Podrażnione nogi po goleniu ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-14, 05:59   #1
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344

Podrażnione nogi po goleniu ;/


Witam
Mam problem co do moich nóg może ktoś mi coś doradzi zauważyłam że po goleniu maszynką za jakieś 5 godzin mam już wyczuwalne włoski na nogach ;/ jest to wkurzające bo golę je po to aby ich nie miec choc przez ten jeden cały dzień. Golenie depilatorem odpada bo wrastają mi włoski. Wczoraj zakupiłam krem do depilacji Veet do skóry wrażliwej nałożyłam go na nogi odczekałam 5 minut i użyłam tej szpatułki do usunięcia włosków. Dziś rano wstałam i skóra podrażniona -czerwone chrosty i piecze jak cholera. Co zrobic aby szybko to zeszło w sobotę mam imprezę?? !! Czego użyc? No i pytanie jakie polecacie sposoby golenia nóg ?aby były one gładkie i piękne, a nie szorstkie i podrażnione ;(

Edytowane przez Nikii89
Czas edycji: 2011-06-14 o 06:00
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 10:08   #2
pabi28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 552
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

Ja przed goleniem nóg robię sobie peeling z kawy lub soli, wtedy mam mniej podrażnioną skóre, a nogi są bardziej gładsze.
__________________
On ci się przygląda tak intensywnie, jakby był twoim ochroniarzem, gotowym w każdej chwili osłonić cię własnym ciałem przed strzałem, czy coś w tym rodzaju...


pabi28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 10:54   #3
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

Cytat:
Napisane przez pabi28 Pokaż wiadomość
Ja przed goleniem nóg robię sobie peeling z kawy lub soli, wtedy mam mniej podrażnioną skóre, a nogi są bardziej gładsze.



a możesz napisać jak to dokładnie robisz?? bo szczerze to pierwszy raz słyszę o peelingu z kawy lub soli...
Czyli robisz ten peeling a potem od razu golisz nogi czy odczekujesz jakiś czas?
Jak juz mam podrażniona skórę to mogę ten peeling użyć czy powinnam odczekać aż skóra się zregeneruje (tzn. nie będą nogi piekły ani nie będą tak czerwone z podrażnienia) ??

Edytowane przez Nikii89
Czas edycji: 2011-06-14 o 11:15
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 14:31   #4
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

Powinnaś zainwestować w odpowiednie kosmetyki po goleniu. Wtedy będzie ci łatwiej. Miałam jakiś czas temu bardzo podobny problem. Może oliwka do depilacji ERBEL się sprawdzi? Próbowałaś już czegoś konkretnego? Najlepiej po prostu przetestować kilka kosmetyków i sprawdzić, które naprawdę działają.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 15:11   #5
dobrawrozka
Raczkowanie
 
Avatar dobrawrozka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 77
Wink Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

Masz tak samo wrażliwą skórę jak moja. Na krostki najlepszy jest rumianek. Zaparz sobie w szklance kilka saszetek i poprzykładaj,lekko masując. Polecam krem z Eveline dla skóry wrażliwej..Ja przykładowo mocze maszynki do golenia w gorącej wodzie, wcześnie robie peeling i nakładam zwykłą oliwkę po depilacji..mi pomaga
__________________
1.wybielam zęby
2.walczę z cellulitem
3.mocniej walczę z rozstępami
4.próbuje zaakceptować siebie
dobrawrozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 20:06   #6
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

może i teraz mnie zlinczujecie za to co napiszę ... ale szczerze nie używałam żadnych specjalnych kosmetyków zawsze tylko żel do golenia (aktualnie z firmy BIC Lady gel) a potem tylko balsamem smarowałam nogi. ale teraz to szczególnie mam je okropne co nigdy nie miałam;/ całe w czerwonych plamkach i strasznie pieką. więc moje pytanie jak teraz je zregenerować? jak z tak okropnego stanu sprawić by były gładkie i bez zaczerwienienia ;/

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

dodam jeszcze że zależy mi na czasie bo za miesiąc ślub mam .. więc help !!
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 21:43   #7
dobrawrozka
Raczkowanie
 
Avatar dobrawrozka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 77
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

rumianek i jeszcze raz rumianek..kup sobie krem nivea lub dove i wysmaruj nogi (nie zawierają ulepszaczy tak jak inne kremy i są wyjątkowo łagodne dla ciała)..albo krem dla niemowlaczków
__________________
1.wybielam zęby
2.walczę z cellulitem
3.mocniej walczę z rozstępami
4.próbuje zaakceptować siebie
dobrawrozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 05:35   #8
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

dzisiaj przystępuje do akcji z rumiankiem !! a jak już zwalczę te podrażnienie to jakie macie sprawdzone sposoby na golenie? (aby taka sytuacja się nie powtórzyła). Oczywiście u mnie depilator odpada próbowałam z rok temu do tej pory mam wrastanie włosków.
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 17:08   #9
marychaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar marychaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 192
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

Z tego co wiem, to na ulotce kremu VEET jest napisane ze trzeba wyprobowac ten kosmetyk czy przypadkiem nie ma sie alergi. ;]

Mozesz miec uczulenie na ktorys ze skladnikow.
__________________
' Bez popełniania błędów człowiek nie był by człowieczy. '


Razem od : 11.11.2009

Dieta nielaczenia.
Jest: 72.....
Bedzie: 58.....
marychaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 17:42   #10
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
może i teraz mnie zlinczujecie za to co napiszę ... ale szczerze nie używałam żadnych specjalnych kosmetyków zawsze tylko żel do golenia (aktualnie z firmy BIC Lady gel) a potem tylko balsamem smarowałam nogi. ale teraz to szczególnie mam je okropne co nigdy nie miałam;/ całe w czerwonych plamkach i strasznie pieką. więc moje pytanie jak teraz je zregenerować? jak z tak okropnego stanu sprawić by były gładkie i bez zaczerwienienia ;/

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

dodam jeszcze że zależy mi na czasie bo za miesiąc ślub mam .. więc help !!
mnie się udało wyeliminować problem codziennym szorowaniem łydek gąbką syrena (taka szorstka na celulit)

nogi myję żelem Palmolive, bo zostawia skórę taką śliską a potem używam męskiej maszynki (bo są lepiej naostrzone) i nie używam żadnego żelu do golenia

po goleniu nie kremuję nóg, bo dopiero wtedy często robiły się plamki
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 18:53   #11
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

Cytat:
Napisane przez marychaaaaa Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to na ulotce kremu VEET jest napisane ze trzeba wyprobowac ten kosmetyk czy przypadkiem nie ma sie alergi. ;]

Mozesz miec uczulenie na ktorys ze skladnikow.


masz rację pisze aby wypróbować. Nie robiłam próby bo kiedyś już jej używałam i nic mi nie było, a teraz masakra i to jeszcze przed ślubem ;(

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
mnie się udało wyeliminować problem codziennym szorowaniem łydek gąbką syrena (taka szorstka na celulit)

nogi myję żelem Palmolive, bo zostawia skórę taką śliską a potem używam męskiej maszynki (bo są lepiej naostrzone) i nie używam żadnego żelu do golenia

po goleniu nie kremuję nóg, bo dopiero wtedy często robiły się plamki


a gdzie kupię taką gąbkę? czy jest w każdym sklepie / drogerii? nasz rację męska maszynka jest lepsza !!
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 10:50   #12
mali19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 6
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

aspiryne rozpuścić w połowie szklani wody i nacierać wacikiem podrażnioną skórę (pomaga sprawdziłam na sobie) a zpreparatów aptecznych oczywiście alantan
mali19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 11:02   #13
sylwucha2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

Czesc dziewczyny najepsza metoda na pozbycie sie zbednego owłosienia jest depilacja ciepłym woskiem tylko trzeba by było sie udać na taki zabieg do gabinetu kosmetycznego.Na miesiac macie spokój z goleniem,włosy po takim zabiegu staja sie słabsze,miekkie i co najlepsze traca kolor czyli jak ktos ma ciemne owłosienie to po kilku depilacjach ma troszke jasniejsze włosy.Jeden minus tego,ze jest to zabieg dość bolesny ale da sie wytrzymac.,a co do wrastajacych wlosków to takze proponuje ze 2 razy w tygodniu wykonać peeling.Pozdrawiam
sylwucha2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 20:40   #14
magda_lenka94
Przyczajenie
 
Avatar magda_lenka94
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

Potwierdzam sposób z peelingiem! Jest wyśmienity! "Szoruję" nogi pod prysznicem peelingem Tutti Frutti, po czym spłukuję, nakładam na nogi żel pod prysznic, masuję i naciągając skórę lekko przesuwam maszynką. Są idealnie gładkie i zero podrażnień!
magda_lenka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 16:37   #15
I_Love_Cosmetology
Przyczajenie
 
Avatar I_Love_Cosmetology
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 12
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Witam
Mam problem co do moich nóg może ktoś mi coś doradzi zauważyłam że po goleniu maszynką za jakieś 5 godzin mam już wyczuwalne włoski na nogach ;/ jest to wkurzające bo golę je po to aby ich nie miec choc przez ten jeden cały dzień. Golenie depilatorem odpada bo wrastają mi włoski. Wczoraj zakupiłam krem do depilacji Veet do skóry wrażliwej nałożyłam go na nogi odczekałam 5 minut i użyłam tej szpatułki do usunięcia włosków. Dziś rano wstałam i skóra podrażniona -czerwone chrosty i piecze jak cholera. Co zrobic aby szybko to zeszło w sobotę mam imprezę?? !! Czego użyc? No i pytanie jakie polecacie sposoby golenia nóg ?aby były one gładkie i piękne, a nie szorstkie i podrażnione ;(
Prawdopodobnie uczulenie na kremy, często tak się zdarza przed dużą zawartość składników chemicznych, w końcu to chemiczna metoda usuwania owłosienia. Spróbuj pić wapno przez 3 dni, powinno pomóc
I_Love_Cosmetology jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 16:07   #16
Paula2332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 13
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

A nie lepiej zamiast stosować żyletkę, iść na wosk? Lepszy efekt i spokój nawet na 4 tygodnie. Ja zaczęłam chodzić i nie żałuję
Paula2332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 12:52   #17
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

Cytat:
Napisane przez Paula2332 Pokaż wiadomość
A nie lepiej zamiast stosować żyletkę, iść na wosk? Lepszy efekt i spokój nawet na 4 tygodnie. Ja zaczęłam chodzić i nie żałuję
U mnie na przykład po wosku włoski odrosły juz po jakimś tygodniu, a męczarnia była okropna... Dlatego wolę kremy do depilacji,, nie podrażniają (chyba że jest się uczulonym) i do tego zabieg nic nie boli Bielenda ma fajne kremy, Vanity Soft Expert lub Laser, używałam obu i chyba po tych kremach laser włoski trochę później odrastały i do tego słabsze. Teraz jest promocja w Rossmannie na te produkty, bo ostatnio się obkupiłam więc polecam spróbować
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 07:13   #18
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

Są specjalne balsamy po goleniu, łagodzą podrażnienia i opóźniają odrastanie włosków. Na twarde krostki przy włoskach jest dobry apteczny krem pilarix
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 07:54   #19
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

Ja na podraznienia nakladam zel aloesowy.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-23, 09:05   #20
f72e24f8a545b7b4865f311bf1d6dcb9a4dec036
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 12
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

Ten problem dotyczy również mnie. Ale u mnie podrażnienie i wysp czerwonych plamek/ krostek jest nie tylko po goleniu, ale również po wosku - zaznaczam, że byłam w profesjonalnym gabinecie. Mam chyba za wrażliwą skórę.
Rozważam depilator, ale obawiam się, że i tu może być tak samo.

Przed goleniem staram się zmiękczyć skórę, a po dobrze nawilżyć, a mimo to problem plamek i podrażnień wciąż powraca.

Spróbuję waszych rad - żel aloesowy oraz apteczny krem pilarix brzmią zachęcająco.
A żel aloesowy konkretnej marki - czy wszystko jedno?

A jesienią chyba rozważę depilację laserową, bo dosyć mam już problemów z depilacją
f72e24f8a545b7b4865f311bf1d6dcb9a4dec036 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 09:21   #21
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

Nogi: też mam bardzo delikatną i wrażliwą skórę, dlatego u mnie sprawdza się golenie dłuższych (co najmniej 0.5 cm) włosków. Po goleniu olej kokosowy z odrobiną olejku herbacianego (i miętowego dla zapachu). Żadnych kremów nawilżających, tylko tłuszcze.
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 10:41   #22
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

A może zamiast golenia pasta cukrowa?
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 11:18   #23
f72e24f8a545b7b4865f311bf1d6dcb9a4dec036
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 12
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

Cytat:
Napisane przez Patrycjaa99 Pokaż wiadomość
U mnie na przykład po wosku włoski odrosły juz po jakimś tygodniu, a męczarnia była okropna... Dlatego wolę kremy do depilacji,, nie podrażniają (chyba że jest się uczulonym) i do tego zabieg nic nie boli Bielenda ma fajne kremy, Vanity Soft Expert lub Laser, używałam obu i chyba po tych kremach laser włoski trochę później odrastały i do tego słabsze. Teraz jest promocja w Rossmannie na te produkty, bo ostatnio się obkupiłam więc polecam spróbować
A jaką długość krem łapie?

Cytat:
Napisane przez DaisyDuck23 Pokaż wiadomość
A może zamiast golenia pasta cukrowa?
Myślałam o tym, bo ponoć podrażnień nie ma i jest polecany dla wyjątkowych wrażliwców, ale ceny wysokie - według cennika łydka + kolano 110 zł, wosk za łydki to tylko 29 zł.
A Ty korzystałaś z pasty cukrowej? Jak długo utrzymywał się efekt?
f72e24f8a545b7b4865f311bf1d6dcb9a4dec036 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 14:55   #24
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

[1=f72e24f8a545b7b4865f311 bf1d6dcb9a4dec036;8501254 6]A jaką długość krem łapie?



Myślałam o tym, bo ponoć podrażnień nie ma i jest polecany dla wyjątkowych wrażliwców, ale ceny wysokie - według cennika łydka + kolano 110 zł, wosk za łydki to tylko 29 zł.
A Ty korzystałaś z pasty cukrowej? Jak długo utrzymywał się efekt?[/QUOTE]


Chodze regularnie na pastę cukrową. Efekt gładkiego ciała to około 3 tygodnie (u mnie). Wybrałam ten sposób bo po zwykłej depilacji maszynką już po kilku godzinach pojawiały mi się czerwone plamki (w miejscu obciętego włosa) a po kilku dniach zaczynaly mi wrastać włosy. A pasta cukrowa jest lepsza niz wosk bo w przypadku wosku włosy sa zrywane pod włos a w przypadku pasty - z włosem więc nie tworzą sie podrażnienia. Cena za depilacje pasta cukrową rzeczywiscie nie jest tania ale jakbym miala policzyc ceny najlepszych maszynek do golenia i czestotliwosc ich wymiany oraz rozne balsamy łagodzace podraznienia i powodujące ze włosy nie beda wrastac to cena wychodzi tylko troche wyzsza. A komfort neisamowity
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 16:10   #25
f72e24f8a545b7b4865f311bf1d6dcb9a4dec036
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 12
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

Cytat:
Napisane przez DaisyDuck23 Pokaż wiadomość
Chodze regularnie na pastę cukrową. Efekt gładkiego ciała to około 3 tygodnie (u mnie). Wybrałam ten sposób bo po zwykłej depilacji maszynką już po kilku godzinach pojawiały mi się czerwone plamki (w miejscu obciętego włosa) a po kilku dniach zaczynaly mi wrastać włosy. A pasta cukrowa jest lepsza niz wosk bo w przypadku wosku włosy sa zrywane pod włos a w przypadku pasty - z włosem więc nie tworzą sie podrażnienia. Cena za depilacje pasta cukrową rzeczywiscie nie jest tania ale jakbym miala policzyc ceny najlepszych maszynek do golenia i czestotliwosc ich wymiany oraz rozne balsamy łagodzace podraznienia i powodujące ze włosy nie beda wrastac to cena wychodzi tylko troche wyzsza. A komfort neisamowity
Właśnie czytałam o tej metodzie. 3 tygodnie to całkiem dobry czas.
I w sumie masz rację, jak przeliczyć wszystkie wydatki to cena zabiegu nie jest już aż taka wysoka.
f72e24f8a545b7b4865f311bf1d6dcb9a4dec036 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 17:24   #26
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

[1=f72e24f8a545b7b4865f311 bf1d6dcb9a4dec036;8504249 6]Właśnie czytałam o tej metodzie. 3 tygodnie to całkiem dobry czas.
I w sumie masz rację, jak przeliczyć wszystkie wydatki to cena zabiegu nie jest już aż taka wysoka.[/QUOTE]


Minusem tej metody jest to, że do zabiegu trzeba zapuscic włosy Miedzy 9 dni a u niektorych dwa tygodnie... Ja chodze zwykle z 9-10 dniowym zarostem.
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 19:20   #27
Emilia_gorska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Podrażnione nogi po goleniu ;/

Ciepły kompres z dodatkiem paru kropli olejku lewandowego. Kompres trzeba przyłożyć bezpośrednio na podrażniony fragment skory.

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Można również zrobić sobie masaż skóry z użyciem olejku z awokado.
Emilia_gorska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-24 20:20:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.