długie paznokcie u faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-08, 13:44   #1
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461

długie paznokcie u faceta


Już sama nie wiem co gorsze: obgryzione czy długie.
Właśnie zobaczyłam nowe zdjęcia Billa Kaulitza, nie przeszkadza mi to że je maluje, Lauri z The Rasmus też babrze sobie pzurki lakierem i wygląda to fajnie. Ale długie? I to coraz częściej takie wykwity na męskich łapkach obserwuję. Qurcze no jakoś mi to nie pasuje, mimo że bardzo lubię odmienność. A co Wy o tym sądzicie?

Edytowane przez Avari
Czas edycji: 2009-09-08 o 14:13 Powód: dodanie zdjęć
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 13:58   #2
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: długie paznokcie u faceta

Brrr, okropny widok.
Ale odbierajac tego pana niejako calosciowo, stwierdzam, ze jest mocno zniewiescialy
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 14:07   #3
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: długie paznokcie u faceta

Pal licho jak całościowo wygląda, to jest tylko przykład. Ostatnio kolega się oburzył jak mu kazałam obciąć paznokcie. Kurcze facet o wyglądzie aktora, klata jak marzenie i pazurki dłuższe niż moje. Cążki by zawyły na ten widok! A jak klient z takim pazurkami mi rękę podaje to zawsze się boję, że mnie podrapie.

Edytowane przez Avari
Czas edycji: 2009-09-08 o 14:10 Powód: poprawka
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 14:29   #4
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: długie paznokcie u faceta

Mnie to osobiście bardzo obrzydza. Na szczęscie żadko mam do czynienia z takim widokiem Jak już to u starszych panów...
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 19:09   #5
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: długie paznokcie u faceta

o tak, szczególnie taki apetyczny długaśny paznokieć w małym palcu, koniecznie w szpic. Bllleeeeee
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 19:57   #6
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: długie paznokcie u faceta

Mam takiego sąsiada, któremu nigdy na dłonie nie patrzę, bo mi się śniadanie cofa...
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 10:01   #7
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: długie paznokcie u faceta

niektorzy panowie maja paznokcie tylko z odrobina białej płytki, inni tak nawet 2-3 mm, nawet to zniose, bo moze akurat nieszczesnik zapomniał nozyczek, oducza sie obgryzac albo cos innego...
ale nie znosze widoku długiego paznokcia na małym palcu u reki - obrzydlistwo, kojarzy mi sie to tylko z jednym---> grzebaniem pazurem w uchu
i nie tylko starsi panowie maja takie nawyki, znam młodego kolesia co chodzi z takim pazurem, bleeeee
__________________
Dziecko jest jak miłość, która stała się widzialna...

_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 19:56   #8
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: długie paznokcie u faceta

o nieee ;D
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 11:59   #9
Patrick Wolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lasy, góry.
Wiadomości: 82
Dot.: długie paznokcie u faceta

Może wszyscy Ci panowie biorą heroinę? Taki długi paznokieć u małego palca przy prawej ręce jeszcze kilka-kilkadziesiąt lat temu służył narkomanom do wydzielania porcji heroiny. xD
Patrick Wolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 23:10   #10
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: długie paznokcie u faceta

Tylko nie to! Jak tak dalej pójdzie faceci będą bardziej kobiecy niż my
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 08:33   #11
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: długie paznokcie u faceta

Cytat:
Napisane przez Avari Pokaż wiadomość
Już sama nie wiem co gorsze: obgryzione czy długie.
Właśnie zobaczyłam nowe zdjęcia Billa Kaulitza, nie przeszkadza mi to że je maluje, Lauri z The Rasmus też babrze sobie pzurki lakierem i wygląda to fajnie. Ale długie? I to coraz częściej takie wykwity na męskich łapkach obserwuję. Qurcze no jakoś mi to nie pasuje, mimo że bardzo lubię odmienność. A co Wy o tym sądzicie?
Ten "facet" to w ogóle mało męski jest, więc nawet jak kieckę założy, nie zrobi to mnie wrażenia.
Poza tym to "gwiazda" - takim wolno więcej.

Normalny facet i długie pazury to porażka. Absolutnie niedopuszczalne w moim świecie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-14, 09:07   #12
lwipyszczek
Raczkowanie
 
Avatar lwipyszczek
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
Dot.: długie paznokcie u faceta

W dobie tylu grup muzycznych, promować się jakoś trzeba. Coraz częściej zamiast serwowania dobrej muzyki, zespoły stawiają na kontrowersje, czego przykład mamy powyżej. Jednak jakkolwiek tolerancyjna jestem, tak to mi się zupełnie nie podoba. Facet moim zdaniem ma być męski, a długie, pomalowane paznokcie to raczej działanie w odwrotną stronę. No i chyba się już przejadło i nikogo nie szokuje?
__________________
"Wszelkie wspomnienia są złudne,
bo teraźniejszość nadaje im inne barwy."

(A. Einstein)
lwipyszczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 09:19   #13
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: długie paznokcie u faceta

Cytat:
Napisane przez Avari Pokaż wiadomość
o tak, szczególnie taki apetyczny długaśny paznokieć w małym palcu, koniecznie w szpic. Bllleeeeee
Mój katecheta w podstawówce miał takiego pzaura, żygi.......
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 14:57   #14
AneczkaBee
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaBee
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 274
Dot.: długie paznokcie u faceta

Przeciez to dziewczyna ; P ja nie wiem jak wogole mozna sie interesowac/zwracac uwage na niego/jego poczynania ; )
AneczkaBee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 20:46   #15
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: długie paznokcie u faceta

Cytat:
Napisane przez AneczkaBee Pokaż wiadomość
Przeciez to dziewczyna ; P ja nie wiem jak wogole mozna sie interesowac/zwracac uwage na niego/jego poczynania ; )
Off top, kochana. O pazurkach my tu gadu gadu

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ten "facet" to w ogóle mało męski jest, więc nawet jak kieckę założy, nie zrobi to mnie wrażenia.
Poza tym to "gwiazda" - takim wolno więcej.

Normalny facet i długie pazury to porażka. Absolutnie niedopuszczalne w moim świecie.
No więc to mnie dziwi, że sobie takie hodują, bo u gwiazd "szołbiznesu" to jeszcze ujdzie. Chyba. Ale normalny facet? I widać, że czyste ma te pazury więc ma świadomość ich posiadania.

Swoją drogą koleżanka mi powiedziała, że w salonie fryzjerskim do którego chodzi fryzjer (mężczyzna) ma zrobione tipsy, w szpony i umalowane na czarno. Długość podobno 1 cm. Ten świat puka od spodu
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 08:08   #16
Lilitka
Raczkowanie
 
Avatar Lilitka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: długie paznokcie u faceta

o jeju ^^

chyba jednak wole obryzione niż te biało-czarne na focie, ochydztwo ...
__________________
Pójdziemy ze sobą powoli obok
Do końca wszystkiego żeby zacząć na nowo
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
W spokoju przy sobie nie czując czasu

Twoje łzy miażdżą mi serce
I usycham i kwitnę
I ciągle chce więcej


Lilitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 16:50   #17
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: długie paznokcie u faceta

Cytat:
Napisane przez Patrick Wolf Pokaż wiadomość
Może wszyscy Ci panowie biorą heroinę? Taki długi paznokieć u małego palca przy prawej ręce jeszcze kilka-kilkadziesiąt lat temu służył narkomanom do wydzielania porcji heroiny. xD
A kilka wieków temu na francuskim dworze specjalnie zapuszczano jeden paznokcieć, aby skrobać nim w drzwi (najwyraźniej pukanie było w złym tonie) Ogólnie długich paznokci u facetów nie toleruję, a jeden długi paznokieć działa na mnie jak palec do gardła...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 17:54   #18
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: długie paznokcie u faceta

. . . bo mu wygodniej otwierać klapkę, aby się dostać do baterii w telefonie komórkowym . . . bogowie ciekawe jakie jeszcze wytłumaczenie usłyszę?
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 20:27   #19
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: długie paznokcie u faceta

Jak uczyłam się jeździć mój instruktor (jakies 28 lat) miał takiego jednego dluuugiego paznokcia na najmniejszym palcu u prawej ręki.... ogólnie spoko gość ale ten paznokieć..... obrzydzał mnie strasznie, jeździłam i zastanawiałam się po co on go wychodował, i jeszcze ładnie wypiłowany na migdałka.... fuj! fuj! fuuj
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 20:35   #20
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705
Dot.: długie paznokcie u faceta

Cytat:
Napisane przez Dizzzy87 Pokaż wiadomość
Jak uczyłam się jeździć mój instruktor (jakies 28 lat) miał takiego jednego dluuugiego paznokcia na najmniejszym palcu u prawej ręki.... ogólnie spoko gość ale ten paznokieć..... obrzydzał mnie strasznie, jeździłam i zastanawiałam się po co on go wychodował, i jeszcze ładnie wypiłowany na migdałka.... fuj! fuj! fuuj

Koszmar!Kojarzę ten motyw,jak facet ma wyhodowanego jednego paznokcia(do dłubania w nosie?jakieś nawiązanie do tanich amerykańskich alfonsów?O_o)
Pomalowane i jeszcze długie,często się pojawia ale mocno tu pasuje- ;P
Dla mnie malowanie paznokci u 'mężczyzn'(u mnie taki nie kwalifikowałby się pod to słowo)to infantylny sposób zwrócenia na siebie uwagi,a długie paznokcie kojarzą mi się z zaniedbaniem,ogromnym.
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 20:40   #21
Bialy Kotek
Wtajemniczenie
 
Avatar Bialy Kotek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 520
Dot.: długie paznokcie u faceta

uważam że jest to za***iśc** niemęskie !!
w ogóle odraża mnie to automatycznie zarówno jakieś długaśne pazury nie wspominając już o pomalowanych ! a co do zdjęcia kolesia które wkleiłaś to już total !
__________________
doprawdy żyję bardzo


Codziennie plecak pełen całkiem nowych wzruszeń
Bialy Kotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 22:59   #22
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: długie paznokcie u faceta

w gruncie rzeczy to macie rację dziewczyny - taki jeden wyhodowany pazurek jest najgorszy. No to mamy zwycięzcę.

Mnie pomalowane pazurki u mężczyzn nie przeszkadzają, ten cały Bill Kaulitz - podziwiam za indywidualny styl i odwagę do jego prezentowania. Mnie on się nie podoba, ale człowiek jest mi totalnie obojętny. Wykorzystałam jedynie jego zdjęcie, bo ciężko gonić za "upazurzonym" kolegą, szczególnie, jakby znał cel . Lauri z The Rasmus ma też własny styl wliczając w to makijaż i pomalowane paznokcie. I szalenie mi się gość podoba. Jakoś nie przesądza to u mnie o poziomie męskości faceta. Tak samo jak nie uważam aby kobiety obowiązkowo miały nosić długie i pomalowane pazurki. Ale jednak jakieś granice powinny być wg mnie między płciami.

Ale długie pazurki jakoś mi się u facetów nie podobają. Paskudztwo.
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 11:28   #23
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: długie paznokcie u faceta

nie mam pojecia kto to jest ten billek.. rozmus, rossmus, rosmus czy jak to sie tam nazywa chyba .. chyba cos tam kiedys widzialam.
ale z tego co widze na zdjeciu, nie mam pojecia czy to aktor, muzyk, uczestnik big badera :P czy co.. to w sumie moge zaryzykowac, ze jest to jakas tam oryginalna stylizacja artystyczna. nie w moim stylu, ale trzeba przyznac, ze nietuzinkowa.

no dobra sprawdzilam w google.. i moge dodac, ze na dodatek jest wierny stylowi. kazdy ma pomysl na siebie, paznokcie sa elementem tej stylizacji i absolutnie mi nie przeszkadzaja. skoro, baba moze sie sciac na jeza, skoro wklada spodnie etc, to czemuz mialyby ja bulwersowac paznokcie? przeciez stosunkowo niedawno elementy garderoby tybu spodnie, bokserki byly dedykowane jednej plci, a teraz? kogo zdziwi babka kupujaca sobie bokserki? mnie na bank nie..
nie brzydza mnie tez dlugie paznokci u tego chlopaka.

inna sprawa w zyciu codziennym. i nie jest to kwestia obyczajowosci, tego, ze facet jest niemeski z dlugimi paznokciami, bo jakby pudzian mial dlugie pazury, to nikt nie powiedzialby, ze jest niemeski, a jedynie, ze albo zwariowal, albo jest jakis glupi.. :|
jest to kwestia estetyki. Wg mnie paznokcie u mezczyzny powinny byc estetyczne. funkcjonalne, bo chyba bym zadusila jakby mi stanal na ulicy i zaczal piszczec "Damn! zlamalem paznokcia przez ten glupi bagaznik!!auuuu"..
argument z tym, ze "boje sie ,ze mnie podrapie jak podaje reke" jest wg mnie caaaalkowicie nietrafiony. To co ci biedni panowie maja powiedziec kiedy podaje reke z centymetrowymi szpicami??
a jeden dlugi paznokiec u palca.. tak! to jest massakra!
fuuu!!
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 19:06   #24
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: długie paznokcie u faceta

dlugie paznokcie u faceta?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 08:12   #25
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: długie paznokcie u faceta

A ja właśnie po śniadanku jestem
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 14:37   #26
paulenka923
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 10
Dot.: długie paznokcie u faceta

Hm...Sie zaskoczyłam, bo patrze na moje i mam takie same, identyczne, no może troche lepsze. jest pierwszym kolesiem u którego widze długie paznokcie ale co z tego...jak chce niech ma. każdy ma prawo do swojego stylu i tyle. Ale fakt, że on może tak mieć, ale np. jakiś koleś w jego wieku, normalny, taki z bloku z Polski jakby tak paradował z takimi paznokciami po ulicy to...Co to by było? Byłby na językach wszystkich. A po co to...Wolny kraj. Raczej "wolny". W każdym razie mi to nie przeszkadza a nawet jeśli to co mi do tego. Jego małpy jego zoo. Aha i w ogóle to pamiętajmy zyjemy w tym wieku i starajmy sie byc bardziej tolerancyjni a nie jak jakies stare babcie co mówią, ze kiedyś to byłoby nie do pomyślenia i opieranie się na starych zasadach. Idziemy do przodu moje drogie, a nie gdzieś za murzynami. W Berlinie babcie sa bardziej życiowe i tolerancyjne od niektórych osób tu na forum niestety...Pozdrawiam

Edytowane przez paulenka923
Czas edycji: 2009-10-05 o 14:55
paulenka923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 19:59   #27
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: długie paznokcie u faceta

Cytat:
Napisane przez paulenka923 Pokaż wiadomość
Aha i w ogóle to pamiętajmy zyjemy w tym wieku i starajmy sie byc bardziej tolerancyjni a nie jak jakies stare babcie co mówią, ze kiedyś to byłoby nie do pomyślenia i opieranie się na starych zasadach. Idziemy do przodu moje drogie, a nie gdzieś za murzynami. W Berlinie babcie sa bardziej życiowe i tolerancyjne od niektórych osób tu na forum niestety...Pozdrawiam
A fee i Ty się uważasz za osobę tolerancyjną i wolną?

Jak słusznie zauważyłaś jest to wolny kraj i każdy ma prawo do swojego zdania i opinii, byle wyrażał ją z szacunkiem dla innych osób. I to właśnie robimy - wyrażamy opinię o długicha paznokciach u panów.
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 20:15   #28
paulenka923
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 10
Dot.: długie paznokcie u faceta

Cytat:
Napisane przez Avari Pokaż wiadomość
A fee i Ty się uważasz za osobę tolerancyjną i wolną?

Jak słusznie zauważyłaś jest to wolny kraj i każdy ma prawo do swojego zdania i opinii, byle wyrażał ją z szacunkiem dla innych osób. I to właśnie robimy - wyrażamy opinię o długicha paznokciach u panów.
o lol to dlaczego komentujesz moją wypowiedź? To też było moje zdanie do którego mam prawo. I w ktróym miejscu wyrażałam sie bez szacunku? Konkretnie prosze. Bo tak nie wiem, w ogóle dlaczego piszesz, że nie jestem tolerancyjna. Przecież możecie uważać , że długie paznokcie u kolesi są ble, ja was tylko chciałam nakierować ku otwarciu na różne style, ale przecież nie zmuszam was do zmienienia opinii w tym temacie. Wydawało mi się, że pisze w miare czytelnie po polsku.

Edytowane przez paulenka923
Czas edycji: 2009-10-06 o 20:24
paulenka923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 20:38   #29
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: długie paznokcie u faceta

właśnie dlatego dałam cytat tej częsci Twojej wypowiedzi, gdzie nie byłaś zbyt miła, a szczególnie przedostatnie zdanie, w którym sugerujesz, że "w Berlinie babcie sa bardziej życiowe i tolerancyjne od niektórych osób tu na forum niestety". Nikt tu nie jest zamknięty czy nietolerancyjny, po prostu jedni lubią to, a inni siamto i nie ma potrzeby zmuszać nikogo do nadmiernej otwartości, jeśli tego nie czuje. (Nota bene to mają one do tego pełne prawo w myśl tej tolerancyjności). Osobiście wolę być sobą i mieć swoje zdanie, niż na siłę być taka otwarta i udawać kogoś kim nie jestem i wcale nie chcę być.

A długie paznokcie u faceta mi się nie podobają, bo długi paznokieć kojarzy mi się z delikatnością, a eteryczni panowie nigdy u mnie brania nie mieli. Egal co babcie z Berlina na to.

Edytowane przez Avari
Czas edycji: 2009-10-06 o 20:40 Powód: poprawka
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 22:54   #30
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: długie paznokcie u faceta

Na poprzedniej uczelni miałam jednego wykładowcę, który miał piękną długą płytę (aż do końca opuszka) i paznokcie tak na 2 do 4 mm Siedziałyśmy w pierwszej ławce, tuż przy biurku (bo to ćw były) i robiłyśmy zakłady - obciął czy zapuścił

Nie przeszkadza mi jeśli mężczyzna maluje paznokcie (odżywka, czy czarny lakier u rockmana/punka), ale uważam, że najestetyczniej wyglądają krótko obcięte - do do 1 mm.
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.