c&c Nails - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-26, 08:52   #1
bono27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2

c&c Nails


Cześć dziewczyny
Od jakiegoś czasu czytam sobie to forum i wiele rzeczy już sie dowiedziałam. Widze na nim bardzo dużó dziewczyn, które mają duże doświadczenie w stylizacji paznokci. Od dłuższego czasu przymierzam się do tego by zacząć robić żelowe pazurki, sama mam je nałożone przez kosmetyczkę juz od roku.
Zdecydowałam, że najpierw pójdę na kurs robiony w moim mieście i dopiero potem zacznę sama je robić. Na kurs idę w grudniu, lecz przed nim chciałabym się jeszcze dowiedzieć paru rzeczy. Wiem, z tego co mówiła mi Pani, że na tym kursie ćwiczy się żelami firmy c&c nails. Niestety w wyszukiwarce nic nie znalazłam, przeczytałam dużo postów i nigdzie nie pisze nic na ich temat. Dlatego zastanawia mnie czy to nie jakaś firma kogut. Z tego co wiem to po skończeniu kursu namawiają do używania ich żeli a z tego co Wy tu piszecie najlepsze są żele IBD i SPN. Chciałabym sobie przed kursem kupić większość rzeczy i zastanawiam się co z żelami. Doradźcie mi proszę co zrobić.
Z góry dziękuję
Justyna
bono27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 15:47   #2
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: c&c Nails

Nie słyszałam o firmie c&c a to rokuje tak średnio...
Ma jakaś stronę www ten Twój kurs?

Zele IBD to najwyższa półka, świetna jakość.
Zele spn to półka średnia, dla poczatkujących jak najbardziej może być.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 06:56   #3
bono27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: c&c Nails

dziękuję za odpowiedż
poszpeałam w necie i znalazłam ich stronkę (wkleje ją ale nie wiem czy się będzie otwierać od razu}

http://www.beautyvital.pl/

Ponadto przejechałam sie wczoraj tam i kupiłam sobie już parę rzeczy łącznie z lampą tylko frezarki mi brak. Podobno tam w zakładzie pracują na tych żelach , Pan mi je pokazał i są dosyc gęste. Przyszły tydzień kurs i zobaczymy
bono27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.