krem nawilżający z dobrym skladem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-04, 09:27   #1
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389

krem nawilżający z dobrym skladem


Szukam kremu nawilżającego (skóra sucha, ale skłonna do zaskórników i bardzo wrażliwa), aby miał dobry skład- bez parafiny i aby gliceryna była na dalszym miejscu w składzie. Niestety każdy krem nawilżający ma ją na drugim
Niestety kremy sylveco i vianek zrobiły mi masakrę na twarzy. Pojawił się stan zapalny i wielki wysyp, więc boje się już cokolwiek zastosować...
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-04, 15:09   #2
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: krem nawilżający z dobrym skladem

Cytat:
Napisane przez halucynogenna Pokaż wiadomość
Szukam kremu nawilżającego (skóra sucha, ale skłonna do zaskórników i bardzo wrażliwa), aby miał dobry skład- bez parafiny i aby gliceryna była na dalszym miejscu w składzie. Niestety każdy krem nawilżający ma ją na drugim
Niestety kremy sylveco i vianek zrobiły mi masakrę na twarzy. Pojawił się stan zapalny i wielki wysyp, więc boje się już cokolwiek zastosować...
A może spróbuj jakieś serum zamiast kremu.
Ja z kremów lubię So Bio z serii z aloesem
xxx
Mi pasują na zimę, latem jednak się przerzucam na serum, bo kremy są za ciężkie. Na razie używam Alterry, ale ponieważ została wycofania szukam zamiennika. pewnie zakupię Ava Aloe Organic ale czekam jeszcze na opinie wizazanek

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-06-07 o 11:14 Powód: link
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-05, 18:42   #3
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: krem nawilżający z dobrym skladem

ja z czystym sercem polecam witaminowy krem na dzień z la cafe de beaute
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 18:17   #4
wiolkaa_91
Raczkowanie
 
Avatar wiolkaa_91
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: krem nawilżający z dobrym skladem

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
A może spróbuj jakieś serum zamiast kremu.
Ja z kremów lubię So Bio z serii z aloesem
xxx
Mi pasują na zimę, latem jednak się przerzucam na serum, bo kremy są za ciężkie. Na razie używam Alterry, ale ponieważ została wycofania szukam zamiennika. pewnie zakupię Ava Aloe Organic ale czekam jeszcze na opinie wizazanek
Również polecam kosmetyki z Aloesem. Super nawilża, łagodzi podrażnienia, a kosmetyki z nim nie są jakieś ciężkie i nie zapychają porów. Ja sama używam kremu z Aloesem z Organique. On ma jeszcze w swoim składzie wit E i olejek makadamia, więc jeszcze lepiej dla skóry

Czasem można dostać w sklepach próbki, więc możesz sobie go wypróbować, skoro inne wcześniej Cię podrażniały.
wiolkaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 12:37   #5
Agnieszka_Wro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 29
Dot.: krem nawilżający z dobrym skladem

Cytat:
Napisane przez wiolkaa_91 Pokaż wiadomość
Również polecam kosmetyki z Aloesem. Super nawilża, łagodzi podrażnienia, a kosmetyki z nim nie są jakieś ciężkie i nie zapychają porów. Ja sama używam kremu z Aloesem z Organique. On ma jeszcze w swoim składzie wit E i olejek makadamia, więc jeszcze lepiej dla skóry

Czasem można dostać w sklepach próbki, więc możesz sobie go wypróbować, skoro inne wcześniej Cię podrażniały.
Aktualnie zastanawiam się nad kupnem tego kremu z Organique. O aloesie czytałam ostatnio bardzo dużo ale nie wiem jak tem krem zareaguje z moją trochę podrażnioną, ale jednak tłustą cerą. Myślisz, że lepiej szukać czegoś typowo matującego czy ten kremik da sobie radę?
Ostatnio używałam łagodzącego kremu z Mixa, ale jakoś nie przypadł mi specjalnie do gustu i trochę zapychał ;c
Agnieszka_Wro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 19:47   #6
lila252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 24
Dot.: krem nawilżający z dobrym skladem

Mnie wiele kosmetyków do twarzy uczula. Miałam suchą, zaczerwienioną i podrażnioną skórę ;/
Po ostatniej wizycie u dermatologa, który kazał mi czytać składy też radziłam się o różne kremy.
Najbardziej jestem zadowolona z kremu marki Organique. Ja mam ten łagodzący z aloesem, ale ponoć ten typowo
nawilżający też jest dobry
lila252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-09 20:47:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.