Cera mieszana-jak pielęgnować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-13, 16:34   #1
Adella23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1

Cera mieszana-jak pielęgnować?


Witam, mam cerę mieszaną (pory pozapychane, sucha, naczynkowa, tłusta w strefie T). Wybrałam się do kosmetyczki poleciła mi peeling dyniowy. Wszystko pięknie z tym, że nie poleciła mi żadnego kremu, oprócz tego który sama mi sprzedała Dermomedica cosmeceuticals (koszt ok. 150 zł). Nie będę ukrywać, że jak na krem to trochę dużo, poza tym to jest krem na dzień a co z kremem na noc?? Nie wiem co robić...
Adella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 09:14   #2
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Cera mieszana-jak pielęgnować?

Wejdz na KWC i zobacz co dziewczyny chwala Ja uzywam carbo detox z bielendy, dzieki trmu mam mniej widoczne pory, zmatowiona cere. Bardzo fajna jest pasta do mycia twarzy 3 w 1. Teraz kupilam ten carbo detox bialy i wydaje mi sie ze nawet lepiej oczyszcza niz czarny :P
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 02:54   #3
tomiska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 12
Dot.: Cera mieszana-jak pielęgnować?

Też mam skórę mieszaną i dla mnie najważniejszą czynnością jest demakijaż, porządne oczyszczenie skóry twarzy to podstawa. Ja robię to olejkami, do tego używam toniku różanego, dwa razy w tygodniu wykonuję peeling drobnoziarnisty albo enzymatyczny. Kupiłam sobie w rossmane taką silikonową, ręczną szczoteczkę do twarzy i wydaje mi się, że dzięki regularnym masażom cera wygląda lepiej. Poza tym trzeba zaopatrzyć się w krem nawilżający, ja mam od eveline różany krem-maskę, fajny produkt, nie zapycha porów, poprawia elastyczność skóry i dobrze nawilża.
tomiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 03:23   #4
marianosek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 11
Dot.: Cera mieszana-jak pielęgnować?

Najważniejsze jest to, żeby złuszczać naskórek, peelingi obowiązkowo 3 razy w tygodniu ja zauwazyłam dużą poprawę po tym, jak rzeczywiście zaczęłam regularnie używać peelingów.
marianosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-30 04:23:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.