Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-26, 16:03   #61
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Jestem
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 16:03   #62
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Czemu tego u nas nie ma

http://www.temptalia.com/kat-von-d-m...-holiday-2016/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 16:15   #63
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Do konca tyg mam dostać zlota karte z S. No zobaczymy....
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 16:16   #64
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Miska nie wiedziałam, ze ta firma to ubraniowa Venezia
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 16:16   #65
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Jeśli potrzebujesz zakupić w miarę szybko, to w dniach 7-9.10. będzie rabat 20% z TS.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
daj adres i Ci go wysle, tylko sprawdze odcien i kod Ci podam, ja nic za niego nie chce
Chanel, Le Blush Creme De Chanel, róż do policzków w kremie, odcień Inspiration 64, NOWY. Kod 6301

to ten, daj adres wyśle ale on z 2013 roku żeby nie było
Wyguglałam - ale ładny odcień

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Prawda, ale dzisiaj się pojawiają co jakiś czas
Rano kliknelam siostrze 3 x50 z Narsem. Sobie kliknelam TF na przelew jakbym się namyslila tez z trzema 50
To jeszcze NARS wchodzi? Nie wiedziałam. Mogliby inne firmy też rzucać po kilka razy jak TF
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 16:18   #66
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję



Wyguglałam - ale ładny odcień



To jeszcze NARS wchodzi? Nie wiedziałam. Mogliby inne firmy też rzucać po kilka razy jak TF
Bardzo ładny tylko u mnie przeleżał 2 lata w szufladzie więc przeleżałby jeszcze pewnie drugie tyle, niech Anulka będzie z niego miała radochę
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 16:23   #67
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Wyguglałam - ale ładny odcień

To jeszcze NARS wchodzi? Nie wiedziałam. Mogliby inne firmy też rzucać po kilka razy jak TF
TF bardzo inwestuje w giftowy marketing, tzn. robi mnóstwo paczek vlogerkom/blogerkom (które niejednokrotnie nie umieją się pomalowac tymi rzeczami i nie potrafią ich zareklamować, ale co tam ). Więc pewnie i do S. wrzucają masę miniaturek.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-26, 16:24   #68
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

No lubicie mnie chyba. Hehe.
A mnie potem sumienie zżera.
Matko Święta!
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 16:27   #69
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Michalina, polecam kaszmirowe sweterki, grzeją jak piecyk . Są np. w Zarze, C&A. Poluję podczas wyprzedaży, bo ceny wyjściowe są niezbyt przyjazne.


Brawo za INCI w blogu, super .
Dziękuję 😚

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 16:39   #70
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Do konca tyg mam dostać zlota karte z S. No zobaczymy....
Trzymam kciuki Jakie teraz prezenty wchodzą?

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Bardzo ładny tylko u mnie przeleżał 2 lata w szufladzie więc przeleżałby jeszcze pewnie drugie tyle, niech Anulka będzie z niego miała radochę
Czasem tak bywa. Wiem coś o tym, niestety Ale teraz przez Ciebie będzie mnie kusić, a przecież róże mam dwa i więcej mi nie potrzeba

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
No lubicie mnie chyba. Hehe.
A mnie potem sumienie zżera.
Matko Święta!
No pewnie, że lubimy! :przytu l:
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 16:39   #71
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
nie , to nie Z (S) - karty za 50 zl czasem się pojawiają,
więc nie są zablokowane



dzięki za ofertę do środy i tak nie zdążymy,
tym bardziej, że vipów blackowych nie widać na razie -
poczekam sobie
To najwyzej poczekam do VIPow blackowych i kupie ja na Twoja karte
Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Jestem i ja

Kilaneczka - dzisiaj wieczorem albo jutro zrobię listę minerałków i Ci wyślę

Liv - byłam w tym hotelu w Wiśle, bardzo przyzwoity, jedzonko dobre Spędzałam czas głównie w salach konferencyjnych więc o atrakcjach się nie wypowiem

GlamKitty - z Babuszki Agafii miałam to serum. Ma mleczny kolor, lekką konsystencję, piękny delikatny zapach, dobrze się wchłania, generalnie dobrze współgra z moją tłustą cerą. Polecam Zużyłam dwa opakowania i pewnie jeszcze kupię ale póki co kupuję azjatyckie serum
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-35-lat.html
Miałam też maseczkę dziegciową, zużyłam w bólach nie wiem czy coś działa ale zapach bardzo mi przeszkadzał.

Lena - o którym serum piszesz? O tym co z linka wyżej czy inne?

Czekam z Wami na wypłatę
Dzieki
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ale kart 50zł nie ma już prawie od tygodnia...?
Z ciekawosci jak pojawila sie rzodkiewa sprawdzalam karty i 50zl bylo, o dziwo dlatego myslalam czy kliknac, ale potem stwierdzilam, ze nic z tych miniatur nie jest potrzebne na juz, wiec zrezygnowalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-26, 16:41   #72
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję



Wyguglałam - ale ładny odcień



To jeszcze NARS wchodzi? Nie wiedziałam. Mogliby inne firmy też rzucać po kilka razy jak TF
Zawsze tydzień po wrzuceniu ( o ile kod jest aktywny) da się złapać, bo są anulowywane nie opłacone zamówienia
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Miska nie wiedziałam, ze ta firma to ubraniowa Venezia
A nie widziałaś nigdy ich łączonego sklepu? Czasem właśnie w jednym lokalu jest i unisono i venezia ( w Lublinie w Plazie np na pewno taki sklep jest )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 16:53   #73
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki Jakie teraz prezenty wchodzą?

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------



Czasem tak bywa. Wiem coś o tym, niestety Ale teraz przez Ciebie będzie mnie kusić, a przecież róże mam dwa i więcej mi nie potrzeba



No pewnie, że lubimy! :przytu l:
Kremy EL.

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Dziękuję 😚

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co to INCI?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 16:53   #74
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Witam w nowym wątku!
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 16:59   #75
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kremy EL.

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------



Co to INCI?
Inci czy biblioteka skladow produktow
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 17:01   #76
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Według mnie jakość super. Mam porównanie do róży theBalm, Clarins i Benefit. Nie robią plam, bardzo się nie pylą. Niektóre są z drobinkami, ale nie są to taki chamski brokat a inne są matowe. W tej palecie są odcienie:
love hangover
baby love
i will always love you
how deep is your love?
justify my love
your love is king

i muszę przyznać, że lubię wszystkie(no może poza jednym) i do każdego odcienia znajdę zastosowanie. Jakbym miała wybrać to najbardziej podobają mi się Love Hangover, to taki przepiękny zgaszony róż, podobny jest do your love is king, ten drugi jest ciemniejszy i bardziej buraczkowy, uwielbiam takie kolory na jesień
baby love to taki nietypowo brązowo-szarawo-różowy odcień, fajny do jakichś krzykliwych makijaży, ale z tej całej paletki podoba mi się najmniej i jakbym miała kupić te róże pojedynczo to bym go sobie darowała. Jest też najsłabiej napigmentowany, ale dzięki temu można go fajnie budować, zależy co kto lubi.

Bardzo lubię I will always love you. To taka brzoskwinka z drobinkami. Często do używam, gdy potrzebuję jakiegoś w miarę neutralnego odcienia różu. Podobnie jak Baby love jest słabiej napigmentowany niż reszta.

How deep is your love to taki typowy róż, nie jest ani ciepły ani chłodny. Bardzo stonowany kolor, ale dosyć rzadko go używam bo wolę zdecydowanie pierwsze dwa róże, które opisałam na początku.

Justify my love to landrynkowy róż, ale widać, żę z domieszką fioletu. Chłodny odcień i najbardziej zwraca uwagę spośród innych cieni w tej palecie. Daje na prawdę ciekawy efekt.

Ogólnie pigmentacją według mnie te róże nie powalają, ale jak ja takie preferuję, bo inaczej często w pośpiechu innymi(theBalm) robię sobie krzywdę Tutaj pigmentację można budować. Wykończenia są różne, ale to co mi się też podoba, to to, że maty nie są takie suche, są lekko satynowe.

Z kolorów podobają mi się wszystkie w palecie poza Baby love. Używam go bo mi żal, ale mieszam wtedy z I will always love you. Róże są według mnie śliczne, zwłaszcza te dwa przygaszone i justify my love.
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź
Muszę pooglądać jeszcze swatche w internetach, ale cieszę się, że pigmentacja nie jest zabójcza. Mam ciężką rękę i czasami nawet duo-fiberkiem potrafię zrobić sobie krzywdę

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Jestem i ja

GlamKitty - z Babuszki Agafii miałam to serum. Ma mleczny kolor, lekką konsystencję, piękny delikatny zapach, dobrze się wchłania, generalnie dobrze współgra z moją tłustą cerą. Polecam Zużyłam dwa opakowania i pewnie jeszcze kupię ale póki co kupuję azjatyckie serum
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-35-lat.html
Miałam też maseczkę dziegciową, zużyłam w bólach nie wiem czy coś działa ale zapach bardzo mi przeszkadzał.

Czekam z Wami na wypłatę
Dobrze wiedzieć, czaiłam się swego czasu na to serum. Może kupię jak zużyte zapasy

Jeszcze się pożalę, jaką ciapą jestem. Po 6 latach dobrej współpracy mojemu ukochanemu Hakuro H55 odpadł trzonek Jako że włosiu nic nie dolega, przez cały czas użytkowania nie wypadł nawet włosek, postanowilam go polaczyc w jedna całość. Wyjęłam super glue, cisnęłam tubkę ile sił, ale klej nie chciał się objawić. Pocisnelam bardziej i zalałam cały trzonek, całe ręce - na szczęście chyba udało mi się skleić co trzeba, ale pędzel stracił na wyglądzie Moje rece też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 17:02   #77
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Zawsze tydzień po wrzuceniu ( o ile kod jest aktywny) da się złapać, bo są anulowywane nie opłacone zamówienia
Warto pamiętać

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kremy EL.
To też fajnie Ciągle coś zmieniają, bo pamiętam, że ostatnio były karty i myślałam, że to już na stałe.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 17:07   #78
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Rzodkiewy narsa jeszcze wchodzą teraz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 17:16   #79
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Inci czy biblioteka skladow produktow



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa dzieki człowiek niedoinformowany
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-26, 17:18   #80
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Aaa dzieki człowiek niedoinformowany


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 17:19   #81
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Witam w nowym wątku

jestem happy, bo udało mi się upolować rzodkiewę z NARSa, a nawet dwie

i stąd moje pytanie - czy któraś z Was nie chce mini z NARSa z kartami? jeśli jakaś Duszyczka jest chętna, proszę PW


BTW - nie nadrobiłam, nie wiem co się dzieje i co dzisiaj na tapecie, ale profilaktycznie tym co trzeba gratuluję, pocieszam smutasków, chorym życzę zdrówka, a wszystkim duuuużo słońca i ciepełka
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 17:20   #82
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Ale własnie sobie zmiarkowałam, ze jednak oni te rzodkiewki rezerwują, jak sie klika przelewem czy cuś, bo skoro wracaja na strone, to musza być te niezrealizowane, a to oznacza, ze niby pisza ze nie gwarantuja produktu, a jednak
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 17:26   #83
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku

jestem happy, bo udało mi się upolować rzodkiewę z NARSa, a nawet dwie

i stąd moje pytanie - czy któraś z Was nie chce mini z NARSa z kartami? jeśli jakaś Duszyczka jest chętna, proszę PW
Super!
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 17:36   #84
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

witam w nowym wątku

Aniyam, dzięki za info. Rzodkiewki jednak nie klikam, cienka jak dupa węża
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 17:41   #85
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Jestem i ja

Kilaneczka - dzisiaj wieczorem albo jutro zrobię listę minerałków i Ci wyślę

Liv - byłam w tym hotelu w Wiśle, bardzo przyzwoity, jedzonko dobre Spędzałam czas głównie w salach konferencyjnych więc o atrakcjach się nie wypowiem

GlamKitty - z Babuszki Agafii miałam to serum. Ma mleczny kolor, lekką konsystencję, piękny delikatny zapach, dobrze się wchłania, generalnie dobrze współgra z moją tłustą cerą. Polecam Zużyłam dwa opakowania i pewnie jeszcze kupię ale póki co kupuję azjatyckie serum
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-35-lat.html
Miałam też maseczkę dziegciową, zużyłam w bólach nie wiem czy coś działa ale zapach bardzo mi przeszkadzał.

Lena - o którym serum piszesz? O tym co z linka wyżej czy inne?

Czekam z Wami na wypłatę
Miałam 2 sera z tej serii, o której wspomniałaś, moje były przeznaczone dla starszych grup wiekowych (35-50 i powyżej 50 lat).

I kilka słów wyjaśnienia dlaczego oceniam te sera źle.

Po pierwsze - nie lubię produktów o konsystencji mleczka. To jest mój bzik i nie traktuję tego jako generalną wadę produktu.

Po drugie - nakładam na siebie codziennie wiele warstw kosmetyków, ale od każdego z nich oczekuję, że w jakiś sposób wpłynie na moją cerę. Nie mam tu na myśli poprawy wyglądu mojej twarzy (dotąd trafiłam tylko na dwa kosmetyki, które poprawiły wygląd mojej twarzy w sposób istotny/zauważalny), ale zmiękczenie, wygładzenie, nawilżenie, odświeżenie, cokolwiek. To musi być odczuwalne i trwające dłuższy czas niż chwilę. Jeśli nie odczuwam działania rezygnuję ze stosowania.

To serum nie robiło mojej twarzy nic. Oczywiście przez chwilę po aplikacji naskórek był zmiękczony (bo zmoczony), ale po jakiejś chwili skóra wracała (w moim odczuciu) do stanu przed użyciem. Pierwszą butelkę zużyłam dzielnie licząc na jakiś efekt odsunięty w czasie, drugą zużyłam na szyję.

Aby być sprawiedliwą dodam, że krzywdy żadnej kosmetyk mi nie wyrządził.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 17:57   #86
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ooo, to może zerknę na Miss Dior Niedawno kupowałam La nuit, to spasuję z Lancomem

Ja wiem, że Ty serowo-kremowa

Ja lubie Miss Dior ale Le Parfum ta nowa jest okropna:/
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 18:04   #87
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja lubie Miss Dior ale Le Parfum ta nowa jest okropna:/
hehe, co nos, to inna opinia może przetestuję dzisiaj, to się podzielę wrażeniami
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 18:33   #88
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Rzodkiewy narsa jeszcze wchodzą teraz
Drugiej nie biore
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 18:36   #89
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
witam w nowym wątku

Aniyam, dzięki za info. Rzodkiewki jednak nie klikam, cienka jak dupa węża
dokładnie, ja też nie klikam trochę mnie rozświetlacz kusi bo przyda się na wyjazdy taki miniś ale nawet nie mam z czym kliknąć. podkład muszę kupić i jakiś puder mamie ale nawet nie wiem jaki

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...akcie/P2031033 może ktoś coś powiedzieć?
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 18:44   #90
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Nars juz nie wchodzi
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-07 12:36:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.