Kosmetyki firmy NYX - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-03, 19:09   #1
gocha81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Smile

Kosmetyki firmy NYX


Witam! Chcialam zapytac sie o kosmetyki firmy NYX Cosmetics. Czy te kosmetyki sa faktycznie kosmetykami profesjonalnymi??? i z jakimi ewentualnie firmami (pod wzgledem marki) mozna je porownac?? Sa stosunkowo niedrogie, a wydaja sie byc bardzo dobrymi kosmetykami. Nie wiem czy oplaca mi sie w ciemno ich kupowac?? Pozdrawiam i dziekuje za ewentualne odpowiedzi
gocha81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 23:07   #2
tjejen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

ale NYXa chyba nie da się dostać w Polsce? Z tego co widziałam na necie to kolorystycznie bardzo ładnie, coś jak Inglot - porównania z MACem nie zaryzykuję ale jak z jakością to nie mam pojęcia bo bezpośredniej styczności z nimi nie miałam..
tjejen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 08:23   #3
Coralie
Przyczajenie
 
Avatar Coralie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8
GG do Coralie
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Ja miałam styczność z cieniami NYX - 3-kolorowymi paletami cieni dostępnymi na ebay. Cienie mają piekne kolory, na bazie wytrzymują mi cały dzień a co do jakości, dla mnie NYX to coś "prawie" jak cienie MAC. Piszę prawie, bo MAC jednak ma wg mnie lepsze, na pewno jednak jakość cieni NYX przewyższa te od Inglota. Jeśli masz możliwość kupna to się nie wahaj, na pewno nie pożałujesz, tym bardziej, że ich cena jest naprawdę śmieszna.
Coralie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 14:29   #4
kisssek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 625
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

może ktoś byłby zainteresowany dołączeniem do wspólnych zakupów bo brakuje nam ludzi

https://wizaz.pl/forum/subscription....n&folderid=all
__________________
Mój wszystkowątek


kisssek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 17:22   #5
kisssek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 625
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

NYXpojawił się w Marrionaud
__________________
Mój wszystkowątek


kisssek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 17:23   #6
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

czy jest cala kolorowka? jakie sa ceny?
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 17:52   #7
kisssek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 625
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Na razie widziałam tylko w gazetce więc nie wiem czy cała ale ze zdjęcia widać że spory asortyment a ceny od 12-80zł
__________________
Mój wszystkowątek


kisssek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 13:18   #8
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Czy w paletkach,gdzie jest 5 cieni, można je swobodnie wyjmować,są na magnes czy przyklejone na stałe?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 13:52   #9
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Wprawdzie nie mam tych paletek, ale gdzieś na youtubie był filmik jak można wyjmować takie cienie, zdaje się.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 15:24   #10
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Wprawdzie nie mam tych paletek, ale gdzieś na youtubie był filmik jak można wyjmować takie cienie, zdaje się.
Byłoby super.
Planuję niedługo zakup kompletu cienie,ale na nic nie mogę się zdecydować.Czy ma to być MAC czy Inglot czy cos innego.Wpadła mi w oko paletka I dream of Barbados,ale inne również.Chciałabym zrobić idealny mix.
Właśnie-jak wypadają kosmetyki NYX w porównaniu do Inglota?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 19:34   #11
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Byłam ostatnio w Marionnaud, ale jeszcze nie było szafy z NYX. Zastanawiam się też, czy kolorówka będzie pełna tj. czy będzie obejmowała też podkłady bo na stronie internetowej drogerii widzę jakieś paletki cieni, róże, pudry sypkie ale nie fluidy... A ja chciałabym wypróbować fluid o odcieniu 'pale'.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 19:47   #12
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio w Marionnaud, ale jeszcze nie było szafy z NYX. Zastanawiam się też, czy kolorówka będzie pełna tj. czy będzie obejmowała też podkłady bo na stronie internetowej drogerii widzę jakieś paletki cieni, róże, pudry sypkie ale nie fluidy... A ja chciałabym wypróbować fluid o odcieniu 'pale'.

Testery są w Marionnaud?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 23:07   #13
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Cieszę się, że kolejna marka kosmetyków dotarła do Polski. Oby tylko cen nie zawyżali, co u nas bywa częstą praktyką.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 07:37   #14
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Testery są w Marionnaud?
Byłam tylko w jednej drogerii, ale tam niczego nie było Zajrzę tam jeszcze za parę dni i zapytam, czy w ogóle ta szafa tam stanie; może to być jak za szafami kosmetycznymi w niektórych Naturach - nie wszystkie mają pełną ofertę producentów dostępnych dla danej sieci.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 12:06   #15
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Byłoby super.
Planuję niedługo zakup kompletu cienie,ale na nic nie mogę się zdecydować.Czy ma to być MAC czy Inglot czy cos innego.Wpadła mi w oko paletka I dream of Barbados,ale inne również.Chciałabym zrobić idealny mix.
Właśnie-jak wypadają kosmetyki NYX w porównaniu do Inglota?
Ja też chcę sobie złożyć jakąś paletkę. MAC niestety nie wzbudza we mnie aż takich emocji, żeby płacić tak ogromne pieniądze. W grę wchodzi Inglot, ostatnio pojawiło się Kobo i NYX. Z przeczytanych recenzji wydaje mi się, że pojedyncze cienie NYXa są najlepsze jakościowo, na zagranicznych blogach spotkałam się z opinią, że niektóre kolory są lepsze jakościowo od MACa.

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Testery są w Marionnaud?
Właśnie też się cieszyłam, że będę mogła na żywo zobaczyć te kosmetyki, tylko że pokazali je w gazetce, a w sklepie jeszcze ich nie ma. Dziwna to polityka. Ja ogólnie nie lubię kupować niczego bez oglądania i testowania, więc jak te kosmetyki pojawią się w realu, będzie można sobie pooglądać i zamówić na cherryculture. Ceny zaproponują w Marionnaudzie pewnie takie, że nawet wysyłka i czekanie nie odstrasza. Mam nadzieję, że testery będą, nawet nie przyszło mi do głowy, że mogłoby ich nie być.

Dopisek
Czy istnieje możliwość włożenia cieni NYXa do jakiejś paletki? Szkoda że nie wpadli na takie rozwiązanie, bo przyznam, że paletki jakoś bardziej kusząco wyglądają niż takie samotne cienie.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2010-09-26 o 12:13 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 18:22   #16
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Podnoszę wątek.

Czy któraś z Was widziała już kosmetyki NYX w Marionnaud?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 18:36   #17
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Czy istnieje możliwość włożenia cieni NYXa do jakiejś paletki? Szkoda że nie wpadli na takie rozwiązanie, bo przyznam, że paletki jakoś bardziej kusząco wyglądają niż takie samotne cienie.

Tego nie wiem,ale widziałam,że można depotować cienie z paletek NYXa.
Mnie to bardzo cieszy,bo planuje zakup 2-3 paletek i pomieszania ich,aby były najbardziej idealne dla mnie.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 19:43   #18
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Amy to się chyba musimy umówić na wspólne zakupy, bo tymi samymi ścieżkami podążamy. W Magnolii jest chyba Marionnaud, ale szczerze mówiąc nie chce mi się fatygować, bo nowości Essence nie ma, a jak się okaże, że W M. też nic, to.

Jeszcze zapomniałam dodać, co do palet, że są do kupienia palety magnesowe czyste/pyste, do których można włożyć , co się tylko podoba.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 19:58   #19
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Amy to się chyba musimy umówić na wspólne zakupy, bo tymi samymi ścieżkami podążamy. W Magnolii jest chyba Marionnaud, ale szczerze mówiąc nie chce mi się fatygować, bo nowości Essence nie ma, a jak się okaże, że W M. też nic, to.

Jeszcze zapomniałam dodać, co do palet, że są do kupienia palety magnesowe czyste/pyste, do których można włożyć , co się tylko podoba.

Lemka,oj tak,koniecznie musimy się umówić na wspólne zakupy,bo kroczymy tymi samymi ścieżkami.
Byłam dzisiaj przelotem w Magnolii,ale tylko w Naturze(nowości brak),nie miałam czasu zajrzeć do Marionnaud.Może jeszcze pod koniec tygodnia tam będę to zajrzę.


O jakich paletach mówisz?Bo ja szukam pustych palet.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 21:31   #20
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Podaję link do palet: http://www.uniicosmetics.com/. Nie wiem tylko, czy w PL można je też dostać. Aczkolwiek gdyby tak było to, wydaje mi się to super rozwiązaniem. Możesz depotować sobie co chcesz i włożyć do takiej paletki.

Właśnie zobaczyłam, że Ty założyłaś nawet wątek o takich paletach: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=466031. Próbowałaś gdzieś kupić taką dużą pustą paletę? Mam na myśli tę inglotowską?

A polujesz tylko na cienie z NYXA, czy na coś jeszcze? Ja oglądam te wszystkie cienie i już sama nie wiem, co wybrać. Jakościowo single są najlepsze, choć zdarzają się niefajne (np. pink hot). Z paletek podoba mi się Catwalk i tradycyjna Champaigne & Cavior.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2010-09-28 o 21:34 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 21:47   #21
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Szczerze,to nie wiem jak z jakością cieni z NYX,bo nie miałam żadnych.
Czaję się na 5ki- I dream of Barbados i I dream of St.Lucia(ale niebieski i zieleń mi nie pasują-zaraz bym je wywaliła).
Te 10-ki tez wydają się być ok,ale chyba większość jest perłowa,a nie lubię takich.Kocham maty.




Tak, od dłuższego czasu poluję na takie puste palety.Tzn.nie jakoś szaleńczo,ale trzymam rękę na pulsie.Nie chcę zamawiać za dużą kasę z zagranicy,jak pojawi się coś ciekawego i w przystępnej cenie to kupię.
Moje marzenie to te z Z-Palette.
Jeśli chodzi o Inglota,to nie chcieli mi sprzedać samodzielnych palet(Arkady i Magnolia).Do tego ogólnie te duże rozmiary mają być wycofane.Mówię o starej wersji.Te nowe,magnetyczne kasetki mi nie pasują zupełnie,moim zdaniem są porażkowe.Nieporęczne i kiepskiej jakości.
Słyszałam,że czasami sprzedają puste kpalety,na stoiskach Inglota(ale nie w ich oficjalnych sklepach).Musiałabym spróbować,tylko nie wiem gdzie są takie stoiska.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 22:01   #22
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Nie jestem pewna, ale chyba o factory dziewczyny pisały, że tam luźniej wszystko wygląda, więc może warto spróbować. Ja tam nigdy nie byłam, więc nie wiem. Możliwe, że możliwość sprzedania palety zależy od pani sprzedającej, więc może się nie poddawaj tylko zamęczaj je.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 22:10   #23
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

W Factory również nigdy nie byłam.Tylko nadal nie wiem,czy te duże kasetki Inglota mają cały spód wyłożony magnesem?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 14:34   #24
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Nie wiem.

Za to byłam w Marionnaud i śmiać mi się chce. Pani powiedziała, że w innych miastach kosmetyki NYX są prowadzone, natomiast we Wrocławiu niestety nie. Także portfel sobie odpocznie przynajmniej na jednym froncie.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 15:48   #25
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Ja widzialam kosmetyki NYX w Marrionaud w Bydgoszczy (w Auchan, w Drukarni nie ma). Podobno Nyx jest tylko w wybranych perfumeriach.

Bylam okropnie napalona na wielkie Nyx'owe zakupy, ale niestety nie kupilam nic, gdyz:

- kredek Jumbo nie bylo w ogole
- szminek round nie byo w ogole (byly jedynie te black label i chyba diamond sparkle)
- cienie jedynie pojedyncze - jakichkolwiek paletek brak

Wiec tak naprawde tych najbardziej popularnych rzeczy nie bylo!

Na pewno dostepne byly cienie pojedyncze, szminki jak wyzej, kredki zwykle (nie Jumbo), pudry w kompakcie i sypkie, blyszczyki wszelkiego rodzaju, ciasteczka, jakis powiekszacz do ust... Wiecej grzechow nie pamietam
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 18:28   #26
Malika_
Raczkowanie
 
Avatar Malika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 335
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
Ja widzialam kosmetyki NYX w Marrionaud w Bydgoszczy (w Auchan, w Drukarni nie ma). Podobno Nyx jest tylko w wybranych perfumeriach.

Bylam okropnie napalona na wielkie Nyx'owe zakupy, ale niestety nie kupilam nic, gdyz:

- kredek Jumbo nie bylo w ogole
- szminek round nie byo w ogole (byly jedynie te black label i chyba diamond sparkle)
- cienie jedynie pojedyncze - jakichkolwiek paletek brak

Wiec tak naprawde tych najbardziej popularnych rzeczy nie bylo!

Na pewno dostepne byly cienie pojedyncze, szminki jak wyzej, kredki zwykle (nie Jumbo), pudry w kompakcie i sypkie, blyszczyki wszelkiego rodzaju, ciasteczka, jakis powiekszacz do ust... Wiecej grzechow nie pamietam
A jak z cenami
__________________
MAKE UP NO WAR
Zapraszam na mój beauty blog
Tematyka, to makijaż i stylizacja paznokci
Malika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 19:00   #27
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Nie pamietam zbyt wielu cen... Blyszczyki Mega Shine powyzej 30 zl. Ten powiekszacz do ust z tego co pamietam powyzej 40 zl. Ciasteczka powyzej 40 zl. Takze przebitki sa calkiem spore :/
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 20:57   #28
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Dzisiaj, przy okazji zakupów w Marionnaud (Fort Wola - Warszawa) zapytałam konsultantkę o kosmetyki NYX i powiedziała mi, że będą, ale w bliżej nieokreślonej przyszłości. Kolorówka ma być pełna. Pożyjemy, zobaczymy
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 21:43   #29
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
Nie pamietam zbyt wielu cen... Blyszczyki Mega Shine powyzej 30 zl. Ten powiekszacz do ust z tego co pamietam powyzej 40 zl. Ciasteczka powyzej 40 zl. Takze przebitki sa calkiem spore :/
Przy takich przebitkach cenowych wspólne zakupy będą kwitły
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 21:56   #30
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki firmy NYX

Z ciekawości weszłam do Marrionaud (tak jak nigdy tam nie wchodzę) aby rzucić na nie okiem. Oferta bardzo uboga bym rzekła, nic mnie specjalnie nie zachwyciło.
Pojedyncze cienie, żadnych paletek.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-13 17:40:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.