Okropne paznokcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-04, 18:28   #1
Kakla1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 11

Okropne paznokcie


Witam wszystkie wizażanki
Mój problem polega na tym, że od urodzenia moje paznokcie pozostawiają wiele do życzenia. Są brzydkie, a szczególnie na kciukach. Od 3 lat już nie obgryzam (no czasami nawet najlepszym się zdarzy, ale ogólnie nie sprawia mi to już problemu). Wstydze się swoich paznokci, są brzydkie, zawsze chowam kciuki. Problem jest taki, że chyba nic się nie da zrobić, bo po prostu się z takimi urodziłam (po tacie) i mam krótkie palce i paznokcie też takie małe Nie chcę sobie przyklejać żadnych tipsów ani nic. Pomalować też nie mogę, bo będą jeszcze bardziej widoczne Pomocy!
Kakla1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 14:20   #2
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: Okropne paznokcie

a możesz zrobić zdjęcie, bo ciężko cokolwiek doradzić po opisie.
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 16:34   #3
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Okropne paznokcie

....
no to jakiej pomocy od nas oczekujesz skoro nie chesz żadnej korekty typu akryl/żel np. kamuflujący...mozna poprawić a czasem nadać nowy kształt i wielkosc płytki ale to wymaga użycia materiałów.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 11:31   #4
RedRouge
Raczkowanie
 
Avatar RedRouge
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 173
Dot.: Okropne paznokcie

Przydało by się zdjęcie, bo tak ciężko pomóc :/
__________________
Trening czyni mistrza!

http://www.redrouge-nailart.blogspot.com/
Zdobienie naturalnych paznokci wraz z filmikami
jak wykonać^^ (Hobby)
RedRouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 14:57   #5
Kakla1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 11
Dot.: Okropne paznokcie

Nie chcę tipsów, bo nie chcę sobie jakiegoś plastiku czy coś na paznokcie naklejać, żeby potem nawet smsa nie móc napisać.
Zdjęcie wstawiam poniżej:
http://img803.imageshack.us/img803/6369/dsc00994yg.jpg
Kakla1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 15:41   #6
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: Okropne paznokcie

ja mam dorabiane paznokcie i smsy pisze normalnie.

jest coś takiego jak przedłużanie jedwabiem. Wygląda to naturalnie nie niszczy paznokcie. jest to nie tyle przedłużanie a nadanie im normalnego wyglądu. Naturalnego wyglądu . Przedluzanie jedwabiem nie musi sie równać tips 10cm. a raczej 2-3mm dluższy

Swoja droga lubisz grzebac przy skórkach ? gryziesz skórki ? Bo tak jakby mi się wydaje ;P
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 18:24   #7
RedRouge
Raczkowanie
 
Avatar RedRouge
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 173
Dot.: Okropne paznokcie

Jedyne co możesz osiągnąć w 100% naturalnie to pozwolić paznokciom urosnąć tak chociaż z 1 cm, pomalować lakierem, ale nie na całej powierzchni - pomniejszyć optycznie szerokość tym samym będą też wyglądać na dłuższe.

A co do paznokci sztucznych to nie wszystkie są robione na tipsie :P są również przedłużane na formie, a dobrze położony żel bądź akryl NIE niszczy płytki.. płytkę niszczą te wszystkie pseudo profesjonalistki które nie wiedzą jak poprawnie je robić.
__________________
Trening czyni mistrza!

http://www.redrouge-nailart.blogspot.com/
Zdobienie naturalnych paznokci wraz z filmikami
jak wykonać^^ (Hobby)
RedRouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 14:37   #8
mariolaku12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: Okropne paznokcie

nie lubie sztucznych paznokci! przez nie tylko zniszczylam sobie kiedys paznokcie. i za duzo pieniedzy wlozylam w to, zeby je sprowadzic do normalnego stanu. w zyciu juz nei uzyje sztucznych paznokci, chyba ze na zel specjalny, ktory nie niszczy plytek
mariolaku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 06:19   #9
Kakla1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 11
Dot.: Okropne paznokcie

Cytat:
Napisane przez FantaSy1 Pokaż wiadomość
Swoja droga lubisz grzebac przy skórkach ? gryziesz skórki ? Bo tak jakby mi się wydaje ;P
nie gryzę, czasami wycinam, bo odrastają i są bardzo brzydkie ;c

To radzicie mi udać się do kosmetyczki, czy co zrobić?
Kakla1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 08:49   #10
RedRouge
Raczkowanie
 
Avatar RedRouge
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 173
Dot.: Okropne paznokcie

Ogólnie jeśli trafisz na dobrą kosmetyczkę to może ona coś poradzi Możesz zaznaczyć, że wolałabyś wyjście gdzie nie trzeba będzie użyć akrylu bądź żelu
__________________
Trening czyni mistrza!

http://www.redrouge-nailart.blogspot.com/
Zdobienie naturalnych paznokci wraz z filmikami
jak wykonać^^ (Hobby)
RedRouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 11:22   #11
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Okropne paznokcie

przede wszystkim pozwól im urosnąć, wtedy będą lepiej wyglądać. Nawilżaj skórki i nie dłub pod płytką, tak aby jak najdalej przyrosła do opuszka.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-09, 18:26   #12
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Okropne paznokcie

Zgadzam się z poprzedniczką - powinnaś pozwolić pazurkom urosnąć, bo teraz są bardzo krótkie, tak samo jak płytka, najpewniej przez obgryzanie. Zrobiłaś im tym wielką krzywdę, ale widziałam wiele takich paznokci jak Twoje, które po małej transformacji wyglądają teraz cudnie Musisz nauczyć się o nie dbać, wbrew pozorom proces ten wcale nie jest krótki i trzeba uzbroić się w cierpliwość. Daję Ci kilka rad, które na pewno się przydadzą.

1. Nie obgryzaj paznokci!
2. Nie dłub pod płytką.
3. Nie wycinaj skórek.
4. Kremuj dłonie i skórki min. raz dziennie.
5. Stosuj odżywki (polecam te z Eveline).
6. Zapuszczaj pazurki.
7. Gdy już zapuścisz, nadaj im odpowiedni kształt poprzez piłowanie.

Powodzenia, na pewno uda Ci się mieć ładne paznokcie, trzeba tylko włożyć w to trochę wysiłku! Zapraszam na bloga Ewalucji, która jest żywym przykładem, jak można zmienić los pazurków, gdy się tylko chce!
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 18:30   #13
Olaaa111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: Okropne paznokcie

Radziła bym nałożyć zel zamiast tipsow.
Olaaa111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 11:18   #14
aneta72_darmstadt
Przyczajenie
 
Avatar aneta72_darmstadt
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Okropne paznokcie

Witam
Ostatnio robilam kolezance pazurki i miala podobne paznokcie tylko troche odrosniete wiec lepiej sie robila jednak miala tak mocno przyrosniete skórki do paznokci ze mialam problem przy tak malutkich paznokciach (ma waska plytke paznokcia) ale udalo mi sie. Narazie próbuje na znajomych bo dopiero co zaczelam sie tym zajmowac.
Oto moje dzielo-niedawno zrobilam sobie na lewej dloni na próbe. -Dolanczam fotke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pazurki Anette 031.jpg (95,0 KB, 164 załadowań)
aneta72_darmstadt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 10:46   #15
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: Okropne paznokcie

aneta72_darmstadt
jeżeli koleżanka ma krótką plytke to tak długie paznokcie zapewne po paru dniach odpadną.
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 22:15   #16
Kundzior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 28
Dot.: Okropne paznokcie

Ja bym paznokcie przedłużyła, akrylem kamuflarzem na formie najlepiej delikatnie do opuszka bez cudów, jeżeli stylistka jest kompetentka to nie będzie proponowała paznokci w cudasnych kształtach lub długości. Na sam problem obgryzania akryl jest bardzo dobry, twardszy od żelu, idzie się odzwyczaić, a pod akrylem paznokieć fajnie podrośnie, i nawet kształt zmienić potrafi Nie kojarzcie przedłużanych paznokci z tipsami Joli Rutowicz bo to przeszłość
Kundzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 11:53   #17
aneta72_darmstadt
Przyczajenie
 
Avatar aneta72_darmstadt
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Okropne paznokcie

no i odpadly jej te paznokietki
aneta72_darmstadt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 13:02   #18
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: Okropne paznokcie

Cytat:
Napisane przez aneta72_darmstadt Pokaż wiadomość
no i odpadly jej te paznokietki
przecież to było oczywiste
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 14:15   #19
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Okropne paznokcie

Cytat:
Napisane przez fantasy1 Pokaż wiadomość
przecież to było oczywiste
.......
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 19:26   #20
satoszi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Okropne paznokcie

Gdy je zapuścisz i ładnie spiłujesz odrazu lepiej bedą wyglądać. Niestety musisz uzbroić się w cierpliwość ,bo ładne paznokcie wymagają czasu i cierpliwości.
satoszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 13:32   #21
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Okropne paznokcie

ja goraco polecam w Twoim przypadku Manicure hybrydowy na lekkiej przedłużce z żelu (tak przed opuszek). wyglada naturalnie i elegancko zarazem skoryguje ksztalt plytki
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 21:29   #22
smyrgotka
Raczkowanie
 
Avatar smyrgotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Sheffield
Wiadomości: 474
Dot.: Okropne paznokcie

poprostu musisz zapuscic, jesli masz z tym problem uzyj jakiejs odzywki do paznokci ktora trzeba stosowac regularnie i tak sie tym zajmiesz ze nawet nie zauwazysz jak ci pazurki urosna i potem ladnie przypilowac pomalowac tak aby wysmuklic plytke czyli nie dojezdzajac do brzegow ( beda sie wydawac optycznie dluzsze ) i dalej zapuszczac wytrwalosci zycze
ja uzywalam odzywki z rimmela z tym ze ja mialam problem z lamliwoscia i rozdwajaniem sie pazurkow ale jak cos tu jest link jak ta odzywka sie prezentuje i pomaga uzyskac zdrowe dlugie pazurki
http://smyrgotka.blogspot.co.uk/2012...bic-kiedy.html
__________________
CEL I- włosy dł. 80cm- osiagnietyaktualnie 82 cm -> 85 cm ->94cm



BLOG

Moje Wlosy
smyrgotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 08:04   #23
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Okropne paznokcie

Cytat:
Napisane przez Kakla1995 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki
Mój problem polega na tym, że od urodzenia moje paznokcie pozostawiają wiele do życzenia. Są brzydkie, a szczególnie na kciukach. Od 3 lat już nie obgryzam (no czasami nawet najlepszym się zdarzy, ale ogólnie nie sprawia mi to już problemu). Wstydze się swoich paznokci, są brzydkie, zawsze chowam kciuki. Problem jest taki, że chyba nic się nie da zrobić, bo po prostu się z takimi urodziłam (po tacie) i mam krótkie palce i paznokcie też takie małe Nie chcę sobie przyklejać żadnych tipsów ani nic. Pomalować też nie mogę, bo będą jeszcze bardziej widoczne Pomocy!
Witaj, nie wydaje mi się, że gdybyś poszła do dobrej kosmetyczki, to nie potrafiłaby z nimi nic zrobić. Małe paznokcie również można ciekawie zrobić, i w pewnym sensie wydłużyć. Nie mówię tu o tipsach ale o naturalnie nadanym kształcie paznokci, trzeb je tylko zapuścić, a więc pozwolić, by porosły z trzy tygodnie i potem iść do gabinetu.
Ja również mam krótkie palce, ale moje paznokcie świetnie je wydłużają. Zawsze decyduję się na naturalną kosmetykę paznokci.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 01:20   #24
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Okropne paznokcie

Jestem zupełnym laikiem co do paznokci..Ja jakieś 12 lat temu tez miałam podobne paznokcie... Co zrobiłam?
Najpierw zapusciłam trochę, nie łamały się ponieważ wiosna albo latem mam twardsze paznokcie. Potem spiłowałam troszkę. paznokcie sobie rosły , ja je piłowałam i malowałam by nie obgryzać ( bez lakieru mnie bardziej korciły, malowałam na bezbarwny kolor, gdyż inny wygladał po prostu głupio). Potem zaczęłam brać witaminy pt "wyciąg ze skrzypu polnego" ( nie zadne skrzypowity tylko własnie ten). Nie tylko włosy sie poprawiły ale i paznokcie, super na mnie działały. Stały sie twarde, a zawsze miałam cienkie i łamiące sie. Do tej pory paznokcie nie są moją mocna stroną, ba, nawet mnie nie specjalnie interesują, ale są naprawdę schludne i ładne.
Co do efektu krotkiego paznokcia osoby ktore je obgryzały raczej juz nie bedą miec pięknych pazurkow w sensie płytki paznokcia . Ale odkryłam sposób, a tez nie chciałam nosić akryli czy innych bo mnie denerwowały.
Coraz częsciej zdarzało mi sie uzyskiwać naprawdę długie paznokcie. Bez lakieru troche było widać, ze kiedys obgryzałam ale kiedy pomalowałam je na jakiś tam kolor kryjący były super! Niestety mam nadal raczej słabsze paznokietki, lepiej wygladają i mało czasu zajmuja kiedy je raz w tygodniu ładnie opiłuję, tak na długosc ok 3 minimetrow, takie klasyczne piękno.
Przez ten czas kiedy je tak opiłowywałam ( tu parę lat)płytka zdązyła się wydłuzyć przez co ich wyglad tez automatycznie uległ zmianie.

Takze ze swojego doswiadczenia tyle mogę Ci doradzić a efekt będzie fajny.
I jeszcze co zauważyłam na zdjęciu- moze paznokci nie obgryzasz ale nie dbasz o nie chyba. Nie chcę byś poczuła się urazona. Gdybyś je troszkę wyprofilowała pilniczkiem to juz byłoby duzo lepiej. Jeszcze będą ładne
Acha, jeszcze coś, poszłam na początku tez do kosmetyczki. Pani opiłowała mi paznokcie, pokazała jak mam to robić i pouczyła jak mam o nie dbać.
I tyle
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 17:10   #25
metalowaa
Raczkowanie
 
Avatar metalowaa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 159
Dot.: Okropne paznokcie

Daj im urosnąć. Nie wiem czy je tak sama obcinasz czy ciągle obgryzasz. Mimo, że teraz nie jesteś z nich zadowolona, to jak urosną mogą być o wiele lepsze. Ja tak miałam, zawsze wszyscy mi powtarzali, że będę miała okropne paznokcie bo całe życie je obgryzałam(od przedszkola do ok. 2 klasy gimnazjum) więc wydaje mi się na prawdę sporo czasu. Od kiedy dałam im swobodnie rosnąć, słyszę same komplementy
Nie maluj ich na kolory, bo to rzeczywiście przyciągnie uwagę, poza tym kolor na takich krótkich nie wygląda dobrze. Na twoim miejscu stosowałabym odżywkę Golden Rose Calcium Milk. Jest ona taka lekko biaława na paznokciach, ale wyglądają one bardzo schludnie. Dodatkowo paznokcie są mocniejsze i znacznie rzadziej się łamią, co zachwalała moja przyjaciółka.
Maluj odżywką i daj im rosnąć póki co
metalowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.