Galeria - alusia1989 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-12, 18:29   #1
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837

Galeria - alusia1989


Witam.
Dzisiaj zrobiłam sobie moje pierwsze paznokcie akrylowe. Jestem samoukiem. Przyznaję się do tego od razu. A zresztą, po zdjęciach łatwo będzie to zauważyc. A wklejam tu te zdjęcia nie po to, żeby się pochwalic, bo nie ma czym, tylko po to, żeby zapytac się o Was co jest nie tak z kształtem...? Wiele razy przyklejałam sobie tipsy i zawsze udawało mi się nadac im kształt bardziej naturalny. A teraz wyszły jakieś... co najmniej dziwne. Nie zwracajcie uwagi na wzorek i ten brokat, bo to były tylko takie małe eksperymenty. Paznokcie są tu posmarowane oliwką, więc jeszcze bardziej się błyszczą.. I to mogło wpłynąc na jakośc zdjęcia. Ale chyba to, o co mi chodzi, czyli kształt, widac dobrze.

Jestem świadoma, że zostanę skrytykowana, więc nie krępujcie się:P

Jeszcze jedno, wiem, że są płaskie... Niestety... Ale będę nad tym pracowała.

A paznokcie robię i będę robic tylko i wyłącznie sobie. Nawet nie myślę o tym, że mogłabym je komuś robic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 090212_181457.jpg (42,9 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 090212_181529.jpg (26,8 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 090212_181550.jpg (38,0 KB, 43 załadowań)
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 19:02   #2
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Galeria - alusia1989

ja nq przedłużaniu się nie znam ale podpatruje od dłuższego czasu więc coś moge powiedziec
jak sama zauważyłaś sa płaskie. I to chyba największa wada. Wielki plus że nie ma łopatek kształt ładny, wolny brzeg wydaję się w miarę równy.

Fajny kolorek no i witamy w naszym gronie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 19:19   #3
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: Galeria - alusia1989

Płaskie
Kształt fajny, ale troszkę bym jeszcze dopieściła pilnikiem
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 19:34   #4
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: Galeria - alusia1989

I to bardzo płaskie. Zdaje sobie z tego sprawę. A co do kształtu, to właśnie coś mi w nim nie pasuje. Jutro spróbuję nad tym popracowac. Dzisiaj już nie miałam na to sił - jestem chora i nie mogłam się dzisiaj nad tym za bardzo skupic:/ Żałuję, że dzisiaj to robiłam. Mogłam poczekac kilka dni aż poczuję się lepiej, ale cóż... I tak pewnie te nie przetrwają długo, bo chcę jak najwięcej cwiczyc, więc za niedługo bym chciała znowu spróbowac sobie je założyc. A nie chcę wykorzystywac do tego znajomych.
Dziękuję za opinie. Są dla mnie bardzo ważne. A że każda krytyka motywuje mnie do poprawy, to jestem wdzięczna podwójnie.
Marzy mi się kurs, ale najbardziej realnym terminem jest koniec sierpnia / początek września - przez wakacje będę pracowała, więc będę sobie mogła wtedy na niego pozwolic.
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 19:59   #5
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Galeria - alusia1989

no to trzymamy kciuki za kurs a na razie ćwicz ja myślę że będą z Ciebie ludzie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 20:10   #6
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Galeria - alusia1989

Deczko chyba tam jest tego akrylu na nich wyglądają jak pociągnięte lakierem i tyle
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 20:19   #7
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: Galeria - alusia1989

Dziękuję za słowa otuchy.
Chciałabym zrobić kurs przedłużania metodą akrylową i zdobienia - bo te u mnie nie są na najlepszym poziomie. Tzn. radzę sobie z jakimiś prostymi, ale często mi to nie wystarcza. Marzą mi się pięknie ozdobione ... szpice Ale przede mną jeszcze długa droga. Mam nadzieję, że uda mi się to kiedyś zrealizować. A na razie chcę tylko poćwiczyć, popróbować... Szczególnie, że chciałabym zapuścić swoje naturalne pazurki. Kilka razy udało mi się tego dokonać, ale po pewnym czasie noszenia paznokci żelowych. U mnie po prostu paznokcie przedłużone pomagają mi w nieobgryzaniu skórek i paznokci.
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 20:27   #8
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: Galeria - alusia1989

Proszę tu nie zwracać uwagi na ten pseudo wzorek i ten brokacik, bo to było zrobione tak tylko dla próby. Szczerze mówiąc - z nudów. I wiem, że muszę się tego pozbyc jak najszybciej, bo strasznie to wygląda.
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.