Kolorówka MAKE UP FOR EVER - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-30, 09:45   #1
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547

Kolorówka MAKE UP FOR EVER


Kosmetyki dostępne w polskich Sephorach od lipca, na świecie uznanie od lat wśród profesjonalistów.
Co o nich sądzicie...
Moim zdaniem obłędnie drogie, ale mam od 3 lat ich kredkę do powiek w kolorze śliwkowym i lepszej dotąd nie miałam...
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 10:21   #2
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

myślę,że ceny będą sporym odstraszaczem, podkłady chyba po 230zl
w Stanch kosztują zdecydowanie mniej- podkłady wychodzą po ok 70zl-ja nie wiem skąd u nas wzieli takie ceny?????????
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 10:25   #3
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Kosmetyki dostępne w polskich Sephorach od lipca, na świecie uznanie od lat wśród profesjonalistów.
Co o nich sądzicie...
Moim zdaniem obłędnie drogie, ale mam od 3 lat ich kredkę do powiek w kolorze śliwkowym i lepszej dotąd nie miałam...
Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
myślę,że ceny będą sporym odstraszaczem, podkłady chyba po 230zl
w stanch ceny zdecydowanie niższe podkłady wychodzą po ok 70zl-ja nie wiem skąd u nas wzieli ceny?????????

Widziałam, testowałam....i nie kupiłam
Produkty bardzo fajnie i wyglądają na bardzo dobrej jakości jednak cena to totalnie ''przegięcie'' i na pewno na nic się nie skuszę, ceny skutecznie mnie odstraszyły

Może uda mi się coś zamówić w stanach to zrecenzuję jakiś kosmetyk, w Polsce na pewno nie kupię, ceny kosmetyków w Polsce to jakaś smutna pomyłka
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 10:42   #4
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
, podkłady chyba po 230zl
w Stanch kosztują zdecydowanie mniej- podkłady wychodzą po ok 70zl-ja nie wiem skąd u nas wzieli takie ceny?????????
faktycznie chyba ich pogielo bardzo podobaja mi sie palety z cieniami tej firmy, ogladalam troche filmikow na youtubie i daja naprawde swietny efekt
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 10:59   #5
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

cienie są cudowne. malowała mnie nimi znajoma z Francji. piękne, trwałe, bajkowe kolory. a te podkłady drogie, ale naprawdę świetne... o pędzlach nie wspomnę...
jak wygram w totka...
chociaż pewnie cieszą sie z dostępności tej marki charakteryzatorzy
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 11:04   #6
Kiaraa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 36
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

Mam dwa cienie tej firmy i muszę przyznać, że są fantastyczne! Świetnie się rozprowadzają i długo utrzymują na powiece. Naprawdę warto
Kiaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 14:06   #7
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

Może i warto....
Ale 300zl za podkład?;/
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 16:10   #8
Kiaraa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 36
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

Cytat:
Napisane przez Justynuss Pokaż wiadomość
Może i warto....
Ale 300zl za podkład?;/
No to jest rzeczywiście przegięcie
Kiaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 16:19   #9
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

W stanach podkład kupi się za 1/5 polskiej ceny Dlatego też polki nie są głupie i sądzę, że nie dadzą się zrobić 'w bambuko'

Testowałam ten podkład dający efekt fotograficzny HD czy coś w tym stylu (z pompką). Nie zachwycił mnie. Nie chodzi o cenę ale nie jest lepszy nawet od Deborah Colour Copy


W USA ceny tej kolorówki plasują się w segmencie kosmetyków ze średniej półki... a u nas?! Chyba oszaleli!
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 10:22   #10
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

W Polsce myślą, że jak coś się pojawi w Sephora czy innej perfumerii, zrobi się przy tym trochę szumu o profesjonaliźmie i wyjątkowości tych produktów, to od razu musi za tym przemawiać wysoka cena i rąbią po kieszeni
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 10:48   #11
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

heh a ja chodzę koło pudru HD. i skarbonka jest teraz napełniana z myślą o nim...
dostałam też niedawno pędzel tej firmy (do banana) - przywieziony z Francji (oj, polski asortyment nie jest pełny) i jest po prostu genialny....
nie zgadzam się, że co w Sephorze to profesjonalne. powiedziałabym, że raczej nie. tam są drogie kosmetyki, którymi kobiety nie mogą sobie zrobić krzywdy i mają po nie wrócić. patrzcie np. na pigmentację cieni - dopiero Make up for ever ma tak naprawdę jakąś.... kocham diory, clinique czy chanelki, ale makijaż dla mody wolałabym robić inglotem....
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 21:21   #12
Happymonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 4
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

Kupiłam podkład HD Hight Definition Foundation i puder sypki HD Hight Definition Powder. Podkład mnie nie zachwycił, za 300 zł lepszy jest Sisley Phyto Teint Eclat. Natomiast puder jest fantastyczny! Ale strasznie drogi i opakowanie jest strasznie małe. Tak czy inaczej puder na pewno znowu kupię, nigdy jeszcze moja twarz nie była tak delikatna i gładka. Trochę oszukuję i mieszam go z innym pudrem, żeby zaoszczędzić i przyciemnić, choć jego śnieżnobiały kolor nie jest widoczny na twarzy. Wart każdej złotówki! A w Sephorze kupuję na zniżki, wtedy mnie tak serce nie boli jak wydaję tyle kasy...
Happymonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 21:36   #13
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

Cytat:
Napisane przez Happymonia Pokaż wiadomość
Kupiłam podkład HD Hight Definition Foundation i puder sypki HD Hight Definition Powder. Podkład mnie nie zachwycił, za 300 zł lepszy jest Sisley Phyto Teint Eclat. Natomiast puder jest fantastyczny! Ale strasznie drogi i opakowanie jest strasznie małe. Tak czy inaczej puder na pewno znowu kupię, nigdy jeszcze moja twarz nie była tak delikatna i gładka. Trochę oszukuję i mieszam go z innym pudrem, żeby zaoszczędzić i przyciemnić, choć jego śnieżnobiały kolor nie jest widoczny na twarzy. Wart każdej złotówki! A w Sephorze kupuję na zniżki, wtedy mnie tak serce nie boli jak wydaję tyle kasy...
O, dobra wiadomość Może trochę gorsza dla kieszeni
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 22:15   #14
kinia144
Rozeznanie
 
Avatar kinia144
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 543
GG do kinia144
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

hej dziewczyny O to moje maleństwa tej marki która kocham A najbardziej kocham ich sztuczne rzęsy Zdjęcie przedstawia puder, podkład, sprej do utrwalenia makijażu, błyszczyki i rzęsy Moim zdaniem wszystkie te kosmetyki są bardzo dobre szkoda że w Polsce takie drogie ja na szczeście zakupiłam je w USa i dzięki temu było mnie stać Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3320.jpg (43,4 KB, 458 załadowań)
kinia144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 13:19   #15
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

Mam wielką ochotę na ten podkład HD ale ten ceny to koszmar, w szczególności jak czytam że w USA ta kolorówka jest dużo tańsza

Może mozna ją kupić w jakimś sklepie internetowym za rozsądną cene?

Na allegro narzie tylko kilka produktów jest
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 07:52   #16
kinia144
Rozeznanie
 
Avatar kinia144
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 543
GG do kinia144
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Mam wielką ochotę na ten podkład HD ale ten ceny to koszmar, w szczególności jak czytam że w USA ta kolorówka jest dużo tańsza

Może mozna ją kupić w jakimś sklepie internetowym za rozsądną cene?

Na allegro narzie tylko kilka produktów jest
Niestety nie wiem gdzie można było by kupić te kosmetyki za rozsądną cenę;/ Ja swoje kupywałam w USA i tam naprawde sa dość tanie
kinia144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 13:35   #17
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

Cytat:
Napisane przez kinia144 Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem gdzie można było by kupić te kosmetyki za rozsądną cenę;/ Ja swoje kupywałam w USA i tam naprawde sa dość tanie
Dlaczego tak jest?? Że my Polki jesteśmy poszkodowane
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 14:39   #18
kinia144
Rozeznanie
 
Avatar kinia144
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 543
GG do kinia144
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Dlaczego tak jest?? Że my Polki jesteśmy poszkodowane
Nie wiem właśnie Ja może za jakiś czas zaś będę robić zakupy w USa to jak coś to dam ci znać
kinia144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 15:13   #19
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

No to jestem zaskoczona. Taka kasa za podklad?
Podajcie jakies inne przykladowe ceny.. Ile na przyklad kosztuje pojedynczy cien, szminka czy kredka do oczu?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 16:47   #20
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

Trzy cienie 170 zł, kredka 110 zł, podkład do ciała 190 zł, tusz smoky 110 zł, puder sypki HD 160 zł..... Pędzle ok. 100 zł sztuka
heh ... , ale warto...
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 17:11   #21
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

Cytat:
Napisane przez kinia144 Pokaż wiadomość
Nie wiem właśnie Ja może za jakiś czas zaś będę robić zakupy w USa to jak coś to dam ci znać
Ja bym chętnie tez coś kupiła więc wiesz gdyby ten tego nie był to problem dla Ciebie to będę wdzięczna
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 14:46   #22
JoasiaPl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

A co sądzicie o podkładzie HD Invisible cover foundation ? Widziałam, ze już jest kilka wpisów na jego temat, ale chciałam dowiedzieć czegoś więcej... czy jest trwały, jaki jest stopień krycia i czy nie wysusza cery?
JoasiaPl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 15:06   #23
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

Cytat:
Napisane przez Happymonia Pokaż wiadomość
Kupiłam podkład HD Hight Definition Foundation i puder sypki HD Hight Definition Powder. Podkład mnie nie zachwycił, za 300 zł lepszy jest Sisley Phyto Teint Eclat. Natomiast puder jest fantastyczny! Ale strasznie drogi i opakowanie jest strasznie małe. Tak czy inaczej puder na pewno znowu kupię, nigdy jeszcze moja twarz nie była tak delikatna i gładka. Trochę oszukuję i mieszam go z innym pudrem, żeby zaoszczędzić i przyciemnić, choć jego śnieżnobiały kolor nie jest widoczny na twarzy. Wart każdej złotówki! A w Sephorze kupuję na zniżki, wtedy mnie tak serce nie boli jak wydaję tyle kasy...
Nie zgadzam się co do pudru HD, nie jest wart ani jednej złotówki, bo to zwykłe naciąganie.
Zainteresowałam się trochę tym tematem dzięki kamisiowi przy okazji zakupów na Coastal Scents.
Puder firmy Make Up For Ever to nic więcej jak czysta krzemionka (silica). Identyczną czystą krzemionkę można kupić na Coastal Scents po uwaga, 4$ za 28,35g. Podobno rzeczywiście krzemionka ładnie wygładza twarz i świetnie matuje, chciałam ostatnio wziąć próbkę, ale akurat mają chwilowe braki. Dla zainteresowanych podaję link -> KLIK
To zdecydowane przegięcie wołać od klienta tyle kasy za coś, co jest warte mniej więcej 1/6 ceny albo i mniej.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 16:58   #24
Happymonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 4
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się co do pudru HD, nie jest wart ani jednej złotówki, bo to zwykłe naciąganie.
Zainteresowałam się trochę tym tematem dzięki kamisiowi przy okazji zakupów na Coastal Scents.
Puder firmy Make Up For Ever to nic więcej jak czysta krzemionka (silica). Identyczną czystą krzemionkę można kupić na Coastal Scents po uwaga, 4$ za 28,35g. Podobno rzeczywiście krzemionka ładnie wygładza twarz i świetnie matuje, chciałam ostatnio wziąć próbkę, ale akurat mają chwilowe braki. Dla zainteresowanych podaję link -> KLIK
To zdecydowane przegięcie wołać od klienta tyle kasy za coś, co jest warte mniej więcej 1/6 ceny albo i mniej.
Dobra wiadomość. Jeśli ten puder działa tak samo jak ten HD to rzeczywiście nie widzę sensu przepłacać. Ale gdzie to kupić w Polsce? Jest jakaś strona w języku polskim? Co mi po tańszym zamienniku, którego nie mogę kupić w kraju... :| Pozdrawiam!
Happymonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 17:04   #25
Happymonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 4
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

Jeśli ktoś wie jak i gdzie kupić ten tańszy puder krzemionkowy, to bardzo bardzo proszę o podpowiedź. Pozdrawiam
Happymonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 17:41   #26
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

Cytat:
Napisane przez Happymonia Pokaż wiadomość
Dobra wiadomość. Jeśli ten puder działa tak samo jak ten HD to rzeczywiście nie widzę sensu przepłacać. Ale gdzie to kupić w Polsce? Jest jakaś strona w języku polskim? Co mi po tańszym zamienniku, którego nie mogę kupić w kraju... :| Pozdrawiam!
Cytat:
Napisane przez Happymonia Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś wie jak i gdzie kupić ten tańszy puder krzemionkowy, to bardzo bardzo proszę o podpowiedź. Pozdrawiam
No tak jak napisałam puder można kupić na Coastal Scents -> KLIK (na razie wciąż jest niedostępny). W Polsce go nie dostaniesz. Ale szczerze mówiąc nie wiem w czym problem. Jak się boisz zamówić coś sama to możesz dołączyć się do czyjegoś zamówienia, zajrzyj tylko do wątku o Coastal Scents.
Nawet gdybyś zdecydowała się zrobić zamówienie samemu, to wyniesie Cię to maksymalnie 14$ (razem z przesyłką) co i tak się bardzo bardzo opłaca biorąc pod uwagę cenę pudru HD z Make Up For Ever.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 19:40   #27
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

Tez sie zastanawialam nad pudrem HD. Ale w pl 160zl, w usa w sephorze 30$... smutne.

Uzywala ktoras tego cuda podobnego do HD z Coastal Scents?
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 21:46   #28
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Tez sie zastanawialam nad pudrem HD. Ale w pl 160zl, w usa w sephorze 30$... smutne.

Uzywala ktoras tego cuda podobnego do HD z Coastal Scents?
Któraś używała i jest zachwycona.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 00:15   #29
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Tez sie zastanawialam nad pudrem HD. Ale w pl 160zl, w usa w sephorze 30$... smutne.

Uzywala ktoras tego cuda podobnego do HD z Coastal Scents?
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Któraś używała i jest zachwycona.
Zgadzam się w 100% z tym, co napisała frantic
Ja co prawda podczas zakupów z Coastal Scents nie wzięłam krzemionki, ale dzięki kochanej frantic miałam okazję go wypróbować i następnym razem zamawiam większą pojemność...
Tutaj jest recenzja dziewczyny Samantha Uybico
I got the Make Up Forever HD Powder last week, and then went home and ordered this product from coastal scents. It just came in the mail today and I opened to discover that it LITERALLY is the same thing. If you look at the ingredients on the box of the Make Up Forever HD Powder, it has ONE ingredient: Silica. They look the same, they feel the same, and they REALLY ARE THE SAME. My boyfriend kissed me on the cheek and commented on how soft it felt before I even told him I had it on!

Czyli - dziewczyna, która ma w domu MUF HD Powder, zamówiła krzemionkę z CS i porównała jej skład, działanie i wygląd. Wszystko jest dokładnie takie same, poza ceną, która jest nieporównywalnie niższa.

Ja osobiście też go wypróbowałam i jestem zachwycona, choć nieco trwało, zanim nauczyłam się go używać, bo za pierwszym razem zrobiłam sobie krzywdę w postaci twarzy córki młynarza. Na żywo nie było to widoczne, ale gdy zobaczyłam siebie na zdjęciu, to wyglądałam, jakby mnie ktoś kredą albo mąką oprószył Dopiero metoda prób i testów oraz znalezienie odpowiedniego pędzla i ilości pozwoliło odkryć mi jego fantastyczne działanie wygładzające i matujące. Aż chce się dotykać twarzy przez cały czas, bo jest tak niesamowicie gładka
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 00:31   #30
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kolorówka MAKE UP FOR EVER

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Ja osobiście też go wypróbowałam i jestem zachwycona, choć nieco trwało, zanim nauczyłam się go używać, bo za pierwszym razem zrobiłam sobie krzywdę w postaci twarzy córki młynarza. Na żywo nie było to widoczne, ale gdy zobaczyłam siebie na zdjęciu, to wyglądałam, jakby mnie ktoś kredą albo mąką oprószył Dopiero metoda prób i testów oraz znalezienie odpowiedniego pędzla i ilości pozwoliło odkryć mi jego fantastyczne działanie wygładzające i matujące. Aż chce się dotykać twarzy przez cały czas, bo jest tak niesamowicie gładka
Cathy byłam bardzo ciekawa Twojego zdania, bo jakoś tak się nie wypowiadałaś w tym temacie.
To jest baaaardzo dziwny proszek i tak jak pisałam w innym wątku - wygładza wszystko co dotknie. Wiem że to brzmi jak brednie pijaka, ale zrozumie to chyba tylko ktoś, kto miał z tym proszkiem styczność.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-08 22:49:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.