Potrzebne troszke teorii ;) o tipsach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-05, 23:29   #1
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785

Potrzebne troszke teorii ;) o tipsach


Jestem przed kursem zakladania tipsow, mam juz kupiony prawie caly sprzet (jeszcze kilka rzeczy ma dojsc w tym tygodniu). Bardzo chcialabym poprosic was o instrukcje jak powinno zakladac sie pazurki i jakie bledy najczesciej sie popelnia i o kilka rad co do ich sciagania (troszke bym pocwiczyla) Wiem, ze nie powinnam tego robic, ale ciagnie mnie do tego jak niewiem a WY wszystkie jestescie skarbnica wiedzy na ten temat. Bede wdzieczna za kazda informacje
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 23:40   #2
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Potrzebne troszke teorii ;) o tipsach

wszystko zostało już podane, są nawet filmiki instruktażowe, nie piszesz nic na jaki idziesz kurs, nie ma kursu zakładania tipsów, jest kurs stylizacji paznokci, więc musiałaś wybrać jakąś metodę, do której kupiłaś sprzęt.Skorzystaj z wątku "Pomocne linki"
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 00:17   #3
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Potrzebne troszke teorii ;) o tipsach

wybralam metode zelowa nie moge znalezc zadnych filmikow a informacje sa ogolne (nie ma jak to robic krok po kroku)
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 09:02   #4
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Potrzebne troszke teorii ;) o tipsach

Nie znajdziesz tu instrukcji "Krok po kroku", takie wątki zgodnie z regulaminem są zamykane.
A jak przedłużać paznokcie krok po kroku dowiesz się na swoim kursie, od razu wszystko zobaczysz.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 09:26   #5
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Potrzebne troszke teorii ;) o tipsach

Cytat:
Napisane przez magda785 Pokaż wiadomość
wybralam metode zelowa nie moge znalezc zadnych filmikow a informacje sa ogolne (nie ma jak to robic krok po kroku)
Przykro mi, że nei możesz znaleźć filmików, są tylko trzeba poszukać, tak jak powiedziała Agusia nie możemy podawać tu instrukcji krok po kroku ( również są linki podane do takowych instrukcji), musisz w takim razie poczekać na kurs lub wziąć się za lepsze szukanie. Powodzenia.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 12:16   #6
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Potrzebne troszke teorii ;) o tipsach

ok dzieki troszke tu poczytam a troche mnie przyjaciolka poduczy
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 15:01   #7
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: Potrzebne troszke teorii ;) o tipsach

Madziu niepotrzebnie tak sie martwisz, skoro idziesz na kurs, to tam wszystkiego sie nauczysz, tam tez zobaczysz na jakichproduktach najlepiej ci sie pracuje, naprawde ie wiedze sensu poduczania sie wczesniej
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 17:38   #8
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Potrzebne troszke teorii ;) o tipsach

Cytat:
Napisane przez karolka-bobasek Pokaż wiadomość
Madziu niepotrzebnie tak sie martwisz, skoro idziesz na kurs, to tam wszystkiego sie nauczysz, tam tez zobaczysz na jakichproduktach najlepiej ci sie pracuje, naprawde ie wiedze sensu poduczania sie wczesniej
Jasne, że tak

Dziwię się nawet troszeczkę, że zakupiłaś już wszystko tak "w ciemno". Ja produkty zamawiałam dopiero po skończonym kursie, kiedy już wszystko sama wypróbowałam i wiedziałam co najlepiej mi pasuje.
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 21:04   #9
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Potrzebne troszke teorii ;) o tipsach

Cytat:
Napisane przez Angel@ Pokaż wiadomość
Jasne, że tak

Dziwię się nawet troszeczkę, że zakupiłaś już wszystko tak "w ciemno". Ja produkty zamawiałam dopiero po skończonym kursie, kiedy już wszystko sama wypróbowałam i wiedziałam co najlepiej mi pasuje.
Noo...własnie ja też.
Pracowanie na czymć w ciemno po raz pierwszy może się okazać ryzykowne.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 21:10   #10
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Potrzebne troszke teorii ;) o tipsach

ja caly sprzecior dopiero zakupilam po 2 miesiacach, no moze 3 miesiacach ukonczenia kursu, ale co z tego jak nikt z tych osob ogolnodostepnych nie chce przedluzac paznokci, bo boja sie ze paznokcie zostana zniszczone. I nie mam na kim cwiczyc. a ta najbardziej napalona na moje treningi mieszka ode mnie jakies 60 km. i cwicze sobie na sztucznym palcu ktory dziala mi na nerwy bo tips sie rusza.
a jak tym " babom" powiedzialam ze ide na kurs to " bily" sie zeby byc moimi modelami. a teraz nie chca zostac krolikami doswiadczalnymi.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 09:31   #11
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Potrzebne troszke teorii ;) o tipsach

a mi się wydaje ze chciałas kogos przechytrzyć Wiedzac, że nie mozna udzielac instrukcji, w regulaminie jest napisane, że tu sie nie uczymy..piszesz ze idziesz na kurs ale chcesz dowiedziec sie jak cos zrobic krok, po kroku. Jesli Cie uraziłam to przepraszam, ale ten post wydaje mi się troche nielogiczny, skoro idziesz na kurs to wszystkiego Cie tam dokladnie nauczą, wiedza będzie na pewno dokładniejsza.

Rozumiem ze forum służy do dyskusji, pytan itd, sama je z pewnością będę zadawac, bo dopiero napisalam maila do firm zajmujących się szkoleniami, ale to nie fair w stosunku do dziewczyn ktore płaciły po 600 zl lub wiecej za kurs, a ktos chce sie dowiedziec za free jak zrobic żele/akryle. Rozumiem rowniez ze nie kazdego na to stać, ale widziałysmy (chyba większość) jak wyglądają paznokcie robione przez osoby bez kursu... wiec może lepiej wstrzymać się z amatorskim robieniem paznokci, odłozyć trochę pieniędzy i nie niszczyć ludziom ich własnych paznokci bo praca niektorych 'specjalistek' powala na kolana..
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-14, 16:46   #12
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Potrzebne troszke teorii ;) o tipsach

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
wszystko zostało już podane, są nawet filmiki instruktażowe, nie piszesz nic na jaki idziesz kurs, nie ma kursu zakładania tipsów, jest kurs stylizacji paznokci, więc musiałaś wybrać jakąś metodę, do której kupiłaś sprzęt.Skorzystaj z wątku "Pomocne linki"
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 18:07   #13
wjolcia
Raczkowanie
 
Avatar wjolcia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 71
Dot.: Potrzebne troszke teorii ;) o tipsach

Zgadzam się prawie w 100% z jennifer777
ALE... podkreśle, że naprawdę nie każdego stać na taki kurs.
wjolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 17:05   #14
nefretetka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Potrzebne troszke teorii ;) o tipsach

Mam dwa pytania ponieważ mam tipsy ale niedlugo bede musiala sie ich pozbyc bo za miesiac mam termin porodu wiec moze tu mi pomozecie.

1 słyszalam ze aceton rozpuszcza akryl wiec czy dal by rade tez zelowi na tipsach czy zostaje mi juz tylko pilowanie?

2 slyszalam o plynie usuwajacym tipsy czy naprawde taki istnieje? jak tak to jak sie go stosuje ?
nefretetka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 17:39   #15
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Potrzebne troszke teorii ;) o tipsach

Cytat:
Napisane przez nefretetka85 Pokaż wiadomość
Mam dwa pytania ponieważ mam tipsy ale niedlugo bede musiala sie ich pozbyc bo za miesiac mam termin porodu wiec moze tu mi pomozecie.

1 słyszalam ze aceton rozpuszcza akryl wiec czy dal by rade tez zelowi na tipsach czy zostaje mi juz tylko pilowanie?

2 slyszalam o plynie usuwajacym tipsy czy naprawde taki istnieje? jak tak to jak sie go stosuje ?
Odradzam samodzielnie brać się za zdejmowanie tipsów. Nieumiejętność i brak wiedzy mogą doprowadzić do katastrofy . Idź na zdjęcie tipsów do salonu - taki zabieg nie jest drogi a będzie o wiele bezpieczniej
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 18:37   #16
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Cytat:
Napisane przez nefretetka85 Pokaż wiadomość
Mam dwa pytania ponieważ mam tipsy ale niedlugo bede musiala sie ich pozbyc bo za miesiac mam termin porodu wiec moze tu mi pomozecie.

1 słyszalam ze aceton rozpuszcza akryl wiec czy dal by rade tez zelowi na tipsach czy zostaje mi juz tylko pilowanie?

2 slyszalam o plynie usuwajacym tipsy czy naprawde taki istnieje? jak tak to jak sie go stosuje ?
Odp :
1. Tylko akryl rozpuszcza sie w acetonie, żel nalezy umijetnie i bardzo delikatnie spiłowac- radze udac sie do specjalistki
2.Też o nim słyszałam... od wielu lat co czytam forum to o nimsłysze... potem okazuje sie, ze owszem rozpuszcza, ale tylko akryl, lub samego tipsa (gdy np się krzywo go przyklei) zatem to niestey, plotka

Cytat:
Napisane przez wjolcia Pokaż wiadomość
Zgadzam się prawie w 100% z jennifer777
ALE... podkreśle, że naprawdę nie każdego stać na taki kurs.
Dlatego mozna za kus zapłacić w ratach ( w wiekszośc ośrodków szkoleniowych jest taka mozliwość), lub odbyć go za darmo- z ramienia urzędu pracy.
Dla chcacego nic trudnego!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-01-16 o 20:43
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 21:25   #17
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Potrzebne troszke teorii ;) o tipsach

są środki rozpuszczające żele, a tylko żele specjalne,a podejrzewam, że Ty masz żel klasyczny, więc niestety pozostaje tylko spiłowanie, nie bardzo jednak rozumiem dlaczego miałabyś je zdejmować do porodu, chyba, że są jakieś megadługaśne?
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 23:04   #18
wjolcia
Raczkowanie
 
Avatar wjolcia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 71
Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Odp :

Dlatego mozna za kus zapłacić w ratach ( w wiekszośc ośrodków szkoleniowych jest taka mozliwość), lub odbyć go za darmo- z ramienia urzędu pracy.
Dla chcacego nic trudnego!
Nie wiedziałam, ale jak to się przez urząd załątwia?

A tak wogule to mam znajomą, która robi akryl i robi go naprawdę świetnie... zna się kobieta na rzeczy, ale jej początki były takie, że najpierw robiła i uczyła się na sobie, potem faktycznie robiła innym, po jakimś czasie brała za to nawet pieniądze, nie duże kwoty a potem zrobiła kurs... w sumie teraz jest po paru różnych kursach a jej paznokcie są super, i zawsze, zarówno przed jak i po kursie dba o higienne i sterylność używanych pilniczków itp...

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-01-17 o 08:45
wjolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 23:17   #19
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Potrzebne troszke teorii ;) o tipsach

Cytat:
Napisane przez wjolcia Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, ale jak to się przez urząd załątwia?
Zgłaszasz sie do Urzędu i pytasz sie jak mozna się na takie szkolenie dostac- kazdy UP ma swoje wymagania wobec chętnych.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-16, 23:59   #20
wjolcia
Raczkowanie
 
Avatar wjolcia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 71
Dot.: Potrzebne troszke teorii ;) o tipsach

hyh zapamiętam
wjolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 12:49   #21
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Potrzebne troszke teorii ;) o tipsach

W urzędzie pracy to jest tak, że idziesz do działu szkoleniowego i pytasz czy organizują taki kurs. Jeśli tak to zapisujesz się na listę i czekasz aż zbierze się grupa na ogół 10-cio osobowa. Oczywiście musisz być zarejestrowana jako bezrobotna przez cały czas oczekiwania na szkolenie i przez czas szkolenia w czaie szkolenia otrzymujesz tzw szkoleniowe. Czasami są wymagania wiekowe, ale to już zależy od urzędu.

A jeśli jesteś przed szkoleniem to przeglądaj forum iczytaj zapisuj sobie pytania jakie Ci się nasuną i zadaj je osobie szkolącej. Dzięki temu nic Ci nie umknie podczas szkolenia.

Moim zdaniem szkoda czasu na naukę metodą prób i błędów, a jeśli koleżanka tak zaczynała to jak sama piszesz jednak poszła na szkolenie i nadal się szkoli. Wniosek nasuwa się prosty szkolenia są potrzebne ta dziedzina tak się rozwija, że zanim się czegoś nauczysz to już jest coś nowego
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 12:31   #22
eveelinka
Przyczajenie
 
Avatar eveelinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11
Dot.: Potrzebne troszke teorii ;) o tipsach

/edit/

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-01-22 o 14:23
eveelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.