L'OREAL EXCELLENCE Creme... - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-17, 12:57   #301
natalia_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 22
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Hej Ilena9.Teraz tylko jak będziesz schodzić z tego koloru ciepłego 4.03 i położysz na to 4.01 to możesz otrzymać brąz z odcieniem zieleniczyli możesz być zielonogłowa.Jak schodzisz z ciepłego na zimny to następny raz trzepnij włosy odcieniem neutralnym(z zerem po przecinku) czyli 4.0 a potem 4.01 żeby być pewna że zielonego nie będziesz miała jak zmieszają się pigmenty czyli 4.03 więcej barwnika czerwonego z domieszką zieleni + 4.01 czyli domieszka niebieskiego czasami z niewielką domieszką zieleni otrzymasz brąz z odcieniem zielonkawego.
natalia_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 07:18   #302
Ilena9
Przyczajenie
 
Avatar Ilena9
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 13
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Dzięki za radę Jeszce poczekam miesiąc może 2 i wtedy coś popróbuję
Ilena9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 08:18   #303
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez natalia_86 Pokaż wiadomość
Hej Ilena9.Teraz tylko jak będziesz schodzić z tego koloru ciepłego 4.03 i położysz na to 4.01 to możesz otrzymać brąz z odcieniem zieleniczyli możesz być zielonogłowa.Jak schodzisz z ciepłego na zimny to następny raz trzepnij włosy odcieniem neutralnym(z zerem po przecinku) czyli 4.0 a potem 4.01 żeby być pewna że zielonego nie będziesz miała jak zmieszają się pigmenty czyli 4.03 więcej barwnika czerwonego z domieszką zieleni + 4.01 czyli domieszka niebieskiego czasami z niewielką domieszką zieleni otrzymasz brąz z odcieniem zielonkawego.
bez przesady zwłaszcza że to są odcienie dodatkowe. nie są bezpośrednio po kropce więc są słabe, nie wyjdzie nic zielonego.
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 18:05   #304
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Czy mogę różne odcienie tej farby wymieszać żeby uzyskać naturalniejszy efekt?

I czy któraś z Was używała świetlistego brązu ?
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 22:56   #305
natalia_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 22
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Zależy jaki kolor chciałabyś ogólnie uzyskać.Świetlisty brąz to poziom 4.03 czy 4.3 czyli taki złotawy brąz- niezbyt rudawy.Farby można oczywiście mieszać- tej samej firmy,można mieszać ze sobą różne poziomy najlepiej tak o ten poziom niżej lub ten o poziom wyżej - ale trzeba pamiętać żeby jednak nie mieszać kolorów ciepłych z zimnymi czyli na przykład odcieniami popielatymi lub opalizującymi ze złotawymi lub rudawymi.Świetlistego brązu nie używałam bo nie przepadam za ciepłymi odcieniami,więc nie mogę doradzić Powodzenia w poszukiwaniu ulubionego koloru
natalia_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 06:56   #306
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Bardzo podoba mi sie kolor na pudelku exellence 4.54 mam tylko taki klopot ze farby exellence ipreference zle wplywaja na moje wlosy robi mi sie sianko po tych farbach i mam pytanie czy np garnier ma taki sam kolor? Znalazlam nutrisse 5.45 ale jest chyba jasniejszy i bardziej rudawy od exellence 4.54 a szukam identycznego,pomozecie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg imagesCANPGFWN.jpg (11,1 KB, 17 załadowań)
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 22:38   #307
Grell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 8
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Jeśli ktoś szuka jasnego popielatego brązu - tu ma odpowiedź:
https://www.youtube.com/watch?v=Z3LdTN-WhCc

Jasny Popielaty Blond 8.1 (Light Ash Blonde). Na którymkolwiek filmiku z vlogu dziewczyny widać wyraźnie, jak kolor prezentuje się w świetle dziennym.
Długo szukałam takiego koloru... ale pragnąc brązu, o blondzie nie pomyślałam.
Grell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-12, 19:02   #308
Grazyna38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 39
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Dziewczyny mam problem nie wiem jakiego odcieniu użyć tej farby. Miałam ciemno czerwone włosy, zeszłam Colour B4 Hair remover do jasno rudego. Doroadzono mi, że teraz powinnam wziać jakiś kolor co ma początek na 7...ale inna osoba mówi, ze jednak 8 powinnam wziąć... Chce mieć włosy blond średni, nie za ciemne ale też nie platynowe. Prosze doradźcie mi, póki co kupiłam 7,31 natural dark caramel blonde i myślę, czy nie za ciemne wyjdą ... może pomieszać 7 i 8 ?

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10151317_307714466079735_1329002491291392818_n.jpg (74,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1099.jpg (58,1 KB, 29 załadowań)
Grazyna38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-12 20:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.