Jak zrobić TRWAŁY makijaż ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-31, 16:52   #1
marta_pepsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5

Jak zrobić TRWAŁY makijaż ?


Mój makijaż nie jest trwały :/ po 4-5 godzinach zaczynam się 'świecić' najbardziej na nosie chociaż mam cerę wrażliwą i suchą. Nie wiem od czego to zależy, czy może mieć wpływ baza pod makijaż? Nigdy jej nie stosowałam i zastanawiam się czy mogłaby pomóc. Obecnie używam podkładu maybelline pure make-up, ale nie sądze zeby to mialo znaczenie bo świeciłam sie też po kilku innych. Nie chciałabym też doprowadzić się do porządku rujnując mój budżet... Co robić ??????
marta_pepsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 17:22   #2
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Jak zrobić TRWAŁY makijaż ?

Szczerze to chyba nie ma jakiegoś uniwersalnego sposobu na utrzymanie w stanie perfekcyjnym makijażu. Baza pod makijaz może pomóc, ale mi np nie pomaga... 4-5 godzin to i tak długo mi zazwyczaj nosek się świeci po ok godzinie niestety konieczne są poprawki w ciągu dnia.
Ale z tego wszystkiego to najważniejsza jest pielęgnacja cery - dobre nawilżanie może pomóc.
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 09:26   #3
Kofaniutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Red face Dot.: Jak zrobić TRWAŁY makijaż ?

Trwały makijaż to żeczywiście trudna rzecz do osiągnięcia. pierwszą rzeczą jaką musisz zawsze zrobić przed wykonaniem makijażu to ztonizowanie skóry i nałożenie odpowiedniego kremu. w Twoim przypadku nawilżającego. Zastanawiałabym się czy Twoja skóra jest w całości sucha. Jesli pojawia się świecenie nosa, może to byc oznaka że masz cere mieszaną: suchą na policzkach a tłusta w strefie T. Występuja może u Ciebie zaskórniki na nosie? w Każdym razie trwalszy makijaż można uzyskać nakładająć właśnie bazę np. silikoniową. Oprócz lepszego 'trzymania' podkładu wygładzi tez skórę. Będziesz zachwycona jej konsystencją. Mogę polecic Ci bazę z sephory - matująca i z dax cosmetics - kaszmirową. obie sa dobre oczywiście różnia się ceną. Sephora jest troszkę bardziej wytrzymała. Drugą rzeczą jest dobre dobranie podkładu. Podkład który uzywasz jest lekkim podkładem i jesli zalezy ci na naturalnym makijażu to jest dobry, natomiast nie należy do tych trwałych. Maybelline ma dośc żadkie podkłady. oczywiście nie wszystkie. Bardziej polecałabym Ci podkład L'oreala - Petfect Match. Gługo sie utrzymuje i ładnie kryje. Trzeba tylko dobrac odpowiedni odcień (na policzku jub skórze szyi). Powinnaś byc zadowolona jak za podkład w tej cenie. Oczywiście jesli chciałabyś żeczywiście długo trzymający się makijaż to musiałabys zaglądnąć juz na wyższe półki np. chanel lub clinique ... Kolejną rzeczną która przedłuża trwałośc makijazu jest delikatne osypanie jej pydrem transparentym , matującym- sypkim. oczywiście przy pomocy pędzla oprusz nim twarz. Osobiście uzywam pudru z vipery - tani a robi robotę Oczywiście u wizażystki spotkasz jeszcze inne sposoby utrwalania makijazu. np. taki spray którym opryskuje twarz. Życzę miłej zabawy z kosmetykami Pozdrawiam

Ps. Pamietaj o odpowiedniej pielęgnacji skóry. I Dowiedz się u kosmetyczki czy nie masz skory mieszanej. Ja nie jestem niestety tego w stanie stwierdzić w 100% przez internet.
Kofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 17:26   #4
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Jak zrobić TRWAŁY makijaż ?

Ale bazy pod makijaż chyba nie należy za często używać bo zapycha (tak słyszałam). Ja mam bazę z Sephory, ale używam raz na jakiś czas bo jakoś dziwnie się z nią czuję
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 18:36   #5
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Jak zrobić TRWAŁY makijaż ?

czy baza pod makijaż dax cosmetics nadaje sie do cery suchej?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 19:08   #6
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jak zrobić TRWAŁY makijaż ?

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Ale bazy pod makijaż chyba nie należy za często używać bo zapycha (tak słyszałam). Ja mam bazę z Sephory, ale używam raz na jakiś czas bo jakoś dziwnie się z nią czuję
Bynajmniej. Bazy są kosmetykami lekkimi i generalnie nie zapychają, chyba, że jesteś bardzo podatna na działania jakichś konkretnych składników kosmetyków i tylko wtedy mogą wystąpić jakieś niespodzianki.
Jeśli się świecisz oznacza to, że Twoja skóra jest co najmniej mieszana, a raczej na pewno miejscami tłusta. Zanim nałożysz podkład powinnaś twarz umyć żelem antybakteryjnym, następnie nałożyć krem matujący, bazę, a dopiero podkład. Podkład przyprusz pudrem sypkim (matującym). Gwarantuję, że tak wykonany makijaż przetrwa bez mała 7-8h. Do poprawek w ciągu dnia użyj bibułek matujących i pudru prasowanego.
Nie ma co ukrywać, że jakość kosmetyków też jest istotna jeśli chodzi o trwałość makijażu. Maybelline wg mnie ma tylko jeden dobry podkład, Dream Matte Mousse. Wspomniany przez Ciebie oceniam na bardzo średni, bynajmniej niematujący.

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
czy baza pod makijaż dax cosmetics nadaje sie do cery suchej?
Bazy przeważnie są uniwersalne, przeznaczone do każdego typu skóry (wykluczając bazy matujące, które skórze suchej się nie przydadzą). Jeśli przy korzystaniu z bazy zauważysz, że skóra jeszcze się przesusza - nakładaj pod nią krem nawilżający.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 15:09   #7
marta_pepsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Dot.: Jak zrobić TRWAŁY makijaż ?

co do mojej cery to robiłam sobie niedawno badanie u kosmetyczki, ktora powiedziała że jeśli skóra sie świeci to nie oznacza że jest koniecznie tłusta. Okazało sie ze mam bardzo suchą. A no i oczywiscie dziękuje bardzo za rady
marta_pepsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 18:28   #8
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Jak zrobić TRWAŁY makijaż ?

Ja proponuję przetarcie buzi przed zrobieniem makijażu kostką lodu, mi bardzo pomaga, na wielkie wyjścia zawsze tak robię
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 08:56   #9
słoneczko17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
sposób na trwały makijaż

Cześć!!! Jestem tu nowa i jest to moja pierwsza wizyta na tym forum. Trwafiłam tu, ponieważ mam do Was pytanie. Chciałabym aby ktoś mi wyjaśnił jakie są tajniki trwałego makijażu.
Przyznam się szczerze ze moja buziak po kilku godzinach od zrobienia makijażu wygląda jak by w ogóle nie była malowana. Z uwagi na to że mam suchą cerę najpierw smaruję buzię kremem, następnie używam podkładu wydaje mi się dobrej firmy (nie wiem czy mogę podać jakiej firmy), na to puder w kamieniu a na koniec puder w kulkach brązujący. Na pierwszy rzut oka efert jest dobry ale krótkotrwały, może mogłybyście mi poradzić jaki macie sposób na to aby wasz makijaż wyglądał świeżo i bez ciągłego latania z lusterkiem i poprawiania go.
Bedę wdzięczna za pomoc w moim problemie który jest bardzo uciążliwy....
słoneczko17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 10:08   #10
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: sposób na trwały makijaż

nawilzacz, bo na nawilzonej twarzy make up trzyma sie dluzej , foxator, baza, puder utwalajacy, domowo utrwala lekko skrobia

zobacz w watek "jakie znacie makijazowe sztuczki"
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 13:03   #11
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: sposób na trwały makijaż

Cytat:
Napisane przez słoneczko17 Pokaż wiadomość
Cześć!!! Jestem tu nowa i jest to moja pierwsza wizyta na tym forum. Trwafiłam tu, ponieważ mam do Was pytanie. Chciałabym aby ktoś mi wyjaśnił jakie są tajniki trwałego makijażu.
Przyznam się szczerze ze moja buziak po kilku godzinach od zrobienia makijażu wygląda jak by w ogóle nie była malowana. Z uwagi na to że mam suchą cerę najpierw smaruję buzię kremem, następnie używam podkładu wydaje mi się dobrej firmy (nie wiem czy mogę podać jakiej firmy), na to puder w kamieniu a na koniec puder w kulkach brązujący. Na pierwszy rzut oka efert jest dobry ale krótkotrwały, może mogłybyście mi poradzić jaki macie sposób na to aby wasz makijaż wyglądał świeżo i bez ciągłego latania z lusterkiem i poprawiania go.
Bedę wdzięczna za pomoc w moim problemie który jest bardzo uciążliwy....
możesz podać nazwę podkładu jakiego używasz a co do porad to zgadzam się całkowicie z Emilia1. Wpisz jeszcze w wyszukiwarce Bazy pod makijaż itp. tam wyskoczy trochę wątków o trwałości makjażu. i Przejżyj KWC - tam znajdziesz wiele recenzji baz pod makijaż i podkładów - może wybieżesz dla siebie jakiś bardziej trwały podkład
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-27, 17:53   #12
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: sposób na trwały makijaż

Zajrzyj jeszcze tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=143471.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 10:57   #13
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: sposób na trwały makijaż

Jako pierwsze dobra baza pod makijaz.Zbieranie nadmiarow podkladu,pudru i cienie lateksowa gabecza i na koniec bardzo wazny jest fixator.Utrwala makijaz i pozwala na latwe usuniecie np osypanych cieni, odbitego tuszu do rzes itp.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 14:13   #14
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Wink Dot.: sposób na trwały makijaż

Witaj
Tak to już jest, że makijaż po kilku godzinach nie jest tak perfekcyjny jak tuż po umalowaniu. Tak jak piszą dziewczyny nieodzowne do poprawek są bibułki matujace (np. Art Deco-27 zł), puder matujący, błyszczyk i patyczki (mogą być do uszu_ do drobnych poprawek).
Im więcej masz na sobie kosmetyków, czyli im grubsza 'tapeta' tym trudniej utrzymać go w stanie nienaruszonym;-)
Jeżeli masz jakąs wyjatkową okazję np. bal, ślub czy cokolwiek innego polecam Fixatory (moga być w formiesprayu np. Kryolana koło 50 zł czy pudru) który utrwala makijaż. Sprawia, że dłużej trzyma się na buzi, a twarz jest matowa;-)

pozdrawiam
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 12:39   #15
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: sposób na trwały makijaż

Skoro Twoja buzia po paru godzinach wyglada jak nie malowana to najprawdopodobniej uzywasz sameg podkładu zapinając o pudrze sypkim lub chociaż w kamieniu.Zgadłam?
Baza i fixery to dalszy etap.
Podstawą jest stosowanie pudru.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 10:18   #16
beata-8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
trwały makijaż

cześc. mam pytanko czy kto mógłby polecic jakieś trwałe kosmetyki np. puder, pomadkę, cienie do oczu, kredkę, tusz do rzęs... tzn kosmetyki które będą się długo trzymały i nie ścierały jak wiekszośc. Może ktoś poleciłby mi firmę która produkuje takie kosmetyki. Cena nie gra roli, bo chciałabym w końcu zainwestowac w dobry kosmetyk, bo co z tego że mam pełno innych skoro po paru godz. nie ma już śladu po makijażu. Z góry dziękuję. beata
beata-8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 14:31   #17
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: trwały makijaż

po pierwsze: wyszukiwarka
po drugie: KWC
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 14:48   #18
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: trwały makijaż

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
po pierwsze: wyszukiwarka
po drugie: KWC


niestety nikt Ciebie nie wyręczy, musisz poszukać....
w tym wypadku polecam KWC
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 14:26   #19
kasia_k84
Raczkowanie
 
Avatar kasia_k84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 41
GG do kasia_k84
Exclamation mały duży problem-nietrwały makijaż

Mam taki mały kłopot. Mianowicie po zrobieniu makijażu moje oczka baaardzo krótko wygladają dobrze. Cały makijaż oczu się rozmazuje po jakimś czasie i bardzo brzydko to wygląda. Dodam że kiedy rbię makijaż moim koleżankom to nic im takiego się nie dzieje. Nawet używam podkładu pod ceinie firmy ArtDeco i nic. W sobotę idę do przyjaciółki na wesele i nie chcę powtórki. Porszę o ratunek!!!!!!! Czy ma ktoś radę na ten problem?
kasia_k84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-07, 14:51   #20
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: mały duży problem

Takie pytanie to nie tutaj - chyba na wizażystkę
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 15:04   #21
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: mały duży problem

to pytanie jest na wizażystkę. ale powiem jedno, może spróbuj przed nalożeniem cieni przypudrować powiekę sypkim pudrem (albo prasowanym). nie napisalaś jaki masz rodzaj cery i jaka jest skóra na powiekach. jeśli jest tlusta to pewnie dlatego makijaż się nie trzyma. możesz jeszcze spróbować fiksatorów w spray'u, ale nie wiem czy można nim psikać na zamknięte oczy, czy za bardzo nie podrażni skóry wokól oczy. (fiksatory znajdziesz na KWC. jest też kilka wątków o utrwalaczach makijażu na wizażystce. wpisz takie haslo w wyszukiwarce to Ci coś wyskoczy )
__________________
.



enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 20:26   #22
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: mały duży problem

Na wizażystkę.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 23:25   #23
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: mały duży problem

musisz popróbować różnych cieni, baz pod cienie inaczej się nie przekonasz która jest dla ciebie idealna
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 06:07   #24
kasia_k84
Raczkowanie
 
Avatar kasia_k84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 41
GG do kasia_k84
Dot.: mały duży problem-nietrwały makijaż

Dzięki za odpowiedź dla enigma1985 i olik04. Pozostałym dziękuję za wskazówkę. Pisałam pierwszy raz. Na pewno skorzystam z rad. Pozdrawiam
kasia_k84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 07:06   #25
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: mały duży problem-nietrwały makijaż

A może nakładasz krem na powieki, a on nie jest kompatybilny z podkładem?
Nie wchłania się i zostawia powłoczkę?
wtedy to się wszystko "ślizga na skórze".
Pudrowanie powiek sypkim pudrem daje dobry efekt
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 09:27   #26
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: mały duży problem-nietrwały makijaż

Moje propozycje wątków do przejrzenia:

Zmęczony makijaż
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=rozmazuje

Niedziałająca baza pod cienie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=rozmazuje

Strasznie śmieszny watek o makijazu na basen (no czyli w zamyśle trwałym) ale wiedzy to tam nie zasięgniesz
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=rozmazuje
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 09:43   #27
cicha25
Raczkowanie
 
Avatar cicha25
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jak to skąd - stąd :)
Wiadomości: 92
GG do cicha25
Dot.: mały duży problem-nietrwały makijaż

Ja miałam podobny problem i rozwiązała go baza pod cienie firmy Artdeco. Musisz zastanowić się co Ci przeszkadza w utrzymaniu trwałości cieni na oczach. Pozdrawiam.
__________________
Bo miłość Prosiaczku, to jest wtedy, gdy się kogoś lubi...za bardzo

Kocham Maciusia i Tomeczka - moje chłopaczki

www.suwaczek.pl/cache/bd326e45a6.png
cicha25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 10:38   #28
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: mały duży problem-nietrwały makijaż

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Strasznie śmieszny watek o makijazu na basen (no czyli w zamyśle trwałym) ale wiedzy to tam nie zasięgniesz
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=rozmazuje
rzeczywiście zabawny ten wątek cokolwiek napiszesz to się rzucą na Ciebie warto przejrzeć, chociaż nie wiem czy będzie tam jakieś konkretne info na temat trwałego makijażu hehe
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 11:58   #29
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: mały duży problem-nietrwały makijaż

polecam baze pod cienie lumene.Jest swietna , nawet niedrogie cienie spokojnie utrzymaja sie przez caly dzien a nawet dluzej.Jestem wizazystka i wlasnie jak maluje klientki to zawsze nakladam ta baze , bo wtedy wiem ze makijaz zachowa sie
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 06:25   #30
kasia_k84
Raczkowanie
 
Avatar kasia_k84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 41
GG do kasia_k84
Talking Dot.: mały duży problem-nietrwały makijaż

Jeszcze raz dzięki wszystkim za porady. Na pewno skorzystam z rad i spróbuję znaleźć wyjście najbardziej odpowiednie dla mnie. Pozdrawiam
kasia_k84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-07 10:02:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.