Essence - stempelki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-23, 17:23   #61
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essence - stempelki

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
dokładnie przed użyciem przetrzyj wacikiem nasączonym zmywaczem do paznokci. żeby wszystko odtłuścić.
Męczę się z tym już drugie podejście, próbuję różne lakiery, różne "skrobaczki" - plastik, karta telefoniczna, ta z zestawu - i nic! Płytkę i stempel czyściłam chyba 30 razy zmywaczem najzwyklejszym i nic, nic, nic, lakier nie chce przejść nawet na stempelek Wydaje mi się, że to kwestia ścierania lakieru także z wyżłobienia, ale nie daję rady inaczej tego zrobić... Drugiej folijki też szukałam i za cholerę nie mogę znaleźć... ech, a tak się napaliłam na te stempelki
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 17:59   #62
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Essence - stempelki

Powoli :P Po pierwsze zdejmij tą gumę i włóż tam chusteczkę, plastelinę żeby było w miarę sztywne, poszukaj folii i najlepiej jeśli zaczniesz od tego lakieru do stempelków z essence. Jak Ci dziś nie wyjdzie to odczekaj do jutra, za pierwszym razem baaaardzo porysowałam moją płytkę i KUPA z tego wyszła, rzuciłam w kąt i olałam i powróciłam następnego dnia
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 18:09   #63
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essence - stempelki

Dzięki za radę Spróbuję z chusteczką/plasteliną, ale jeśli chodzi o lakier - mam właśnie ten specjalny do stempelków i on nie daje rady zbytnio... No ale na razie z tym poczekam, popróbuję jeszcze innym razem jak będę miała czas ;P
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 18:30   #64
olaglaszczka
Raczkowanie
 
Avatar olaglaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Essence - stempelki

Też kupiłam ten zestaw do stempelków, kilka dni temu. I co? Uznałam że skoro jest cały zestaw to najlepiej używać tego co jest, ale kilka razy przejechałam tą dołączoną skrobaczką i nic się nie odbiło za to blaszka strasznie się porysowała. Wyczytałam że najlepiej użyć starej plastikowej karty i z jej użyciem wychodzi ok. Za to mam problem ze znalezieniem dobrego lakieru do stempelków - póki co daje radę tylko stary biały lakier do frencha, który już dawno powinien wylądować w koszu
olaglaszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 18:40   #65
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Essence - stempelki

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Dzięki za radę Spróbuję z chusteczką/plasteliną, ale jeśli chodzi o lakier - mam właśnie ten specjalny do stempelków i on nie daje rady zbytnio... No ale na razie z tym poczekam, popróbuję jeszcze innym razem jak będę miała czas ;P
no mi tym czarnym do stempelków wychodzi, tzn te najmniejsze gwiazdki czasem się nie odbijają ale jest ok

Cytat:
Napisane przez olaglaszczka Pokaż wiadomość
Też kupiłam ten zestaw do stempelków, kilka dni temu. I co? Uznałam że skoro jest cały zestaw to najlepiej używać tego co jest, ale kilka razy przejechałam tą dołączoną skrobaczką i nic się nie odbiło za to blaszka strasznie się porysowała. Wyczytałam że najlepiej użyć starej plastikowej karty i z jej użyciem wychodzi ok. Za to mam problem ze znalezieniem dobrego lakieru do stempelków - póki co daje radę tylko stary biały lakier do frencha, który już dawno powinien wylądować w koszu
Lakier do stempelków z essence jest b. dobry: czarny, biały lub srebrny. A porysowana płytka to tylko wzgląd estetyczny, na wzorki to nie ma wpływu
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 19:27   #66
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence - stempelki

ehhh a ja jakbym nie próbowała to i tak mi nie wychodzi, a chciałabym tą płytkę z motywami zwierzęcymi...
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 16:55   #67
magicgirl
Raczkowanie
 
Avatar magicgirl
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: ...stolica...
Wiadomości: 150
Dot.: Essence - stempelki

Witajcie,
Ja swój zestaw kupiłam jakieś 2 miesiące temu. Tak się napaliłam strasznie, ale wzorki mi nie wychodzą. Nie mam tego specjalnego lakieru, ale próbowałam naprawdę różnymi. Tak jak któraś z dziewczyn kiedyś radziła, trzymałam też lakier otwarty chyba przez 3 dni, ale dalej nic. Szukałam drugiej folii, nie ma. Przypomniałam sobie dzisiaj o tych stempelkach i wyciągnęłam płytkę żeby jeszcze raz zobaczyć, czy nie przeoczyłam tej folii. No i tylko przecięłam sobie palca. Rzucam w kąt znowu. Nie mam cierpliwości. No chyba, że będę jeszcze w naturze niedługo i kupię lakier do stempelków.
magicgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 19:00   #68
karolinak22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Wink Dot.: Essence - stempelki

Mam już 5 płytek, wszystkie z Essence Są SUPER.
ale ostatnio też się sporo namęczyłam z tą folią
karolinak22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 21:12   #69
olaglaszczka
Raczkowanie
 
Avatar olaglaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Essence - stempelki

Może któraś z was wie ile jest rodzajów tych osobnych płytek do wyboru?
olaglaszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 20:44   #70
zuykas
Raczkowanie
 
Avatar zuykas
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 123
Dot.: Essence - stempelki

Ja nie mam cierpliwości do tego zestawu. Kupiłam 2 tygodnie temu i już nie wiem co mam robić. Szperam po internecie oglądam filmiki czytam rady i ciągle nic. Od razu uznałam że skrobaczka jest do niczego więc ściągam kartą. Druga folijka chyba nie istnieje. Mam prostokątną wersję, widziałam że niektóre z was mają okrągłą - może tam są folijki? Głównym problemem jest to, że albo nie odbija się w całości albo w ogóle - to tak jakby lakier ściągał się ze wzorku. Jest takie duże serduszko - tylko ono wychodzi zawsze.

P.S. Zdążyłam przeczytać o rozciętym palcu a minutę później tamowałam krwotok z mojego, więc jeszcze bardziej się zraziłam :/

Edytowane przez zuykas
Czas edycji: 2011-05-15 o 20:58
zuykas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 12:37   #71
magicgirl
Raczkowanie
 
Avatar magicgirl
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: ...stolica...
Wiadomości: 150
Dot.: Essence - stempelki

Kupiłam sobie ten lakier do stempelków i jest trochę lepiej. Ale wzorek i tak nie odbija się w całości. Rzeczywiście jest tak, jakby skrobaczka ściągała lakier ze wzorka. A ja u siebie nigdy nie widziałam tych okrągłych płytek. No nic. Naszło mnie na ćwiczenie wzorków znowu
magicgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 10:31   #72
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence - stempelki

Ja się strasznie zniechęciłam do tych stempelków, teraz się szykuję do metody gazetowej
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 10:44   #73
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Essence - stempelki

też ostatnio się zniechęciłam do tych stepelkow, na jednym paznokciu mi wyjdzie a na reszcie juz się psuje;/ zdecydowanie wolę metodę gazetowa
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 20:07   #74
angelica94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: Essence - stempelki

czy do stempli trzeba jakieś specjalnie lakiery?
angelica94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 18:35   #75
olaglaszczka
Raczkowanie
 
Avatar olaglaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Essence - stempelki

Cytat:
Napisane przez angelica94 Pokaż wiadomość
czy do stempli trzeba jakieś specjalnie lakiery?
Możesz robić zwykłymi lakierami, ale musisz mieć dobrze kryjący i dosyć gęsty lakier żeby coś Ci wyszło. Jeśli będzie za rzadki to nie ma szans. A te specjalnie do tego przeznaczone podobno są lepsze
__________________
http://olla-mania.blogspot.com/
olaglaszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 16:32   #76
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence - stempelki

Dobra. Przyznaję - jestem totalnie lewa w kwestii stempli... mam wszystko co trzeba - zdjęłam folię, wzięłam starą kartę stałego klienta skądś tam, mam czarny lakier do stempli - nie wychodzi. Najbardziej nie ogarniam samego pomalowania motywu lakierem i ściągnięcia z niego lakieru - zawsze albo mi nic nie zostaje na motywie, albo o wiele za dużo I jak próbuję wziąć stemplem to potem na paznokciu mam już tylko bezkształtną plamę albo kawałek wzoru zaczynam mieć myśli, że sprzedam cały zestaw na allegro, włącznie z płytką zwierzęcą...
Drugiej folii chyba tam nie ma żadnej...
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 18:10   #77
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Essence - stempelki

Trzeba tym stępelkiem tylko raz przejechać po wzorku. Nie można jakby tam i z powrotem. Tylko raz w jedną strone i od razu na paznokcie. Tak mi wychodzi, inaczej nie
__________________
Zapraszam na blog mojej kuzynki:

http://www.klubkosmetyczny.pl/
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 18:23   #78
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence - stempelki

Aha, dzięki. Chyba rozumiem
Ale jak zdjąć nadmiar lakieru żeby nie ściągnąć całego i zarazem żeby nie odbił się też na stemplu lakier z płytki poza wzorem? i czy bardziej dążyć do tego żeby lakieru zostało jak najmniej, czy jak najwięcej?
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 19:23   #79
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Essence - stempelki

Dziś w Naturze widziałam te stempelki, już chciałam kupić ale widziałam że ta zdrapka jakaś taka zgięta jest, płytka jest naprawde maleńka i nie kupiłam tego zestawu.


Carmen, zobacz czy może nie ma na Ebayu, Allegro czy może na stronce Essence.
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 23:28   #80
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Essence - stempelki

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Dziś w Naturze widziałam te stempelki, już chciałam kupić ale widziałam że ta zdrapka jakaś taka zgięta jest, płytka jest naprawde maleńka i nie kupiłam tego zestawu.


Carmen, zobacz czy może nie ma na Ebayu, Allegro czy może na stronce Essence.

Ta zdrapka taka jest i najlepiej to ją wywalić. Dziś kupiłam sobie kolejną płytkę to z tymi takimi okręgami. Mi działa wszystko super, także na innych lakierach.
__________________
Zapraszam na blog mojej kuzynki:

http://www.klubkosmetyczny.pl/
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 20:36   #81
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Essence - stempelki

No tak, zdrapki w ogóle swojego zadania nie spełniają, o zdrapce Konad też słyszałam takie same opinie tak więc najlepiej [jeżeli jest taka opcja] kupować wszystko oddzielnie, bo oczywiście zdrapka jest wliczona w cene.
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 14:40   #82
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Essence - stempelki

Zdrapka Konad jest dobra, tylko troche waska, mozna zyletka zdrapywac. Co do Essence- zal. Znowu probowalam cokolwiek odcisnac, ale te wzorki sa po prostu za cienkie, z dwoch plytek odciskaja sie dwa wzorki. A w Konad wszystkie.
Ponoc pomaga jak sie stempel spiluje pilnikiem troche, zeby nie byl taki gladki, ale to i tak glownie kwestia tych wyzlobien, za cienkie sa.

Lakier nakladam tylko na poczatek wzoru, zdrapka go rozprowadza i nie ma problemu. Dobrze miec pod reka patyczek do uszu ze zmywaczem i zmyc ze stempla jakies smugi poza wzorkiem. A tak na prawde to najlepiej poszukac na allegro, zdrapka 5 zl, stempel 9 zl, plytki 10-15 zl, wszystko oryginalne od Konad i dziala.

Edytowane przez 201604250941
Czas edycji: 2011-06-07 o 14:42
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 10:54   #83
Prudencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 121
Dot.: Essence - stempelki

A ja mam wrażenie, że ten lakier Essence bardzo szybko zasycha i to dlatego nie mogę go odbić. Nie mogę go przenieść nawet na stempelek, tak jakby było go za mało w wyżłobieniu.
Prudencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 13:23   #84
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Essence - stempelki

Cytat:
Napisane przez Prudencja Pokaż wiadomość
A ja mam wrażenie, że ten lakier Essence bardzo szybko zasycha i to dlatego nie mogę go odbić. Nie mogę go przenieść nawet na stempelek, tak jakby było go za mało w wyżłobieniu.
Zapewne "rolujesz" stempelkiem po płytce aby nabrać wzorek. Ile razy jakby to robisz?
Bo mi wzorki pięknie wychodzą - roluję tylko raz.
Przykład poniżej

PS. przepraszam, za stan skórek. Coś za coś. Zrobiły mi się takie od kiedy zaczęłam stosować Nail Teka ale od kilku dni i nad nimi pracuję A pazury malowane 3 dni temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN9871.jpg (33,3 KB, 84 załadowań)
__________________
Zapraszam na blog mojej kuzynki:

http://www.klubkosmetyczny.pl/
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 00:34   #85
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Essence - stempelki

Cytat:
Napisane przez Prudencja Pokaż wiadomość
A ja mam wrażenie, że ten lakier Essence bardzo szybko zasycha i to dlatego nie mogę go odbić. Nie mogę go przenieść nawet na stempelek, tak jakby było go za mało w wyżłobieniu.
Lakier mial prawo wyschnac, jest taka opcja. Ale jezeli jest nowy to raczej wina plytki albo metody.
- czy tak jest na wszystkich wzorkach? (jesli nie to wina wzorka, niektore nie wychodza)
- jak nakladasz stempel, je sie przyciska, nie roluje
- mozesz stempel zmatowic pilnikiem do paznokci delikatnie, ponoc wtedy lepiej zbiera lakier
- szybkosc- to niestety kluczowe, ale bez przegiec, wiadomo ze w sekunde tego nie zrobisz, ja od nalozenia lakieru na plytke do przeniesienia na paznokiec potrzebuje kolo 5 sek, na pewno nie wiecej niz 10
- ewentualnie jest tez opcja ze zmywacz, ktorym przemywasz plytke ma w sobie olejek, wtedy nic sie nie odbije, trzeba uzywac zwyklego, bez zadnych odzywek, zapachow kwiatow i innych bajerow
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 16:57   #86
Prudencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 121
Dot.: Essence - stempelki

Dziękuję za porady. Niestety, nie mam zbyt dużych zdolności manualnych. Następnym razem spróbuję zastosować się do wskazówek.
Prudencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 18:10   #87
ne_la
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3
Dot.: Essence - stempelki

Kilka dni temu nabyłam zestaw i jedną dodatkową płytkę. Z tej dodatkowej płytki wzorki jako tako się odbijają ( te większe, bo z drobniejszymi jest kłopot). Ale z płytką dołączoną do zestawu nic mi nie wychodzi. Albo lakiej w ogóle nie chce się nabrać na stempelek, albo nie chce z tego stempelka zejść na paznokieć. Nie mam pojęcia co jest tego przyczyną. Czy to może być wina płytki?
ne_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 19:16   #88
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence - stempelki

Mnie ostatnio zaczęło wychodzić, jeszcze nie tak jakbym chciała i nie zawsze, ale już coś odkryłam że kluczem jest nałożenie dużej ilości lakieru i " ściągnięcie" jej z płytki nie przyciskając za mocno, żeby coś w tych rowkach zostało
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 22:01   #89
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Essence - stempelki

ja też bardzo długo męczyłam się z tymi stemplami ale już opanowałam metodę. trzeba przycisnąć stempel a nie rolować, nałożyć dużo lakieru i zetrzeć go troszkę pod kątem. wszystko mi już wychodzi a dzisiaj odkryłam że stemple działają też na innych lakierach ))
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 09:21   #90
ne_la
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3
Dot.: Essence - stempelki

Ja też w końcu rozgryzłam blaszkę numer 2. Delikatnie ściągam lakier, ledwie dociskając kartę do blaszki. Stempelek też przyciskam lekko. A jesli się jakiś fragment nie odbije dobrze, to znaczy,. że źle wyczyściłam blaszkę. W każdym razie grunt to nie poddawać się.
ne_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.