Mamy majowe 2019 część 9 - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-28, 23:47   #5041
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Ja na allegro mam w koszyku bakalie od dwóch tygodni i nie mogę się zebrać by w końcu kupić. I dziś weszłam i cena w koszyku ta sama, a na aukcjach niby mega przeceny z okazji bf, że niby droższe były. Aż mi się odechciało zamawiać, od tego sprzedawcy, bo nie lubię takich ściemniaczy. Więc znów się wstrzymałam z zakupem. No nie pojem orzeszków
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-29, 08:18   #5042
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Faiza Pokaż wiadomość
No no ładnie przypakował u nas ledwo 7kg.

Przypomniałaś mi że muszę się rozejrzeć za spiworkiem, dzięki

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
To tyle ważył 2 miesiące temu. Akurat zaczynam wprowadzać warzywa, to mam nadzieję, że trochę przystopuje.
Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Trochę było... Tak na tydzień zapas, 4 słoiczki zupy z dynią i 3 z cukinią, jeden buraczkowej, i ten się ostał. Znaczy, już go nie ma bo panna pożarła w sobotę jadę z kolejną produkcją, i zawekuję inaczejPotwierdzam. Dla mnie też to było najgorsze, raczkowanie, wstawanie, potem nauka chodzenia i pilnuj na każdym kroku, o oczach dookoła głowy nie wspominając. Więc wcale mi się do tego nie spieszy, o nieeee
Apropo owulacji bez okresu - jest to możliwe. Moja kuzynka tak zaszła w ciążę, ma różnice niecałe 1,5 roku. Na początku było jej ciężko ale teraz dzieciaki same sobą się zajmą a ona ma czas na siebie

Dziewczyny ogarnęła któreś nowy wątek? Bo mogę założyć jak coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

A jakiego blendera szukasz? Ręczny czy kielichowy? Ja mam kielichowy Zelmera (chyba), trochę ciezkawy ale działa jak złoto, wszystko na gładzuitko przerobi a ręczny mam brauna ( też chyba, mi sie strasznie myla marki, jak coś to wyślę zdjęcie )
Ps. Mateo pięknie przypakował!! Kawał chłopa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kielichowy. Spodobał mu się z Tefal perfectmix+, zgodnie z opiniami robi masło orzechowe.
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ostatnie 2 ważenia (w odstępie 4tyg od siebie) 8.5. Wiesz ja kumam że można mieć owulacje, w teorii, a 2 tyg byłby 1wszy okres a tu pyk. Ciąża. Ze no bez okresu możesz zajść bo okres kończy cykl
Ale żeby mieć ich kilka kilkanaście bez okresu podobno można?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Rzeczywiście pisałaś, że waga się zatrzymała. A kiedy to było?
No, z tymi owulacja mi to rzeczywiście dziwne. To tak naprawdę może być?
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Ja na allegro mam w koszyku bakalie od dwóch tygodni i nie mogę się zebrać by w końcu kupić. I dziś weszłam i cena w koszyku ta sama, a na aukcjach niby mega przeceny z okazji bf, że niby droższe były. Aż mi się odechciało zamawiać, od tego sprzedawcy, bo nie lubię takich ściemniaczy. Więc znów się wstrzymałam z zakupem. No nie pojem orzeszków
To jest mega słabe.
W każdym razie, niestety większość promek niestety nie jest widoczna na Ceneo.
Synek chyba przejął się swoją wagą, bo podczas jedzenia chyba wszystko zwymiotował, naprawdę jeszcze tyle nie ulał nigdy. Ale to dlatego, że nie chciał odbić w trakcie (ostatnio zawsze chce i wtedy jest ok).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-29, 08:22   #5043
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Na przykładzie AGD. Jakiś czas temu zaczęłam ogarniać te tematy, no bo do domu. Piekarnik wybrany. Ceneo. wpisałam najniższa cenę. Patrzę ostatnio. Już stówę drożej. W tym samym sklepie. Hmmmmm
Zwariuje. Ola pogryzła mnie do krwi na jednej piersi. Ogólnie mnie dziś ugryzła parę razy, aż mi łzy poleciały tak mocno. Chciałam nakarmić ja przez nakładkę i bo ona nie umie, a i tak jak scisnue to boli +

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I kogo zamawiasz Pampersy?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-29, 09:13   #5044
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Dzień dobry,

Ja wczoraj padlam razem z dzieckiem o jakoś 19tej i od 23 do rana ten już non stop na cycu. Moje sutki są zmasakrowane. A ten taki najedz ony, że jak go wyciągnęłam z łóżka to fontanna mleka

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Ja na allegro mam w koszyku bakalie od dwóch tygodni i nie mogę się zebrać by w końcu kupić. I dziś weszłam i cena w koszyku ta sama, a na aukcjach niby mega przeceny z okazji bf, że niby droższe były. Aż mi się odechciało zamawiać, od tego sprzedawcy, bo nie lubię takich ściemniaczy. Więc znów się wstrzymałam z zakupem. No nie pojem orzeszków
U mnie też wisza w koszyku razem z ksylitolem, mąką pełnoziarnista, ale ja pewnie zamówię, bo mi się stacjonarne wogole się nie opłaca mniejsze pojemności brać, a i tak zuzyje.
Muszę zobaczyć czy i u mnie ceny nie poszybowaly. Bo miałam tak samo z zabawka przed bf cena 109 zł, a po - 70% i 104
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-29, 09:39   #5045
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
To tyle ważył 2 miesiące temu. Akurat zaczynam wprowadzać warzywa, to mam nadzieję, że trochę przystopuje.Kielichowy. Spodobał mu się z Tefal perfectmix+, zgodnie z opiniami robi masło orzechowe.Rzeczywiście pisałaś, że waga się zatrzymała. A kiedy to było?
No, z tymi owulacja mi to rzeczywiście dziwne. To tak naprawdę może być?To jest mega słabe.
W każdym razie, niestety większość promek niestety nie jest widoczna na Ceneo.
Synek chyba przejął się swoją wagą, bo podczas jedzenia chyba wszystko zwymiotował, naprawdę jeszcze tyle nie ulał nigdy. Ale to dlatego, że nie chciał odbić w trakcie (ostatnio zawsze chce i wtedy jest ok).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ile się nie mylę to pomiary początek października i początek listopada ::
Teraz szczepienie ma na początku grudnia jakoś to będę wiedziała jak tam

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-29, 10:08   #5046
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Też mam koszyk z jedzeniem na allegro i dzisiaj drożej

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-29, 11:26   #5047
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
I kogo zamawiasz Pampersy?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Te akurat z oficjalnego sklepu pampersa. Ale wcześniej to różnie. Zawsze biorę od kogoś jakąś duża pakę. Tyle że mam smarta, więc nie płacę za przesyłkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-29, 11:47   #5048
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Te akurat z oficjalnego sklepu pampersa. Ale wcześniej to różnie. Zawsze biorę od kogoś jakąś duża pakę. Tyle że mam smarta, więc nie płacę za przesyłkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-29, 12:02   #5049
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ja nie wierzę w żaden Black Friday w tym kraju gdzieś w radiu mówili, że tak sprytnie cenami sklepy zagrały, że ten Black Friday to mniej więcej 3% przeceny i jestem skłonna w to uwierzyć z małymi wyjątkami oczywiście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JA specjalnie czekałam na ten black friday, bo jest minus 10 procent na suchy basen z kulkami

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Hello. My dziś na szczepieniu byliśmy, mały waży 9100!!! To dlatego ledwo go noszę Co do pieluch to my używamy premium care na nic i na wyjazdy, np. do miasta, a tak to jeszcze rady i fun&fit. A jeśli chodzi o BF, to rzeczywiście większość przecen jest słaba, ale i tak chcemy kupić wózek, śpiworek do wózka i do spania już większy rozmiar. Z wózkami, to odkąd się zdecydowaliśmy na konkretny model że 2 miesiące temu, to nie trafiłam na promkę, więc w sumie każda obniżka ratuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JAki wózek kupujesz?

Cytat:
Napisane przez Faiza Pokaż wiadomość
No no ładnie przypakował u nas ledwo 7kg.

Przypomniałaś mi że muszę się rozejrzeć za spiworkiem, dzięki

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Wczoraj wyskończyło mi na FB -15 procent na stonie Poduszkowy zawrót głowy na śpiworki i mufki, zobacz może coś Ci wpadnie w oko
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-29, 12:07   #5050
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 689
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Zapraszam do nowej części
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271987
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-29 12:07:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.