Prezent dla babci - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-17, 17:25   #61
Monika2001
Rozeznanie
 
Avatar Monika2001
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wies na koncu swiata
Wiadomości: 795
Dot.: Prezenty dla babci

sssouzie , kup babci cos do laptopa. Male, nie bedzie zabierac duzo miejsca a pewnie sie babcia bardzo ucieszy. Moze USB albo nowa torbe albo glosniki a moze jakas smieszna myszke? Kiedys kupilam taka myszke-samochod w Tschibo. Taka babcia to skarb prezentowy ... albo czekaj....kup jej abonament ulubionej gazety! Moze "Polityki" czy "Wprost" - tylko sie musisz zoreniowac co lubi, bo Wprost troche prawicuje
To tez jest pomysl dla innych, kiedys kupilam abonament na rok dla szwagra. Bardzo sie ucieszyl. Dla kazdego mozna cos dobrac od "Goscia Niedzielnego" po "National Geografik" .
Monika2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 19:45   #62
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Prezenty dla babci

Ja kupiłam porcelanowe filiżanki w róże. Babcia bardzo lubi róże
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 20:03   #63
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Prezenty dla babci

Cytat:
Napisane przez malina111 Pokaż wiadomość
Babci można kupić na przykład korale
Staruszki lubią takie prezenty, przynajmniej moja...
A co jeśli moja babcia nie jest staruszką?
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 18:46   #64
mimochodem
Raczkowanie
 
Avatar mimochodem
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
Dot.: Prezenty dla babci

Ja nie mam pomyslu, help
Dostala już ode mnie skórzane rękawiczki, biżuterię, ramke ze zdjęciami, porcelanowe filiżanki, a nawet mikser
Myslalam o czyms do kuchni, książka kucharska odpada, bo babcia raczej sama tworzy różne potrawy i nie lubi jak ktos jej daje instrukcje
Fajne byloby urzadzenie do pieczenia chleba, tego jeszcze nie miala, ale drogie jest ;| mogłabymw sumie potraktowac to jako jeden prezent dla niej i dla dziadka, ale to i tak zbyt duza suma wychodzi...
__________________
walka ze zbędnymi centymetrami

talia: 64->60
biodra: 90->85
udo: 52->49


mimochodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 23:35   #65
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Prezenty dla babci

a kto mógłby mi pomóc przy wyborze prezentu dla mojej kochanej Babci, bo w tym roku jest wyjątkowo trudno... Babcia ma blisko do 90 coraz mniej z domu wychodzi, mieszka sama, ma demencje wiec wszelkie rzeczy do których potrzeba pamieci odpadają (np książki), nowych rzeczy typu ubranie nie używa "bo mogą się przydać kiedyś tam", nie moge nic z witamin/leków jej kupić bo już bierze całe mnóstwo więc to fatalny pomysł, zawsze jakiś kosmetyk sie kupowało ale w tym roku tez odpada bo Babcia ma problemy ze skórą i nie może żadnych kosmetyków kupować. pełno ma też 'zbieraczy kurzu' wiec nie chce jej dawać kolejnego. Myślę narazie nad kalendarzem na 2010 rok, ale średnio też ten pomysł mi się podoba. z góry dziękuję za wszelkie rady
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 11:46   #66
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Prezenty dla babci

A ja polecam fotoksiążkę, albo np. kalendarz z rodzinnymi zdjęciami. Wydaje mi się, że dla Babci wartość emocjonalna prezentu ma najważniejsze znacznie.
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 16:15   #67
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Prezenty dla babci

Ja babci kupiłam dzisiaj wyciskarkę do cytrusów. Chyba będzie zadowolona, bo wspominała, że chciałaby mieć
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 20:23   #68
honey92
Raczkowanie
 
Avatar honey92
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 288
Dot.: Prezenty dla babci

A jakie książki polecacie dla babć ?

Myślałam nad książką Szymona Hołowni "Ludzie na walizkach"
ale sama nie wiem ..
honey92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 07:34   #69
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Prezenty dla babci

Wszystko zależy od charakteru i osobowości. Babcia niczym się nie różni od innych ludzi Dlatego jeśli chcesz kupić jej książkę, powinnaś się dowiedzieć jakie lubi czytać.
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 07:41   #70
themoniquem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: Prezenty dla babci

Może jakąś apaszke czy szal? ksiązke, nowy zestaw sztućców, porcelany
__________________
FemmeFatale
themoniquem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 09:58   #71
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Prezenty dla babci

Ja kilka dni temu wpadłam na genialny pomysł na prezent dla rodziców, babci - aromatyzowana oliwa zrobiona własnoręcznie. Banalnie proste, efektowne i w moim przypadku trafione - rodzina uwielbia gotować a oliwa schodzi do wszystkiego.
Więc tak: potrzebujesz olej/oliwę w zależności od tego co to ma być, przyprawy (duży zakres dowolności w tym aspekcie) i jakąś ładną buteleczkę, karafkę, flakonik...
Do butelki wrzucasz przyprawy, zalewasz oliwą i gotowe! Ładna własnoręcznie zrobiona etykietka/karteczka i prezentuje się świetnie. Kilka przepisów jeśli się na tym nie znasz:

Oliwa czosnkowo - ziołowa, skład:
oliwa z oliwek, świeże ząbki czosnku, pieprz kolorowy cały (nie mielony), liść laurowy, bazylia/oregano/zioła prowansalskie (suszone lub świeże) - co do ziół naprawdę możesz wrzucać tam co Ci się tylko podoba, co lubisz, co lubią rodzice. Ja np. kupiłam gotową przyprawę do marynaty czosnkowej (skład: czosnek, cebula, tymianek, estragon i coś tam jeszcze) - do tego dorzuciłam pieprz, świeży czosnek, liść laurowy i naprawdę super się to prezentuje, a jak pachnie, mniam...
Zastosowanie: do wszystkiego , idealna do marynowania mięsa, do polewania sałaty, dodatek do sosów itp.

Oliwa na ostro:
Oliwa z oliwek, suszone papryczki chili (w całości, wtedy bardzo ładnie to wygląda), pieprz kolorowy, oregano.
Zastosowanie: pikantny dodatek do sosów, do pizzy, mięsa.

Oliwa cytrusowa:
Olej z pestek winogron (ja tak robiłam, ale tak naprawdę wybór oleju/oliwy zależy od Twojego gustu, mi tak lepiej pasowało), cytryna, limonka, pomarańcze, mandarynka - dokładnie myjemy, wyparzamy, obieramy skórkę cieniutko tak żeby był jak najdłuższy zawijas :P i wrzucamy same skórki, można dla efektu wizualnego wrzucić kilka cząstek mandarynki, ale aromat wydobywa się ze skórek.
Zastosowanie: do ryb, sałat.

Pyszna jest też oliwa z suszonymi pomidorami, można je dodać do tej pierwszej - czosnkowo ziołowej. Wybór składników zależy od Ciebie.
Smacznego
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 19:35   #72
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezenty dla babci

A ja w tym roju postawiłam na prezent własnoręczny - moja babcia się ucieszy
zrobiłam pierniczki, ozdobiłam je i do ładnego ozdobnego słoika. zastanawiam się czy jeszcze nie doczepić jakiś życzeń, wiersza, sentencji ;]...
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 10:05   #73
fooosy
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 209
Dot.: Prezenty dla babci

Mi się wydaje, że moja babcia ucieszyłaby sie z albumu rodzinnego - pamiętam, że zawsze chętnie wracała do zdjęć i uwielbiała opowiadac nam jak to było dawniej, itd. W sdumie dzięki niej wiem, jak liczna mam rodzinę, bo rodzice na razie nie kontynuuja tej tradycji, a wiele bliskich nam osób porozjeżdzało się po świecie.

Kupilismy jej kiedyś taki album - zeskaniowaliśmy ztare zdjęcia - niektóre sprzed II wojny!, roszte daliśmy takich bardziej aktualnych - całość wyszła naprawde super, chociaż baliśmy się, że niektóre fotki moga być nieczytelne lub rozmazane.
fooosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 10:27   #74
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Prezenty dla babci

Cytat:
Napisane przez megie Pokaż wiadomość
A ja w tym roju postawiłam na prezent własnoręczny - moja babcia się ucieszy
zrobiłam pierniczki, ozdobiłam je i do ładnego ozdobnego słoika. zastanawiam się czy jeszcze nie doczepić jakiś życzeń, wiersza, sentencji ;]...
prezent bardzo miły, pod warunkiem, że babcia ma mocne zęby chyba, że to jakieś miękkie pierniczki. Moja by miała problemy z pogryzieniem.
W tamtym roku na święta piekłam pierniczki i leżały kilka dobrych dni, a nie zmiękły. Ale maczane w herbacie były niczego sobie
Doczepienie jakiejś karteczki też miłe będzie.

My w tym roku dajemy jednej babci obrus i filiżanki z Tchibo Family, a drugiej obrus i Amol
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 11:39   #75
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Prezenty dla babci

Cytat:
Napisane przez fooosy Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że moja babcia ucieszyłaby sie z albumu rodzinnego - pamiętam, że zawsze chętnie wracała do zdjęć i uwielbiała opowiadac nam jak to było dawniej, itd. W sdumie dzięki niej wiem, jak liczna mam rodzinę, bo rodzice na razie nie kontynuuja tej tradycji, a wiele bliskich nam osób porozjeżdzało się po świecie.

Kupilismy jej kiedyś taki album - zeskaniowaliśmy ztare zdjęcia - niektóre sprzed II wojny!, roszte daliśmy takich bardziej aktualnych - całość wyszła naprawde super, chociaż baliśmy się, że niektóre fotki moga być nieczytelne lub rozmazane.
To właśnie magia zdjęć. Dla starszych ludzi wspomnienia są bardzo ważne, jeśli owe wspomnienia uda się komuś poukładać chronologicznie, na pewno wzbudzi emocje takim prezentem.
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 17:05   #76
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Prezenty dla babci

Ja w tym roku mam dla babci kapcie podobne do żołtego ptaka z ulicy sezamkowej z taaakimi gałami. Zrobiłąm jej tez koszyk z wikliny papierowej,moze tam schowac swój komplet drutów a na dzien babci dostanie jakieś wypas etui na okulary
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 09:03   #77
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Prezenty dla babci

Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
Ja w tym roku mam dla babci kapcie podobne do żołtego ptaka z ulicy sezamkowej z taaakimi gałami. Zrobiłąm jej tez koszyk z wikliny papierowej,moze tam schowac swój komplet drutów a na dzien babci dostanie jakieś wypas etui na okulary

Hehe kapcie wymiatają
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 10:25   #78
fooosy
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 209
Dot.: Prezenty dla babci

Sama bym chciała takie kapciuchy

Wiklina papierowa? Ciekawe muzę sprawdzić co to
Wujek ze strony mamy zaczął pisać dzieje rodziny, układa drzewo genealogiczne. Może zrobić takie drzewo ze zdjęciami w formie tablo na ścianę? Albo wykleić samemu, albo zrobić w jakimś programie i wywołać takie wielkoformatowe zdjęcie.
Może Twojej babci też by się takie podobało?
fooosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 10:43   #79
_divinity_
Zadomowienie
 
Avatar _divinity_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 376
Dot.: Prezenty dla babci

W tym roku babcia dostanie flaszkę Doppel herza na serduszko i długie, milutkie, pasiaste skarpety W tamtym roku dostała piękny, wełniany szal na plecy, w który owija się w zimowe dni
_divinity_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 13:03   #80
Kubomil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 50
GG do Kubomil
Dot.: Prezenty dla babci

Akurat dla babci lub dziadka proponuję coś, co im się naprawdę przyda i sprawi, że przypomną sobie o wspaniałych chwilach w gronie rodziny, bliskich. Trafnym wyborem byłby tzw. fotoprezent, czyli gadżet z nadrukiem zdjęcia osoby bliskiej, przyjaciela. Kubek ze zdjęciem swojej wnuczki umili każdą chwilę z ulubionym napojem, dla każdej babci a nawet dziadka.
U mnie wybór padł na kalendarz biurkowy, moim zdaniem to również świetna alternatywa. Ów gadżet zamówiłem w tym sklepie ->http://www.superfoto.pl/
W zamówieniu poradzi sobie każdy laik (nawet babcia z dziadkiem ).
Sklepik oferuje ogromne możliwości (dużo gadżetów do wyboru). Superfoto posiada świetną funkcję wgrywania zdjęć z własnego, stworzonego przez siebie albumu on-line. Liczne promocje, ciągłe udoskonalenia sklepu, mnogość możliwości zapłaty za przedmiot to również pozytywy Superfoto.
Polecam kupno fotoprezentów, ponieważ taki prezent to oryginalny i niepowtarzalny podarunek który sprawi dużo radości odbiorcy! Szczerze i gorąco polecam!
Kubomil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 07:47   #81
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Prezenty dla babci

Wiklina papierowa to dla mnie hit tani koszt a efekt wspaniały, tym bardziej że babcia nie lubi jak na nią wydaje pieniadze a tak ma piekny kosz,wygląda jak z naturalnej wikliny i babcia nie ma argumentu że to za drogo mam nadzieje, że jej sie spodoba
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 14:41   #82
fooosy
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 209
Dot.: Prezenty dla babci

Sprawdziłam te wiklinę, super pomysł - takie proste, że też wcześniej o tym nie pomyślałam , zrobię sobie osłonki na doniczki
A dla Babci ja obstaję, przy zdjęciach - widziałam łzy w Babci oczach w czasie świąt jak oglądała swoje prawnuki, które za granica mieszkają - heh skype z kamerą to chyba najgenialniejszy wynalazek
Kalendarz biurkowy? Hm.. w sumie ja robiłam kiedyś wiszący, ale w sumie babcia mogłaby sobie na komodzie postawić , chociaz to drzewo genealogicznie mnie intryguje.
Jeszcze ponad 20 dni, może uda się zorganizować zdjęcia kuzynów
fooosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 14:57   #83
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: Prezenty dla babci

No cóż, takie rozwiązania dla mojej babci to jakby urwał się z choinki. Niedowidzi, niedosłyszy, ledwo chodzi, niczego nie potrzebuje... Trudny wybór.
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 12:05   #84
pomarancza89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 857
Dot.: Prezenty dla babci

Cytat:
Napisane przez Kubomil Pokaż wiadomość
Akurat dla babci lub dziadka proponuję coś, co im się naprawdę przyda i sprawi, że przypomną sobie o wspaniałych chwilach w gronie rodziny, bliskich. Trafnym wyborem byłby tzw. fotoprezent, czyli gadżet z nadrukiem zdjęcia osoby bliskiej, przyjaciela. Kubek ze zdjęciem swojej wnuczki umili każdą chwilę z ulubionym napojem, dla każdej babci a nawet dziadka.
U mnie wybór padł na kalendarz biurkowy, moim zdaniem to również świetna alternatywa. Ów gadżet zamówiłem w tym sklepie ->http://www.superfoto.pl/
W zamówieniu poradzi sobie każdy laik (nawet babcia z dziadkiem ).
Sklepik oferuje ogromne możliwości (dużo gadżetów do wyboru). Superfoto posiada świetną funkcję wgrywania zdjęć z własnego, stworzonego przez siebie albumu on-line. Liczne promocje, ciągłe udoskonalenia sklepu, mnogość możliwości zapłaty za przedmiot to również pozytywy Superfoto.
Polecam kupno fotoprezentów, ponieważ taki prezent to oryginalny i niepowtarzalny podarunek który sprawi dużo radości odbiorcy! Szczerze i gorąco polecam!
no masz Ci ja w tym serwisie zamówiłam magnes- notesik z długopisem myślę, że w tym wieku można wspomóc pamięć i notatki zostawiać w widocznym miejscu np, na lodówce jeśli chodzi o samo zamówienie w sklepie - faktycznie banalnie łatwe, a wgrywanie zdjęć leci piorunem! do tego jest też specjalny program, który ułatwia całą "imprezę"
pomarancza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 13:42   #85
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Prezenty dla babci

Ja w tym roku zamawiam fotoopowieść okraszoną zdjęciami oraz rysunkami wnuków. Do tego butelkę dobrego koniaku
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 14:39   #86
ogorkowaZmakaronem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: Prezenty dla babci

Moja babcia jest wyjątkowa dlatego zasługuje na wyjątkowy prezent. W tym roku postanowiłam zrobić jej coś osobistego i przygotować spersonalizowaną gazetę z artykułem o niej i jej zdjęciem na pierwszej stronie. Wyrosłam już z laurek, ale taki artykuł w gazecie z pewnością ją wzruszy i ucieszy. Niech wie, że jest moją ukochaną babcią
ogorkowaZmakaronem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 15:20   #87
plustek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 33
Dot.: Prezenty dla babci

Ja bym się bała, że babcia uwierzy, że to prawdziwa gazeta, ale moja babuszka już 81 rok już liczy
Heh ledwo święta się skończyły, a ja już o Dniu Babci myślę .
W tym roku się powtórzę - znów jej kalendarz zrobię, ale tym razem ze zdjęciami tylko mojego rodzeństwa i ich dzieci tym bardziej, że 23 grudnia pojawił się na świeci kolejny prawnuk a babcia odkryła co to Skype i kamerka internetowa .
plustek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 09:16   #88
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Prezenty dla babci

Cytat:
Napisane przez plustek1 Pokaż wiadomość
Ja bym się bała, że babcia uwierzy, że to prawdziwa gazeta, ale moja babuszka już 81 rok już liczy
Heh ledwo święta się skończyły, a ja już o Dniu Babci myślę .
W tym roku się powtórzę - znów jej kalendarz zrobię, ale tym razem ze zdjęciami tylko mojego rodzeństwa i ich dzieci tym bardziej, że 23 grudnia pojawił się na świeci kolejny prawnuk a babcia odkryła co to Skype i kamerka internetowa .
Wow! W wieku 81 lat zacząć używać skype z kamerką. Super, gratuluję postępowej babci
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 13:43   #89
fooosy
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 209
Dot.: Prezenty dla babci

żywotna babuszka

Kurcze a ja próbuję zdjęcia od kuzynów wyciągnąć do kalendarza i nic, no po prostu wielki problem... Nie rozumiem, przecież babcia nie będzie tego kalendarza publikować ani nic.. ech jak tak dalej pójdzie to wrzucę chyba zdjęcia swojej rodzinki , rodziców i tyle a kuzyni trudno jak nie chcą to nie będę ich zmuszać.
Szkoda myślałam, że uda się babci zrobić superfotograficzny kalendarz...

Jeszcze tak się zastanawiam, może zeskanuję stare zdjęcia kuzynostwa jak byliśmy mali, tylko czy takie będą się nadawać do kalendarza?
No i jak myślicie muszę się ich o zgodę pytać?
Jakbym wrzuciła takie "grupowe"?
fooosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 14:47   #90
plustek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 33
Dot.: Prezenty dla babci

Wiecie co właśnie znalazłam inspirację

Może komuś się spodoba:
cytuję:
" – Zazwyczaj daję babci jakiś album – opowiada Ola. – Babcia jest nieco schorowana i nie bardzo może wychodzić z domu, więc chcę jej chociaż pokazać zdjęcia ładnych miejsc.

Kiedyś Ola sama postanowiła zrobić dla babci album. Pojechała do wioski, gdzie babcia się urodziła i wychowała i porobiła zdjęcia.

– Chodziłam z aparatem po łąkach i lasach i wybierałam co ładniejsze ujęcia – wspomina Ola. – Potem jeszcze zrobiłam zdjęcia jej starego domu i podwórka.

Ola przerobiła zdjęcia na sepię, żeby ładniej wyglądały."
Źródło
Mi się spodobał ten pomysł, kurcze to chyba lepsze niż zdjęcia wnuków i prawnuków do fotoksiążki. Tym bardziej, że moja babcia ma problemy z chodzeniem, nigdzie nie podróżuje, bo nie zawsze może ją ktoś zawieź samochodem i nie wszędzie się da dojechać.
plustek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-15 17:40:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.