Antyreklama!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-09, 22:42   #1
anka.1984
Raczkowanie
 
Avatar anka.1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 67

Antyreklama!!!!


Chciałabym wszystkie dziewczyny ustrzec przed jedną firmą... a mianowicie X-RATED http://www.x-rated.pl/


Ale moze od początku....
Jakoś kilka dni temu do gabinetu w którym pracuję przyszła gazetka "Kosmetyka" (czy jakoś tak) w której była próbka kleju do tipsów BOND-X NAIL TIP ADHESIVE... własnie tej wyżej wymienionej firmy

Bardzo się tam reklamowali, ze klej wyrównuje bruzdy i zagłębienia, że jest doskonały do typowych jak i problematycznych paznokci... Pomyślałam sobie: spróbuję. I zrobiłam to na stałej klientce, której musiałam wszystko zrzucić i założyć wsio od nowa (do tej pory pluję sobie w brodę, ze położyłam coś nieznanego klientce)

Przeraziłam sie jak zobaczyłam co sie stało z klejem po aplikacji na paznokcie.... Wygladało to tak jakby się skrystalizował... między tipsem a paznokciem były białe plamy.. w sumie nie tylko pod paznokciem, bo kropleka spadła mi na fartuszek... i w tym miejscu rownież klej zrobił sie biały jak kreda...
Od razu zadzwoniłam pod numer który był na opakowaniu i zapytałam o co kaman, co maja w tym kleju, ze taki numer mi odwinał... Pan w ogóle nie wzruszony powiedział, że najwyraźniej problem jest w tym, że używam tipsów innej marki niż klej... żenada... nigdy w życiu nie widziałam jeszcze takiego zachowania się kleju do tipsów... chyba super glue by nie zrobił takich jaj jak to coś co klejem do tipsów nazwać nie mozna...

Niestety musiałam ponownie spiłować klientce tipsy, założyć nowe i przeprosić swój stary klej. Nie wspomnę o przepraszaniu klientki za taki numer i w sumie ból, bo przy ściaganiu tipsów czuła ''grzanie" . Ale naprawdę nie przypuszczałam, że jakikolwiek klej który określa sie mianem "profesjonalny" może zrobić taki przebój...


TAKŻE STANOWCZO NIE POLECAM!!!!!
__________________
Niebo mnie nie chce,
A piekło obawia się, że nim zawładnę


Moje dzieła.... początki więc delikatnie... mam nadzieję, ze się rozkręcę z czasem z fotkami... ZAPRASZAM

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219048
anka.1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 22:51   #2
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Antyreklama!!!!

Może klej był felerny? Leżał w cieple, albo coś? Nie wiem. Nie testowałam tego kleju Wiem, że tipsy z tej firmy są boskie Miałam je na szkoleniu, testowałam pod każdym względem i nie widziałam jeszcze nigdy tak elastycznych i nieodbarwiających się tipsiorków clear
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 22:58   #3
anka.1984
Raczkowanie
 
Avatar anka.1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 67
Dot.: Antyreklama!!!!

obla nie wiem co sie z nim działo nim dotarł do mnie, w zakładzie leżał sobie sobie w normalnej temperaturze.... ja wiem jedno: zraziłam się straszliwie do tej firmy
__________________
Niebo mnie nie chce,
A piekło obawia się, że nim zawładnę


Moje dzieła.... początki więc delikatnie... mam nadzieję, ze się rozkręcę z czasem z fotkami... ZAPRASZAM

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219048
anka.1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 23:04   #4
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Antyreklama!!!!

Skoro to był gratis, to raczej nie przyjmą go jako reklamację i nie wymienią na nowy, chociaż w sumie każda szanująca się firma by przyjęła taki (felerny) produkt i wymieniła na nowy żeby sprawdzić co się z nim stało W końcu powinno im zależeć na tym. A.I. Polska nie jest producentem, tylko dystrybutorem (o ile dobrze pamiętam) więc jakość tego kleju raczej od nich nie zależała. :/
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 23:14   #5
anka.1984
Raczkowanie
 
Avatar anka.1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 67
Dot.: Antyreklama!!!!

tylko, ze mi wcale nie zależy na jakiś zwrotach czy przyjęciu reklamacji
tylko o samo zachowanie kleju
__________________
Niebo mnie nie chce,
A piekło obawia się, że nim zawładnę


Moje dzieła.... początki więc delikatnie... mam nadzieję, ze się rozkręcę z czasem z fotkami... ZAPRASZAM

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219048
anka.1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.