pewnością nie wszystkie. Poza tym - zazwyczaj jest możliwość zwrotu.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 09:40   #10
lulut
Przyczajenie
 
Avatar lulut
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

Hej dziewczyny, ja jakieś 1/2 roku temu kupiłam na allegro odżywkę Micro Cell 2000. Była droga, bo ok.55 zł, ale moje paznokcie były tak kruche i rozdwajające, że byłam już totalnie zdesperowana. Polecam ja każdemu, bo u mnie zdziałała cuda! Paznokcie są mocne i twarde. Ja sama byłam w szoku, bo wcześniej spróbowałam niemal wszystkiego. Oj, powinni mi chyba płacić, za reklamę Ja najbardziej cieszę się, że nie muszę nakładać żeli, tylko mam swoje naturale.
lulut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 12:34   #11
Beatka17
Raczkowanie
 
Avatar Beatka17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: domek
Wiadomości: 58
GG do Beatka17
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

Ja juz w grudnii tamtego roku kupulam pierwsza odzywke z allegro wlasnie Sally Hansen i rewelacja. Nie byla droga ale po niej moje paznokietki tak urosly ze wsyztscy mysla ze to tipsy gdy sa pomalowane. Skonczyla mi sie dopiero jakies dwa tygodnie temu przy bardzo regulanym uzywaniu wiec nie sadze zeby one byly podrabiane. Teraz kupilam kolejna i znow jestem zachwycona. Wydae mi sie ze w momencie w ktorym odzywki sa w kartoniku to mozna miec 100% pewnosci. A tak poza tym to polecam Ci tez lakiery kolorowe tej firmy bo rowniez dodatowo odzywiaja pazurki Ja narazie mam trzy ale juz planuje kupno kolejnych bo warto;D
Beatka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-24, 12:37   #12
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

Cytat:
Napisane przez Beatka17 Pokaż wiadomość
Ja juz w grudnii tamtego roku kupulam pierwsza odzywke z allegro wlasnie Sally Hansen i rewelacja. Nie byla droga ale po niej moje paznokietki tak urosly ze wsyztscy mysla ze to tipsy gdy sa pomalowane. Skonczyla mi sie dopiero jakies dwa tygodnie temu przy bardzo regulanym uzywaniu wiec nie sadze zeby one byly podrabiane. Teraz kupilam kolejna i znow jestem zachwycona. Wydae mi sie ze w momencie w ktorym odzywki sa w kartoniku to mozna miec 100% pewnosci. A tak poza tym to polecam Ci tez lakiery kolorowe tej firmy bo rowniez dodatowo odzywiaja pazurki Ja narazie mam trzy ale juz planuje kupno kolejnych bo warto;D
dobrze wiedzieć, mam nadzieję,że i ja będę zadowolona ze swojej odzywki, i że sprzedawca okaże się uczciwy.
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 14:01   #13
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

Cytat:
Napisane przez Beatka17 Pokaż wiadomość
Ja juz w grudnii tamtego roku kupulam pierwsza odzywke z allegro wlasnie Sally Hansen i rewelacja. Nie byla droga ale po niej moje paznokietki tak urosly ze wsyztscy mysla ze to tipsy gdy sa pomalowane. Skonczyla mi sie dopiero jakies dwa tygodnie temu przy bardzo regulanym uzywaniu wiec nie sadze zeby one byly podrabiane. Teraz kupilam kolejna i znow jestem zachwycona
Beatka, które to odżywki? (robię małe rozeznanie, przed wyborem następnej).
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 14:00   #14
Beatka17
Raczkowanie
 
Avatar Beatka17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: domek
Wiadomości: 58
GG do Beatka17
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

Pierwsza ktora kupilam to Hard as Nails Tint Color i to na niej moje pazurki tak urosly. A jak mi sie skonczyla to zakupilam sobie caly taki "domek" Na allegro na pewno to zobaczycie. Teraz mam odzywe Age Correct Growth Treatment trzy kolorowe lakierki dwa Teflon Tuff i jeden Crystal Chrome a do takie takie cos co naprawia lakier jak np po pomalowaniu paznokcie sobie rozmazecie ale jeszcze tego nie probowalam wiec nie wiem jak dziala to sie nazywa Smudge Repair. Do takiego "domku dodawane sa jeszcze piniczek i cazki ale pilniczek jest metalowy wiec ja raczej staram sie go nie stosowac a cazek nie sprawdzalam bo zapuszczam pazurki no ale wygladaja na dobre. A i jeszcze mam biala kredke do paznokcie Sally Hansen i z tego tez jestem bardzo zadowolona bo zawsze biale kredki mi sie zmywaly przy ktoryms muciu rak a ta jest na tyle "genialna" ze zostaje wiec wystarczy co jakis czas poprawic zeby te miejsca ktore urosly tez mialy bialy kolorek.
Posarajcie sie tylko znalezc te odzywki ktore chcecie w opakowaniach papietrowych jeszcze i wtedy mozecie miec 100% pewnosci ze to co kupujecie to orginal tylko o polowe tanszy niz w sklepie
Beatka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 11:22   #15
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

niestety jestem bardzo zawiedziona, gdyż moja odzywka okazala się zwykłą podróbką. Widzialam, że sprzedawca mial same pozytywy, wiec ufałam w jego uczciwośc. Ale moja odzywka jest rozcieńczona zmywaczem, czuć na kilometr, poza tym kiedy nałoży sie ją na paznokcie, jest bardzo rzadka, wręcz spływa i nie zasycha w ogóle Masakra.
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 11:29   #16
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

Cytat:
Napisane przez Beatka17 Pokaż wiadomość
Pierwsza ktora kupilam to Hard as Nails Tint Color i to na niej moje pazurki tak urosly. A jak mi sie skonczyla to zakupilam sobie caly taki "domek" Na allegro na pewno to zobaczycie. Teraz mam odzywe Age Correct Growth Treatment trzy kolorowe lakierki dwa Teflon Tuff i jeden Crystal Chrome a do takie takie cos co naprawia lakier jak np po pomalowaniu paznokcie sobie rozmazecie ale jeszcze tego nie probowalam wiec nie wiem jak dziala to sie nazywa Smudge Repair. Do takiego "domku dodawane sa jeszcze piniczek i cazki ale pilniczek jest metalowy wiec ja raczej staram sie go nie stosowac a cazek nie sprawdzalam bo zapuszczam pazurki no ale wygladaja na dobre. A i jeszcze mam biala kredke do paznokcie Sally Hansen i z tego tez jestem bardzo zadowolona bo zawsze biale kredki mi sie zmywaly przy ktoryms muciu rak a ta jest na tyle "genialna" ze zostaje wiec wystarczy co jakis czas poprawic zeby te miejsca ktore urosly tez mialy bialy kolorek.
Posarajcie sie tylko znalezc te odzywki ktore chcecie w opakowaniach papietrowych jeszcze i wtedy mozecie miec 100% pewnosci ze to co kupujecie to orginal tylko o polowe tanszy niz w sklepie
Dziękuję za odpowiedź

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
niestety jestem bardzo zawiedziona, gdyż moja odzywka okazala się zwykłą podróbką. Widzialam, że sprzedawca mial same pozytywy, wiec ufałam w jego uczciwośc. Ale moja odzywka jest rozcieńczona zmywaczem, czuć na kilometr, poza tym kiedy nałoży sie ją na paznokcie, jest bardzo rzadka, wręcz spływa i nie zasycha w ogóle Masakra.
Osz, niedobrze
Kilianna, możesz podać namiary na niego? SH również zawsze kupuję na all.
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 11:47   #17
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

wysłać na PW jego nick , czy tutaj zamieścic? Nie orientuję się, czy można tak kogoś nick sobie zamieszczać na forum ..
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 13:50   #18
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

ja też chętnie bym się dowiedziała i wiele innych dziewczyn pewnie też.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 13:54   #19
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

Kilianna nie na wizażu w tym momencie, więc przekazuję nick:
kosmetyki_ck.
Same pozytywy.
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 10:32   #20
Kasia ZG
Raczkowanie
 
Avatar Kasia ZG
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 115
GG do Kasia ZG
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

WITAJCIE

POLECAM WSZYSTKIM ODżYWKę Z ALLEGRO KTóRA MOZNA NABYC U UżYTKOWNIKA ozdoby1

Jest rewelacyjna kosztuje 3,99 a paznokcie po niej są bardzo twarde i nie pękają

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=212045204

oto link

POLECAM
Kasia ZG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 00:23   #21
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

Cytat:
Napisane przez Kasia ZG Pokaż wiadomość
WITAJCIE

POLECAM WSZYSTKIM ODżYWKę Z ALLEGRO KTóRA MOZNA NABYC U UżYTKOWNIKA ozdoby1

Jest rewelacyjna kosztuje 3,99 a paznokcie po niej są bardzo twarde i nie pękają

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=212045204

oto link

POLECAM
Hmmm...dziwnie tania Czy ktoras z Was uzywala takiej odzywki?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 09:22   #22
Kasia ZG
Raczkowanie
 
Avatar Kasia ZG
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 115
GG do Kasia ZG
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

Ja ją stosuje polecam jest bardzo dobra
Kasia ZG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 23:07   #23
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

kasia . niestety aukcja sie juz skonczyla ale zaraz cos poszukam ;> a jak juz zamawiac to ktora odzywke ? bo sa dwie ?
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 23:09   #24
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: ODżYWKI z ALLEGRO

Beatka17 a mozesz podac nick tego uzytkownika od ktorego kupilas ta pierwsza odzywke ?
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.