co to może być? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-29, 12:51   #1
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek

co to może być?


bardzo lubię mieć pomalowane paznokcie, nie lubie bardzo długich, ale takie trochę za palec, najlepiej french lub czerwony,
ostatnio zauważyłam,ze taka znajoma(ale nie bliska) ma ciagle pomalowane, zawsze idelane. ja niestety nie,poniewaz przy 2 dzieci ciężko utrzymać to w ryzach.
zapytałam się jej w końcu, jak ona to robi,że nigdy żadego odpryskiwania nie widać i że kolor ma jakieś 3 tygodnie a ona na to,że chodzi do kosmetyczki i ona nakłada jej jakiś żel, że niby ma swoje paznokcie i chodzi je tylko malować co 3-4 tygodnie, zawsze ma jakiś ładny kolorek tyle czasu

właśnie zastanawiam się, co to może być? już przeczytałam dużo,ale dalej nie wiem co to, czy mogę sobie coś takiego robić w domu czy iść do kosmetyczki? byłam ostatnio,ale normalnie pomalowała mi lakierem i niby utwardziła, miałam kolor 4 dni, bo ciągle ręce w wodzie, sprzątanie itd. ta znajoma mówiła,że żadne prace domowe nie spują jej koloru, widuję się z nią w przedszkolu,przyjedżamy zazwyczaj równocześnie po nasze córeczki
pomóżcie, jeśli wiecie co to może być

a może jest jakiś lakier,choćby za 100 który się długo trzyma + jakiś utwardzacz?
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 13:15   #2
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: co to może być?

napewno ma zazelowane pazurki zelem silikonowym przeznaczonym do naturalnych paznokci..... na takim zeliku lakier sie trzyma o wiele dluzej i nie odchodzi..taki rodzaj zabiego robi sie u kosmetyczki i nie jest drogi.
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 13:26   #3
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: co to może być?

super,dzię♠ki za podpowiedź, teraz muszę zapytać u siebie,która kosmetyczka ma takie coś
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 19:23   #4
Felicja_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 40
Dot.: co to może być?

A może po prostu ma zażelowane swoje pazurki i nałożony kolorowy żel. U nas w salonie cieszy się to dużą popularnością, wiele kobiet się decyduje. Wykonuje się jak normalne żelowanie tylko zamiast frencha nakłada się na całą powierzchnię płytki kolorowy żel - jest ogromny wybór kolorów. Jest to bardzo wygodne i korekty robi się co 3-4 tygodnie, więc przez ten czas pazurki cały czas wyglądają jak pięknie pomalowane lakierem Zapytaj w pobliskich salonach. Polecam
Felicja_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 19:43   #5
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: co to może być?

idz do tego salonu co kolezanka tez mysle ze to kolorowy zel
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 20:39   #6
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: co to może być?

a ile takie cos kosztuje? tak około?
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 20:42   #7
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: co to może być?

no w sumie racja nie pomyslalam o kolorowym
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 22:11   #8
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: co to może być?

Cytat:
Napisane przez Felicja_83 Pokaż wiadomość
A może po prostu ma zażelowane swoje pazurki i nałożony kolorowy żel. U nas w salonie cieszy się to dużą popularnością, wiele kobiet się decyduje. Wykonuje się jak normalne żelowanie tylko zamiast frencha nakłada się na całą powierzchnię płytki kolorowy żel - jest ogromny wybór kolorów. Jest to bardzo wygodne i korekty robi się co 3-4 tygodnie, więc przez ten czas pazurki cały czas wyglądają jak pięknie pomalowane lakierem Zapytaj w pobliskich salonach. Polecam
A miedzy uzupełnieniami mozna dobrać taki sam kolor lakieru i malować tylko odrost
Koszt zażelowania naturalnych pazurków jest bardzo różny może wachać się od 40 do nawet ponad 100zł wszystko zalezy od miasta i salonu Najlepiej popytać kolezanek który polecają i tam sie wybrać
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.