prosze o kilka rad !!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-31, 06:28   #1
kisiorek
Raczkowanie
 
Avatar kisiorek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ***POZNAŃ***
Wiadomości: 118
Post

prosze o kilka rad !!!!!!!!


przyznam sie szczeze ze od jakiegos czasu chodze do kosmetyczki ktora ktora robi mi paznokcie zelowe i przyznam sie ze bardzo jestem zadowolona, chcialabym tez sprobowac nauczyc sie zakladania tipsow i zelu na paznokcie.
czytalam juz troche forum ale chce sie Was drogie forumowiczki zapytac:
- czy duzo czasu poswiecacie swojej pracy, zajeciu, zakladaniu tipsow
chcialabym przejsc kurs ale tak sie zastanawiam czy dam rade, chodze do pracy 8h i ta foram bylam by forma dorobienia sobie co wy o tym sadziecie, czy zarabie czy bardziej strace na tym. ?? tak sobie myslam ze dziennie mogla bym poswiecic z 4 h , oczywiscie klientki przyjezdzaly by do mnie a moze ja nawet do nich,(przyznam sie od razu ze w przyszlym roku bede pisac prace licencjacka no i secje 2 dochadza) co wy o tym sadzicie, prosze Was o zdanie
prosze poradzcie mi , wiem ze na kurs bede musiala przeznaczyc okolo 900 zł a do tego dochodza produkty wszystkie, a teraz kolejene pytanie czy gdzie zaopatrujecie sie w potrzebne Wam rzeczy ? czy moze ktoras kupuje przez allegro ?? bo widzialam ze duzo tam jes takich dodatków.
kisiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 07:53   #2
Bebooczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 222
Dot.: prosze o kilka rad !!!!!!!!

Szczerze to chyba byly juz takie tematy na forum...

Powiem tak w skrocie czas to musisz liczyc tak z 2,5-3 godziny na poczatku na jeden zabieg, przjescie kursu i zdanie egzaminu nie jest tak jak matura...i co do przjescia to spokojnie... co do zarobku to na poczatku dosc troszke pieniazkow bedziesz musiala na to wyrzucic okolo od 250-500 zł juz na gotowo, lub nawet i wiecej zalezy ile ozdob ile zeli ile plynow i wogole...po jakims czasie sie ci to zwroci...na kurs dobrej firmy mysle ze tak 1200 zł srednio biorac bo wiadomo ze sa i za 500 zł i sa za 1500..

NAjlepiej znalesc jakas hurtownie niedaleko siebie ale wiadomo ze nie wszedzie sa...ja np kupoje z hurtowni w Krakowie, Warszawie a mieszkam w Bielsku Bialej...wiec widzisz...moze akurat kolo ciebie bedzie to co potrzebujeszz.....allegro polecam ale trzeba uwazac, ja z allegro kupoje tylko pare takich "prostych" rzeczy jak pilniki ozdoby czy pedzelki aczkolwiek kupilam tez lampe na allegro i jestem zadowolona
__________________

Bebooczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 09:09   #3
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: prosze o kilka rad !!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Bebooczek Pokaż wiadomość
Szczerze to chyba byly juz takie tematy na forum...

wiele razy

Powiem tak w skrocie czas to musisz liczyc tak z 2,5-3 godziny na poczatku na jeden zabieg,

gratulacje takiego czasu na początku mnie i wielu moim znajomym zajmowało to min 5 godz.

ja z allegro kupoje tylko pare takich "prostych" rzeczy jak pilniki ozdoby czy pedzelki aczkolwiek kupilam tez lampe na allegro i jestem zadowolona

ja również

polecamy wyszukiwarkę jesli czujesz, ze to polubisz i masz 900 zł to zasuwaj na kurs i sie nie zastanawiaj, nigdy wiedzy nie za dużo, a z nauką sobie poradzisz, to Ty decydujesz kiedy masz czas na pazurki, klientki zaczekają Powodzenia
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 11:04   #4
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: prosze o kilka rad !!!!!!!!

Oj tak. Ja też jestem za tym,żeby zrobić kursik jeżeli czujesz,że to lubisz.Mnie namówiła koleżanka z poprzedniego postu(Awuś) i strasznie się cieszę ,że się zdecydowałam.
A co do czasu pracy nad jedną klientką,to faktycznie mi też to jak na razie zajmuje 5 godzin i to z hakiem.Ale dopiero niedawno skończyłam kursik.
Powodzenia!!!
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 11:28   #5
kisiorek
Raczkowanie
 
Avatar kisiorek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ***POZNAŃ***
Wiadomości: 118
Dot.: prosze o kilka rad !!!!!!!!

kadyrka a mozesz napisac ile tak miejwiecej wydalas na asortyment no i kurs oczywiscie. Ciekawi mnie tez jaki ten kurs dokladnie robilas.

Edytowane przez kisiorek
Czas edycji: 2008-01-31 o 11:53
kisiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 15:38   #6
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: prosze o kilka rad !!!!!!!!

Ależ bardzo proszę.
Robiłam kurs w W-wie, w "Akademii u Aniołków". Więcej na Ich temat znajdziesz w wątku zbiorczym -gdzie zrobić kurs. Jest to przedstawiciel firmy SPN i na takich produktach się uczyłam.Mam to szczście,że dziewczyny mają u siebie hurtownię i od razu po egzaminie mogłam szaleć z zakupami na miejscu.Oczywiści e wszysto w/w firmy.
Co do cen,to również wszystko znajdziesz na Ich stronce. Ja robiłam pakiet-metoda akrylowa+kolorowy akryl. Jestem baaaaardzo zadowolona.
A co do kasy,jaką wydałam na sprzęt,no cóż......jestem gadżeciara i kolekcja ozdób rośnie. Kupuję je,gdy tylko gdzieś coś fajnego wypatrzę,ale na sprzęt podstawowy i niezbędny wydałam ok.800zł. Ale muszę tu zaznaczyć,że nie miałam kompletnie nic i kupowałam wszystko od pilników,poprzez pędzel ,gilotynę no i oczywiście pudry i liquid itd...... Duże tego jest,ale mam wszyściutko co potrzebne. Dostajesz listę i sama decydujesz co chcesz kupić. Możesz nie kupować np. nic.
Kursik jest indywidualny,profesjonaln y,polecam serdecznie.
Pozdrawiam i powodzenia życzę.
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.