Ocieplenie koloru włosów farby 7.3/7.1 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-18, 14:01   #1
kawiadomowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1

Ocieplenie koloru włosów farby 7.3/7.1


Cześć, szukam odpowiedzi i nie mogę nigdzie znaleźć nic podobnego mniej więcej od marca przebrnęłam przez masę wątków fryzjerskich, ale na swoje pytanie odpowiedzi nie znalazłam.

Zacznę może od początku

Miałam włosy rozjaśnianie (niby pasemka, ale w którymś momencie mocno się zlały ze sobą, więc w zasadzie był to jasny blond), ale z braku możliwości wyjścia do fryzjera sama podjęłam się pigmentacji i koloryzacji - chyba trochę niepoprawnie, bo pigmentowałam farbą L’oreal Excellence 7.0 - ale wyszło idealnie kolorem docelowym położonym po pigmentacji był 7.1.

Następnie po miesiącu farbowałam włosy jeszcze raz tym razem Preference, również w odcieniu 7.1. Moje naturalne włosy to ciemny, chłodny blond - popielata farba jest wciąż cieplejsza niż mój kolor.

Wszystko jest pięknie, ale chciałabym ten kolor ocieplić - i tu moje pytanie - czy położenie farby 7.3 może przynieść jakiś niespodziewany efekt? Jakieś ryzyko zieleni? Wiem, że nie powinno się kłaść na odcień żółty popielatego, ale nie jestem pewna na ile działa to w drugą stronę - niebieski/popielaty dość szybko wypłukuje się z włosa.

Bardzo proszę o pomoc
kawiadomowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-18 15:01:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.