Laboratoire DUCASTEL znacie używałyście? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-30, 14:52   #1
Angel28
Rozeznanie
 
Avatar Angel28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 720
Wink

Laboratoire DUCASTEL znacie używałyście?


Tak jak w tytule wątku chciałam się coś dowiedzieć na ten tema przeszukałam forum i nic nie znalazłam na temat mnie interesujący,moja koleżanka pracowała na tej firmie i mówiła ze podobna jest do L'oreala Professional (ale to było bardzo dawno temu)tak więc chciałam się dowiedzieć czy używałyście jak działają, co najgorsze z tej firmy co najlepsze, jakie mniej więcej ceny i jaka dostępność u nas
Będę wdzięczna za odpowiedzi drogie wizażanki i przepraszam że aż tak dużo pytań
pozdrawiam
Angel28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 00:42   #2
Angel28
Rozeznanie
 
Avatar Angel28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 720
Dot.: Laboratoire DUCASTEL znacie używałyście?

up
Angel28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 22:36   #3
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Laboratoire DUCASTEL znacie używałyście?

podbijam mam 'dwufazowy produkt pilęgnacyjno-odżywczy' i jestem nim zachwycona. Nic poza nim nie radzi sobie z moimi zniszczonymi włosami. 3 psiknięcia i włosy są gładkie, a czesze się je doskonale. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim produktem, a moje włosy wypróbowały ich wiele. Po kilku trwałych, farbowniku (od kilku lat rozjaśnianiu), używaniu prostownicy i lokówki, moja fryzjerka poleciła mi ten preparat jako ratunek przy rozczesywaniu i muszę powiedzieć, że się sprawdził w 200%

Chciałabym wypróbować inne produkty tej firmy, może miałyście z nimi do czynienia ?
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 07:31   #4
benaea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Laboratoire DUCASTEL znacie używałyście?

Ducastel jest straszny, pielęgnacja i koloryzacja jest okropna , jak każda firma mają może 2 lub 3 produkty ciekawe a cała reszta powinna stać cenowo do 10zł , szata graficzna cukierkowa jak dla dzieci do przedszkola , produktu jakościowo z przedziału joanna czy kallos , nie polecam alo inaczej, nie za tą cenę
benaea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 19:22   #5
CyberCytryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Laboratoire DUCASTEL znacie używałyście?

Wątek wiekowy, ale napiszę, może komuś się przyda.
Na farbach tej firmy pracuje moja fryzjerka i jestem nimi zachwycona.
Mają dwie koronne zalety:
(1) nie niszczą włosów; mam ombre, dół potrkatowany rozjaśniaczem i ich kondycja jest chyba lepsza niż przed, kiedy to traktowałam je nmatrixem
(2) bardzo ładnie się wymywają - spokojnie wytrzymuję ok. 2 mies - nie mam siwych włosów a tonacja jest idelnie dopasowana do koloru odrostów.
Niedawno nabylam produkt tej firmy 10w1 (chociaż nie do końca jestem przekonana do takich chwytów) i jest szał zachwytu. nie puszą się włosy, są gładkie i błyszczą jak wściekłe. a to za 39 złotych
Polecam!
CyberCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-04 20:22:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.