Mamy sierpniowe 2020 cz. 2 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-30, 17:08   #31
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
wszystko uaktualnę jutro bo dziś świętujemy rocznicę ślubu

na fb dodam tylko muszę mieć linki do profilu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego najlepszego na kolejne lata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 17:08   #32
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Właśnie gdyby udało się urodzić naturalnie to przy porodzie to z szyjki by samo się usunęło, ale jeśli będę miała cc to później po pologu czeka mnie zabieg - chyba to trzeba wyciąć pętla elektryczna lub laserem
Mnie właśnie boli mocno spojenie. Bierzesz luteine? Podobno progesteron powoduje, że bardziej się to odczuwa, tak mi gin mówiła. Ale też zmienia się rozkład ciężkości ciała i pewnie dlatego nas boli.
Ja na zimę mam kombinezon-spiworek od szwagierki taki ciepły mega, gdyby był niewiadomo jaki mróz to do tego polarowy kocyk i starczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O rany, to oby udało się usunąć od razu przy porodzie!

Mnie boli czasami tak w dole brzucha i spojenie też, po jakimś dłuższym spacerze albo jak długo stoję.



A mam takie pytanie do Was. Ja jak leżę na plecach i próbuję się podnieść, to na brzuchu robi mi się taki jakby stożek, pewna wypukłość. Jak kładę się, to znika.
Czy Wy też tak macie?
Zaczęłam się zastanawiać czy to normalne, czy może rozeszły mi się mięśnie brzucha...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 17:12   #33
princessa8587
Raczkowanie
 
Avatar princessa8587
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 98
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Ja mam na razie dwa kocyki bambusowe - jeden zwykły, drugi mgiełkę. Jak będzie zimniej to pewnie coś dokupię, choć w komplecie z wózkiem był fajny milutki kocyk (tylko dosyć mały) i ciepły śpiwór.


Rany Dziewczyny, jestem po pierwszej turze prasowania... Gdzieś kiedyś przeczytałam, że te malutkie rzeczy się tak fajnie prasuje - ktoś chyba sobie zrobił żart tymi słowami a ja uwierzyłam Wolałabym uprasować 6 swoich koszulek niż jedno body kopertowe

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość


A mam takie pytanie do Was. Ja jak leżę na plecach i próbuję się podnieść, to na brzuchu robi mi się taki jakby stożek, pewna wypukłość. Jak kładę się, to znika.
Czy Wy też tak macie?
Zaczęłam się zastanawiać czy to normalne, czy może rozeszły mi się mięśnie brzucha...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też takie coś mam, staram się nie wstawać z pleców ale jak się czasem zapomnę to właśnie takie coś się robi. I nie wiem czy to tak ma być...
princessa8587 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 17:13   #34
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
O rany, to oby udało się usunąć od razu przy porodzie!

Mnie boli czasami tak w dole brzucha i spojenie też, po jakimś dłuższym spacerze albo jak długo stoję.



A mam takie pytanie do Was. Ja jak leżę na plecach i próbuję się podnieść, to na brzuchu robi mi się taki jakby stożek, pewna wypukłość. Jak kładę się, to znika.
Czy Wy też tak macie?
Zaczęłam się zastanawiać czy to normalne, czy może rozeszły mi się mięśnie brzucha...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba też tak mam, bo zdarzyło się, że tak się podnosiłam. Ale wiesz, że tak nie można? Powinnyśmy najpierw się na bok przeturlać, nogi spuścić i dopiero wstać, a nie z leżenia napinać brzuch i hop

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 17:14   #35
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

My dziś biegaliśmy po sklepach i zamówiliśmy fotelik dla maluszka oraz spacerówkę dla starszaka. Padło ostatecznie na fotelik Nuna Pipa Lite lx a spacerówka Valco Snap 4 Trend Sport dla Wiktorka. Załapaliśmy się na rabat 15%, do jutra jest, gdy któraś z Was ze Smykolandu stacjonarnie coś potrzebowała. Kamień z serca, bo już mi to ciążyło a z rabatem za całość wyszło ponad 450 zł taniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 17:16   #36
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Nie wiem co się dzieje, czy wczoraj i dziś się nachodziłam ale niedawno tak mnie rozbolał brzuch i dół pleców, prawie tak jak zaczynał mi się poród za pierwszym razem... Brzuch jest cały twardy. Wzięłam nospę i leżę, mam nadzieję że przejdzie Ale trochę się zestresowałam tym, naprawdę mocno boli



Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Też zamówiłam z Le Pampuch, doszedł w tym tygodniu. Jeśli chcesz to dostałam bon na -20zl, zawsze to przesyłka się zwróci chociaż. Jak coś to daj znać na priv Ja wzięłam kocyk bawelniano-bambusowy w kolorze cukierków róż - bardzo miły i myślę, że będzie w sam raz na lato. Mam też trochę grubszy, który mama mi zrobiła na szydełku.

Jestem po wizycie kontrolnej. Na szczęście nic się nie zmieniło - długość szyjki taka sama jak przed szpitalem. Nadal mam brać nospe, magnez i luteine do 34tyg. Niestety położenie też się nie zmieniło - nadal mednicowe niezupełne. W szyjce macicy mam też duża narosl - w szpitalu zdiagnozowali, że to polip, a moja gin uważa, że to zatkany gruczoł sluzowy. I mogę się spodziewać, że albo będzie mi to podkrwawiac, albo pęknie i poleci śluz. Mega mnie to stresuje Następną wizyta 16czerwca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo chętnie, napiszę na priv zaraz Też wizytuję 16 czerwca
Co do narośli ciężka sprawa, miejmy nadzieję że dzidzuś się obróci i wtedy narośl usunie się podczas porodu naturalnego

Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam jeden z lullalove ten bambusowe i jedna mgielke i myślę czy jeszcze jednego nie dokupić. Dziewczyny co do wózków kupujecie do przykrywania dziecka ? Jakoś kocyk, kołderke bo myślę czy ten kocyk bambusowy się nada wiadomo że narazie będzie ciepło w sierpniu/wrześniu ale później.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na lato otulacz bambusowy, na jesień kocyk, na zimę śpiworek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez justysiaa89
Czas edycji: 2020-05-30 o 17:17
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 17:16   #37
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
O rany, to oby udało się usunąć od razu przy porodzie!

Mnie boli czasami tak w dole brzucha i spojenie też, po jakimś dłuższym spacerze albo jak długo stoję.



A mam takie pytanie do Was. Ja jak leżę na plecach i próbuję się podnieść, to na brzuchu robi mi się taki jakby stożek, pewna wypukłość. Jak kładę się, to znika.
Czy Wy też tak macie?
Zaczęłam się zastanawiać czy to normalne, czy może rozeszły mi się mięśnie brzucha...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam taki stożek jak się podnoszę z pozycji leżącej. Dziwnie to wygląda, dlatego staram się bokiem wstawać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-30, 17:23   #38
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Witam witam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 17:38   #39
Sila00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 91
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Dziewczyny polecam Wam sesję brzuszkową, wlaśnie dostałam pierwsze zdjęcia- niezwykle wzruszająca pamiątka
Sila00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 18:03   #40
sicianek1
Raczkowanie
 
Avatar sicianek1
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 67
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
O rany, to oby udało się usunąć od razu przy porodzie!

Mnie boli czasami tak w dole brzucha i spojenie też, po jakimś dłuższym spacerze albo jak długo stoję.



A mam takie pytanie do Was. Ja jak leżę na plecach i próbuję się podnieść, to na brzuchu robi mi się taki jakby stożek, pewna wypukłość. Jak kładę się, to znika.
Czy Wy też tak macie?
Zaczęłam się zastanawiać czy to normalne, czy może rozeszły mi się mięśnie brzucha...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak mam z tym stożkiem i słyszałam żeby wstawać bokiem żeby się mięśnie nie rozeszły.
sicianek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 18:10   #41
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Uff to mnie uspokoiłyście.
Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Chyba też tak mam, bo zdarzyło się, że tak się podnosiłam. Ale wiesz, że tak nie można? Powinnyśmy najpierw się na bok przeturlać, nogi spuścić i dopiero wstać, a nie z leżenia napinać brzuch i hop

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wiem, wiem.
I nie wstaję tak, bo nawet już bym nie dała rady. Tylko czasami na wpół leżę, i podnoszę się lekko, by poprawić pozycję i wtedy robi się ten stożek. No nic, będę starała się tego unikać, by potem nie mieć problemów z brzuchem.


Justysia, jak nie przejdzie do wieczora, to może jedź na sor?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-30, 18:17   #42
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
wszystko uaktualnę jutro bo dziś świętujemy rocznicę ślubu

na fb dodam tylko muszę mieć linki do profilu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też bym chciała, wysłałam Ci linka przez wiadomość prywatną
Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
To wszystkiego najlepszego, my mamy jutro rocznicę ślubu 🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji rocznic!
Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie 3.06 rozpocznie się wyprzedaż w H&M 🤭🤫

Ja na początku mam zamiar korzystać z lullalove, mam bambusowy całoroczny, mgiełke i ażurek. Później też się właśnie zastanawiam, może na zimę kupię śpiworek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za cynk
Cytat:
Napisane przez princessa8587 Pokaż wiadomość
Ja mam na razie dwa kocyki bambusowe - jeden zwykły, drugi mgiełkę. Jak będzie zimniej to pewnie coś dokupię, choć w komplecie z wózkiem był fajny milutki kocyk (tylko dosyć mały) i ciepły śpiwór.


Rany Dziewczyny, jestem po pierwszej turze prasowania... Gdzieś kiedyś przeczytałam, że te malutkie rzeczy się tak fajnie prasuje - ktoś chyba sobie zrobił żart tymi słowami a ja uwierzyłam Wolałabym uprasować 6 swoich koszulek niż jedno body kopertowe

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------




Też takie coś mam, staram się nie wstawać z pleców ale jak się czasem zapomnę to właśnie takie coś się robi. I nie wiem czy to tak ma być...
A skąd masz bambusowy? Bo ja właśnie myślę nad zakupem w color stories.


Ja dzisiaj dla odmiany zamiast dla bobasa kupiłam coś dla siebie - dwie pary butów: D
Online, więc mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku

Co do koszuli z Doctor Nap, o której napisałam jeszcze w poprzednim wątku to jest ta:
https://allegro.pl/oferta/tcb-9919-d...ource=facebook

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 18:36   #43
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
Ja też bym chciała, wysłałam Ci linka przez wiadomość prywatną Dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji rocznic!Dzięki za cynk A skąd masz bambusowy? Bo ja właśnie myślę nad zakupem w color stories.


Ja dzisiaj dla odmiany zamiast dla bobasa kupiłam coś dla siebie - dwie pary butów: D
Online, więc mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku

Co do koszuli z Doctor Nap, o której napisałam jeszcze w poprzednim wątku to jest ta:
https://allegro.pl/oferta/tcb-9919-d...ource=facebook

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale piękna ja bym nosiła jako sukienkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 21:13   #44
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość

Co do koszuli z Doctor Nap, o której napisałam jeszcze w poprzednim wątku to jest ta:
https://allegro.pl/oferta/tcb-9919-d...ource=facebook

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie nad tą koszula się zastanawiam, bo jeszcze z jedną potrzebuje mam już doctor nap dwie i jestem mega zadowolona. A ta fajnie wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 21:22   #45
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie 3.06 rozpocznie się wyprzedaż w H&M 🤭🤫

Ja na początku mam zamiar korzystać z lullalove, mam bambusowy całoroczny, mgiełke i ażurek. Później też się właśnie zastanawiam, może na zimę kupię śpiworek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas zimy tak łagodne, że porządny kombinezon, nakrycie na gondole ewentualnie kocyk przy większych mrozach jak się zdarzą wystarczy, ale może w Rzeszowie faktycznie potrzeba śpiworka

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Właśnie gdyby udało się urodzić naturalnie to przy porodzie to z szyjki by samo się usunęło, ale jeśli będę miała cc to później po pologu czeka mnie zabieg - chyba to trzeba wyciąć pętla elektryczna lub laserem
Mnie właśnie boli mocno spojenie. Bierzesz luteine? Podobno progesteron powoduje, że bardziej się to odczuwa, tak mi gin mówiła. Ale też zmienia się rozkład ciężkości ciała i pewnie dlatego nas boli.
Ja na zimę mam kombinezon-spiworek od szwagierki taki ciepły mega, gdyby był niewiadomo jaki mróz to do tego polarowy kocyk i starczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki żeby było dobrze. Z luteiną może tak faktycznie jest też odkąd boli bardziej czuje spojenie

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
O rany, to oby udało się usunąć od razu przy porodzie!

Mnie boli czasami tak w dole brzucha i spojenie też, po jakimś dłuższym spacerze albo jak długo stoję.
A mam takie pytanie do Was. Ja jak leżę na plecach i próbuję się podnieść, to na brzuchu robi mi się taki jakby stożek, pewna wypukłość. Jak kładę się, to znika.
Czy Wy też tak macie?
Zaczęłam się zastanawiać czy to normalne, czy może rozeszły mi się mięśnie brzucha...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak mam, ale prawie wogole nie kładę się na plecy bo momentalnie mi brzuch twardnieje

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
My dziś biegaliśmy po sklepach i zamówiliśmy fotelik dla maluszka oraz spacerówkę dla starszaka. Padło ostatecznie na fotelik Nuna Pipa Lite lx a spacerówka Valco Snap 4 Trend Sport dla Wiktorka. Załapaliśmy się na rabat 15%, do jutra jest, gdy któraś z Was ze Smykolandu stacjonarnie coś potrzebowała. Kamień z serca, bo już mi to ciążyło a z rabatem za całość wyszło ponad 450 zł taniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten fotelik jest na bazie ? ostatnio mi nune dla niemowlaka polecano, ale jest na bazie a my już nie damy rady dwóch z bazą

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Nie wiem co się dzieje, czy wczoraj i dziś się nachodziłam ale niedawno tak mnie rozbolał brzuch i dół pleców, prawie tak jak zaczynał mi się poród za pierwszym razem... Brzuch jest cały twardy. Wzięłam nospę i leżę, mam nadzieję że przejdzie Ale trochę się zestresowałam tym, naprawdę mocno boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ruchy dziecka czujesz ?
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 21:24   #46
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Właśnie nad tą koszula się zastanawiam, bo jeszcze z jedną potrzebuje mam już doctor nap dwie i jestem mega zadowolona. A ta fajnie wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale piękna o matko! w ogóle odkąd jestem mamą, to tak bardzo polubiłam róż zaczęło mi się w ciąży z synkiem, wcześniej kompletnie nic nie miałam różowego, a teraz ten pudrowy róż za mną chodzi non stop

Ja mam kocyk bambusowy z ColorStories, jest piękny

A na zimę polecam Wam śpiworki marki Beztroska fajne mają też wkładki do spacerowek, można sobie wszystko zaprojektować samemu, jaką się chce tkaninę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 21:27   #47
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
wszystko uaktualnę jutro bo dziś świętujemy rocznicę ślubu

na fb dodam tylko muszę mieć linki do profilu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gr8ania dzięki, zaraz wyślę Ci na priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 21:29   #48
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
U nas zimy tak łagodne, że porządny kombinezon, nakrycie na gondole ewentualnie kocyk przy większych mrozach jak się zdarzą wystarczy, ale może w Rzeszowie faktycznie potrzeba śpiworka



Kciuki żeby było dobrze. Z luteiną może tak faktycznie jest też odkąd boli bardziej czuje spojenie



Też tak mam, ale prawie wogole nie kładę się na plecy bo momentalnie mi brzuch twardnieje



Ten fotelik jest na bazie ? ostatnio mi nune dla niemowlaka polecano, ale jest na bazie a my już nie damy rady dwóch z bazą



A ruchy dziecka czujesz ?
Tak, my na bazie wzięliśmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 21:40   #49
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Właśnie nad tą koszula się zastanawiam, bo jeszcze z jedną potrzebuje mam już doctor nap dwie i jestem mega zadowolona. A ta fajnie wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja naprawę polecam, jest mięciutka i lekka, idealna na ciepłe noce
Mam jeszcze jedna z Doctor Nap i też fajna, ogólnie podoba mi się ich jakość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-30, 21:49   #50
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
U nas zimy tak łagodne, że porządny kombinezon, nakrycie na gondole ewentualnie kocyk przy większych mrozach jak się zdarzą wystarczy, ale może w Rzeszowie faktycznie potrzeba śpiworka
Dość często jeździmy w Bieszczady więc raczej patrzę też pod tym kątem. Chociaż faktycznie, zimy ostatnio są lżejsze niż te co pamiętam za dzieciaka 🤭 tez wydaje mi się też taki śpiworek wygodniejszy niż kombinezon. Nie wiem, to jeszcze tyle czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
No ja naprawę polecam, jest mięciutka i lekka, idealna na ciepłe noce
Mam jeszcze jedna z Doctor Nap i też fajna, ogólnie podoba mi się ich jakość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To trzeba będzie zamówić 🤭🤫

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 23:20   #51
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Witam sie w nowym watku troche spozniona bo wyjatkowo zajety weekend gdyz w piatek skonczylam 30 lat


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 05:55   #52
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Tak, my na bazie wzięliśmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba mi go zachwalali, że ma taką super pozycje prawie leżącą

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Dość często jeździmy w Bieszczady więc raczej patrzę też pod tym kątem. Chociaż faktycznie, zimy ostatnio są lżejsze niż te co pamiętam za dzieciaka 🤭 tez wydaje mi się też taki śpiworek wygodniejszy niż kombinezon. Nie wiem, to jeszcze tyle czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

To trzeba będzie zamówić 🤭🤫

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeden kombinezon tylko na spacery do wózka na pewno kupię taki bez nóg, worek, super szybko się ubiera dziecko

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Witam sie w nowym watku troche spozniona bo wyjatkowo zajety weekend gdyz w piatek skonczylam 30 lat


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sto lat ! Piękny wiek Chciałabym mieć tyle ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg D922F924-5611-462B-AC53-6A5CE0E92CEB.jpeg (30,9 KB, 69 załadowań)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 06:03   #53
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _kasicka Pokaż wiadomość
Witam się i życzę miłego dnia, u nas zimno już by mogła się ta pogoda polepszyć, jakoś jak leżę na lezaku na powietrzu to mi lepiej psychicznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czytałam że to najzimniejszy maj od 1991

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Witam sie w nowym watku troche spozniona bo wyjatkowo zajety weekend gdyz w piatek skonczylam 30 lat


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego najlepszego!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 06:22   #54
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Witam sie w nowym watku troche spozniona bo wyjatkowo zajety weekend gdyz w piatek skonczylam 30 lat


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
spóźnione sto lat

dziękuję za życzenia nie wiem kiedy te 5 lat minęło
IMG_20200530_175833.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 07:17   #55
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Jeden kombinezon tylko na spacery do wózka na pewno kupię taki bez nóg, worek, super szybko się ubiera dziecko
O to właśnie o takie coś mi chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 07:31   #56
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
O to właśnie o takie coś mi chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myślałam, że mówisz o takim, ja o tym pomyśle jeśli nie daj ...wyrośnie z gondoli i będzie zimą jeździć w spacerówce na płasko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg C7ED9578-64A7-434C-BF6F-17382EFE1E2C.jpeg (120,0 KB, 63 załadowań)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 07:40   #57
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Witam sie w nowym watku troche spozniona bo wyjatkowo zajety weekend gdyz w piatek skonczylam 30 lat


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego najlepszego

Chyba Mała wylądowała głowa do góry... Tak mnie kopie od wczoraj na dole jak by coś zgubiła w pochwie okaże się w środę na USG.

U nas taka pogoda dziś że się nie chce z łóżka wyjść. Pada, wieje. Piękny maj znów spędzimy cały dzień na kanapie przed telewizorem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 07:51   #58
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Roselyn witaj w klubie 30latek wszystkiego co najlepsze

Akada ja właśnie taki mam od szwagierki. Super sprawa taki kombinezo-spiworek. Ona kupiła na promce w smyku i bardzo chwalila, że ułatwia życie.

Enilis oby mała nie zrobiła takiego psikusa z fikołkiem. U nas pogoda taka sama... porażka! Ja też nie pamiętam tak zimnego maja...

Mimo wszystko życzę Wam udanej niedzieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 07:55   #59
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez princessa8587 Pokaż wiadomość

Rany Dziewczyny, jestem po pierwszej turze prasowania... Gdzieś kiedyś przeczytałam, że te malutkie rzeczy się tak fajnie prasuje - ktoś chyba sobie zrobił żart tymi słowami a ja uwierzyłam Wolałabym uprasować 6 swoich koszulek niż jedno body kopertowe [COLOR="Silver"]
Mi się nieźle pracowało, ale tylko dlatego, że cały czas pamiętałam, że nie ma być ładne tylko odkażone. Jakbym się miała starać, żeby wszystko było idealnie równe, to by mnie szlag trafił. No i moja książka położnej mówiła, żeby prasować tylko te na tuż po szpitalu. U mnie to są 50 i 56, których w ogóle mam mało bo tylko od znajomych, kupowałam już tylko 62 i większe.

Właśnie wczoraj zaczęłam pranie 62 - tura pierwsza chyba z 3, bo już cała suszarka zajęta. Dopiero w piątek udało się komodę poskładać, więc mam miejsce na składowanie następnych rozmiarów w szafie. Też chcę mieć gotowe do użycia, jakby mi brakowało mniejszych.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 08:09   #60
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Witam sie w nowym watku troche spozniona bo wyjatkowo zajety weekend gdyz w piatek skonczylam 30 lat


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszytskiego najlepszego
Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
myślałam, że mówisz o takim, ja o tym pomyśle jeśli nie daj ...wyrośnie z gondoli i będzie zimą jeździć w spacerówce na płasko
Mam właśnie coś w tym stylu. Po dopięciu końcówki nadaje się również do spacerówki

A mnie od wczoraj znów swędzi całe ciało ️ ja już nie wiem od czego bo nic takiego nie jadłam. Wcześniej miałam takie akcje po drożdżach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-09 13:02:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.