Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-16, 16:57   #421
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Do każdego pokoju może wejść pokojówka bez zawieszki, jak dobrze pamietam to puka się 3 razy dla pewności i mówi się jakaś tam formułkę ;p
A co do ręczników to zależy od hotelu - bo w niektórych jest kartka przyklejona i pisze, ze jak zostawi się ręcznik na ziemi to będzie wymieniany a jeśli zostawisz go normalnie gdzies tam powieszony to jest nie wymieniany :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To wiadomo, zasady w hotelach są różne. Najczęściej na dłuższe pobyty w delegacji bywam w jednym konkretnym hotelu i tam ręczniki wymieniane są właśnie tylko wtedy, gdy się je zostawi na podłodze. I jest tzw. Green Card - karteczka, którą się zostawia na łóżku, gdy chce się mieć zmienioną pościel - żeby w ramach oszczędzania wody nie zmieniać częściej niż goście tego wymagają. I tak, jak pisałam, po wciśnięciu przycisku "clean up my room" jest większe sprzątanie, o które proszę z raz w tygodniu (tak raz na 5-6 dni), bo jednak kurz się zbiera. Bez tego tylko ścielą łóżko, wymieniają ręczniki, dokładają różne produkty, itp.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 17:01   #422
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
A co do ręczników to zależy od hotelu - bo w niektórych jest kartka przyklejona i pisze, ze jak zostawi się ręcznik na ziemi to będzie wymieniany a jeśli zostawisz go normalnie gdzies tam powieszony to jest nie wymieniany :p
To właśnie chodzi o to, że ta karteczka jest chyba dla picu. Ostatnio podczas nocowania w kilku hotelach i mimo stojącej kartki informującej o byciu eko z instrukcją ręcznikowa, to pomimo zostawiania złożonego ręcznika na półce, zawieszonego na wieszaku czy grzejniku i tak mi go wymieniano, mimo ze był użyty tylko raz, a specjalnie go ładnie odwieszałam, by nie prać go bez sensu codziennie jak nocowałam np. tylko 2 noce. I dziewczyny wyżej chyba tez miały podobne doświadczenia.
Kiedys pracowałam w hotelu i pokojowe miały rozpiskę z nowymi rezerwacjami i tzw. "pobytami", czyli osobami, które nocowały dłużej, to takie pobyty powinny mieć teoretycznie powinny mieć wymienianą pościel co 3 dni, chyba że sami wcześniej sobie zażyczą, a tak to codziennie odkurzanie, wymienianie śmieci i dołożenie papieru toaletowego, umycie naczyń, chyba że w drugą stronę - była kartka by nie sprzątać, to nikt nawet nie wchodził. Nie wiem jak to wyglądało w praktyce. Jak sama nocowałam w hotelu jako gość, to i tak co dzień miałam nową pościel-przez tydzień, mimo ładnie pościelonego przeze mnie łóżka.

Edytowane przez gosia_9508
Czas edycji: 2019-09-16 o 17:02
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 17:07   #423
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez ningyo Pokaż wiadomość
Owocowykoktajl ale to z rekojmia musze do MM napisac pismo czy isc do sklepu? Jak to wyglada?
Możesz albo napisać sama pismo, powołując się na zasady rękojmi albo iść do sklepu i zgłosić wadę z tytułu rękojmi.

Nie wiem tylko jak to działa w przypadku gdy sprzęt aktualnie jest sprawny. Najlepiej poproś o kierownika danego działu. Z doświadczenia (nie powinnam tego pisać) powinno wystarczyć, że "pokrzyczysz, postraszysz" i uwzględni Twoje rozszczenia. U nas na hali panowała zasada: klient nasz pan i zawsze ma rację nawet gdy jej nie ma. :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 17:12   #424
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
To wiadomo, zasady w hotelach są różne. Najczęściej na dłuższe pobyty w delegacji bywam w jednym konkretnym hotelu i tam ręczniki wymieniane są właśnie tylko wtedy, gdy się je zostawi na podłodze. I jest tzw. Green Card - karteczka, którą się zostawia na łóżku, gdy chce się mieć zmienioną pościel - żeby w ramach oszczędzania wody nie zmieniać częściej niż goście tego wymagają. I tak, jak pisałam, po wciśnięciu przycisku "clean up my room" jest większe sprzątanie, o które proszę z raz w tygodniu (tak raz na 5-6 dni), bo jednak kurz się zbiera. Bez tego tylko ścielą łóżko, wymieniają ręczniki, dokładają różne produkty, itp.


Dokładnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 17:15   #425
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
To właśnie chodzi o to, że ta karteczka jest chyba dla picu. Ostatnio podczas nocowania w kilku hotelach i mimo stojącej kartki informującej o byciu eko z instrukcją ręcznikowa, to pomimo zostawiania złożonego ręcznika na półce, zawieszonego na wieszaku czy grzejniku i tak mi go wymieniano, mimo ze był użyty tylko raz, a specjalnie go ładnie odwieszałam, by nie prać go bez sensu codziennie jak nocowałam np. tylko 2 noce. I dziewczyny wyżej chyba tez miały podobne doświadczenia.
Kiedys pracowałam w hotelu i pokojowe miały rozpiskę z nowymi rezerwacjami i tzw. "pobytami", czyli osobami, które nocowały dłużej, to takie pobyty powinny mieć teoretycznie powinny mieć wymienianą pościel co 3 dni, chyba że sami wcześniej sobie zażyczą, a tak to codziennie odkurzanie, wymienianie śmieci i dołożenie papieru toaletowego, umycie naczyń, chyba że w drugą stronę - była kartka by nie sprzątać, to nikt nawet nie wchodził. Nie wiem jak to wyglądało w praktyce. Jak sama nocowałam w hotelu jako gość, to i tak co dzień miałam nową pościel-przez tydzień, mimo ładnie pościelonego przeze mnie łóżka.


Ja miałam kiedyś praktyki w hotelach, fakt były jakieś rozpiski na sprzątanie ale już nie pamietam jak dokładnie wyglądały


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 17:31   #426
ningyo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Słowenia
Wiadomości: 135
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Możesz albo napisać sama pismo, powołując się na zasady rękojmi albo iść do sklepu i zgłosić wadę z tytułu rękojmi.

Nie wiem tylko jak to działa w przypadku gdy sprzęt aktualnie jest sprawny. Najlepiej poproś o kierownika danego działu. Z doświadczenia (nie powinnam tego pisać) powinno wystarczyć, że "pokrzyczysz, postraszysz" i uwzględni Twoje rozszczenia. U nas na hali panowała zasada: klient nasz pan i zawsze ma rację nawet gdy jej nie ma. :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Też o tym słyszałam ale robienie z siebie debila nie w moim stylu chociaż muszę powiedzieć że mnie krew zalewa bo nie jest to pierwsza pralka którą mam i wiem że da się doprać a tu nowa pralka i lipa:/
__________________
In the end there is no right, just variants of wrong
ningyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 17:41   #427
jesienna_panna
Raczkowanie
 
Avatar jesienna_panna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Mi ostanio pasują ręczniki firmy Moraj , te takie cienkie, wchłaniają dobrze wodę , nie rozłażą się i koszt to ok 12z/14zl za spory ręcznik taki bardziej kapielowy. No tyle że nie jest taki puchaty
Też je polecam.
I po złożeniu zajmują mało miejsca.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
jesienna_panna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 18:27   #428
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Z zapaleniem spojówek do rodzinnego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 18:33   #429
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Z zapaleniem spojówek do rodzinnego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 18:46   #430
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez ningyo Pokaż wiadomość


Też o tym słyszałam ale robienie z siebie debila nie w moim stylu chociaż muszę powiedzieć że mnie krew zalewa bo nie jest to pierwsza pralka którą mam i wiem że da się doprać a tu nowa pralka i lipa:/
A co to znaczy, że nie dopiera? Pranie ma ślady proszku, źle wyplukanego płynu do płukania czy po prostu nieświeżo pachnie czy wręcz śmierdzi?? Nie spotkałam się z takim stwierdzeniem.
Owszem zdarzają mi się plamy, które się niedopieraja, np sos pomidorowy od gołąbkow czy bigosu, maść ichtiolowa. No ale wg mnie to normalne i trzeba nad taką plama popracować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 19:37   #431
ningyo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Słowenia
Wiadomości: 135
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
A co to znaczy, że nie dopiera? Pranie ma ślady proszku, źle wyplukanego płynu do płukania czy po prostu nieświeżo pachnie czy wręcz śmierdzi?? Nie spotkałam się z takim stwierdzeniem.
Owszem zdarzają mi się plamy, które się niedopieraja, np sos pomidorowy od gołąbkow czy bigosu, maść ichtiolowa. No ale wg mnie to normalne i trzeba nad taką plama popracować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do trudnych plam używam odplamiaczy albo mydła marsylskiego. Pranie było szare i wciąż poplamione wg mnie nie było to nic z czym proszek nie powinien sobie poradzić
__________________
In the end there is no right, just variants of wrong
ningyo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 20:02   #432
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Było o ręcznikach, to teraz skąd polecacie pościel?
Szukam fajnej niedrogiej bawełnianej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 20:09   #433
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Było o ręcznikach, to teraz skąd polecacie pościel?
Szukam fajnej niedrogiej bawełnianej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam wszystkie z Lidla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 20:12   #434
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ja mam wszystkie z Lidla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 20:40   #435
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Chcę kupić nowe ręczniki. Gdzie polecacie kupić? Czy ręczniki z Jyska są dobre jakościowo?
Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Gdzie mogę kupić miotłę?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Ja mam z lidla kołdre i poduszki i też polecam.

A jakiej firmy portfele polecacie? Do 100zł coś się da kupić porządnego?

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Nie mogę znaleźć na wątku polecanej aplikacji dla kobiet (chodzi o menstruację i dni cyklu). Pamięta ktoś?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 21:18   #436
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
JNie mogę znaleźć na wątku polecanej aplikacji dla kobiet (chodzi o menstruację i dni cyklu). Pamięta ktoś?
Nie jestem w temacie, bo nie widziałam tych wiadomości, ale może chodzi o "Mój kalendarzyk"? Dość popularna jest.

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Było o ręcznikach, to teraz skąd polecacie pościel?
Szukam fajnej niedrogiej bawełnianej.
Ja bardzo lubię z home&you, tylko tam jest stosunkowo droga, ale na wyprzedaży można dostać o wiele taniej. Zależy jaki potrzebujesz rozmiar, bo jeśli na pojedynczą kołdrę, to jest wtedy raczej spory wybór, tych dużych jest bardzo mało, więc nie można poszaleć z wzorkami I miałam wrażenie, że na te duże zazwyczaj było -30%, a na te mniejsze -50%, czy nawet -70% No chyba że były już przebrane, jak byłam, to też możliwe
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 21:19   #437
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Było o ręcznikach, to teraz skąd polecacie pościel?
Szukam fajnej niedrogiej bawełnianej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ikea
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 21:25   #438
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Było o ręcznikach, to teraz skąd polecacie pościel?
Szukam fajnej niedrogiej bawełnianej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkie pościele mam z Ikei ,mam je parę lat,piorę w 90 stopniach nadal świetnie wyglądają.Szczerze polecam
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 21:32   #439
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

przez cały dzień drętwieje mi lewa ręka - mały i serdeczny palec, dłoń i do łokcia. zbiera mnie chyba na przeziębienie.
powinnam się martwić czy to raczej kwestia przeziębienia? nigdy tak nie miałam...
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 21:34   #440
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Ja korzystam z aplikacji clue

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 21:37   #441
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Nie mogę znaleźć na wątku polecanej aplikacji dla kobiet (chodzi o menstruację i dni cyklu). Pamięta ktoś?
aplikacja FLO
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 21:52   #442
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
przez cały dzień drętwieje mi lewa ręka - mały i serdeczny palec, dłoń i do łokcia. zbiera mnie chyba na przeziębienie.
powinnam się martwić czy to raczej kwestia przeziębienia? nigdy tak nie miałam...
Jak pracujesz za biurkiem to może być krążeniowe. Trochę więcej ruchu, wody lub coś co podniesie ciśnienie krwi. U jednych kawa, kieliszek wina, coś pikantnego. Może być też brak magnezu. Jeśli będzie się przedłużać to wskazana wizyta u lekarza poz i szukanie źródła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 22:32   #443
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Leczę depresję, mam określone leki, jednak kończą mi się. Mieszkam na granicy Holandii i wiem, że tu ciężko z opieką medyczną. Nie mam żadnego zaświadczenia, że biorę je na stałe.
W dodatku chciałabym może zmienić leki, dodać coś nowego, bo te działają tak... Średnio.
Myślicie, że się uda? Mamy tu "firmowych" polskich lekarzy.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 22:37   #444
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Leczę depresję, mam określone leki, jednak kończą mi się. Mieszkam na granicy Holandii i wiem, że tu ciężko z opieką medyczną. Nie mam żadnego zaświadczenia, że biorę je na stałe.
W dodatku chciałabym może zmienić leki, dodać coś nowego, bo te działają tak... Średnio.
Myślicie, że się uda? Mamy tu "firmowych" polskich lekarzy.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Czemu w Holandii ciężko z opieką medyczną? Jak masz ubezpieczenie, to nie ma problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 22:44   #445
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87177163]Czemu w Holandii ciężko z opieką medyczną? Jak masz ubezpieczenie, to nie ma problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Tak mi powiedzieli w pracy - że tu jest tylko 3 lekarzy (a ja jestem na umowie zlecenie) i tylko do nich mogę iść. Żaden z nich nie jest psychiatra.
W sensie nie, że w Holandii jest 3 lekarzy, tylko że na naszą firmę przypada 3 lekarzy

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 23:02   #446
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Tak mi powiedzieli w pracy - że tu jest tylko 3 lekarzy (a ja jestem na umowie zlecenie) i tylko do nich mogę iść. Żaden z nich nie jest psychiatra.
W sensie nie, że w Holandii jest 3 lekarzy, tylko że na naszą firmę przypada 3 lekarzy

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka

Antydepresant może Ci przepisać zwykły lekarz rodzinny, jakkolwiek to się w Holandii nie nazywa. Weź ze sobą opakowanie. To samo z polskimi lekarzami. Nie musisz lazić do psychola. Pamiętaj, żeby nie odstawiać leków, jak coś to może zapytaj lokalnej Polonii. Trzymaj się
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 01:39   #447
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Ja mam pościel z lidla i biedronki. Wolę tą z biedronki.
Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Ja mam z lidla kołdre i poduszki i też polecam.

A jakiej firmy portfele polecacie? Do 100zł coś się da kupić porządnego?

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Nie mogę znaleźć na wątku polecanej aplikacji dla kobiet (chodzi o menstruację i dni cyklu). Pamięta ktoś?
Używałam flo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 03:01   #448
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
aplikacja FLO
Tez ja polecam
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 05:34   #449
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tez ja polecam
Ja też, ja też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 06:10   #450
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ja mam pościel z lidla i biedronki. Wolę tą z biedronki. Używałam flo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ja też, ja też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tez ja polecam
A macie porównanie do clue? Bo z niej korzystam i już się przyzwyczaiłam ale jak jest jakaś lepsza to mogę zmienić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-19 18:30:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.