Cellulit - mam TYLKO MIESIĄC:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-29, 14:31   #1
GR33N
Przyczajenie
 
Avatar GR33N
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Exclamation

Cellulit - mam TYLKO MIESIĄC:(


Witam,
Mam 34 lata, 68kg wagi, 170cm wzrostu i widoczny cellulit na wszystkich problematycznych częściach ciała, z ramionami włącznie Do tego skóra wewnętrznej części ud jest zwiotczała. Nie należę do osób systematycznych, sport uprawiam okazjonalnie
Za miesiąc wyjeżdżam w miejsce, gdzie nie będę mogła chodzić cały czas w długich spodniach; wręcz przeciwnie, będzie plaża, pływanie, nurkowanie itd. [to nie jest Egipt/Tunezja/Turcja]. Decyzja o wyjeździe zapadła spontanicznie. Chciałabym cieszyć się wodą, słońcem, przyrodą, zamiast przejmować się tym, jak wygląda moje ciało.

Pytanie: co mogę zrobić w ten miesiąc, który mi został?

Wiem, że to wina lat zaniedbań i że powinnam zmienić swoje nawyki, ale teraz potrzebuję konkretów: wskazówek, planu działania. Zależy mi na tych sposobach, które działają szybko i skutecznie.

Dwa pytania:
jest groupon na zabiegi exilis - skorzystać, działa?
Czy mam odstawić kawę (herbatę też?)?
W obu przypadkach opinie (w necie) są podzielone...

Baaaardzo proszę o konkretne rady.

pzdr,
M.
GR33N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 15:31   #2
Xymena85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 40
Dot.: Cellulit - mam TYLKO MIESIĄC:(

W miesiąc to pewnie będzie ciężko

Ale niestety zabiegi z kuponami to pic na wodę.

Wiesz, ja miałam zabiegi ultradźwiękowe na cellulit i masaże bańką chińską.
Muszę przyznać że efekty były dość szybko, ale ja chodziłam dłużej niż miesiąc. Stosowali mi też specjalny preparat bardzo silny.
Teraz sama dla podtrzymania efektu zaczęłam ostatnio masować się bańką chińską. Jednak nie jest to takie łatwe i mój automasaż nie trwa zbyt długo bo ciężko jest samemu się bańkować.

Myślę że dla samego pojędrnienia i lepszego wyglądu skóry na prawdę warto się wybrać, tylko niestety trzeba uważać bo też nie raz kity w gabinetach kosmetycznych robią i efekt jest słaby. Najlepiej iść gdzieś z polecenia. Ja chodziłam w Warszawie na zabiegi i to nawet nie był renomowany salon, a całkiem skromne miejsce. A z efektów jestem na prawdę zadowolona.

Nie wiem tylko jak z częstotliwością takich zabiegów, bo wiesz żeby nie zaszkodzić. Musiałabyś się dowiedzieć. Ja chodziłam raz w tygodniu bo akurat tak miałam czas.
No i pozostaje tez efekt finansowy. Ale można zapytac o pakiet i na pewno jest taniej wtedy.
Xymena85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 15:52   #3
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Cellulit - mam TYLKO MIESIĄC:(

Cytat:
Napisane przez Xymena85 Pokaż wiadomość
W miesiąc to pewnie będzie ciężko

Ale niestety zabiegi z kuponami to pic na wodę.

Wiesz, ja miałam zabiegi ultradźwiękowe na cellulit i masaże bańką chińską.
Muszę przyznać że efekty były dość szybko, ale ja chodziłam dłużej niż miesiąc. Stosowali mi też specjalny preparat bardzo silny.
Teraz sama dla podtrzymania efektu zaczęłam ostatnio masować się bańką chińską. Jednak nie jest to takie łatwe i mój automasaż nie trwa zbyt długo bo ciężko jest samemu się bańkować.

Myślę że dla samego pojędrnienia i lepszego wyglądu skóry na prawdę warto się wybrać, tylko niestety trzeba uważać bo też nie raz kity w gabinetach kosmetycznych robią i efekt jest słaby. Najlepiej iść gdzieś z polecenia. Ja chodziłam w Warszawie na zabiegi i to nawet nie był renomowany salon, a całkiem skromne miejsce. A z efektów jestem na prawdę zadowolona.

Nie wiem tylko jak z częstotliwością takich zabiegów, bo wiesz żeby nie zaszkodzić. Musiałabyś się dowiedzieć. Ja chodziłam raz w tygodniu bo akurat tak miałam czas.
No i pozostaje tez efekt finansowy. Ale można zapytac o pakiet i na pewno jest taniej wtedy.
No tak, tylko że te zabiegi nie są dla każdego niestety. Są przeciwwskazania. Np. masażu bańką chińską nie mogą mieć osoby z kruchymi naczynkami. Natomiast ultradźwięki są na prawdę bardzo dobre ale wykonane prawidłowo. Też mają przeciwwskazania (np: metalowe części w ciele).
Ja się spotkałam z połączeniem ultradźwięków z masażem bańką chińską i o ile nie ma się przeciwwskazań to myślę że warto. Ale fakt trzeba popytać o częstotliwość jeśli zależy nam na czasie.
Zgodzę się też z Xymeną w kwestii zabiegów oferowanych z kuponami. Na prawdę szkoda czasu i pieniędzy
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 16:53   #4
GR33N
Przyczajenie
 
Avatar GR33N
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Cellulit - mam TYLKO MIESIĄC:(

Na początku wakacji miałam 10 zabiegów ultradźwięków z dermomasażem (metalowa końcówka zasysająca, nie endermologia). Efekt zerowy No, może poza kilkoma dodatkowymi pajączkami na udach :/ Parę lat temu miałam 12 zabiegów endermologii, efekt prawie zerowy.
3 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, na razie nie widzę, aby cellulit się zmniejszył
Potrzebne mi są naprawdę skuteczne zabiegi + zmasowany atak (picie wody, aktywność fizyczna, peeling kawowy, smarowanie mazidłem antycellulitowym).
GR33N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 17:15   #5
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Cellulit - mam TYLKO MIESIĄC:(

Cytat:
Napisane przez GR33N Pokaż wiadomość
Na początku wakacji miałam 10 zabiegów ultradźwięków z dermomasażem (metalowa końcówka zasysająca, nie endermologia). Efekt zerowy No, może poza kilkoma dodatkowymi pajączkami na udach :/ Parę lat temu miałam 12 zabiegów endermologii, efekt prawie zerowy.
3 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, na razie nie widzę, aby cellulit się zmniejszył
Potrzebne mi są naprawdę skuteczne zabiegi + zmasowany atak (picie wody, aktywność fizyczna, peeling kawowy, smarowanie mazidłem antycellulitowym).
To nie wiem Ja nie miałam zabiegu z końcówką zasysającą tylko z taką okrągłą płaską końcówką. A może miałaś coś nie tak robione. Czy miałaś 'delfiny' (taki cuchy pisk) w uszach podczas zabiegu?
A czy możesz powiedzieć ile płaciłaś za te 10 zabiegów?

Ja miałam zupełnie inaczej. Dodatkowo miałam smarowane takim silnym preparatem, zawijali mi folią i tak leżałam (body wrapping). I to na prawdę dało efekty.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 20:55   #6
GR33N
Przyczajenie
 
Avatar GR33N
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Cellulit - mam TYLKO MIESIĄC:(

Cytat:
Napisane przez marita_g Pokaż wiadomość
To nie wiem Ja nie miałam zabiegu z końcówką zasysającą tylko z taką okrągłą płaską końcówką. A może miałaś coś nie tak robione. Czy miałaś 'delfiny' (taki cuchy pisk) w uszach podczas zabiegu?
A czy możesz powiedzieć ile płaciłaś za te 10 zabiegów?

Ja miałam zupełnie inaczej. Dodatkowo miałam smarowane takim silnym preparatem, zawijali mi folią i tak leżałam (body wrapping). I to na prawdę dało efekty.
Miałam serię 10 zabiegów ultradźwiękami i 10 dermomasażu, po jednym każdego rodzaju podczas wizyty. Słyszalność dźwięków podobno zależy od aparatu - jak zabieg był przeprowadzany jednym z dwóch aparatów do ultradźwięków, którymi dysponuje salon, słyszałam. Głowica do ultradźwięków oczywiście płaska.
GR33N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 21:15   #7
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Cellulit - mam TYLKO MIESIĄC:(

Cytat:
Napisane przez GR33N Pokaż wiadomość
Miałam serię 10 zabiegów ultradźwiękami i 10 dermomasażu, po jednym każdego rodzaju podczas wizyty. Słyszalność dźwięków podobno zależy od aparatu - jak zabieg był przeprowadzany jednym z dwóch aparatów do ultradźwięków, którymi dysponuje salon, słyszałam. Głowica do ultradźwięków oczywiście płaska.
No to nie rozumiem dlaczego Ci nie pomogło
A ile czasu trwał jeden zabieg i ile płaciłaś jeśli można wiedzieć?
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-29, 21:24   #8
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Cellulit - mam TYLKO MIESIĄC:(

Moze fale radiowe, ja chodzę do gabinetu gdzie aktualnie jest promocja na wszytko, czytałam w poczekalni ulotkę o venus freeze że jest super na cellulit również. Musisz się dopytać, ja chcę iść tam na odchudzanie brzucha po wkacjach , tylko jeszcze nie wiem czy na venus czy na kriolipolizę. Wejdź na ich stronę i poczytaj depiclinic.pl
see ya
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 23:04   #9
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Cellulit - mam TYLKO MIESIĄC:(

A ja znów słyszałam tylko złe opinie na temat fal radiowych, że skóra po jakimś czasie obwisa niestety
Co innego kriolipoliza, ale efekty mogą być dopiero widoczne z czasem więc odpada
Natomiast jeśli chodzi Ci o sam cellulit to moja koleżanka robiła nam (mi i koleżankom) kilka takich zabiegów z użyciem maszynki ultradźwiękowej i też (jak już tutaj któraś z dziewczyn wspomniała) smarowała nas jakimś specyfikiem i owijała folią. Najśmieszniejsze, że to podziałało. Aż sama byłam zdziwiona. Kazała nam się jeszcze smarować codziennie taką oliwką w pomarańczowej butelce i zawijać problematyczne miejsca folią spożywczą na noc. No i...po tygodniu cellulit był praktycznie niewidoczny i skóra jędrniejsza. A po trzech tygodniach taka gładziutka że szok Więc coś chyba musi być w tym body wrappingu?...Systematyczn ość też pewnie ma tu duże znaczenie i te środki których użyła i nam kazała używać.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 18:12   #10
martamak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 106
Dot.: Cellulit - mam TYLKO MIESIĄC:(

miesiąc to troszkę mało, możesz jedynie odrobinę poprawić wygląd skóry, z domowych zabiegów polecam bańkę chińską i peeling kawowy, udowodniono że kofeina rozszerza naczynia krwionośne
martamak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 09:21   #11
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Cellulit - mam TYLKO MIESIĄC:(

cwiczenia co drugi dzien nawet w domu - pilates np. juz po miesiacu widac roznice- skora bedzie bardziej zbita i gladka
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-15, 09:05   #12
pami155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 10
Dot.: Cellulit - mam TYLKO MIESIĄC:(

Ja byłam na zabiegu usówaniu celulitu w klinice Bonadea w Krakowie. Przeszłam 10 zabiegów i zapłaciłam 1000 zł, proponowano mi kompet 15 zabiegów za 1500 zł + 2 gratis. Jestem bardzo zadowolona! Na początku trochę się bałam , ale wszystko przebiegło pomyślnie i moge sie cieszyć pięknym ciałem!! Mają bardzo dobrą ekipię, magistrów fizjoterapii z 12-letnim doświadczeniem, do tego mają na prawdę przystępne ceny Polecam każdemu, kto nie może uporać się z celulitem
pami155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 20:54   #13
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Cellulit - mam TYLKO MIESIĄC:(

Bonadea się wszedzie reklamuje... słabe to jest.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 23:28   #14
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Cellulit - mam TYLKO MIESIĄC:(

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
A ja znów słyszałam tylko złe opinie na temat fal radiowych, że skóra po jakimś czasie obwisa niestety
Co innego kriolipoliza, ale efekty mogą być dopiero widoczne z czasem więc odpada
Natomiast jeśli chodzi Ci o sam cellulit to moja koleżanka robiła nam (mi i koleżankom) kilka takich zabiegów z użyciem maszynki ultradźwiękowej i też (jak już tutaj któraś z dziewczyn wspomniała) smarowała nas jakimś specyfikiem i owijała folią. Najśmieszniejsze, że to podziałało. Aż sama byłam zdziwiona. Kazała nam się jeszcze smarować codziennie taką oliwką w pomarańczowej butelce i zawijać problematyczne miejsca folią spożywczą na noc. No i...po tygodniu cellulit był praktycznie niewidoczny i skóra jędrniejsza. A po trzech tygodniach taka gładziutka że szok Więc coś chyba musi być w tym body wrappingu?...Systematyczn ość też pewnie ma tu duże znaczenie i te środki których użyła i nam kazała używać.
Body wrapping działa. Specyfiki BingoSpa są do niego dobre. Ale uwaga: nie owijajcie się folią na całą noc bo mogą być zaburzenia krążenia. Body wrapping robimy w ciągu dnia, gdy jesteśmy w ruchu.

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
cwiczenia co drugi dzien nawet w domu - pilates np. juz po miesiacu widac roznice- skora bedzie bardziej zbita i gladka
Nie wiem jak pilates, ale przysiady ze sztangą bądź przysiad z obciążeniem dają super efekty. Podobnie jak wypady w tył i tzw. donkey kicks.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 13:46   #15
Hazelka
Raczkowanie
 
Avatar Hazelka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 65
Dot.: Cellulit - mam TYLKO MIESIĄC:(

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Body wrapping działa. Specyfiki BingoSpa są do niego dobre. Ale uwaga: nie owijajcie się folią na całą noc bo mogą być zaburzenia krążenia. Body wrapping robimy w ciągu dnia, gdy jesteśmy w ruchu.
Mi sie ogolnie wydawalo, że body wrapping robi sie tak raczej na max 3 godziny, mylę się? No i ogolnie ja pamietam, że go robilam leząc w bezruchu z uzyciem sinialu jako kremu pod folie i efekty mialam bardzo ladne, wiec jak to jest z tym ruchem?
Hazelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 15:03   #16
czingi
Przyczajenie
 
Avatar czingi
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Cellulit - mam TYLKO MIESIĄC:(

Karboksyterapia - za 5 zabiegów zapłaciłam 500 zł w Krakowie - ja chodziłam raz na tydzień- może można częściej - efekt- cellulit znikł mi całkowicie. Niestety było to w zeszłym roku i do dziś odrósł - kiepska dieta.

Tylko że są skutki uboczne- mega siniaki (jakiś tydzień potrzeba żeby znikły) a zabieg boli pieruńsko - dlatego w tym roku stwierdziłam że wolę mieć cellulit niż tak cierpieć
czingi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 16:03:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.